Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
λοιπον μαγκες , αυξηση μυικης μαζας χωρις γυμναστηριο δεν παιζει . ( εκτος και αν φτιαξεις γυμναστηριο σπιτι σου )

αυτό μου ακούγεται πιο ρεαλιστικό από τα υπόλοιπα... ;) :grin:
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
φιλε ακη αυτα που γραφεις για το deca ειναι ολα μουφες συγνωμη κι ολας αυτα τα διαβασες σε καποιο site και απλα τα αντεγραψες.deca και γυναικομαστία, προβλήματα ήπατος (ακόμα και καρκίνος), τριχόπτωση και φαλάκρα, αύξηση της χοληστερόλης δεν υπαρχουν ουτε σαν σεναριο.μονο το εργαλειο χαλαει εξου και το deca dick αλλα αμα παιρνεις και μια τεστο μαζι εισαι ενταξει.καλο θα ειναι να μην γραφεται εαν δεν ξερετε αλλα απλα εχετε διαβασει σε καποιο site.δεν λεω να αρχισει να παιρνει ο καθενας λες και ειναι ασπιρινη η οποια ειναι πιο τοξικη σχεδον απ ολα τα αναβολικα.τα φαρμακα ειναι μονο για οσους το γυμναστηριο και ενα μεγαλο κορμι ειναι στοχος χρονων.οποιος παει το λιγοτερο 5 χρονια γυμναστηριο σερι και καθημερινα μπορει να πει οτι μπορει να παρει φαρμακα.ολοι οι αλλοι καντε γυμναστικουλα και μην παιρνεται πρωτεινες κρεατινες και λοιπα συμπληρωματα γιατι το μονο που κανουν ειναι αφαιμαξι στις τσεπες σας
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
φιλε ακη αυτα που γραφεις για το deca ειναι ολα μουφες συγνωμη κι ολας αυτα τα διαβασες σε καποιο site και απλα τα αντεγραψες.deca και γυναικομαστία, προβλήματα ήπατος (ακόμα και καρκίνος), τριχόπτωση και φαλάκρα, αύξηση της χοληστερόλης δεν υπαρχουν ουτε σαν σεναριο.μονο το εργαλειο χαλαει εξου και το deca dick αλλα αμα παιρνεις και μια τεστο μαζι εισαι ενταξει.καλο θα ειναι να μην γραφεται εαν δεν ξερετε αλλα απλα εχετε διαβασει σε καποιο site.δεν λεω να αρχισει να παιρνει ο καθενας λες και ειναι ασπιρινη η οποια ειναι πιο τοξικη σχεδον απ ολα τα αναβολικα.τα φαρμακα ειναι μονο για οσους το γυμναστηριο και ενα μεγαλο κορμι ειναι στοχος χρονων.οποιος παει το λιγοτερο 5 χρονια γυμναστηριο σερι και καθημερινα μπορει να πει οτι μπορει να παρει φαρμακα.ολοι οι αλλοι καντε γυμναστικουλα και μην παιρνεται πρωτεινες κρεατινες και λοιπα συμπληρωματα γιατι το μονο που κανουν ειναι αφαιμαξι στις τσεπες σας
Καλλιτεχνη,γυμναζομαι περιπου εξι χρονια και χρησιμοποιω μονο καθαρη πρωτεινη ως συμπληρωμα και τιποτα αλλο..Φιλος που χρησιμοποιησε το deca ειχε συνεχως αιμοραγια στην μυτη και βαραγε 19 πιεση..
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
χωρις να υπαρχει αντιπαραθεση παντα φιλικα με deca του ανοιγε η μυτη και 19 πιεση δεν παιζει με τπτ.βασικα ο φιλος σου ειχε προβλημα απο πριν.εγω μαγκα μου με 3 deca και 2 τεστο την εβδομαδα ημουν φτερο στον ανεμο οχι πιεση δεν ειχα τπτ απολυτως.βασικα ειχα απο τισ τεστο και το προβιρον τρελες γκαυλες αλλα τε σπα.εγω και φιλοι που κανοθμε χρηση φαρμακων και συζηταμε μεταξυ μας για παρενεργειες οι μονες που εχουν ορισμενοι ευτυχως οχι εγω ειναι ακμη στην πλατη και το στηθος τπτ αλλο.εμενα τα μαλλια μου πεσανε στο γαμοστρατο τωρα 3 χρονια σερι χρηση και δεν εχω χασει τριχα φιλε μου.αααα και οσοι δεν εχουν τριχες στην πλατη βγαζουν με τα φαρμακα.εγω ειχα απο πριν :rockon:οποτε αστο μην το συζητας γιατι υπαρχει μεγαλη παραφιλολογια γυρω απο τετοια θεματα.ειδικα στα γυμναστηρια
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
χωρις να υπαρχει αντιπαραθεση παντα φιλικα με deca του ανοιγε η μυτη και 19 πιεση δεν παιζει με τπτ.βασικα ο φιλος σου ειχε προβλημα απο πριν.εγω μαγκα μου με 3 deca και 2 τεστο την εβδομαδα ημουν φτερο στον ανεμο οχι πιεση δεν ειχα τπτ απολυτως.βασικα ειχα απο τισ τεστο και το προβιρον τρελες γκαυλες αλλα τε σπα.εγω και φιλοι που κανοθμε χρηση φαρμακων και συζηταμε μεταξυ μας για παρενεργειες οι μονες που εχουν ορισμενοι ευτυχως οχι εγω ειναι ακμη στην πλατη και το στηθος τπτ αλλο.εμενα τα μαλλια μου πεσανε στο γαμοστρατο τωρα 3 χρονια σερι χρηση και δεν εχω χασει τριχα φιλε μου.αααα και οσοι δεν εχουν τριχες στην πλατη βγαζουν με τα φαρμακα.εγω ειχα απο πριν :rockon:οποτε αστο μην το συζητας γιατι υπαρχει μεγαλη παραφιλολογια γυρω απο τετοια θεματα.ειδικα στα γυμναστηρια

Φιλαρακι περιμενε λιγα χρονια και μετα μας λες αν εχουνε παρενεργειες η οχι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το να παρεις μια μπαρα και αλτηρες με βαρη δεν σου ακουγετε δηλαδη ρεαληστικο για να κανεις ογκο?

μια χαρά μου ακούγεται αλλά αυτήν την στιγμή δεν έχω ρευστό για αγορές!
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μια χαρά μου ακούγεται αλλά αυτήν την στιγμή δεν έχω ρευστό για αγορές!
καταλαβα τι λες... μπορεις να παρεις μονο ενα αλτηρα για να κανεις δικεφαλους με τα βαρη μαζι το πολυ να σου παει ενα 30αρι. η μπορεις να αρκεστεις σε πουσ-απς και κοιλιακους, που αν τα κανεις σωστα κανουν τρελο καψιμο στους μυς.πουσ-απς με καρεκλες κοιλιακους με εξτρα βαρος και τετοια. ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καταλαβα τι λες... μπορεις να παρεις μονο ενα αλτηρα για να κανεις δικεφαλους με τα βαρη μαζι το πολυ να σου παει ενα 30αρι. η μπορεις να αρκεστεις σε πουσ-απς και κοιλιακους, που αν τα κανεις σωστα κανουν τρελο καψιμο στους μυς.πουσ-απς με καρεκλες κοιλιακους με εξτρα βαρος και τετοια. ;)

για πες για τα πουσ-απσ και τους κοιλιακους!

στο στρωμα του κρεβατιου γινεται να κανω κοιλιακους;
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
για πες για τα πουσ-απσ και τους κοιλιακους!

στο στρωμα του κρεβατιου γινεται να κανω κοιλιακους;
καλο θα ειναι να κανεις σε κατι σκληρο οπως το πατωμα για να μην βουλιαζει η μεση σου και παθεις τραυματισμο.πρεπει να ξαπλωσεις κατω και η πλατη σου πισω θα κανει μια καμαρα που θα χωραει το χερι σου να περασει. μετα λιγιζεις τα ποδια τοσο οσο να ακουμπηση ολη η πλατη σου κατω και το χερι σου να μην περναει πια. εκει μπορεις να κανεις αρνητικους κοιλιακους, κανεις το κατω μερος τις ασκησεις δηλαδη σηκωνεσαι μεχρι 45 μοιρες και ξαναπας κατω αλλα πολυ αργα. ιδανικη ασκηση για καψιμο λιπους. ;) αυτα για τους κοιλιακους
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
τωρα για τα πους-απς ειναι για προχωρημενους αυτη η ασκηση, βαζεις δυο καρεκλες την μια απεναντι στην αλλη με τις πλατες εξω και ακουμπας τα χερια σου πανω στην καθε μια και κανεις πους-απς με αποτελεσμα ο κορμος σου να κατεβαινει πιο κατω απο το σημειο που πατανε τα χερια σου. πιανει στηθος κατευθειαν.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Απορίες για φάρμακα στο κοντινότερο σας φαρμακείο. Άιντε μπράβο
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • creatine.jpg
    creatine.jpg
    7,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
φιλε seitan αμα ξεραμε τι μας επιφυλασει το μελλον ας τα.εσυ ας πουμε τα κανεις ολα σωστα και δεν φοβασαι για τπτ.τε σπα αποψη σου οποτε :birdman:φιλικα παντα!!!!!!!
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
μια χαρά μου ακούγεται αλλά αυτήν την στιγμή δεν έχω ρευστό για αγορές!
Φιλε αν θες την γνωμη μου μαζεψε ρευστο και παρε ενα κωπηλατικο και θα με θυμηθεις...Το χρησιμοποιω εδω και 2 χρονια 20' την μερα..Τσεκαρε εδω να δεις..
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
φιλε seitan αμα ξεραμε τι μας επιφυλασει το μελλον ας τα.εσυ ας πουμε τα κανεις ολα σωστα και δεν φοβασαι για τπτ.τε σπα αποψη σου οποτε :birdman:φιλικα παντα!!!!!!!

Δε ξερουμε τι επιφυλλασει το μελλον,αλλα προσπαθουμε με τις ενεργειες που κανουμε,να παρουμε τις πιθανοτητες με το μερος μας να μας συμβουνε θετικα πραγματα.
Δεν ειναι τα παντα τυχαιοτητα φιλε ,αμα παιρνεις τα ρισκα σου θα εχεις και περισσοτερες πιθανοτητες να τον πιεις.
Φιλικα παντα  :2on1:
 

plithos

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε αν θες την γνωμη μου μαζεψε ρευστο και παρε ενα κωπηλατικο και θα με θυμηθεις...Το χρησιμοποιω εδω και 2 χρονια 20' την μερα..Τσεκαρε εδω να δεις..
Ρε φίλε ωραιο το μηχάνιμα παλαιότερα που έκανα γυμναστήριο μου είχεκάνει εντύπωσει η δουλεια που κάνει σκεφτομαι να πάρω ενα τέτοιο μηχάνιμα εδω και καιρο αλλα  το συγκεκριμένο μου φαίνονται ακριβό.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Φιλε αν θες την γνωμη μου μαζεψε ρευστο και παρε ενα κωπηλατικο και θα με θυμηθεις...Το χρησιμοποιω εδω και 2 χρονια 20' την μερα..Τσεκαρε εδω να δεις..

κάτι τέτοιο ευχαρίστως να το έπαιρνα..

μέχρι πόσα βάρη σου δίνει και πόσο έκανε/το πήρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom