Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το τριπτυχο της επιτυχιας..αεροβια 45'+,15αρια-20αρια σετ,κρασινγκ στις θερμιδες..
σε κανα μηνα παιζει να καψεις και 2 κιλα μυικου ιστου..

κατι δν παει καλα στην προταση :think:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Όταν κάνουμε copy/paste κείμενα καλό θα ήταν να αναφέρουμε και την πηγή. Ίσως εκεί υπάρχουν για κάποιους άλλους  και άλλα ενδιαφέροντα κείμενα.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
μετρα θερμιδες εστω και υποτυποδως..
και 5 τυλιχτα να φας τη μερα(λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα)κατα πασα πιθανοτητα θα σαι περιπου ισοθερμιδικα,
εκτος αν εισαι κατηγορια ζολη 1,55 και 45 κιλα..ανεβασε το συνθετο υδατανθρακα 2,5-3grΧbw και βλεπεις..
πρωτεινη σταθερα ψηλα κυριως απο φαι κ οχι συμπληρωματα,λιπος οσο πιο κατω μπορεις,θερμιδες κανα 300αρι πανω απο τη συντηρηση για αρχη..αν δε βαλεις και ετσι γρ πανω σου,τσεκαρε θυροειδη..το τριπτυχο της επιτυχιας..αεροβια 45'+,15αρια-20αρια σετ,κρασινγκ στις θερμιδες..
σε κανα μηνα παιζει να καψεις και 2 κιλα μυικου ιστου..

Προβλημα με θυροειδη δεν εχω απλα το χειμωνα ειχα φτασει 76 κιλα οχι μυικα ειχα και λιγο κοιλιτσα βεβαια.. και τωρα ειπα να χασω 2 κιλα να παω στα 74 αλλα τελικα χανω συνεχεια ενω τρωω το ιδιο περιπου και εχω παει 71 τωρα! Φοβαμαι μην πεσω κατω απο 70 και γινω γκει!!!! Το μονο θετικο ειναι οτι φαινονται καπως καλυτερα οι κοιλιακοι μου.
Εννοειται εχω κοψει την ελαχιστη αεροβια που εκανα και πηγαινω γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα τον τελευταιο μηνα και κανω προγραμμα full body 1-2 ασκησεις για καθε μυικη ομαδα!
Προσπαθω να τρωω πολυ και δε λεω οχι και σε κανενα σουβλακι και καμια μπυρα ας βαλω και λιγο λιπος δε χαθηκε ο κοσμος  :grin:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Προβλημα με θυροειδη δεν εχω απλα το χειμωνα ειχα φτασει 76 κιλα οχι μυικα ειχα και λιγο κοιλιτσα βεβαια.. και τωρα ειπα να χασω 2 κιλα να παω στα 74 αλλα τελικα χανω συνεχεια ενω τρωω το ιδιο περιπου και εχω παει 71 τωρα! Φοβαμαι μην πεσω κατω απο 70 και γινω γκει!!!! Το μονο θετικο ειναι οτι φαινονται καπως καλυτερα οι κοιλιακοι μου.
Εννοειται εχω κοψει την ελαχιστη αεροβια που εκανα και πηγαινω γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα τον τελευταιο μηνα και κανω προγραμμα full body 1-2 ασκησεις για καθε μυικη ομαδα!
Προσπαθω να τρωω πολυ και δε λεω οχι και σε κανενα σουβλακι και καμια μπυρα ας βαλω και λιγο λιπος δε χαθηκε ο κοσμος  :grin:

Χύστη τι ύψος έχεις? Και μην σε νοιάζει τόσο πόσα κιλά είσαι, σημασία έχει πως φαίνεται το σώμα σου.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Προβλημα με θυροειδη δεν εχω απλα το χειμωνα ειχα φτασει 76 κιλα οχι μυικα ειχα και λιγο κοιλιτσα βεβαια.. και τωρα ειπα να χασω 2 κιλα να παω στα 74 αλλα τελικα χανω συνεχεια ενω τρωω το ιδιο περιπου και εχω παει 71 τωρα! Φοβαμαι μην πεσω κατω απο 70 και γινω γκει!!!! Το μονο θετικο ειναι οτι φαινονται καπως καλυτερα οι κοιλιακοι μου.
Εννοειται εχω κοψει την ελαχιστη αεροβια που εκανα και πηγαινω γυμναστηριο 5 φορες την εβδομαδα τον τελευταιο μηνα και κανω προγραμμα full body 1-2 ασκησεις για καθε μυικη ομαδα!
5 μερες και φουλ μπαντυ δε βγαινει με την καμια αν θες να κανεις σοβαρη προπονηση..λογικοι να μαστε..τετοιας φιλοσοφιας προγραμματα ειναι αρκετα απαιτητικα για καθε μερα..για να κανεις full σωστα πρεπει να ασχολεισαι με βαρη 3 φορες την εβδομαδα με 3 ασκησεις πολυαρθρικες push-pull-squat/push-pull-romanian dead και μια συμπληρωματικη διαφορετικη καθε φορα..αν θες να πηγαινεις 5 φορες κανε απερ λοουερ φαση εναλλαξ..θα δωσεις στους μυς σου ενα 48ωρο τουλαχιστον..


απο κει και περα τα εφοσον συνεχιζεις να χανεις και απο θυροειδη εισαι οκ,τρως λιγο..
ανεβασε θερμιδες με καλο φαι γιατι τα τα κιλα σου ειναι λιγα..
οι κοιλιακοι σου θα ναι σαν τα βυζια χοντρης γκομενας..απατη δλδ.. :grin:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ιδανικό σώμα ο τύπος!  :rockon: :rockon:

563384_213081628797276_1718234977_n.jpg
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Γονίδια τύπε. Και σε άλλες φώτος δικές του με άλλα άτομα έτσι είναι. Αθλητής της όπτιμουμ είναι.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
5 μερες και φουλ μπαντυ δε βγαινει με την καμια αν θες να κανεις σοβαρη προπονηση..λογικοι να μαστε..τετοιας φιλοσοφιας προγραμματα ειναι αρκετα απαιτητικα για καθε μερα..για να κανεις full σωστα πρεπει να ασχολεισαι με βαρη 3 φορες την εβδομαδα με 3 ασκησεις πολυαρθρικες push-pull-squat/push-pull-romanian dead και μια συμπληρωματικη διαφορετικη καθε φορα..αν θες να πηγαινεις 5 φορες κανε απερ λοουερ φαση εναλλαξ..θα δωσεις στους μυς σου ενα 48ωρο τουλαχιστον..


απο κει και περα τα εφοσον συνεχιζεις να χανεις και απο θυροειδη εισαι οκ,τρως λιγο..
ανεβασε θερμιδες με καλο φαι γιατι τα τα κιλα σου ειναι λιγα..
οι κοιλιακοι σου θα ναι σαν τα βυζια χοντρης γκομενας..απατη δλδ.. :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οσον αφορα το προγραμμα που λες δεν ειναι τοσο απαιτητικο γιατι δεν εχει πολλες ασκησεις για καθε μυικη ομαδα. Δεν νιωθω διαλυμενος δηλαδη την επομενη μερα γιαυτο το κανω κ τοσο συχνα!
Αυτο εδω το προγραμμα κανω τωρα...
 

Συνημμένα

  • DSC09944 (Medium).JPG
    DSC09944 (Medium).JPG
    132,2 KB · Εμφανίσεις: 18

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Γονίδια τύπε. Και σε άλλες φώτος δικές του με άλλα άτομα έτσι είναι. Αθλητής της όπτιμουμ είναι.

Η γενετικη προδιαθεση ειναι που μετραει αρκετα στο τι σωμα θα φτιαξεις . Μπορεις να λιωνεις στα γυμναστηρια για 3-5 χρονια μαζι με διατροφη και γενικα ισορροπημενη ζωη ( κομμενα τα πολλα ξυδια, σωστοι υπνοι κλπ ) αλλα παιζει σωμα σαν του τυπου στη φωτο να μην κανεις ποτε . Μπορει να γινεις πιο ογκωδης ,πιο δυνατος κλπ αλλα τετοια συμμετρια ,ανοιγμα στη πλατη πανω κλπ λιγο δυσκολο να τα εχει οποιοσδηποτε....
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Η γενετικη προδιαθεση ειναι που μετραει αρκετα στο τι σωμα θα φτιαξεις . Μπορεις να λιωνεις στα γυμναστηρια για 3-5 χρονια μαζι με διατροφη και γενικα ισορροπημενη ζωη ( κομμενα τα πολλα ξυδια, σωστοι υπνοι κλπ ) αλλα παιζει σωμα σαν του τυπου στη φωτο να μην κανεις ποτε . Μπορει να γινεις πιο ογκωδης ,πιο δυνατος κλπ αλλα τετοια συμμετρια ,ανοιγμα στη πλατη πανω κλπ λιγο δυσκολο να τα εχει οποιοσδηποτε....

Εισαι υπερβολικος! Παιζουν και το ρολο τους βεβαια και τα γονιδια αλλα αυτη την επιμονη με τη γενετικη προδιαθεση συνηθως την εχουν αυτοι που προσπαθουν να κρυψουν οτι παιρνουν φαρμακακι και κανουν "θεραπεια"  :2funny: :2funny: :2funny:
Και σου λενε μετα εγω? Μονο κοτοπουλακι τρωω και πολλους χυμους ευτυχως εχω καλα γονιδια και πηρα 10 κιλα σε ενα μηνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Φουλ ντόπα είναι ο τύπος ρε. Απλά άπειροι που παίρνουν όσα παίρνει αυτός και ακόμα περισσότερα δεν συγκρίνονται μαζί του σε ομορφιά σώματος!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δε γινεσαι ετσι χωρις ντοπα...ο σωματοτυπος ειναι θεμα τυχης...αλλα ο τυπος που βαλατε δεν εχει καθολου λιπος κατι που ειναι αφυσικο χωρις φαρμακα...εχω ξαναβαλει αυτον και πιστευω οτι ανετα γινεσαι ετσι με σωστη διατροφη και προσπαθεια...
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
δε γινεσαι ετσι χωρις ντοπα...ο σωματοτυπος ειναι θεμα τυχης...αλλα ο τυπος που βαλατε δεν εχει καθολου λιπος κατι που ειναι αφυσικο χωρις φαρμακα...εχω ξαναβαλει αυτον και πιστευω οτι ανετα γινεσαι ετσι με σωστη διατροφη και προσπαθεια...

:offtopic:

Αυτο ειναι φυσιολογικο σωμα.....Ο αλλος του Βαγγου χμμμ.....

 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
:offtopic:

Αυτο ειναι φυσιολογικο σωμα.....Ο αλλος του Βαγγου χμμμ.....

παπαριές, όλοι παίρνουνε κάτι...μην κοιτάς που δεν μιλάνε.

και εγώ τώρα που έχω γίνει κομάτια αν με ρωτήσεις θα σου πώ οτι πέρνω μόνο πρωτείνη και κάνω καλή διατροφή οχι οτι παίρνω καφείνη, γεράνιο και γιοχιμβίνη....τρέχα γύρευε.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
το οφ τοπικ που το δες βρε οργιο  :think: αυτο λεω,ο ενας ειναι φυσιολογικος ο αλλος γαματος μεν αλλα ντοπαρισμενος!


Oyte eida ti grafetε....Απλα ειδα φωτο κ μιλησα εντελως γυναικεια γι αυτο ειπα οφ τοπικ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom