Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ειναι λενε απο τα καλυτερα νιτρικα που υπαρχουν αλλα δεν μπορω να σου πω εμπειρικα εγω αν ειναι καλο, δεν το εχω δοκιμασει λογω της αλλεργιας μου στο ακετυλοσαλικυλικό οξύ(κυριο συστατικο της ασπιρινης).
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
Θες να αδυνατισεις, 2 τροποι 1. σε εμπειρος, εχεις πειθαρχιμενη διατροφη κτλ κ θες να πας απο το 10% στο 6% μειωνεις θερμιδες λιγοτερες απο αυτες της συντηρησης,2. δε σε ενδιαφερουν αυτα τα πραγματα, απλα θες να χασεις λιγο την κοιλιτσα πριν την παραλια, κοψε για κανα μηνα ποτα, αναψυκτικα, τηγανιτα, φαε πιο στεγνα, ψητα κτλ και λιπος ακατεργαστο και μειωσε τα αμυλωδη, ταυτογχρονα βαλε καμια μορφη ασκησης. απλα ειναι τα τα πραγματα μην ψαχνετε ευκολες λυσεις κ ματζουνια, γιατι δεν υπαρχουν

πάτερ εκτός από την ευχή σου θέλω την άποψη σου για τρόπους καψίματος χρόνιου λίπους.

κάνω στάνταρ 4 2ωερες προπονήσεις την εβδομάδα, σε κάθε προπόνηση τουλάχιστον 20 λεπτά αερόβια (διάδρομο ή ελειπτικό ανάλογα τι είναι ελεύθερο),πίνω πολύ νερό, ξύδια άντε το πολύ ένα ποτό το μήνα και από διατροφή φροντίζω να μένω μέσα στα επιτρεπτά θερμιδικά όρια

παρόλαυτα το σωσιβιάκι γύρω από τη μέση (ενθύμιο από τότε που ήμουνα χοντρός) παραμένει
έχεις κανένα tip?
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
πάτερ εκτός από την ευχή σου θέλω την άποψη σου για τρόπους καψίματος χρόνιου λίπους.

κάνω στάνταρ 4 2ωερες προπονήσεις την εβδομάδα, σε κάθε προπόνηση τουλάχιστον 20 λεπτά αερόβια (διάδρομο ή ελειπτικό ανάλογα τι είναι ελεύθερο),πίνω πολύ νερό, ξύδια άντε το πολύ ένα ποτό το μήνα και από διατροφή φροντίζω να μένω μέσα στα επιτρεπτά θερμιδικά όρια

παρόλαυτα το σωσιβιάκι γύρω από τη μέση (ενθύμιο από τότε που ήμουνα χοντρός) παραμένει
έχεις κανένα tip?
ποσο καιρο κανεις αυτη την προπονηση?
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
ωραια η συζητηση αλλα μη ξεχνατε ,οτι συνηθως οπου κοματιασμενος στους κοιλιακους υπαρχει στεροειδες σκληρο απο πισω.
Υπαρχει πολυυυυς κόσμος που αθλειτε καθημερινα,τρωει υγιεινα επι χρονια χωρις ποτα γλυκα κλπ μαλακιες και την κοιλιτσα την εχει.Θες φετες? steroid!! δυστυχως ....πολυ δυστυχως.. :idiot:  :idiot:    :headbang:  :headbang: 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ωραια η συζητηση αλλα μη ξεχνατε ,οτι συνηθως οπου κοματιασμενος στους κοιλιακους υπαρχει στεροειδες σκληρο απο πισω.
Υπαρχει πολυυυυς κόσμος που αθλειτε καθημερινα,τρωει υγιεινα επι χρονια χωρις ποτα γλυκα κλπ μαλακιες και την κοιλιτσα την εχει.Θες φετες? steroid!! δυστυχως ....πολυ δυστυχως.. :idiot:   :idiot:    :headbang:  :headbang: 

καθαρα ιδεα σου.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ωραια η συζητηση αλλα μη ξεχνατε ,οτι συνηθως οπου κοματιασμενος στους κοιλιακους υπαρχει στεροειδες σκληρο απο πισω.
Υπαρχει πολυυυυς κόσμος που αθλειτε καθημερινα,τρωει υγιεινα επι χρονια χωρις ποτα γλυκα κλπ μαλακιες και την κοιλιτσα την εχει.Θες φετες? steroid!! δυστυχως ....πολυ δυστυχως.. :idiot:   :idiot:    :headbang:  :headbang: 

Θα διαφωνήσω, παίρνοντας παράδειγμα τον...εαυτό μου :rockon:

πάτερ εκτός από την ευχή σου θέλω την άποψη σου για τρόπους καψίματος χρόνιου λίπους.

κάνω στάνταρ 4 2ωερες προπονήσεις την εβδομάδα, σε κάθε προπόνηση τουλάχιστον 20 λεπτά αερόβια (διάδρομο ή ελειπτικό ανάλογα τι είναι ελεύθερο),πίνω πολύ νερό, ξύδια άντε το πολύ ένα ποτό το μήνα και από διατροφή φροντίζω να μένω μέσα στα επιτρεπτά θερμιδικά όρια

παρόλαυτα το σωσιβιάκι γύρω από τη μέση (ενθύμιο από τότε που ήμουνα χοντρός) παραμένει
έχεις κανένα tip?

Άσε και κάτι ρε τύπε, να θυμάσαι τα παλιά :boobies:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
ωραια η συζητηση αλλα μη ξεχνατε ,οτι συνηθως οπου κοματιασμενος στους κοιλιακους υπαρχει στεροειδες σκληρο απο πισω.
Υπαρχει πολυυυυς κόσμος που αθλειτε καθημερινα,τρωει υγιεινα επι χρονια χωρις ποτα γλυκα κλπ μαλακιες και την κοιλιτσα την εχει.Θες φετες? steroid!! δυστυχως ....πολυ δυστυχως.. :idiot:   :idiot:    :headbang:  :headbang: 

δε νομίζω ότι είναι ακριβώς έτσι,σίγουρα υπάρχουν και άτομα με κοιλιακούς φέτες χωρίς φάρμακα.
όπως και όλα στο σώμα,έτσι και οι κοιλιακοί είναι και θέμα γενετικό/γονιδίου/σωματότυπου/προδιάθεσης++...-υπάρχουν άτομα με πολύ γυμνασμένους κοιλιακούς που δεν φαίνονται πολύ- βάλε και την ηλικία,ακόμα και όταν τρώμε "καθαρά" πόσο καθαρά είναι τα τρόφιμα που τρώμε;τί ταίζουν τα κοτόπουλα,τι επεξεργασία έχει υποστεί το ρύζι που τρώμε;
είναι πολλοί οι παράγοντες νομίζω.
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εχω το μυαλο μου παντα για ατομα ανω των 35 που συνηθως εργαζονται σε καθιστικες εργασιες (=χαμηλος μεταβολισμος)(υψηλο αγχος στρες -ανταγωνισμος=αυξημενη κορτιζολη=κατακρατηση λιπους) και το ειπα ολίγον υπερβολικα. Ο φιλος μου ο καυτος ειναι απο τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνει το κανονα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εχω το μυαλο μου παντα για ατομα ανω των 35 που συνηθως εργαζονται σε καθιστικες εργασιες (=χαμηλος μεταβολισμος)(υψηλο αγχος στρες -ανταγωνισμος=αυξημενη κορτιζολη=κατακρατηση λιπους) και το ειπα ολίγον υπερβολικα. Ο φιλος μου ο καυτος ειναι απο τις εξαιρεσεις που επιβεβαιωνει το κανονα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν υπαρχει αυτος ο κανονας για να επιβεβαιωθει η εξαιρεση τυπε. ουτε καν απο τον εαυτο σου δε πηρες παραδειγμα για να το λες. Αποτελει μονο δικαιολογια για οσους βαριουνται η για οσους δεν αντεχουν τη πειθαρχια.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δεν υπαρχει αυτος ο κανονας για να επιβεβαιωθει η εξαιρεση τυπε. ουτε καν απο τον εαυτο σου δε πηρες παραδειγμα για να το λες. Αποτελει μονο δικαιολογια για οσους βαριουνται η για οσους δεν αντεχουν τη πειθαρχια.

Μια και τό 'φερε η κουβέντα, προσωπικά δε θα στερηθώ πετέ το καλό φαγητό, το καλό ποτάκι και γενικά την ευζωία μου για να φαίνονται οι κοιλιακοί...
Από γυμναστήριο, απέχω πολύ από το να θεωρηθώ gym-freak...
Αλλά αφού η μέση μου είναι μισή από την πλάτη μου και οι κοιλιακοί φαίνονται, τί να τους κάνω;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μια και τό 'φερε η κουβέντα, προσωπικά δε θα στερηθώ πετέ το καλό φαγητό, το καλό ποτάκι και γενικά την ευζωία μου για να φαίνονται οι κοιλιακοί...
Από γυμναστήριο, απέχω πολύ από το να θεωρηθώ gym-freak...
Αλλά αφού η μέση μου είναι σαν κλεψύδρα και οι κοιλιακοί φαίνονται, τί να τους κάνω;

υπαρχει το φαινονται και υπαρχει και το ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ. Και στον Σταθη Ψαλτη φαινονταν οι κοιλιακοι  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom