Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Γυμναστηριο παω νωρις το πρωι πριν παω στο γραφειο, δεν μου αρεσει το βραδυ και η πολυκοσμια.
Ριξε μια ματια στο σαιτ τους ετσι για την ιστορια

μεγα λαθος που πας το πρωι...τι εχεις να καψεις το πρωι???τα παπαρια σου???εισαι 0 απο ενεργεια κ υδατανθρακες.μεγα σφαλμα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
μεγα λαθος που πας το πρωι...τι εχεις να καψεις το πρωι???τα παπαρια σου???εισαι 0 απο ενεργεια κ υδατανθρακες.μεγα σφαλμα

και οι IF crew? και οι fasted state workout crew kai oi IF fasted state crew? εεε... μαλλον οχι!
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Γυμναστηριο παω νωρις το πρωι πριν παω στο γραφειο, δεν μου αρεσει το βραδυ και η πολυκοσμια.
Ριξε μια ματια στο σαιτ τους ετσι για την ιστορια
σωστος, μετα τις 6-7 δεν αξιζει τον κοπο οχι για τον κοσμο αλλα γιατι το σωμα μπαινει στην διαδικασια χαλαρωσης!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
σωστος, μετα τις 6-7 δεν αξιζει τον κοπο οχι για τον κοσμο αλλα γιατι το σωμα μπαινει στην διαδικασια χαλαρωσης!

αιγεα?ποσα χρονια ασχολεισαι με το αθλημα ρε που θα τον επιβραβευσεις κιολας που παει νωρις το πρωι?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τελικά Έκτωρ καλά κανεις και δε συμμετέχεις
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
αντε...γνωστες...μου....που το πρωι οταν πατε στο gym το θεωρειτε ιδανικο.... μλκς ε μλκς....συνεχιστε κ εγω θα γελαω..

Lion7 κοφτες αποκλειστηκες και σπιτι βουρ τωρα  :2funny: :2funny: :2funny: και μην ξεχασεις να παιξεις τουλαχιστον στον βαζελο....ξες γιατι.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
μεγα λαθος που πας το πρωι...τι εχεις να καψεις το πρωι???τα παπαρια σου???εισαι 0 απο ενεργεια κ υδατανθρακες.μεγα σφαλμα
Μην ανυσηχεις, ειμαι καλα φορτωμενος υδατανθρακες το πρωι που παω
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
αντε...γνωστες...μου....που το πρωι οταν πατε στο gym το θεωρειτε ιδανικο.... μλκς ε μλκς....συνεχιστε κ εγω θα γελαω..

:2funny: :2funny: :2funny:

εγω πηγαινα στις 6 το απογευμα νηστικος απτο προηγουμενο βραδυ, λες να καταβολιζα ρε καταδικασμενε? πω ρε  τι επαθα?
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
ρε μάγκες μια ερώτηση προς γενικό προβληματισμό:
πιστεύετε ότι η υπέρ-ανάλυση σας βοηθά να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα;
πιστεύετε ότι οι αρχαίοι Έλληνες ,που είχαν τα καλύτερα φυσικά σώματα στην παγκόσμια ιστορία,κοίταζαν την ώρα μήπως είναι πολύ πρωί ή πολύ βράδυ ή χτύπαγαν το σέικερ τους μόλις τέλειωναν την άσκηση ή μέτραγαν 30 γρ. πρωτ. το γεύμα τους ή έτρωγαν 8 φορές τη μέρα ή μέτραγαν τις μέρες πότε γύμνασαν στήθος και πότε τρικέφαλο;
ξεφύγετε λίγο από τις πλαστές ανάγκες που μας πασάρουν
στο απλό κρύβεται πάντα η ουσία
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

εγω πηγαινα στις 6 το απογευμα νηστικος απτο προηγουμενο βραδυ, λες να καταβολιζα ρε καταδικασμενε? πω ρε  τι επαθα?

ε και αν πηγαινες ρε παπαρα νηστικος εσυ...εγω σου φταιω π εισαι ασχετος? :2funny: :2funny:ελεος..
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
αιγεα?ποσα χρονια ασχολεισαι με το αθλημα ρε που θα τον επιβραβευσεις κιολας που παει νωρις το πρωι?
δεν σου ειπα απ' τ'αγρια χαραματα!!! αφου ειναι οπως τα λες γιατι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ οι αθλητες κανουν πρωινη και απογευματινη προπονηση το πολυ μεχρι τις 6;; αν ηταν οπως τα ελεγες γιατι να μην κανουν και στις 10 το βραδυ;;ποιος σου ειπε οτι ο οργανισμος δεν εχει αποθεματα ενεργειας το πρωι;; αφου εχεις ασχοληθει για πες μου την ιδανικη αναλογια σε λιπος, πρωτεινες, υδατανθρακες που πρεπει να παιρνει ο οργανισμος ημερησιως;; σε τι αναλογια πρεπει να τα παιρνει πρωι μεσημερι και βραδυ;; αφου εχεις ασχοληθει πες μου και εμενα που δεν εχω..
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
συμφωνα με ποιον ? ιδανικες?

τι λες τωωωρααα!

αααστο! πραγματικα αστο!

εχεις δρομο ακομα γυμναστουλη αστο
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
δεν σου ειπα απ' τ'αγρια χαραματα!!! αφου ειναι οπως τα λες γιατι ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ οι αθλητες κανουν πρωινη και απογευματινη προπονηση το πολυ μεχρι τις 6;; αν ηταν οπως τα ελεγες γιατι να μην κανουν και στις 10 το βραδυ;;ποιος σου ειπε οτι ο οργανισμος δεν εχει αποθεματα ενεργειας το πρωι;; αφου εχεις ασχοληθει για πες μου την ιδανικη αναλογια σε λιπος, πρωτεινες, υδατανθρακες που πρεπει να παιρνει ο οργανισμος ημερησιως;; σε τι αναλογια πρεπει να τα παιρνει πρωι μεσημερι και βραδυ;; αφου εχεις ασχοληθει πες μου και εμενα που δεν εχω..

μεγαλε αν δεν εχεις κανει 2 γευματα το πρωι δεν θα εχεις να καψεις τπτ κ το μονο που θα καταφερεις να καψεις ειναι μυικο ιστο.αντιλαμβανεσαι απο που σου λεω η εισαι καθυστερημενο?????????? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom