Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Λοιπον αλανια ακουστε τι πεζει ειμαι 125 κιλα 1,82 υψος θελω να χασω 20 κιλα και να κρατισω-αυξισω τον ογκο που ειδη εχω σε ομους/χερια θελω δλδ να χασω απο την κοιλια (δεν περιμενω να δω κοιλιακους) απλα να ξεφουσκοσει λιγο,ειμαι σα 6 μηνων εγκυος :2funny: :2funny: :2funny: και να φτιαξω λιγο τα χερια και τους ομους.

Θα μπορουσε καποιος να μου προτινει ενα προγραματακι και καποιες ασκησεις??

Για πολους και διαφορους λογους που δεν ειναι του παροντος δεν μπορω να απευθινθω σε καποιον γυμναστη γιαυτο και ροταω εσας,φυσικα θα κανω διαιτα σε συνδιασμο με καποιο λιποδυαλιτη,και κανω και 4 προπονισεις μποξ την εβδομαδα.

Ολες οι προτασεις δεκτες,και πειτε και καμια γνωμη θα βοηθισει καμια προτεινη??

Περιμανω βοηθεια γιατη πραγματικα ολοι οι γυμναστες ειναι για το πουτσο στην περιοχη μου..
φιλε κανε αυτο που θα σε πω
χεσε το μποξ για λιγο καιρο
και βουτα σε μια πισινα για 2 ωρες την βδομαδα
κανε και μια απλα καλη διατροφη
δηλαδη κοψε γλυκα,λιπαρα,αλατια
οχι τιποτα εξτριμ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Λοιπον αλανια ακουστε τι πεζει ειμαι 125 κιλα 1,82 υψος θελω να χασω 20 κιλα και να κρατισω-αυξισω τον ογκο που ειδη εχω σε ομους/χερια θελω δλδ να χασω απο την κοιλια (δεν περιμενω να δω κοιλιακους) απλα να ξεφουσκοσει λιγο,ειμαι σα 6 μηνων εγκυος :2funny: :2funny: :2funny: και να φτιαξω λιγο τα χερια και τους ομους.

Θα μπορουσε καποιος να μου προτινει ενα προγραματακι και καποιες ασκησεις??

Για πολους και διαφορους λογους που δεν ειναι του παροντος δεν μπορω να απευθινθω σε καποιον γυμναστη γιαυτο και ροταω εσας,φυσικα θα κανω διαιτα σε συνδιασμο με καποιο λιποδυαλιτη,και κανω και 4 προπονισεις μποξ την εβδομαδα.

Ολες οι προτασεις δεκτες,και πειτε και καμια γνωμη θα βοηθισει καμια προτεινη??

Περιμανω βοηθεια γιατη πραγματικα ολοι οι γυμναστες ειναι για το πουτσο στην περιοχη μου..


αρχιζεις gym.τελος οι σαβουρες πιτογυρα κτλ.και μικρα ,αν ειναι εφικτο 5-6 γευματα για αρχη και μετα βλεπεις...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
φιλε κανε αυτο που θα σε πω
χεσε το μποξ για λιγο καιρο
και βουτα σε μια πισινα για 2 ωρες την βδομαδα
κανε και μια απλα καλη διατροφη
δηλαδη κοψε γλυκα,λιπαρα,αλατια
οχι τιποτα εξτριμ
γλυκα δεν τροω λιπαρα μονο οτι εχει το κρεας..λαδια και μαλακιες οχι, πισινα δεν υπαρχει και στο μποξ οσο να ναι γυνομαι μουσκεμα στον ιδροτα,αυτο δεν συμενει οτι χανω??
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
αρχιζεις gym.τελος οι σαβουρες πιτογυρα κτλ.και μικρα ,αν ειναι εφικτο 5-6 γευματα για αρχη και μετα βλεπεις...
εχω μαγαζια με της λεγομενες σαβουρες..ετσι απεκτισα και τα κιλα, τωρα πλεον δεν τροω τιποτα απο αυτα,η μαλακια ειναι οτι τωρα πλεον ειμαι 125 κιλα..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
εχω μαγαζια με της λεγομενες σαβουρες..ετσι απεκτισα και τα κιλα, τωρα πλεον δεν τροω τιποτα απο αυτα,η μαλακια ειναι οτι τωρα πλεον ειμαι 125 κιλα..
γυραδικο εχεις;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεγαλος πειρασμος....
η προταση μου ελεχθη
με το νερο θα δεις πιο γρηγορα αποτελεσματα
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
γυραδικο εχεις;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μεγαλος πειρασμος....
η προταση μου ελεχθη
με το νερο θα δεις πιο γρηγορα αποτελεσματα
δεν μπορω να απαντησω για ευνοητους λογους.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Θα σου πω μονο οτι πουλαω τα ΠΑΝΤΑ εκτος απο μαγειρευτα.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
δεν μπορω να απαντησω για ευνοητους λογους.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Θα σου πω μονο οτι πουλαω τα ΠΑΝΤΑ εκτος απο μαγειρευτα.
φιλε την προταση μου στην εκανα
και πιστευω ειναι η καλυτερη δυνατη λυση.
η δουλεια πως παει;
την βγαζεις ανετα;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
φιλε την προταση μου στην εκανα
και πιστευω ειναι η καλυτερη δυνατη λυση.
η δουλεια πως παει;
την βγαζεις ανετα;
Πουτσες μπλε..ειχαμε μαθει με πολλα φραγκα και τωρα μου κακοφενεται..ετσι ενδικτικα 2008/2009 εβγαλα 45.000 καθαρα και 2009/2010 οχι δεν εβγαλα αλλα εχω και 22000 χιλ.σκασμενες..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Πουτσες μπλε..ειχαμε μαθει με πολλα φραγκα και τωρα μου κακοφενεται..ετσι ενδικτικα 2008/2009 εβγαλα 45.000 καθαρα και 2009/2010 οχι δεν εβγαλα αλλα εχω και 22000 χιλ.σκασμενες..
για ολους ειναι δυσκολα
θα ξαναστρωσει σιγα-σιγα
υπομονη...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
για ολους ειναι δυσκολα
θα ξαναστρωσει σιγα-σιγα
υπομονη...
Αυτο λεω και εγω θα κλισουν πολλα μαγαζια και θα ξεκαθαρισει-στροσει η αγορα..οσοι τα καταφερουν φετος το χειμωνα μετα θα δουλεψουν καλα..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
γλυκα δεν τροω λιπαρα μονο οτι εχει το κρεας..λαδια και μαλακιες οχι, πισινα δεν υπαρχει και στο μποξ οσο να ναι γυνομαι μουσκεμα στον ιδροτα,αυτο δεν συμενει οτι χανω??

Μπα αμα ιδρωνεις δεν σημαινει και πολλα.... νερακι χανεις που φυσικα θα το ξαναπαρεις, ειναι αναλογα τον οργανισμο, και εγω ιδρωνω παρα πολυ
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Μπα αμα ιδρωνεις δεν σημαινει και πολλα.... νερακι χανεις που φυσικα θα το ξαναπαρεις, ειναι αναλογα τον οργανισμο, και εγω ιδρωνω παρα πολυ
δεν ειναι μονο ο ιδροτας νιωθω τα κοματια που γυμνασα..οι ωμοι μου και τα χερια περνουν φωτια,και τα ποδια,αρα γυμναζονται..απλα θελω κατι παραπανο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
φιλε κανε αυτο που θα σε πω
χεσε το μποξ για λιγο καιρο
και βουτα σε μια πισινα για 2 ωρες την βδομαδα
κανε και μια απλα καλη διατροφη
δηλαδη κοψε γλυκα,λιπαρα,αλατια
οχι τιποτα εξτριμ
κρεατίνη δεν έχει το μενού;
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ειμαι φανταροσ.

ναι τις περισσοτερες φορες που γραφω δεν ειμαι μεθυσμενος, ουτε εχω κανα στυλακι μακαρι να μπορουσαμε να συναντηθουμε και να μιλησουμε απο κοντα, απλως ο τροπος σκεψης μου ειναι ολοκληρωτικα χαοτικος και ο,τι ναναι. επισης με εκνευριζουν οι αποψεις του στυλ παρτε πρωτεινες και λοιπες μαλακιες, επεξεργασμενα τροφιμα της πουτσας, που κι εγω επαιρνα για πολυ καιρο.
οποιος ξερει κατι για την πρωτεινη ορου γαλακτος, θα ξερει οτι μονο αθωο και φυσικο προιον δεν ειναι, ειναι σκουπιδια και για πεταμα.

παμε τωρα αγαπητε φιλε πετ. αν οι πρακτικες μποντιμπιλντινγκ λειτουργουν για σενα και λειτουργουν με φυσικο τροπο τοτε μπραβο σου, ειλικρινα μπραβο, σε θαυμαζω, δε σε ειρωνευομαι φιλε. εισαι απο τα 4 ατομα που εχω δει να δουλευουν, αλλα οι δυο ηταν κολυμβητες γεννετικα θαυματα και οι αλλοι 2 πιτσιρικαδες.

ωστοσο οι γνωσεις σου μυριζουν μποντιμπιλντινγκ και αντιστοιχα ελληνικα φορουμς, αυτο δεν ειναι κακο, ξεπερασμενο ειναι και πολυ φαρμακο ειναι, στους νατουρα δε δουλευουν αυτα.
τωρα παραθυρο μιας ωρα λυπαμαι δεν υπαρχει. ουτε υδατανθρακες επεξεργασμενοι, δηλητηρια χρειαζονται δεξτροζες και παπαριες χρειαζονται, ουτε κορυφες ινσουλινης χρειαζονται αν εχεις φαει πριν η ινσουλινη σου θα ειναι ψηλα ετσι κι αλλιως. δε λειτουργει το ανθρωπινο σωμα ετσι ρε παιδες πως να το κανουε παμε αρθρα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
ειμαι φανταροσ.

ναι τις περισσοτερες φορες που γραφω δεν ειμαι μεθυσμενος, ουτε εχω κανα στυλακι μακαρι να μπορουσαμε να συναντηθουμε και να μιλησουμε απο κοντα, απλως ο τροπος σκεψης μου ειναι ολοκληρωτικα χαοτικος και ο,τι ναναι. επισης με εκνευριζουν οι αποψεις του στυλ παρτε πρωτεινες και λοιπες μαλακιες, επεξεργασμενα τροφιμα της πουτσας, που κι εγω επαιρνα για πολυ καιρο.
οποιος ξερει κατι για την πρωτεινη ορου γαλακτος, θα ξερει οτι μονο αθωο και φυσικο προιον δεν ειναι, ειναι σκουπιδια και για πεταμα.

παμε τωρα αγαπητε φιλε πετ. αν οι πρακτικες μποντιμπιλντινγκ λειτουργουν για σενα και λειτουργουν με φυσικο τροπο τοτε μπραβο σου, ειλικρινα μπραβο, σε θαυμαζω, δε σε ειρωνευομαι φιλε. εισαι απο τα 4 ατομα που εχω δει να δουλευουν, αλλα οι δυο ηταν κολυμβητες γεννετικα θαυματα και οι αλλοι 2 πιτσιρικαδες.

ωστοσο οι γνωσεις σου μυριζουν μποντιμπιλντινγκ και αντιστοιχα ελληνικα φορουμς, αυτο δεν ειναι κακο, ξεπερασμενο ειναι και πολυ φαρμακο ειναι, στους νατουρα δε δουλευουν αυτα.
τωρα παραθυρο μιας ωρα λυπαμαι δεν υπαρχει. ουτε υδατανθρακες επεξεργασμενοι, δηλητηρια χρειαζονται δεξτροζες και παπαριες χρειαζονται, ουτε κορυφες ινσουλινης χρειαζονται αν εχεις φαει πριν η ινσουλινη σου θα ειναι ψηλα ετσι κι αλλιως. δε λειτουργει το ανθρωπινο σωμα ετσι ρε παιδες πως να το κανουε παμε αρθρα
πατηρ γκομενιε δεν με λες....
στο στρατο πως θα την παλεψουμε;
εσυ τι κανεις;
οτι δουλεια εχουμε κανει πανω στο κορμι μας θα χαθει; :headbang: :headbang: :headbang: :-
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
πατηρ γκομενιε δεν με λες....
στο στρατο πως θα την παλεψουμε;
εσυ τι κανεις;
οτι δουλεια εχουμε κανει πανω στο κορμι μας θα χαθει; :headbang: :headbang: :headbang: :-

Ναι. Πολύ απλά. Με τροχάδην και κάμψεις (έκανα αρκετά και από τα δύο στο γαμώνησο) δε σώζεις τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom