Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
σχολη? σε ειχα για 30+  :2funny:

ασκησεις για πηχεις δες εδω:

να προσεχεις μονο μην το παρακανεις, γιατι οι μυς αυτοι αναρρωνουν γρηγορα, αλλα η υπερπρονηση τους ισοδυναμει με τενοντιτιδες κτλ οπως διαβαζα. 1 φορα ανα βδομαδα/2βδομαδες εισαι οκ... με 2 ασκησεις απο 3σετ εισαι κομπλε, μιλαμε μολις τα τελειωσεις ΤΡΕΛΟ πρηξιμο, νομιζεις οτι το χερι σου ζυγιζει κανα τονο  :2funny:

εγω κανω Wrist curl + reversed wrist curl με αλτηρες... στο reversed πολυ λιγοτερα κιλα, ειναι μανικι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Mπα, δε θέλω για πήχεις, αυτοί γυμνάζονται με οποιαδήποτε άσκηση, ακόμα και με τη  :jerking: γυμνάζονται  :2funny:
Για  brachialis ήθελα (στα ελληνικά; :think:), φαίνεται πιο γεμάτο το χέρι άμα είναι γυμνασμένο κι αυτό
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ο παιχταράς εδώ http://[URL unfurl="true"]www.exrx.net/AnimatedEx/Brachialis/BBPreacherCurl.gif[/img[/URL]]


γιατί πιάνει τη μπάρα με ανοικτή λαβή κι όχι με κλειστή;
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ελα ντε  :2funny:
δεν ξερα δεν εχω δωσει εμφαση στο συγκεκριμενο σημειο... βασικες ασκησεις δικεφαλων κανω προσωπικα και σφυρια μεσα ή εξω ή αρσεις με αντιστραμμενη λαβη
κατεβασε και ακου αυτο, σε καποια φαση αναλυει ο τυπος την εκγυμναση στηθους και δικεφαλων και καποια τιπς  :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ωραίος ρε παίχτη  :thumbsup:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Mπα, δε θέλω για πήχεις, αυτοί γυμνάζονται με οποιαδήποτε άσκηση, ακόμα και με τη  :jerking: γυμνάζονται  :2funny:
Για  brachialis ήθελα (στα ελληνικά; :think:), φαίνεται πιο γεμάτο το χέρι άμα είναι γυμνασμένο κι αυτό

σχεδον ολες οι ασκησεις δικ πιανουν το brachialis, για να φανει ομως πρεπει να εισαι σε εξαιρετικα  χαμηλα ποσοστα λιπους.

κανε σουμο deadlift να δεις brachialis... :) :sunglasses:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
το ακουσες παιχτη το ηχητικο?

εντιτ, ρε θεε τι αβαταρ ειναι αυτο? ο μεντορας του καραγκουνη?  :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όχι ακόμα ρε παίχτη, τη Δευτέρα που έχω στήθος με δικέφαλα θα το ακούσω
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.pachd.com/free-images/household-images/paint-brush-02.jpg[/img[/URL]]

[size=30pt]VS[/size]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.herbaladvices.com/penis_picture.jpg[/img[/URL]]
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
για παμε, γιατι πολυ κατω επεσε το θεμα και δεν κανει  :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτό το εξάμηνο όχι, θα τελειώσω τη σχολή.
Το προηγούμενο εργαζόμουν, προλάβαινα αλλά ήμουν πιο κουρασμένος κι έκανα λιγότερα κιλά, αφού έτρωγα και λιγότερο.

παικταρα μου προσχε λιγο τι λες
οι πολλες θερμιδες δεν σου δινουν την δυναμη εκτος αν ειχες πεσει στα 700 Kcal ημερησιως
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το ότι έτρωγα λιγότερο συνεπάγεται ότι έπαιρνα και λιγότερους υδατάνθρακες, απ' αυτή την έννοια το λέω
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
ρε παιδες μια ερωτηση θα ηθελα καποιος να μου πει αν γνωριζει με καμψεις και μονοζυγο ποια μερη του σωματος γυμναζοντε?
 

Επισκέπτης
Το ότι έτρωγα λιγότερο συνεπάγεται ότι έπαιρνα και λιγότερους υδατάνθρακες, απ' αυτή την έννοια το λέω

ακομα κ με λιγοτερυς καρμπς αποκτας δυναμη
εκτος αν ειναι κατω απο 100gr ημερησιως η παιζεις 120 κγ παγκο
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μολις σημερα αρχισα kick boxing πιστευω οτι σε γυμναζει καλυτερα απο το γυμναστηριο [καις περισοτερες θερμιδες]


γαμαει μαγκες το αθλημα χιλιες φορες καλυτερο απο jim
 

Επισκέπτης
μολις σημερα αρχισα kick boxing πιστευω οτι σε γυμναζει καλυτερα απο το γυμναστηριο [καις περισοτερες θερμιδες]


γαμαει μαγκες το αθλημα χιλιες φορες καλυτερο απο jim
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αστις γυμναστικες βρε μαλακα κλωνε το κικμποξιν σε μαρανε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μολις σημερα αρχισα kick boxing πιστευω οτι σε γυμναζει καλυτερα απο το γυμναστηριο [καις περισοτερες θερμιδες]


γαμαει μαγκες το αθλημα χιλιες φορες καλυτερο απο jim
με προσοχη στην αρχη...
καταλαβε τα ορια σου και προσπαθησε να κρατας τον αντιπαλο μακρια σου χρησιμοποιωντας ποδια..
υ.γ.εξυπακουεται οτι κικ μποξινγκ δεν μπορει να αντικαταστησει το τζιμ
το τζιμ ειναι απαραιτητο αν θες να σταθεις καλα στο αθλημα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom