Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
ΛΑΘΟΣ Νο 2 : Μεγάλο μέρος προπόνησης αφιερωμένο σε μηχανήματα αντί για ελεύθερα βάρη.
Τα όμορφα και επώνυμα μηχανήματα μπορεί να κάνουν ένα γυμναστήριο να δείχνει μοντέρνο και προσεγμένο αλλά το μόνο πράγμα που μπορούν να προσφέρουν είναι να καθίσουμε για να δέσουμε τα κορδόνια μας ή να ξεκουραστούμε ανάμεσα στα σετ μίας δυνατής προπόνησης. Από τη στιγμή που μας ενδιαφέρει η απώλεια λίπους κάθε ώρα και στιγμή, ειδικότερα κατά τη διάρκεια της προπόνησης, η ενασχόληση με τα μηχανήματα θεωρείται απλά χάσιμο χρόνου. Τις περισσότερες φορές τα σταθερά μηχανήματα εμποδίζουν το σώμα να λειτουργήσει με το φυσιολογικό τρόπο που θα έπρεπε να λειτουργεί,  περιορίζοντας  το πλήρες εύρος κίνησης  ενώ παράλληλα τίθεται και θέμα τραυματισμού λόγω κακής κατασκευής η ρύθμισης από εμάς τους ίδιους. Το περιορισμένο εύρος κίνησης έχει σαν συνέπεια, όπως αναφέραμε και πρωθύστερα, τη  μικρότερη ενεργοποίηση μυϊκών ινών και την ελάχιστη κατανάλωση θερμίδων.

Ποιό είναι το γυμναστήριο που δίνει έμφαση στα ελεύθερα βάρη; Εγώ επισκέφθηκα 5-6 πρόσφατα και είδα το αντίθετο.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ενταξει η κουαρντιν λεει και μαλακιες, οπως πχ για το γαλα, το γαλα ειναι για τις αγελαδες λεει. Ελα εσυ ρε κουαρ να σε αρμεξουμε να πιουμε, που εχεις και μεγαλα βυζια, τι τζαμπα μονο για μοστρα τα εχεις;
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ενταξει η κουαρντιν λεει και μαλακιες, οπως πχ για το γαλα, το γαλα ειναι για τις αγελαδες λεει. Ελα εσυ ρε κουαρ να σε αρμεξουμε να πιουμε, που εχεις και μεγαλα βυζια, τι τζαμπα μονο για μοστρα τα εχεις;

που το είπε αυτό ρε φίλε ;

έγω ένα ποστ είδα που λέει οτι το γάλα απο αγελάδες είναι για τον πέο.

να προτιμάς το κατσικίσιο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
που το είπε αυτό ρε φίλε ;

έγω ένα ποστ είδα που λέει οτι το γάλα απο αγελάδες είναι για τον πέο.

να προτιμάς το κατσικίσιο.
Εσυ το ειδες σωστα.Τον αλλον μην τον παρεξηγεις ειναι γνωστο οτι η μαλακια προκαλει τυφλωση. :grin:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Ενταξει η κουαρντιν λεει και μαλακιες, οπως πχ για το γαλα, το γαλα ειναι για τις αγελαδες λεει. Ελα εσυ ρε κουαρ να σε αρμεξουμε να πιουμε, που εχεις και μεγαλα βυζια, τι τζαμπα μονο για μοστρα τα εχεις;

  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
παρτε κι αλλη μια δικια μου
001imc.jpg

Δε φαίνεται ρε.
Μη μας κρεμάς έτσι.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δε φαίνεται ρε.
Μη μας κρεμάς έτσι.
Ποιος να το φανταζότανε ότι η βέλβω θα γινότανε θαμώνας σε αυτό το θρεντάκι....σε λίγο θα μας δείχνει τα μπράτσα της κ τους κοιλιακούς φέτες κ θα καυλώνουμε όπως με τον lion7. :rockon:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ποιος να το φανταζότανε ότι η βέλβω θα γινότανε θαμώνας σε αυτό το θρεντάκι....σε λίγο θα μας δείχνει τα μπράτσα της κ τους κοιλιακούς φέτες κ θα καυλώνουμε όπως με τον lion7. :rockon:

Παντού είμαι θαμώνας χαχα
Πω ναι, κορμί ο Λάιον, με το πλακάκι πίσω χαχα
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρε ντάμερ, ωραίο κορμάκι έχεις. Αλλά πόσο γκόμενα είσαι γαμώ το μπελά μου?? Με το σώβρακο μωρέ για να φαίνεται η πραμάτεια σου? Σουφρώνεις και χείλη είμαι σίγουρη :2funny:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
χωρις  σωβρακο θα βγαζα  ρε εξυπνη? δε κανω τετοιες μαλακιες με χειλη που λες...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρε ντάμερ, ωραίο κορμάκι έχεις. Αλλά πόσο γκόμενα είσαι γαμώ το μπελά μου?? Με το σώβρακο μωρέ για να φαίνεται η πραμάτεια σου? Σουφρώνεις και χείλη είμαι σίγουρη :2funny:
Σέξυ κ όποιος αντέξει,εγώ πάντως δεν άντεξα η γυναίκα. :cum: :cum: :cum:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
είχατε δεν είχατε μας καβλώσατε πάλι βρωμόπαιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom