Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16

[/quote]
τι πλακα ρε μαλακα?
αυτο το προγραμμα μου προτειναν για ογκο και δυναμη και αυτο ακολουθησα.
Οποιος εχει κατι καλυτερο να μου εξηγησει ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ ομως
χαχαχα είσαι ωραίος όμως!άντε καλή συνέχεια στο δούλεμα
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
να καις λιπος πρεπει να ξεπερναει το 30λεπτο, δυστυχως σου αδειαζει γλυκογονο και σε αναγκαζει να τρως μετα περισσοτερο υδατανθρακα, αν θες να καψεις λιπος που λετε μαλλον ΄παιξαμε κ χασαμε. Ασε που σου μειωνει κ τη μυικη μαζα, σκεψου τους μαραθωνοδρομους κ τους δρομεισ ταχυτητων κατι τετοιο, οδηγει σε skinny fat σωματοτυπο.

περισσοτερα σε πμ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ωραιος...

δλδ, ρε φιλε, εφοσον δουλευεις μια μυικη ομαδα την φορα δεν χρειαζεται να την ξαναδουλεψεις για εκεινη την μερα...

δες το προγραμμα μου...

δ: 2κεφαλα,στηθος
τ: ωμοι,ποδια
τ: πλατη,3κεφαλα
π: ρεπο

και μετα ξανα τα ιδια...


μετα το ρεπο ξανα τα ιδια η την αλλη δευτερα?
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλα ειναι σαν να σου μιλαω εγο για το κρεας του αρνιου και να μου λες εισαι λαθος υπαρχει και το βοδινο και του προβατου.....................

εγω μιλησα μονο για<<δυναμοτητα>> δηλαδη αυτα που κυριως σου δινουν περισοτερη ορεξη..... δεν το εβαλα στις κατηγοριες με τα αλλα σκευασμετα......... εκτος αμα ι sexoyla ενοουσε αυτα που ενοεις εσυ.... εγω παντως δεν μιλαγα για αυτα

καλα αρχηγε γαμα το
 

Επισκέπτης
ωραιος...

δλδ, ρε φιλε, εφοσον δουλευεις μια μυικη ομαδα την φορα δεν χρειαζεται να την ξαναδουλεψεις για εκεινη την μερα...

δες το προγραμμα μου...

δ: 2κεφαλα,στηθος
τ: ωμοι,ποδια
τ: πλατη,3κεφαλα
π: ρεπο

και μετα ξανα τα ιδια...

αυτο μαλιστα...ετσι οπως το εγραψες βγαινει ακρη.
Κλασσικο προγραμματακι μεν καλο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ωραιος...

δλδ, ρε φιλε, εφοσον δουλευεις μια μυικη ομαδα την φορα δεν χρειαζεται να την ξαναδουλεψεις για εκεινη την μερα...

δες το προγραμμα μου...

δ: 2κεφαλα,στηθος
τ: ωμοι,ποδια
τ: πλατη,3κεφαλα
π: ρεπο

και μετα ξανα τα ιδια...
Ακριβως το ιδιο προγραμμα κανω και εγω.
 

Επισκέπτης
Ακριβως το ιδιο προγραμμα κανω και εγω.

Χωρις να θελω να σας προσβαλω ετσι?Με ολη την καλη θεληση προπαντως?ετσι?

μου φαινεται λιγο χαλαρο προγραμμα οχι τοσο hardcore
Δηλαδη προγραμματακι για θειους,μπουλουκους και αρχαριους γενικα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ρε μαλακα μας δουλευεις??σου δωκε γυμναστης προγραμμα με 4 φορες την εβδομαδα πλατη??
το τι ασκησεις κανω ειναι αλλο θεμα.ασ'το..οι ασκησεις ειναι αναλογα με το επιπεδο του ασκουμενου...το πραγραμμα προσαρμοζεται στη μυικη σου δυναμη και στην αντοχη σου.δε σου λεω να ακολουθησεις το προγραμμα μου,γιατι απλουστατα δεν ειναι για σενα..εκτος απο την ποικιλια των ασκησεων παιζουν και σουπερσετς..αλλα αυτο δεν πρεπει να σε απαχολει ακομη...πρωτη προτεραιοτητα σου ειναι η αεροβια..
Ευχαριστω φιλαρα πραγματικα εισαι μεγαλος ;)

Εσυ κανεις δηλαδη πχ
Δευττερα ωμους-δικεφαλα
τριτη πλατη τρικεφαλα
ποδια τεταρτη
πεμπτη στηθος δικεφαλα
παρασκευη πλατη τρικεφαλα?

δηλαδη 2 φορες μονο την εβδομαδα πλατη?Και τι κανεις αυτες τις 2 μερες?διαφορετικες ασκησεις να φανταστω?
Γιατρι τρικεφαλα 2 φορες και δικεφαλα μονο μια?Δεν τα αδικεις καπως τα δικεφαλα?
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
να καις λιπος πρεπει να ξεπερναει το 30λεπτο, δυστυχως σου αδειαζει γλυκογονο και σε αναγκαζει να τρως μετα περισσοτερο υδατανθρακα, αν θες να καψεις λιπος που λετε μαλλον ΄παιξαμε κ χασαμε. Ασε που σου μειωνει κ τη μυικη μαζα, σκεψου τους μαραθωνοδρομους κ τους δρομεισ ταχυτητων κατι τετοιο, οδηγει σε skinny fat σωματοτυπο.

περισσοτερα σε πμ

για σκεψου ομως τους sprinters για αυτο λεω τρεξιμο και οχι joking
 

Επισκέπτης
ειδες καθολου φωτο που εβαλα στις προηγουμενες σελιδες?
Κυριως ειδες το προγραμμα διατροφης μου?
Δηλαδη τι ενοεις μασαμπουκα?Οταν παιζεις βαρη σοβαρα χρειαζεσαι και μασαμπουκα πιστευω
Την είδα Ασπρούλη μου αλλα πιστεύω ότι κάνετε λανθασμένες αναλύσεις.Διάβασα την διατροφή σου και πλησιαζουν τις 7000 θερμίδες.Ακόμα και για όγκο είναι πολλές.Απο αυτό πρέπει να ξεκινήσεις ,να μειώσεις θερμίδες.Το οτι είναι "ποιοτικές "θερμίδες δεν έχει να κάνει.Είναι  πολύ περισσότερες απο αυτές που καις και σταδιακά θα πάρεις βάρος.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε μαλακα μας δουλευεις??σου δωκε γυμναστης προγραμμα με 4 φορες την εβδομαδα πλατη??
το τι ασκησεις κανω ειναι αλλο θεμα.ασ'το..οι ασκησεις ειναι αναλογα με το επιπεδο του ασκουμενου...το πραγραμμα προσαρμοζεται στη μυικη σου δυναμη και στην αντοχη σου.δε σου λεω να ακολουθησεις το προγραμμα μου,γιατι απλουστατα δεν ειναι για σενα..εκτος απο την ποικιλια των ασκησεων παιζουν και σουπερσετς..αλλα αυτο δεν πρεπει να σε απαχολει ακομη...πρωτη προτεραιοτητα σου ειναι η αεροβια..

μας δουλευει ρεεεεεεεεεεε μην απαντας σε αυτον ακομα να το καταλαβεις
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ρε την παλευετε? :2funny: :2funny: :2funny: η αλλη καθοτανε και μετρουσε τις "θερμιδες"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
ρε μαλακα μας δουλευεις??σου δωκε γυμναστης προγραμμα με 4 φορες την εβδομαδα πλατη??
το τι ασκησεις κανω ειναι αλλο θεμα.ασ'το..οι ασκησεις ειναι αναλογα με το επιπεδο του ασκουμενου...το πραγραμμα προσαρμοζεται στη μυικη σου δυναμη και στην αντοχη σου.δε σου λεω να ακολουθησεις το προγραμμα μου,γιατι απλουστατα δεν ειναι για σενα..εκτος απο την ποικιλια των ασκησεων παιζουν και σουπερσετς..αλλα αυτο δεν πρεπει να σε απαχολει ακομη...πρωτη προτεραιοτητα σου ειναι η αεροβια..

ακόμα απαντάς σοβαρά ρε φίλε;χαρά στο κουράγιο σου
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα μας δουλευεις??σου δωκε γυμναστης προγραμμα με 4 φορες την εβδομαδα πλατη??
το τι ασκησεις κανω ειναι αλλο θεμα.ασ'το..οι ασκησεις ειναι αναλογα με το επιπεδο του ασκουμενου...το πραγραμμα προσαρμοζεται στη μυικη σου δυναμη και στην αντοχη σου.δε σου λεω να ακολουθησεις το προγραμμα μου,γιατι απλουστατα δεν ειναι για σενα..εκτος απο την ποικιλια των ασκησεων παιζουν και σουπερσετς..αλλα αυτο δεν πρεπει να σε απαχολει ακομη...πρωτη προτεραιοτητα σου ειναι η αεροβια..

ναι 4 φορες αλλα αλλαζαν και οι ασκησεις ανα μερα.
Για πες περιπου ρε ετσι εγκυκλοπαιδικα τις ασκησεις σου.
Εχεις χωρισει πχ την μια μερα πλατης σε φτερα δηλαδη μονοζυγο ανοικτη κωπηλατικη και την δευτερη μερα πλατης σε αρσεις θανατου και γεμισμα γενικα?
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ακριβως το ιδιο προγραμμα κανω και εγω.

καλο ειναι..δεν ζοριζει...μετα θα στο δυναμωσει...

Χωρις να θελω να σας προσβαλω ετσι?Με ολη την καλη θεληση προπαντως?ετσι?

μου φαινεται λιγο χαλαρο προγραμμα οχι τοσο hardcore
Δηλαδη προγραμματακι για θειους,μπουλουκους και αρχαριους γενικα

καβλιαρη, γαμικε κτλ εσυ παιζεις σκουοτ 180 κιλα και πιεσεις στηθους 200;;

μην αναφερω που στις ασκησεις ποδιων φορτωνεις τα κιλα απο τις μπαρες...

ρε συ ηρεμησε!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Την είδα Ασπρούλη μου αλλα πιστεύω ότι κάνετε λανθασμένες αναλύσεις.Διάβασα την διατροφή σου και πλησιαζουν τις 7000 θερμίδες.Ακόμα και για όγκο είναι πολλές.Απο αυτό πρέπει να ξεκινήσεις ,να μειώσεις θερμίδες.Το οτι είναι "ποιοτικές "θερμίδες δεν έχει να κάνει.Είναι  πολύ περισσότερες απο αυτές που καις και σταδιακά θα πάρεις βάρος.

τνχ μιλφαρα μου :-*
οποτε πρωτος στοχος μειωση ποσοτητας :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom