Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
τσολια πως και δεν επαιξες στην Primera division ρε?  :2funny:
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια τον τελευταιο καιρο σαν τελευταιο γευμα το βραδυ τρωω γαλα 1,5% λιπαρα με corn flakes,βοηθαει σαν διατροφη η κανω μαλακια?
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Γνωριζει καποιος αν κανουν δουλεια τα πολυβαρακια στο σπιτι με καποιο προγραμμα ασκησεων η ειναι ασκοπο?
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
τελευταια το τι εισαγωγη σε σε winstrol γινεται απο εξωτερικο δε λεγεται! Πλεον η απολυτη αληθεια ειναι ξεκαθαρη=επι χρονια ο κοσμος χτυπιεται σε γυμναστηρια με πρωτεινες κλπ προσεχει διατροφη κλπ δεν πινει αλκοολ κλπ κι ομως τα τρομερα αποτελεσματα μονο με στεροειδη τα βλεπεις.Το θεμα είναι οτι μερικοι πιστευουν οτι θα ζησουν χίλια χρόνια.Η ζωη ειναι δω.Μικρη και οτι φαινεται αυτο ειναι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τσολια πως και δεν επαιξες στην Primera division ρε?  :2funny:
μας έφαγαν τα κυκλώματα.
ο ροναλντίνιο στον βέρτη πήγαινε αλλά τον πήραν στη μίλαν :2funny:


και εντός θέματος κάτι:

θέλω να πάρω έναν σάκο του μποξ για να έχω να ασχολούμε το καλοκαίρι.
σημειώνω ότι το πιο κοντινό γυμναστήριο από εκεί που θα είμαι για καλοκαίρι είναι 15 χιλιόμετρα
θέλω να δυναμώσω/μεγαλώσω τα χέρια μου και δεν ενδιαφέρομαι για πλάτες ιδιαίτερα.
επίσης έχω ποδηλατάκι και πιθανόν να προμηθευτώ και κανένα αλτήρα.

ξέρει κάποιος πόσο βοηθάει ο σάκος του μποξ στην ανάπτυξη μυών, ή έστω στην φυσική κατάσταση;
 

gamisterix

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μας έφαγαν τα κυκλώματα.
ο ροναλντίνιο στον βέρτη πήγαινε αλλά τον πήραν στη μίλαν :2funny:


και εντός θέματος κάτι:

θέλω να πάρω έναν σάκο του μποξ για να έχω να ασχολούμε το καλοκαίρι.
σημειώνω ότι το πιο κοντινό γυμναστήριο από εκεί που θα είμαι για καλοκαίρι είναι 15 χιλιόμετρα
θέλω να δυναμώσω/μεγαλώσω τα χέρια μου και δεν ενδιαφέρομαι για πλάτες ιδιαίτερα.
επίσης έχω ποδηλατάκι και πιθανόν να προμηθευτώ και κανένα αλτήρα.

ξέρει κάποιος πόσο βοηθάει ο σάκος του μποξ στην ανάπτυξη μυών, ή έστω στην φυσική κατάσταση;

Εσύ έχεις κάνει εκατομμύρια επαναλήψεις σε "σφυριά"  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Πώς και δεν έχεις χέρια, τρόμπα;  :think: :think: :think:
 

edding2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά πρόσφατα προμηθεύτηκα συμπλήρωμα πρωτείνης 70% από την Hyper Strenght....και με μικρά γράμματα είδα ότι έχει και ταυρίνη...για την οποία δεν αναφέρει τι % έχει ανά μερίδα... έχω ακούσα ότι προκαλεί παρενέργειες στο καρδιαγγειακό σύστημα...γνωρίζει κανείς τίποτε; Έφαγα πακέτο; και έχω πάρει και την μεγάλη συσκευασία...με βλέπω να την κάνω λίπασμα
 

gamisterix

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά πρόσφατα προμηθεύτηκα συμπλήρωμα πρωτείνης 70% από την Hyper Strenght....και με μικρά γράμματα είδα ότι έχει και ταυρίνη...για την οποία δεν αναφέρει τι % έχει ανά μερίδα... έχω ακούσα ότι προκαλεί παρενέργειες στο καρδιαγγειακό σύστημα...γνωρίζει κανείς τίποτε; Έφαγα πακέτο; και έχω πάρει και την μεγάλη συσκευασία...με βλέπω να την κάνω λίπασμα

Μήπως, ρε φίλε, στην πάσαρε η Diana για να γράψεις fake κριτική και έχεις μείνει με τη σκόνη στο χέρι τώρα;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ξέρει κάποιος πόσο βοηθάει ο σάκος του μποξ στην ανάπτυξη μυών, ή έστω στην φυσική κατάσταση;


Παρα πολυ στην φυσικη κατασταση........ αλλα θες μπανταζ και γαντια offcourse.......... αλλα τι να τα κανεις αμα δεν ξερεις τι χτυπημα να δωσεις, θα χτυπας κουτουρουκου? Τι να σου πω,  αμα χτυπας κουτουρουκου θα παθεις κανενα τραυματισμο
 

edding2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ο σάκος είναι κυρίως αεροβική άσκηση κάτι σαν το shadow boxing...και ασχέτως αυτά που βλέπουμε  στα έργα...τα χτυπήματα στην προπόνηση δεν είναι full contact...πάντως θέλεις οπωσδήποτε δερμάτινο σάκο..με πολύ άπλα..και ειδικά γάντια..
Γυμνάζει αντοχή, συντονισμό και ταχύτητητα χτυπήματος..που btw είναι το 90% του χτυπήματος

μας έφαγαν τα κυκλώματα.
ο ροναλντίνιο στον βέρτη πήγαινε αλλά τον πήραν στη μίλαν :2funny:


και εντός θέματος κάτι:

θέλω να πάρω έναν σάκο του μποξ για να έχω να ασχολούμε το καλοκαίρι.
σημειώνω ότι το πιο κοντινό γυμναστήριο από εκεί που θα είμαι για καλοκαίρι είναι 15 χιλιόμετρα
θέλω να δυναμώσω/μεγαλώσω τα χέρια μου και δεν ενδιαφέρομαι για πλάτες ιδιαίτερα.
επίσης έχω ποδηλατάκι και πιθανόν να προμηθευτώ και κανένα αλτήρα.

ξέρει κάποιος πόσο βοηθάει ο σάκος του μποξ στην ανάπτυξη μυών, ή έστω στην φυσική κατάσταση;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Παρα πολυ στην φυσικη κατασταση........ αλλα θες μπανταζ και γαντια offcourse.......... αλλα τι να τα κανεις αμα δεν ξερεις τι χτυπημα να δωσεις, θα χτυπας κουτουρουκου? Τι να σου πω,  αμα χτυπας κουτουρουκου θα παθεις κανενα τραυματισμο
εννοείται θέλω εκτός τους σάκου και γάντια+επιδέσμους.
όσο για εκπαίδευση, μπορεί να αγγαρέψω τον γυμναστή μου να μου δείξει πως να χτυπάω (μέχρι να φύγω για καλοκαίρι από εδώ που είμαι τώρα)
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Αν και δεν εχω ξαναγραψει σε αυτο το θρεντ,επειδη ειμαι απο τον αθλητισμο και εχω δοκιμασει πολλα σκευασματα ξερω και εχω ρωτησει οτι η ταυρινη ειναι ζωικη πρωτεινη και δεν πρεπει να καταναλωνεται απο τον ανθρωπο γιατι τυφλωνει.
Ταυρινη εχει το Red Bull και εχει καταργηθει σε πολλες χωρες αλλα απο την αλλη αυτη η ωθηση που δινει μπορει και να ειναι υπευθυνη για εμφραγματα.
Εχεις δικιο που φοβασαι,εγω δεν θα την χρησιμοποιουσα!
Μην σου αφησει κανενα μονιμο κουσουρι η αρρυθμιες!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εννοείται θέλω εκτός τους σάκου και γάντια+επιδέσμους.
όσο για εκπαίδευση, μπορεί να αγγαρέψω τον γυμναστή μου να μου δείξει πως να χτυπάω

Υπαρχουν ειδικα <<γαντια>> για σακο, που σε βολευουν και δεν θες μπανταζ...... περιπου 35-50 ευρω, αλλα δεν ξερω ρε μου φαινεται πολυ δυσκολο να σου δειξει καποιος 10 λεπτα ενα direct και εσυ να το μαθεις και να το κανεις και σωστα, μην ξεχναμε πως στους σακους γινονται πολλοι τραυματισμοι..............
 

edding2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οπωσδήποτε να μάθεις τις βασικές τεχνικές..γιατί το χτύπημα ξεκινά από το πόδι και δια μέσου της μέσης, κορμού καταλήγει στο χέρι...

και  έχει δίκιο ο Tsolias.Psolias ...οι τραυματισμοί στα χέρια παραμονεύουν...την πρώτη φορά που έκανα σάκο βάράγα με όλη την δύναμη...και οι καρποί μου πόναγα φρικτά για μέρες...και φυσικά δεν το καταλαβαίνεις στην στιγμή...και ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΑΜΑ
 

edding2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν εχω ξαναγραψει σε αυτο το θρεντ,επειδη ειμαι απο τον αθλητισμο και εχω δοκιμασει πολλα σκευασματα ξερω και εχω ρωτησει οτι η ταυρινη ειναι ζωικη πρωτεινη και δεν πρεπει να καταναλωνεται απο τον ανθρωπο γιατι τυφλωνει.
Ταυρινη εχει το Red Bull και εχει καταργηθει σε πολλες χωρες αλλα απο την αλλη αυτη η ωθηση που δινει μπορει και να ειναι υπευθυνη για εμφραγματα.
Εχεις δικιο που φοβασαι,εγω δεν θα την χρησιμοποιουσα!
Μην σου αφησει κανενα μονιμο κουσουρι η αρρυθμιες!

ευχαριστώ...αυτά έχω ακούσεις και εγώ και για το red bul...μόλις πέταξα 65 ευρω στα σκουπίδια...και τέτοιες μέρες δεν είμαστε για τετοια...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οπωσδήποτε να μάθεις τις βασικές τεχνικές..γιατί το χτύπημα ξεκινά από το πόδι και δια μέσου της μέσης, κορμού καταλήγει στο χέρι...

και  έχει δίκιο ο Tsolias.Psolias ...οι τραυματισμοί στα χέρια παραμονεύουν...την πρώτη φορά που έκανα σάκο βάράγα με όλη την δύναμη...και οι καρποί μου πόναγα φρικτά για μέρες...και φυσικά δεν το καταλαβαίνεις στην στιγμή...και ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΑΜΑ

Τυχερος εισαι, ο μαλακας, ο κολλητος μου, οταν εκανε πρωτη φορα σακο [χωρις γαντια] επρεπε να δει μια κοκκινη σταμπα αιματος στον σακο για να σταματησει  :jerking:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
τελευταια το τι εισαγωγη σε σε winstrol γινεται απο εξωτερικο δε λεγεται! Πλεον η απολυτη αληθεια ειναι ξεκαθαρη=επι χρονια ο κοσμος χτυπιεται σε γυμναστηρια με πρωτεινες κλπ προσεχει διατροφη κλπ δεν πινει αλκοολ κλπ κι ομως τα τρομερα αποτελεσματα μονο με στεροειδη τα βλεπεις.Το θεμα είναι οτι μερικοι πιστευουν οτι θα ζησουν χίλια χρόνια.Η ζωη ειναι δω.Μικρη και οτι φαινεται αυτο ειναι. :2funny: :2funny: :2funny:

φίλε μου, έχω κάποιες ενστάσεις κι αποφάσισα να κάνω παράθεση το μήνυμά σου επειδή είδα αυτό το "απόλυτη αλήθεια" που γράφεις και φοβάμαι μήπως το πιστεύεις κιόλας.
εάν ως αποτελέσματα θεωρείς εσύ το σώμα του κόλεμαν, τότε ναι έχεις δίκιο μόνο με φάρμακα τα βλέπεις αυτά τα αποτελέσματα.
εάν όμως αποτελέσματα θεωρείς ένα πολύ γυμνασμένο/αρμονικό/χωρίς μεγάλο ποσοστό λίπους σώμα τότε αυτό είναι εφικτό όχι μόνο χωρίς φάρμακα,αλλά και χωρίς κανένα απολύτως συμπλήρωμα και γι'αυτό που σου λέω είμαι 100% σίγουρος ;)
υ.γ. δείτε λίγο το ανθρώπινο σώμα στις "πραγματικές του διαστάσεις"
αυτό το σώμα που πασάρει η μπόντυμπλίντινγκ κουλτούρα δεν είναι το ανθρώπινο σώμα όπως θα έπρεπε να είναι όσο κι αν το γυμνάσει κάποιος.
 

edding2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ bianco_verdi ... και ειναι πραγματικά λυπήρο να βλέπεις στο γυμναστήριο πιτσιρίκια να πρήζονται με ντόπες μη λογαριάζοντας το κόστος...μου προκαλούν δυστυχία..


φίλε μου, έχω κάποιες ενστάσεις κι αποφάσισα να κάνω παράθεση το μήνυμά σου επειδή είδα αυτό το "απόλυτη αλήθεια" που γράφεις και φοβάμαι μήπως το πιστεύεις κιόλας.
εάν ως αποτελέσματα θεωρείς εσύ το σώμα του κόλεμαν, τότε ναι έχεις δίκιο μόνο με φάρμακα τα βλέπεις αυτά τα αποτελέσματα.
εάν όμως αποτελέσματα θεωρείς ένα πολύ γυμνασμένο/αρμονικό/χωρίς μεγάλο ποσοστό λίπους σώμα τότε αυτό είναι εφικτό όχι μόνο χωρίς φάρμακα,αλλά και χωρίς κανένα απολύτως συμπλήρωμα και γι'αυτό που σου λέω είμαι 100% σίγουρος ;)
υ.γ. δείτε λίγο το ανθρώπινο σώμα στις "πραγματικές του διαστάσεις"
αυτό το σώμα που πασάρει η μπόντυμπλίντινγκ κουλτούρα δεν είναι το ανθρώπινο σώμα όπως θα έπρεπε να είναι όσο κι αν το γυμνάσει κάποιος.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ bianco_verdi ... και ειναι πραγματικά λυπήρο να βλέπεις στο γυμναστήριο πιτσιρίκια να πρήζονται με ντόπες μη λογαριάζοντας το κόστος...μου προκαλούν δυστυχία..
το λυπηρό είναι που νομίζουν πως αυτό το σώμα,που έχει ξεφύγει από κάθε αρμονία και μέτρο,αρέσει και είναι το πρότυπο και το ιδανικό-βέβαια αυτά είναι προσωπικές απόψεις και προτιμήσεις,περί ορέξεως...
για το κακό που ενδεχομένως κάνουν στον οργανισμό τους δεν έχω να πω κάτι διότι είναι επιλογή τους,γνωρίζουν τις επιπτώσεις κι όμως επιλέγουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom