Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
εγώ έχω μια απορία:
τί ακριβώς πρέπει να φάω για να κάνω προπόνηση το πρωί στις 10;

να ξυπνησεις παο τις 6 να φας πρωινο πληρες βρωμη κροκους με ασπραδια..8 η ωρα θα παρεις την πρωτεινη που αγαπας..και να τσακιστεις ν πας προπονηση
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ναι σε σενα μιλαω κ π[εριμενω αντι να μου πεις "για οιποιον ξερει..." να μου ορισει παραμετρους

ζητας ποσοτητες πρωτεινης, υδατανθρακα, λιπους και δεν δινεις μυικα κιλα, ειδος προπονησης, στοχο προπονησης, ειδος προπονησης, ειδικα χαρακτηριστικα προπονησεις, ειδικα χαρακτηριστικα ατομου (ευαισθησια ινσουλινης-αντιστασης, προσαρμοσμενος σε λιπαρα) κτλ

πετας μια αστοχη ερωτηση και επιμενεις

γιατι καθομαι κ μιλαω μαζι σου απορω, τα λεμε

ολα τα προγραμματα ασχετε τυπε μου στα δινουν το απογευμα για βαρη ...το πρωι δεν εχει νοημα...παπαρακο μου...θες μαθηματα μαλλον..η κανεις τπτ αεροβια εσυ....
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
να ξυπνησεις παο τις 6 να φας πρωινο πληρες βρωμη κροκους με ασπραδια..8 η ωρα θα παρεις την πρωτεινη που αγαπας..και να τσακιστεις ν πας προπονηση
μποντιμπελντεραδικα πραγματα δλδς

αιγεα ορισε παραμετρους ρε φιλε, ζητας ποσοτητες πρωτεινης, υδατανθρακα, λιπους. και δε ξερεις καν τι λες
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
να ξυπνησεις παο τις 6 να φας πρωινο πληρες βρωμη κροκους με ασπραδια..8 η ωρα θα παρεις την πρωτεινη που αγαπας..και να τσακιστεις ν πας προπονηση

τί εννοείς πρωτείνη;δεν παίρνω συμπλήρωμα και μου είναι δύσκολο στις 8 το πρωί να φάω κρέας/ψάρι :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μην του απαντάτε μπας κι έρθει η μάνα του να τον βάλει για ύπνο, ξεχάστηκε στην τηλεόραση
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ναι σε σενα μιλαω κ π[εριμενω αντι να μου πεις "για οιποιον ξερει..." να μου ορισει παραμετρους

ζητας ποσοτητες πρωτεινης, υδατανθρακα, λιπους και δεν δινεις μυικα κιλα, ειδος προπονησης, στοχο προπονησης, ειδος προπονησης, ειδικα χαρακτηριστικα προπονησεις, ειδικα χαρακτηριστικα ατομου (ευαισθησια ινσουλινης-αντιστασης, προσαρμοσμενος σε λιπαρα) κτλ

πετας μια αστοχη ερωτηση και επιμενεις

γιατι καθομαι κ μιλαω μαζι σου απορω, τα λεμε
ποσοστα ζητησα ημερησιως και πως κατανεμονται, τα μυικα κιλα δεν παιζουν κανενα ρολο στην περιπτωση μας...
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
μποντιμπελντεραδικα πραγματα δλδς

αιγεα ορισε παραμετρους ρε φιλε, ζητας ποσοτητες πρωτεινης, υδατανθρακα, λιπους. και δε ξερεις καν τι λες

ε για τι μιλαμε ρε μαν? για bodybuliding δεν μιλαμε τοση ωρα?? :headbang:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Μην του απαντάτε μπας κι έρθει η μάνα του να τον βάλει για ύπνο, ξεχάστηκε στην τηλεόραση

εσενα κατι σε ρωτησα ασχετε μου...αλλα μαλλον οσο κ να γκουγκλαρες δεν εχεις αποψη καραγιοζη
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε την παλεύετε????????????????????

:2funny: :'( :2funny: :'( :2funny: :'( :2funny: :'(
Πολύ γελάω λέμε...
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
για ποιον? τι ειδους αθλητη? με τι στοχο? ποσα μυικα κιλα? τι ειδος προπονηση? ιδιαιτεροτητες ατομου, ευαισθησια-αντισταση ινσουλινης, προσαρμογη σε λιπος?

μονο απο την ερωτηση που απλα πεταξες για να πουλησεις μουρη, το μονο που κανεις ειναι να σπαμαρεις
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε την παλεύετε????????????????????

:2funny: :'( :2funny: :'( :2funny: :'( :2funny: :'(
Πολύ γελάω λέμε...

γελα με τα χαλια μας... οχι προφανως δεν την παλευουμε μαλακιζομαστε για να χαλαρωσουμε, μια ψιλη πριν τον υπνο σε βοηθαει να κοιμηθεις καλυτερα

ψιιιιτ δε μου λες, ενα συμπληρωματακι flaxamax το ξερεις?

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
γελα με τα χαλια μας... οχι προφανως δεν την παλευουμε μαλακιζομαστε για να χαλαρωσουμε, μια ψιλη πριν τον υπνο σε βοηθαει να κοιμηθεις καλυτερα

ψιιιιτ δε μου λες, ενα συμπληρωματακι flaxamax το ξερεις?
Οχι δεν το ξερω πατερ μου.Και αν δεν ξερω κατι δεν μπορω να πω παπαριες  :-*
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
για ποιον? τι ειδους αθλητη? με τι στοχο? ποσα μυικα κιλα? τι ειδος προπονηση? ιδιαιτεροτητες ατομου, ευαισθησια-αντισταση ινσουλινης, προσαρμογη σε λιπος?

μονο απο την ερωτηση που απλα πεταξες για να πουλησεις μουρη, το μονο που κανεις ειναι να σπαμαρεις
δεν πουλαω μουρη, και σε ξαναρωταω, εχουν σχεση τα μυικα κιλα με το ποσοστο πρωτεινων, λιπους και υδατανθρακων;; ποσοστο ημερεσιας δοσης...
για πες μου και ποσα ειδη προπονησης υπαρχουν;;
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
τνχ!

Υ.Γ βαλε κ το ποστεριορ της μαρζια να φτιαχτουμε λιγο ακομα

πατηρ απο αολα αυτα π μ απαντησες καταλαβα ποσο ασχετιλας εισαι επι του θεματος..καλα ο λαιον ακομα γκουγκλαρει...να απαντησει στο ερωτημα π του εθεσα τον παπαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom