Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
στην τελικη εξαρταται τι θες να πετυχεις...η πλειοψηφεια των βοδιμπιλντερς απλα δεν κανει αεροβια...εγω αυτο εχω καταλαβει απο αυτους που βλεπω κατα καιρους στα γυμναστηρια...και οταν συζηταμε μου λενε ολοι το ιδιο ''δε κανω αεροβια γιατι χανω ογκο'' ...

+1
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Εγω ρε τρεχω κανα 5-6 χλμ. σε ενα 25λεπτο και μετα κανω 2 ωρες βαρη και σηκωνω τονους, και μετα αμα λαχει ξανατρεχω, αλλα το εκοψα γιατι πεφτουν οι ορμονες με τρεξιμο μετα απο βαρη. Και το βραδυ ριχνω και κανα πουτσο αμα κατσει τιποτα ρε. Τι λιπος και μαλακιες αυτα δεν καιγονται τοσο αμεσα. Κατσε σε αδειο ψυγειο 4-5 μερες και θα γινεις φετες
Eνταξει εσυ εισαι η εξαιρεση γλυκιε μου...
Και μαλιστα σε τι καταβολισμο βρισκεσε με αυτο που κανεις δεν το συζηταμε αλλα ειπαμε εισαι εξαιρεση
και ο καθενας οπως νιωθει φυσικα...  :cheesy: :-* :cheesy:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Eνταξει εσυ εισαι η εξαιρεση γλυκιε μου...
Και μαλιστα σε τι καταβολισμο βρισκεσε με αυτο που κανεις δεν το συζηταμε αλλα ειπαμε εισαι εξαιρεση
και ο καθενας οπως νιωθει φυσικα...  :cheesy: :-* :cheesy:
εσυ τον πιστευεις δηλαδη τωρα  :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Εγω ρε τρεχω κανα 5-6 χλμ. σε ενα 25λεπτο και μετα κανω 2 ωρες βαρη και σηκωνω τονους, και μετα αμα λαχει ξανατρεχω, αλλα το εκοψα γιατι πεφτουν οι ορμονες με τρεξιμο μετα απο βαρη. Και το βραδυ ριχνω και κανα πουτσο αμα κατσει τιποτα ρε. Τι λιπος και μαλακιες αυτα δεν καιγονται τοσο αμεσα. Κατσε σε αδειο ψυγειο 4-5 μερες και θα γινεις φετες
Εισαι και ο πρωτος.
Στειλε μου μια αφισα, να σε βαλω κατω απο αυτη του Αλμπερτο Εσκεναζυ.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
δεν εχει μπανιο σημερα?
Καβλιαρηδες τρεις μηνες σας αφησα, και το κανατε το thread κομμωτηριο.
Σε λιγο θα μπει και το θηλυκο-κακογαμημενο-veggie τρολλ του site να γραψει τις πιπες της...

Οχι τιποτα αλλο, αλλα θα μου χαλασετε τον Vagothepimp... :tickedoff:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Καβλιαρηδες τρεις μηνες σας αφησα, και το κανατε το thread κομμωτηριο.
Σε λιγο θα μπει και θηλυκο-κακογαμημενο-veggie τρολλ του site να γραψει τις πιπες της...

Οχι τιποτα αλλο, αλλα θα μου χαλασετε τον Vagothepimp... :tickedoff:
ενω πριν το θρεντ ηταν πολυ καθως πρεπει... :S
 

Ballbreaker

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
49
Like
1
Πόντοι
0
Συμφωνώ σε μερικά αλλά η λογικές σου είναι παλαιωμένες δυστηχώς.

Άσε απ έξω τους επαγγελματίες bbers και μην τους φέρνεις για παράδειγμα σε εμένα και στο 90% όλων εδώ μέσα που δεν είναι αγωνιστικοί ούτε πέρνουν αναβολικά(ακόμα). Μιλάς στον μέσο αθλούμενο...επειδή αυτοί αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι το πρόγραμμα τους δεν σημαίνει οτι θα το κάνουμε και εμείς. Όλοι οι μαλάκες αυτό το λάθος κάνουνε, πάνε και αντιγράφουν το πρόγραμμα του Χ,Υ bber και νομίζουν οτι θα δούν αποτέλεσμα. Αναθεώρησε.

Διάβασε επίσης περί progressive overload και ασε τις πυραμίδες και τις μαλακίες σε κανα παππού.

Δεν ειπα οτι πρεπει κανεις να κανει ακριβως οτι κανουν οι επαγγελματιες bb,αλλα στο συγκεκριμενο θεμα ναι,μπορει καποιος να το κανει και θα εχει οφελη.

Το progressive overload που λες δεν ειναι κατι καινουριο, sorry,ειναι απο την εποχη των παππουδων που λες καθοτι πανω σε αυτο βασιζεται το bodybuilding,πιθανως δεν εχεις καταλαβει τι ακριβως ειναι και το παρουσιαζεις ως καποια επαναστατικη τεχνικη ή κατι τετοιο;Σε απλα και γρηγορα ελληνικα ειναι το να αυξανεις το βαρος για να εχεις μυικα οφελη.Η πυραμιδα στην ανοδο της βασιζεται σε αυτο,στην καθοδο της εχει και αλλα οφελη
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ενω πριν το θρεντ ηταν πολυ καθως πρεπει... :S
Γαμουσε και εδερνε πριν. Εμπαινε ο Πιτσι και μας πορωνε.
Ο Βαγγος εδειχεν την προοδο του, και ο Λαγουδακης μας εκλεβε τα γκομενακια.

Σας αφηνω κοριτσια να μιλησετε για τα προβιοτικα σκευασματα και να τελειωσετε τα νυχια σας...
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Δεν ειπα οτι πρεπει κανεις να κανει ακριβως οτι κανουν οι επαγγελματιες bb,αλλα στο συγκεκριμενο θεμα ναι,μπορει καποιος να το κανει και θα εχει οφελη.

Το progressive overload που λες δεν ειναι κατι καινουριο, sorry,ειναι απο την εποχη των παππουδων που λες καθοτι πανω σε αυτο βασιζεται το bodybuilding,πιθανως δεν εχεις καταλαβει τι ακριβως ειναι και το παρουσιαζεις ως καποια επαναστατικη τεχνικη ή κατι τετοιο;Σε απλα και γρηγορα ελληνικα ειναι το να αυξανεις το βαρος για να εχεις μυικα οφελη.Η πυραμιδα στην ανοδο της βασιζεται σε αυτο,στην καθοδο της εχει και αλλα οφελη
Ρε αδερφε, γιατι τους ανοιγεις τα ματια; Αστους να κανουν τις ιδιες ασκησεις.
Φαινεται βαριουντε να αλλαξουν ασκησεις ή δε γουσταρουν να τραβανε λιγοτερα κιλα με το νεο προγραμμα.



 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
φταστε πρωτα να σηκωνετε κιλα και μετα σκεφτεστε να αλλαξετε ασκησεις...ειναι σα να λεω εγω που τα 80 κιλα στα σκουατ τα εχω με δυσκολια οτι πρεπει να αλλαξω ασκησεις για...ποικιλια...δε νομιζω οτι κανεις εδω ειναι τοσο δυνατος οσο λεει...

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Οι ασκησεις πρεπει να αλλαζονται συχνα γιατι οι μυες συνηθιζουν πολυ ευκολα και χρειαζονται συνεχεια αλλαγη και νεα ερεθισματα για να μη συνηθιζουν και να εξελισονται... Πρεπει συνεχεια να σοκαρονται με νεες προσαρμογες αν δεν θελουμε να μενουμε στασιμοι..
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Οι ασκησεις πρεπει να αλλαζονται συχνα γιατι οι μυες συνηθιζουν πολυ ευκολα και χρειαζονται συνεχεια αλλαγη και νεα ερεθισματα για να μη συνηθιζουν και να εξελισονται... Πρεπει συνεχεια να σοκαρονται με νεες προσαρμογες αν δεν θελουμε να μενουμε στασιμοι..
ε βαλε παραπανω κιλα!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
παντως εγω στα 72 μου ετσι θελω να μαι...
 

Συνημμένα

  • Jeffry_Life6.jpg
    Jeffry_Life6.jpg
    23,3 KB · Εμφανίσεις: 9

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom