Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
επομενως αφου κανεις προπονηση 5 ημερες και κανεις compound ασκησεις, πως λες για μεγαλυτερο χρονο αποθεραπειας?


ακομα κ προγραμματα δυναμης οπως το 5χ5 που κανουν 3 φορες/εβδ τις ιδιες compound ασκησεις εχουν heavy-medium-light εντασης μερες.

οκ παντως αν το εχεις κατεβασει απτο εχρχ ειμαστε οκ. αλλα κ παλι λες τα ποδια ειναι πισω, δεν εχει deadlifts, squats, front squats, hyperextensions, glute ham raise το προγραμμα?

τεσπα αν θες ριξε μια ματια κ εδω ίσως να το βρεις ενδιαφερον

 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
ελεος ποσα κιλα κανεις πιεσεις  :2funny:

αστα κι εγω νομιζω οτι κανω πολλα κιλα μπροστινο...

χτες σκαει ενα τυπος γυρω στα 40+, 1.65 και πολυ λεω, κοιλλαρα μπυροκοιλια οχι μαλακιες πατσολι να εξεχει, με μικρουλικα ποδαρακια (καλα μπρος στα δικα μου μικρουλικα)

και εκανε 180 κιλα καθισματα, βαθια δεν ηταν, αλλα δεν ηταν κ ημι και εμεινα μ.α.λ.α.κ.α.ς.

 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ειναι καλος ,εχει βαλει φωτο του

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ασε τι ειναι.και τι φαινεται.εχω ασχοληθει κ μαυτα εις το παρελθον τωρα πλεον λιγο απο αυτα κ πολυ με αλλα.σε διακοπες εδω κ ενα 2μηνο λογω κατι δικων μου θεματων.με φαρμακα κ η κουτση μαρια φτιαχνεται.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ωπα ενα λεπτο γιατι εδω ειμαστε φισκα στην παρεξηγηση. Κατ αρχην δεν προτεινα σε κανεναν να παρει τιποτα. Ο φιλος ρωτησε για πρωτεινη και μαλιστα οσο το δυνατον καλης ποιοτητας κι εγω απαντω αυτο που γνωριζω. Γι αυτο του εγραψα για την Wellwisdom που ειναι ενα οικολογικο προιον whey οπου οι τυποι εχουν τις δικες τους οικολογικες γελαδες. Αυτος ρωτησε, δεν τον παρακινω εγω να παρει κατι.
Δευτερον, προφανως δεν εγινα κατανοητος με το τι ειναι ενα Σπλιτ 5 προγραμμα, φανταστηκα οτι οι πιο πολλοι το γνωριζουν ηδη. Για να το γραψω λιγο πιο κατανοητα: Κυριακη Ποδια, Δευτερα Στηθος, Τριτη Πλατη, Τεταρτη αναπαυση, Πεμπτη Ωμοι Τραπεζιοι, Παρασκευη Χερια, Σαββατο αναπαυση.
Μαλλον καταλαβες το ενα πισω απ τ αλλο στην ιδια προπονηση?
λοιπον, οταν κανεις στηθος θα κανεις πλατη ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ, ποτε το ενα απο τα δυο μονο του,ειναι ανταγωνιστες μυς και πρεπει να δουλευονται το ιδιο, οπως δικεφαλοι- τρικεφαλοι, τα χερια μπορει να τα κανεις και με ωμους, οπως και τους τραπεζιους με την πλατη, οικολογικα προιοντα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχουν,τι  ωρα πας συνηθως γυμναστηριο;;
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ελεος ποσα κιλα κανεις πιεσεις  :2funny:

αστα κι εγω νομιζω οτι κανω πολλα κιλα μπροστινο...

χτες σκαει ενα τυπος γυρω στα 40+, 1.65 και πολυ λεω, κοιλλαρα μπυροκοιλια οχι μαλακιες πατσολι να εξεχει, με μικρουλικα ποδαρακια (καλα μπρος στα δικα μου μικρουλικα)

και εκανε 180 κιλα καθισματα, βαθια δεν ηταν, αλλα δεν ηταν κ ημι και εμεινα μ.α.λ.α.κ.α.ς.


40+ κιλα???? τπτ αρσιβαριστας μπορει ν ηταν αρχοντα.και λιγο να επεσες εξω οσο αναφορα το σωματικο του βαρος..βγαινουν.καθαρος θαταν μαλλον..οχι μαλον σιγουρα.γινεται.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ασε τι ειναι.και τι φαινεται.εχω ασχοληθει κ μαυτα εις το παρελθον τωρα πλεον λιγο απο αυτα κ πολυ με αλλα.σε διακοπες εδω κ ενα 2μηνο λογω κατι δικων μου θεματων.με φαρμακα κ η κουτση μαρια φτιαχνεται.
Χωρης σκληρη προπονηση και φαρμακα να περνεις στο ασχετο δεν φουσκωνεις
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Kλασική ερώτηση που κάνουν κάγκουρες κι αλβανοί  :2funny:

πες μου ρε τυπε..οσο γ το αν ειμαι αλβανος..ελα να το διαπιστωσεις απο κοντα..σε προκαλω σε μια συζητηση π νομιζω οτι εχεις υπερβαλλει πανμπολλες φορες.και θα σε παρακαλουσα ν μιλας καλυτερα γ καποιον π δεν ξες
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Χωρης σκληρη προπονηση και φαρμακα να περνεις στο ασχετο δεν φουσκωνεις

ποιος τα γαμει κ τα φαρμακα ρε τυπε...ασε κ τα ξερουμε καλα κ απο κολλητους μ που εκαναν επαγγελματικο bodybuilding και κατεβαιναν σε αγωνες και δεν ειχαν δυναμη να σηκωσουν καν την ΜΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥς εκεινη την μερα...ασε σ λεω.μακρια απο τις μλκς
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Λιωμενος καργα και απο διουρητικα σαν παπαρες να πουμε.τον κουβαλουσα γ να παει σε αποδυτηρια λιγο πριν βγεςι σε σκηνη.σερνοταν.απο τοτε τα αηδιασα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ποιος τα γαμει κ τα φαρμακα ρε τυπε...ασε κ τα ξερουμε καλα κ απο κολλητους μ που εκαναν επαγγελματικο bodybuilding και κατεβαιναν σε αγωνες και δεν ειχαν δυναμη να σηκωσουν καν την ΜΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥς εκεινη την μερα...ασε σ λεω.μακρια απο τις μλκς
Δυστηχος παντου υπαρχει το ντοπινγκ  :S
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Δυστηχος παντου υπαρχει το ντοπινγκ  :S

αν θες παιρνεις αρχοντα...οταν εκαμνα εγω και παιζαν τοτε..εκεινα τα χρονια τα dianabol κ ολοι τους δ ειχαν ιδεα τι διαολο ειναι αυτη η μλκ με το που τα ειδα τα εφτυσα κ αλλαξα γυμναστηριο.δοξα το θεο.μακρια απο τις παπαριες αυτες.μονο διατροφη.τπτ αλλο.οσο κ γ τον λαιον αναθεμα αν ασχολειτε επαγγελματικα...αν οχι που ειναι το πιο βεβαιο ειναι μλκς γ εμενα..ασε π μ την λεει τωρα.οταν εγω ερχομουν..αυτος πηγαινε..τεσπα.γαματο
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
λοιπον, οταν κανεις στηθος θα κανεις πλατη ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ, ποτε το ενα απο τα δυο μονο του,ειναι ανταγωνιστες μυς και πρεπει να δουλευονται το ιδιο, οπως δικεφαλοι- τρικεφαλοι, τα χερια μπορει να τα κανεις και με ωμους, οπως και τους τραπεζιους με την πλατη, οικολογικα προιοντα κατα την γνωμη μου δεν υπαρχουν,τι  ωρα πας συνηθως γυμναστηριο;;

ααα δλδ τα push pull splits ακυρωνονται, και με ποια σειρα θα κανεις τους ανταγωνιστες και ποιες ασκησεις?

και το στηθος δε συμμετεχει στην πλατη και η πλατη δε συμμτεχει στο στηθος? τι λες τωρα!

 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ποιος τα γαμει κ τα φαρμακα ρε τυπε...ασε κ τα ξερουμε καλα κ απο κολλητους μ που εκαναν επαγγελματικο bodybuilding και κατεβαιναν σε αγωνες και δεν ειχαν δυναμη να σηκωσουν καν την ΜΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥς εκεινη την μερα...ασε σ λεω.μακρια απο τις μλκς
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ααα δλδ τα push pull splits ακυρωνονται, και με ποια σειρα θα κανεις τους ανταγωνιστες και ποιες ασκησεις?

και το στηθος δε συμμετεχει στην πλατη και η πλατη δε συμμτεχει στο στηθος? τι λες τωρα!

καμια σχεση στηθος με πλατη.2 διαφορετικες μυικες ομαδεσ.βασικα γκομενιε οταν εκαμνα παντα το στηθος το συνδιαζα με δικεφαλο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αν θες παιρνεις αρχοντα...οταν εκαμνα εγω και παιζαν τοτε..εκεινα τα χρονια τα dianabol κ ολοι τους δ ειχαν ιδεα τι διαολο ειναι αυτη η μλκ με το που τα ειδα τα εφτυσα κ αλλαξα γυμναστηριο.δοξα το θεο.μακρια απο τις παπαριες αυτες.μονο διατροφη.τπτ αλλο.οσο κ γ τον λαιον αναθεμα αν ασχολειτε επαγγελματικα...αν οχι που ειναι το πιο βεβαιο ειναι μλκς γ εμενα..ασε π μ την λεει τωρα.οταν εγω ερχομουν..αυτος πηγαινε..τεσπα.γαματο
Υπαρχουν και διαγωνισμ που είναι φυσικοι ολοι μονο με πρωτεινες φυσικοι με την ενοια οτι δεν περνουν αναβολικα
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Υπαρχουν και διαγωνισμ που είναι φυσικοι ολοι μονο με πρωτεινες φυσικοι με την ενοια οτι δεν περνουν αναβολικα

γκολ ρε..χαχα ασε αρχοντα..αντε τ πολυ πολυ καμια πρωτεινουλα αλλα κ παλι..μπορεις να τα βρεις ολα αυτα μεσω διατροφης.παντα η πηγη ειναι η καλυτερη.ποτε μην το ξεχνας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom