Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Η συσκευασια λεει επανω dymatize mega gainer. Αλλα μ'αυτα που μου λετε εχω αρχισει και νιωθω οτι εκανα χοντρη μαλακια  :-
Δηλαδη αυτο που πηρα δεν θα εχει καθολου απο αποτελεσματα?
Μου ειπε νομιζω οτι εχει και γλουταμινη εκτος κρεατινης... εψαξα στις προηγουμενες σελιδες για την γλουταμινη
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Κατι ακομα.

Απο το μαγαζι που το πηρα μου ειπαν να βαζω ενα κυπελακι σε 500ml νερου. Στης οδηγιες ομως λεει 3 ανα 20 ουγιες.
Πιο ειναι το σωστο?
 

Επισκέπτης
Δεν πας ρε κακομοιρη να καπνισεις κανενα μπαφο με την γυφτικη γενια σου στα εξαρχεια που μου θελεις και τρομαρα σου γυμναστηρια? :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν πας ρε κακομοιρη να καπνισεις κανενα μπαφο με την γυφτικη γενια σου στα εξαρχεια που μου θελεις και τρομαρα σου γυμναστηρια? :2funny: :2funny:
γιατι ρε μαλακα βαζεις ψευτικες φωτογραφιες;;;
πετα ρε τους δελτοειδεις σου
να παθουν ολοι τους οι ποπολαροι ΠΛΑΚΑΡΑ
**μου θελετε και μαγκιες με τον ασπρουλη**
υγ:ο ασπρουλης εχει το καλυτερο κορμι στο σαιτ
 

Επισκέπτης
γιατι ρε μαλακα βαζεις ψευτικες φωτογραφιες;;;
πετα ρε τους δελτοειδεις σου
να παθουν ολοι τους οι ποπολαροι ΠΛΑΚΑΡΑ
**μου θελετε και μαγκιες με τον ασπρουλη**
υγ:[glow=red,2,300]ο ασπρουλης εχει το καλυτερο κορμι στο σαιτ[/glow]
αααααααααααααααχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
γιατι ρε μαλακα βαζεις ψευτικες φωτογραφιες;;;
πετα ρε τους δελτοειδεις σου
να παθουν ολοι τους οι ποπολαροι ΠΛΑΚΑΡΑ
**μου θελετε και μαγκιες με τον ασπρουλη**
υγ:ο ασπρουλης εχει το καλυτερο κορμι στο σαιτ

ζηλευουν τον ογκο μου τυπε :2funny: :2funny:
αστους
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Κατι ακομα.

Απο το μαγαζι που το πηρα μου ειπαν να βαζω ενα κυπελακι σε 500ml νερου. Στης οδηγιες ομως λεει 3 ανα 20 ουγιες.
Πιο ειναι το σωστο?
το σωστο ειναι να κανεις τη καταλληλη διατροφη για ογκο.μονο με τη dymatize μη περιμενεις να κανεις δουλεια αφου θα την κατουρας μετα.α και το πολλη πολλη να σε γεμισει με λιγα νερα επιπλεον για να χαρεις.
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Κοιτα ετσι και αλλιως τρωω και θα συνεχιζω να τρωω οσο καλυτερα μπορω. Αλλα αυτο το θελω για κατι επιπλεον.
Απλα δεν καταλαβα ακομη αν θα πρεπει να βαζω ενα κυπελακι ή 3 ανα 500ml
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Κοιτα ετσι και αλλιως τρωω και θα συνεχιζω να τρωω οσο καλυτερα μπορω. Αλλα αυτο το θελω για κατι επιπλεον.
Απλα δεν καταλαβα ακομη αν θα πρεπει να βαζω ενα κυπελακι ή 3 ανα 500ml
τι γραφει στις οδηγιες ρε παιχτη?αμερικανικα δε διαβαζ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ακομα μια ερωτηση. Εχω προγραμμα 4 ημερων την εβδομαδα και καθε μερα κανω ξεχωριστες ομαδες απο μυς. Μπορω να κανω συνδυασω τις ημερες ετσι ωστε να γυμναζω περισσοτερο τους μυς? Πχ πεμπτη που εχω ποδια/ωμους να κανω και τις ασκησεις των δικεφαλων που τους εχω την δευτερα.   
οχι μάν δεν θα προλαβένει το αίμα να θρεψει παραπάνο απο δυο μυικές ομάδες και έτσι σε μια απο της τρείς δεν θα πάρεις όγκο,,ι ότι κάνεις!!
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Στις οδηγιες λεει ομως αλλα απο αυτο που μου ειπαν στο μαγαζι... Στις οδηγιες λεει 3 ενω στο μαγαζι μου ειπαν ενα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Στις οδηγιες λεει ομως αλλα απο αυτο που μου ειπαν στο μαγαζι... Στις οδηγιες λεει 3 ενω στο μαγαζι μου ειπαν ενα.
ενα θα παρεις
η εμπειρια μου στην ληψη κρεατινης, μου λεει οτι πρεπει να παιρνουμε μικροτερη δοσολογια απο την αναγραφομενη
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Στις οδηγιες λεει ομως αλλα απο αυτο που μου ειπαν στο μαγαζι... Στις οδηγιες λεει 3 ενω στο μαγαζι μου ειπαν ενα.
κοιτα τα 3 μαλλον ειναι για να πετυχεις αρκετη περιεκτικοτητα σε πρωτεινη αφου αυτο το συμπληρωμα που πηρες ειναι τιγκα στους υδτς
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
φιλε γενικα στο λεω
οτι συμπηρωμα και να εχω λαβει
παντα παιρνω μικροτερη απο την συνηστωμενη δοση
καλος.δεν ειναι και αναγκη να επιβαρυνεις το σωμα σου με μεγαλες ποσοτητες.οι υπερβολικες ποσοτητες σε αυτα δεν ειναι και οτι καλυτερο.
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
μηπως να παρω δυο για να τα βρουμε? :P
Σοβαρα τωρα, μηπως απλα να παρω ενα τηλεφωνο στο μαγαζι να ρωτησω ποια ειναι η σωστη ποσοτητα?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μηπως να παρω δυο για να τα βρουμε? :P
Σοβαρα τωρα, μηπως απλα να παρω ενα τηλεφωνο στο μαγαζι να ρωτησω ποια ειναι η σωστη ποσοτητα?
λαβε απο 1-2 δοσεις
το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις...
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Συμφωνω οτι κακως πηρε προιον με πολλους υδατανθρακες, αλλα οτι η δεξτροζη και η μαλτοδεξτρινη ειναι οι ιδιες μαλακιες, διαφωνω καθετως. Ενα μικρο research θα σε πεισει

πιστεψε με ξερω τι ειναι δεξτροζη κ τι ειναι μαλτο. αν για σενα δουλευει εμενα λογος δε μου πέφτει, για μενα πάντως δεν κάνουν. σε μερικα ποστ πιο πισω εχω ανεβάσει ενα λινκ αν θες ρίξτου μια ματια και γραψε τη γνώμη σου.
ευχαριστώ

ρεσισ

αυτο δεν πήρες? η κρεατίνη που είναι?

η δική μου άποξη είναι ότι το συγκεκριμενο προιόν δεν κάνει παρα μόνο για μετα την προπονηση κ αυτό αν βαζεις πολύ δύσκολα κιλά και είσαι στεγνός στα στέκα. Αφού το πήρες όμως κ ειδικά αν το έχεις ανοιξει δοκίμασε το να εχεις μόνος σου άποψη για τα γκεινερ. Πάντως είναι ακριβα, αν θες να παίρνεις κάτι τετοιο το πιο οικονομικό και συγχρόνως το καλύτερο είναι να παίρνεις ό,τι προιόντα θες, κρεατίνη, πρωτείνες (και περισσότερων πηγών), μάλτο, δεξτρόζη, (να μη χαλάσω κ το χατίρι του φίλου από πάνω) γλουταμίνη, αργινίνη. ό,τι σου ρθει κ να τα μπλενταρεις, έτσι ελέγχεις τις ποσότητες κ το είδος κ την ποιότητα καλύτερα.

αν θές να την παίρνεις πρωί θα πρότεινα να την ,πλενταρεις με βρώμη πάντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom