Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
:grin:
 

Συνημμένα

  • 427149_386653074680745_480738028_n.jpg
    427149_386653074680745_480738028_n.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 10

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Και για εμενα που δεν ειμαι και κατι το τρομερο κατι σκατιφλωροι στο γυμναστηριο λεγανε, αα δες αυτος παιρνει πραμα, δες πως εχει φουσκωσει, Αντε ρε φλωρουμπα ντραμμερ τραβα να γυμνασεις κανα τενοντα και ασε τι παιρνει ο καθενας να πουμε.
Ο τυπικος μαλακας του γυμναστηριου: ψιλολιγνος κομπλεξικος τρεντυ
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Και για εμενα που δεν ειμαι και κατι το τρομερο κατι σκατιφλωροι στο γυμναστηριο λεγανε, αα δες αυτος παιρνει πραμα, δες πως εχει φουσκωσει, Αντε ρε φλωρουμπα ντραμμερ τραβα να γυμνασεις κανα τενοντα και ασε τι παιρνει ο καθενας να πουμε.
Ο τυπικος μαλακας του γυμναστηριου: ψιλολιγνος κομπλεξικος τρεντυ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να αγιασει ο στομας σου με τα χαζα που δεν εχουν ιδεα δεν μπορουν ξεχωρισουν την πλατη απτο στηθος και λενε για φαρμακο η οχι  :headbang:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να αγιασει ο στομας σου με τα χαζα που δεν εχουν ιδεα δεν μπορουν ξεχωρισουν την πλατη απτο στηθος και λενε για φαρμακο η οχι  :headbang:

Ναι οκ αλλά μην μας πεις οτι τα παραπάνω κορμιά που μας έβαλες είναι νάτουραλ ! :P

O καθένας πράττει όπως γουστάρει, παίρνει τα ρίσκα του και πορεύεται.
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Ναι οκ αλλά μην μας πεις οτι τα παραπάνω κορμιά που μας έβαλες είναι νάτουραλ ! :P

O καθένας πράττει όπως γουστάρει, παίρνει τα ρίσκα του και πορεύεται.
Οχι ΦΥΣΙΚΑ  ...
Αλλα αν θελουμε να κρινουμε το φαρμακο και το μη φαρμακο να ΞΕΡΟΥΜΕ να ξεχωριζουμε τα βασικα  :tickedoff:..........

Και εννοειτε ο καθενας κανει οτ τουι γουσταρει αρκει να εχει την γνωση και την πληρη ευθυνη του εαυτου
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Οχι ΦΥΣΙΚΑ  ...
Αλλα αν θελουμε να κρινουμε το φαρμακο και το μη φαρμακο να ΞΕΡΟΥΜΕ να ξεχωριζουμε τα βασικα  :tickedoff:..........

Και εννοειτε ο καθενας κανει οτ τουι γουσταρει αρκει να εχει την γνωση και την πληρη ευθυνη του εαυτου

haters gonna hate baby. μαζί σου.  :s&m_2:

 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ισως και να εχει πλακωθει στα αναβολικα.Ισως και να γυμναζεται συστηματικα απο μικρος, να κανει μια πολυ καλη ζωη και μια προσεκτικη διατροφη.

Ανεβασμένα τραπέζια=τέστο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Να αγιασει ο στομας σου με τα χαζα που δεν εχουν ιδεα δεν μπορουν ξεχωρισουν την πλατη απτο στηθος και λενε για φαρμακο η οχι  :headbang:
Ναι ναι σωστα.
Εχει γινει ο αλλος σαν το ανθρωπακι της μισελεν και δεν εχει παρει τιποτα. Ειμαστε ασχετοι και δεν ξερουμε.
Με την ιδια λογικη, ο αλλος τρεχει τα 100 μετρα σε 8 δευτερολεπτα, και δεν ειναι απαραιτητο να εχει παρει τιποτα. Ειμαστε ασχετοι και δεν ξερουμε. Που τα πουλατε αυτα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
οσοι θελετε να κουμπωσετε κρεατινη
γυριστε το στην creapure
ΤΕΛΟΣ
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ
οποιος παιρνει αλλου ειδους ειναι βλακας
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Ναι ναι σωστα.
Εχει γινει ο αλλος σαν το ανθρωπακι της μισελεν και δεν εχει παρει τιποτα. Ειμαστε ασχετοι και δεν ξερουμε.
Με την ιδια λογικη, ο αλλος τρεχει τα 100 μετρα σε 8 δευτερολεπτα, και δεν ειναι απαραιτητο να εχει παρει τιποτα. Ειμαστε ασχετοι και δεν ξερουμε. Που τα πουλατε αυτα.

9.59 ρε τυπε τα 100 μετρα οχι και 8...Και εννοειται πως ειναι απο ντοπα δε νομιζω πως πιστευει κανενας το αντιθετο
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
οσοι θελετε να κουμπωσετε κρεατινη
γυριστε το στην creapure
ΤΕΛΟΣ
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ
οποιος παιρνει αλλου ειδους ειναι βλακας

Ρε γαμ, εσυ εχεις παρει απ'ολες να πουμε, πριν λιγο ελεγες για την cbol. Απο τα τεφαα καθηγητης μου ειπε για την Creatine HCL. Μαλλον υπαρχουν καποια στοιχεια γι'αυτη.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ανεβασμένα τραπέζια=τέστο.

ΟΧΙ, και εγω εχω τραπεζοειδη που πρηζεται ευκολα αλλα δεν εχω παρει ποτε τπτ. Αυτος ο μυς εχει τους περισοτερους υποδοχεις αδρογονων γι'αυτο το λες μαλλον
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
Ρε γαμ, εσυ εχεις παρει απ'ολες να πουμε, πριν λιγο ελεγες για την cbol. Απο τα τεφφα καθηγητης μου ειπε για την Creatine HCL. Μαλλον υπαρχουν καποια στοιχεια γι'αυτη.
φιλε και η c boll ειναι καλουτσικη,ειναι nitrate αλλα η creapure ειναι οτι καλυτερο
αγνη,καθαρη,δεν εχει καθολου προσμιξεις
γερμανικης προελευσης
φιλες τις εχω παρει  σχεδον ολες(απορω πως αντεχουν ακομη τα νεφρα μου_)
μην δοκιμασετε kre alkalyn
πεταμεναααααααααααααα λεφτα.
ολες οι αλλες ψιλοδουλευον τι ιδιο/
φιλε ιπσολον αυτη που λες εσυ και καλα απορροφατε καλυτερα απο τον οργανισμο
την εχω δοκιμασει,στο συμπληρωμα κρεατινης concrete
φιλε λιγα πραματα,τα ιδια με τις αλλες
αυτο που θα σου προτεινα εγω ειναι η να παρεις σκετη creapure, η reflex εχει, η ενα blend με διαφορες μορφες κρεατινης(η μια βοηθαει την αλλη)
αλλα να εχει σιγουρα μεσα creapure
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
ΟΧΙ, και εγω εχω τραπεζοειδη που πρηζεται ευκολα αλλα δεν εχω παρει ποτε τπτ. Αυτος ο μυς εχει τους περισοτερους υποδοχεις αδρογονων γι'αυτο το λες μαλλον

Ακριβώς. Καί όταν γίνεται χερούλι κάνει μπάμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom