Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ε προσαρμοσου στα 200κιλα παγκο και 259 σκουατ...δε θελω παραπανω,ας προσαρμοστω κι ας μη παω παραπανω  :2funny:
Το θεμα ειναι να βλεπεις αλλαγες ομως πανω σου και την προπονηση σου να δουλευει πανω σου απο ολες τις αποψεις.και οχι να παιζεις,,
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Οι προσαρμογες παραμενουν ιδιες. οι ασκησεις πρεπει να αλλαζονται

Κουαρντίν, έχω την εντύπωση ότι με την αλλαγή των ασκήσεων τονώνεις μόνο τη σαρκοπλασμική υπερτροφία, η οποία μπορεί να μην είναι τελείως useless, αλλά δεν είναι ο βασικός στόχος
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Κουαρντίν, έχω την εντύπωση ότι με την αλλαγή των ασκήσεων τονώνεις μόνο τη σαρκοπλασμική υπερτροφία, η οποία μπορεί να μην είναι τελείως useless, αλλά δεν είναι ο βασικός στόχος
εξηγησε με απλα λογια  τι θες να πεις..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
εξηγησε με απλα λογια  τι θες να πεις..

Κουαρντίν, έχω την εντύπωση ότι με την αλλαγή των ασκήσεων τονώνεις μόνο τη σαρκοπλασμική υπερτροφία, η οποία μπορεί να μην είναι τελείως useless, αλλά δεν είναι ο βασικός στόχος
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Κουαρντίν, έχω την εντύπωση ότι με την αλλαγή των ασκήσεων τονώνεις μόνο τη σαρκοπλασμική υπερτροφία, η οποία μπορεί να μην είναι τελείως useless, αλλά δεν είναι ο βασικός στόχος
οκ!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι να βλεπεις αλλαγες ομως πανω σου και την προπονηση σου να δουλευει πανω σου απο ολες τις αποψεις.και οχι να παιζεις,,
τα χουμε πει αυτα...αν ο σκοπος σου ειναι δυναμη τοτε δε σε νοιαζει να βλεπεις αλλαγες...εξαλλου για να δεις αλλαγη θες και φαρμακο ως γνωστον...τα ιδια και τα ιδια ! κι αν φτασεις σε ενα σημειο μετα δε πας παραπανω ακομη και με φαρμακα...οι περισσοτεορι επαγγελματιες βοδιμπιλντερς σταματουν μετα τα 35-40 γιατι απλα δε παει αλλο...αμα φτασεις να χεις χερι 50 εκατοστα τι αλλο να κανεις? ο χαλκ θα γινεις?
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
τα χουμε πει αυτα...αν ο σκοπος σου ειναι δυναμη τοτε δε σε νοιαζει να βλεπεις αλλαγες...εξαλλου για να δεις αλλαγη θες και φαρμακο ως γνωστον...τα ιδια και τα ιδια ! κι αν φτασεις σε ενα σημειο μετα δε πας παραπανω ακομη και με φαρμακα...οι περισσοτεορι επαγγελματιες βοδιμπιλντερς σταματουν μετα τα 35-40 γιατι απλα δε παει αλλο...αμα φτασεις να χεις χερι 50 εκατοστα τι αλλο να κανεις? ο χαλκ θα γινεις?
Δεν απαντω σε τιποτα. μονο σε αυτο που υπογραμμισα.
Ποσο λαθος αποψη μπορει να εχεις ομως.. νομιζετε μονο με το φαρμακο θα δειτε αλλαγη και οχι με σωστη προπονηση/διατροφη κτλ. τι να πω...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
τα χουμε πει αυτα...αν ο σκοπος σου ειναι δυναμη τοτε δε σε νοιαζει να βλεπεις αλλαγες...εξαλλου για να δεις αλλαγη θες και φαρμακο ως γνωστον...τα ιδια και τα ιδια ! κι αν φτασεις σε ενα σημειο μετα δε πας παραπανω ακομη και με φαρμακα...οι περισσοτεορι επαγγελματιες βοδιμπιλντερς σταματουν μετα τα 35-40 γιατι απλα δε παει αλλο...αμα φτασεις να χεις χερι 50 εκατοστα τι αλλο να κανεις? ο χαλκ θα γινεις?
Κατσε να μπει ο Εκτορας να σε γλεντησει λιγο,
γιατι τις διαβαζουν και μικρα παιδια αυτες τις πιπες...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Δεν απαντω σε τιποτα. μονο σε αυτο που υπογραμμισα.
Ποσο λαθος αποψη μπορει να εχεις ομως.. νομιζετε μονο με το φαρμακο θα δειτε αλλαγη και οχι με σωστη προπονηση/διατροφη κτλ. τι να πω...
δεν ειπα αυτο ρε...μη ξαναγραφω τα ιδια,εγω τιποτα δε παιρνω και μια χαρα ειναι το κορμι μου γι αυτο που θελω...αρα συμφωνω στη γυμναστικη χωρις αναβολικα...

ομως οι αλλαγες που ζητανε οι περισσοτεορι μονο με φαρμακο γινονται...δηλαδη εσυ μου λες οτι για να εχεις χερι 56 εκατοστα που εχει ο κατλερ γινεται μονο με σωστη προπονηση και διατροφη? δε νομιζω...

εννοειται δε το συνεχιζω αλλα αυτα που λεω ειναι σωστα αν το σκεφτεις...

εξαρταται τι θελεις και τι εισαι διατεθημενος να κανεις για να το πετυχεις...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Κατσε να μπει ο Εκτορας να σε γλεντησει λιγο,
γιατι τις διαβαζουν και μικρα παιδια αυτες τις πιπες...
προφανως μονος σου δε μπορεις να με γλεντησεις ε...που διαφωνεις πουλι μου για πες...γιατι ετσι γενικα ολοι καλα τα λενε...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
προφανως μονος σου δε μπορεις να με γλεντησεις ε...που διαφωνεις πουλι μου για πες...γιατι ετσι γενικα ολοι καλα τα λενε...
Δεν ειμαι "επιστημονας" και δεν κατεχω τον γραπτο λογο.
Κανε λιγο υπομονη, οπου να'ναι τελειωνει την μασκα ομορφιας με επιθεματα μοσχαρισιας και μπαινει...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ειμαι "επιστημονας" και δεν κατεχω τον γραπτο λογο.
Κανε λιγο υπομονη, οπου να'ναι τελειωνει την μασκα ομορφιας με επιθεματα μοσχαρισιας και μπαινει...
οταν καποιος καταφερει να αποδειξει με λογικα επιχειρηματα οτι μπορεις να αποκτησεις σωμα μποντιμπιλντερ(γιατι εδω μεσα το 90% αυτο θελει) χωρις καθολου αναβολικα και μονο με ''καλη διατροφη'' και ''σωστη γυμναστικη'' εγω θα παραδεχτω οτι εχετε δικαιο και οτι δε ξερω τιποτα...

μεχρι τοτε κλαστε μου τον μπουτσον που ειπε κι ο καραισκακης...ο αλλος παιρνει nox pump και ζαλιζεται ας πουμε και μου λετε για επιπεδο εδω μεσα... :jerking:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
οταν καποιος καταφερει να αποδειξει με λογικα επιχειρηματα οτι μπορεις να αποκτησεις σωμα μποντιμπιλντερ(γιατι εδω μεσα το 90% αυτο θελει) χωρις καθολου αναβολικα και μονο με ''καλη διατροφη'' και ''σωστη γυμναστικη'' εγω θα παραδεχτω οτι εχετε δικαιο και οτι δε ξερω τιποτα...

μεχρι τοτε κλαστε μου τον μπουτσον που ειπε κι ο καραισκακης...ο αλλος παιρνει nox pump και ζαλιζεται ας πουμε και μου λετε για επιπεδο εδω μεσα... :jerking:
τι θες αγορι μου;
θες να παρεις φαρμακα
αντε τραβα νηα παρεις
κουραζεις... :uglystupid: :uglystupid:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εσεις κουραζετε λεμε...και το κακο ειναι οτι ολοενα και περισσοτερα παιδακια που ειπε πιο πριν καποιος πανε και φαρμακωνονται...πρεζακια ε πρεζακια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom