Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τι εννοεις μαυροπρασινε φιλε μου...
με πονάει όταν του ασκείται πίεση,πχ όταν πέφτει το βάρος μου πάνω του στα πους απς.
στο σημείο που ενώνεται ο πήχης με τον καρπό στην εξωτερική πλευρά της παλάμης,όχι από μέσα.
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ωωωωω


παρε να χεις να αναβολιζεις
 

Συνημμένα

  • Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0012.jpg
    Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0012.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 12

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
χαχαχαχα
πόσα σετ  :jerking: τη μέρα για να γιάνει;
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
την εχω και στο ορθιο

 

Συνημμένα

  • Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0021.jpg
    Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0021.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 12

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
εδω κοιτα   :o :o :sunglasses: :sunglasses:

 

Συνημμένα

  • Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0061.jpg
    Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0061.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0062.jpg
    Karen_McDougal_Photo_Holidays_2010_In_Cabo_0062.jpg
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 13

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Re παιδιά μην διαβάζω βλακείες αν η αναπλήρωση γλυκογόνου (μετά από μια εξαντλητική προπόνη στα βάρη) δεν γίνει στο διάστημα μιας ώρας σταδιακά και δεν είναι σε σωστά ποσοστά ο ΚΑΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ θα κάνει παρτυ.

Και αν δεν κάνεις σωστή αποκατάσταση στις μυικές ίνες που έχεις καταστρέψει, τότε τι σκατά πας και κάνεις βάρη???
Πώς θα μεγαλώσεις μυικά χωρίς σωστό μεταπροπονητικό ΓΕΎΜΑ??? !!!!ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΕΥΜΑ!!!!

ΚΑΙ κάτι ακόμα με λακτόζη, φρουκτόζη, χυμούς και κακής ποιότητας υψηλού γλυκαιμικού δείκτη υδατάνθρακα μην περιμένετε ΣΩΣΤΗ αποκατάσταση..

with love... :-*
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ΚΑΙ κάτι ακόμα με λακτόζη, φρουκτόζη, χυμούς και κακής ποιότητας υψηλού γλυκαιμικού δείκτη υδατάνθρακα μην περιμένετε ΣΩΣΤΗ αποκατάσταση..

ε η γλυκόζη κι οι σύνθετοι μένουν
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
πετ το θεμα χαθηκε ψαξε στον αλαν αραγκον και στον λαιλ μακντοναλντ και μετα αν θες θα σου στειλω πιο εξειδικευμανα παραγματα, αλλα αυτα περι παραθυρων και πορτων αστα για το σκοταδισμο του ββινγ.γρ ρε φιλε

κανόνισε να βγάλεις τη θητεία σου και στείλε ότι θες ,όπου θες...σε φίλους σου ,που δεν γνωρίζουν  και σίγουρα θα εντυπωσιαστούν...Απ αυτά που λες, φαίνεται το τι ξέρεις και τι όχι.....είναι αυτό που σου 'πα...σκόρπιες πληροφορίες που ισχύουν  και άλλες που δεν ισχύουν ,απόψεις των <ότι να ΄ναι>  ,να μην πω μαλακίες που σέρνονται σε διάφορους χώρους ,το μίξερ ,κιμάς  και η επίδειξη. Τα φόρουμ περί ΒΒ ,πιθανά να τα διαβάζεις εσύ φίλε μου, εγώ δυστυχώς έχω εντοπίσει εγκληματικά στοιχεία και σε τέτοια φόρουμ και στους χώρους προπόνησης.
Κανονικά τέτοιοι χώροι -φόρουμς -μιλάω για εδώ μέσα κι όχι του ΒΒ, θα έπρεπε να είναι χώροι κατάθεσης εμπειριών και ανταλλαγής γνώσεων και όχι κόντρας και επίδειξης ,να διορθώσουμε ο ένας τα λάθη του άλλου. Δυστυχώς πάρα πολλά που γράφονται εδώ μέσα ,είναι αρβύλες και λάθος και συνεχίζεται να τα αναμασάτε....αν πιάσω ένα ένα τα ποσταρίσματα των περισσοτέρων ,θα θέλαμε μέρες συζήτησεις,μάλλον μήνες....Ξεκαθάρισα πως έκανα μια παρέμβαση ,ώστε κάποιοι που ενδιαφέρονται ,να ψαχτούν και να μην μένουν στις παπαριές του ενός και του άλλου,που επαναλλαμβάνει τις αρλούμπες άλλων. Είπα απ την αρχή ότι εδώ κυκλοφορούν απίστευτες αερολογίες και σίγουρα θα δημιουργηθεί θέμα και δεν θέλω να μπω στην διαδικασία απαντήσεων και κόντρας. Τώρα τα σκουπίδια που αναφέρεις πάτερ γκομ. ,εμείς τα έχουμε αναλύσει και συνεχίζουμε να το κάνουμε σε χημείο,όπως και πολλά άλλα σκευάσματα και όχι μία ,αλλά πολλές φορές ,αλλά είπαμε ..η πληροφόρησή σου....είναι....@#@$@...Α και όταν με το καλό απολυθείς από φαντάρος και πιθανά αρχίσεις να μιλάς και διαφορετικά ,να μου στείλεις ένα βιογραφικό ,θα σε χρειαστούμε οπωσδήποτε στην σχολή κι εγώ θα αποχωρίσω απ την θέση μου....παρ΄όλα αυτά ,σου εύχομαι καλό υπόλοιπο και στους φίλους εδώ ,να μην ακούνε αρβύλες και να αναμασάνε τσίχλες ,αλλά να ψαχτούν..αν θέλουν....Δεν ξαναμπαίνω πια σε διαδικασία ...καλή μέρα σε όλους..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Re παιδιά μην διαβάζω βλακείες αν η αναπλήρωση γλυκογόνου (μετά από μια εξαντλητική προπόνη στα βάρη) δεν γίνει στο διάστημα μιας ώρας σταδιακά και δεν είναι σε σωστά ποσοστά ο ΚΑΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ θα κάνει παρτυ.

Και αν δεν κάνεις σωστή αποκατάσταση στις μυικές ίνες που έχεις καταστρέψει, τότε τι σκατά πας και κάνεις βάρη???
Πώς θα μεγαλώσεις μυικά χωρίς σωστό μεταπροπονητικό ΓΕΎΜΑ??? !!!!ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΓΕΥΜΑ!!!!

ΚΑΙ κάτι ακόμα με λακτόζη, φρουκτόζη, χυμούς και κακής ποιότητας υψηλού γλυκαιμικού δείκτη υδατάνθρακα μην περιμένετε ΣΩΣΤΗ αποκατάσταση..

with love... :-*
εσυ μηπως πριν 2-3 βδομαδες ηρθες και εκανες προπονηση στο προτυπο;
και φορουσες κοκκινο μπολουζακι;;;;;

 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Λοιπον απορια, γυρναω το βραδυ κατα τις 11:30-12:00 απο προπονηση, η προπονηση διαρκει 2 ωρες, οταν γυρναω σπιτι πειναω σαν τρελος και καταληγω να τρωω ΜΑΛΑΚΙΕΣ σουβλακια κτλ, τι θα μπορουσα να φαω που να μην εχει πολλες θερμιδες [κατι ελαφρυ δηλαδη] αλλα να μου γεμισει το στομαχι? 
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Μετα πρεπει να φας κατι να σε πιασει δεν υπαρχει νοημα να τρως μετα τη γυμναστικη λιγο... (οχι σουβλακια κ πιτσες)
πατατες(οχι τηγανιτες), ή ρύζι, ή μακαρόνια με κοτόπουλο, ή μοσχάρι, ή γαλοπούλα ειναι το ιδανικο, χτυπα κ ενα ποτηρι γαλα πριν πεσεις για υπνο κ εισαι αρχοντας
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
2 μπανανες με γαλα.... :zfuck:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ρε αρχοντα θα κατσω 12 το βραδυ να κανω κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο?  :rolleyes: :rolleyes: κατι γρηγορο θελω
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
κανόνισε να βγάλεις τη θητεία σου και στείλε ότι θες ,όπου θες...σε φίλους σου ,που δεν γνωρίζουν  και σίγουρα θα εντυπωσιαστούν...Απ αυτά που λες, φαίνεται το τι ξέρεις και τι όχι.....είναι αυτό που σου 'πα...σκόρπιες πληροφορίες που ισχύουν  και άλλες που δεν ισχύουν ,απόψεις των <ότι να ΄ναι>  ,να μην πω μαλακίες που σέρνονται σε διάφορους χώρους ,το μίξερ ,κιμάς  και η επίδειξη. Τα φόρουμ περί ΒΒ ,πιθανά να τα διαβάζεις εσύ φίλε μου, εγώ δυστυχώς έχω εντοπίσει εγκληματικά στοιχεία και σε τέτοια φόρουμ και στους χώρους προπόνησης.
Κανονικά τέτοιοι χώροι -φόρουμς -μιλάω για εδώ μέσα κι όχι του ΒΒ, θα έπρεπε να είναι χώροι κατάθεσης εμπειριών και ανταλλαγής γνώσεων και όχι κόντρας και επίδειξης ,να διορθώσουμε ο ένας τα λάθη του άλλου. Δυστυχώς πάρα πολλά που γράφονται εδώ μέσα ,είναι αρβύλες και λάθος και συνεχίζεται να τα αναμασάτε....αν πιάσω ένα ένα τα ποσταρίσματα των περισσοτέρων ,θα θέλαμε μέρες συζήτησεις,μάλλον μήνες....Ξεκαθάρισα πως έκανα μια παρέμβαση ,ώστε κάποιοι που ενδιαφέρονται ,να ψαχτούν και να μην μένουν στις παπαριές του ενός και του άλλου,που επαναλλαμβάνει τις αρλούμπες άλλων. Είπα απ την αρχή ότι εδώ κυκλοφορούν απίστευτες αερολογίες και σίγουρα θα δημιουργηθεί θέμα και δεν θέλω να μπω στην διαδικασία απαντήσεων και κόντρας. Τώρα τα σκουπίδια που αναφέρεις πάτερ γκομ. ,εμείς τα έχουμε αναλύσει και συνεχίζουμε να το κάνουμε σε χημείο,όπως και πολλά άλλα σκευάσματα και όχι μία ,αλλά πολλές φορές ,αλλά είπαμε ..η πληροφόρησή σου....είναι....@#@$@...Α και όταν με το καλό απολυθείς από φαντάρος και πιθανά αρχίσεις να μιλάς και διαφορετικά ,να μου στείλεις ένα βιογραφικό ,θα σε χρειαστούμε οπωσδήποτε στην σχολή κι εγώ θα αποχωρίσω απ την θέση μου....παρ΄όλα αυτά ,σου εύχομαι καλό υπόλοιπο και στους φίλους εδώ ,να μην ακούνε αρβύλες και να αναμασάνε τσίχλες ,αλλά να ψαχτούν..αν θέλουν....Δεν ξαναμπαίνω πια σε διαδικασία ...καλή μέρα σε όλους..


mpla mpla mpla

ας κανει ο καθενας ο,τι θελει αδερφουλη.  μιλα για παραθυρα και για ορογαλακτικες πρωτεινες δικο σου θεμα και κανε και το διδακτορικο σου και οτι θες δε με αφορα. αλλα κι εσυ για μενα με αυτα που γραφεισ το μονο που βρισκω ειναι γνωση στυλ περιοδικου και φορουμ, μποριε να το γραφεις ετσι για να γινεις κατανοητος, δε με αφορα. ελευθερο φορουμ ειναι γραψε ο,τι θες κ οποτε θες και προσπαθησε να βοηθησεις οποιον θες. ελευθερο φορουμ ειναι με μεγαλα παιδια κι ο καθενας κανιε και κρινει τι θα ακολουθησει.
παντως υπαρχει μια ταση σε ολους εσας τους επιστημονες και οχι του χωρου του αθλητισμου να σπρωχνεται συμπληρωματα. γιατι αυτο? τοσο απαραιτητα ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom