Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Επισκέπτης
βαριεμαι τη κινηση με το αμαξι. Βγαινει μονο σε ειδικες περιπτωσεις. Σκασε θα σουχω και φαι μετα αειντε  :tickedoff:

ελα βοηθησε με λιγο...
αν ειμαι και πιο γραμμωμενος θα ναι πιο δυσκολο για σενα η προπονηση ειδικα αν στοχευεις κοιλια :grin:

σοβαρα τωρα αντε ακουω γνωμες.Το θεμα ειναι να γραμμωσω χωρις να χασω τους μυς που εβαλα μεσα στον χειμωνα με αυτο το βαρυ προγραμμα διατροφης
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για το διαδρομο συμφωνω κι επαυξανω κανω περιπου 1 ωρα  διαδρομο καθε μερα, κοιλιακους ραχιαιους στανταρ, και αλλες μερες γυμναζω ποδια, γλουτους και λοιπα, τις υπολοιπες γυμναζω τον ανω κορμο και τελειωνοντας ειτε κανα μισαωρο ποδηλατο, είτε μιση ωρα διαδρομο, 2 φορες την εβδομαδα κανω και power plate το οποιο το συωδυαζω με 1 ωρα διαδρομο παλι.
Καθε 15 βλέπω κι ενα διατροφολογο
Το προγραμμα αυτο το κανω περιπου 2 μηνες και διατροφη κανω 1 μηνα περιπου (κι οχι 100% σωστα), αλλα το θέμα είναι οτι τα νουμερα αλλαζουν, κι αυτο είναι το σημαντικο  ;)

το μόνο που σκεφτομαι είναι να πάρω κάποια συμπληρωματα διατροφης :think:

να παρεις καφε κανονικο αντι για ντεκαφεινε, γιατι κοιμασαι διαρκως και βλεπεις ονειρα. Αν ΕΣΥ ακολουθεις πιστα τετοιο προγραμμα εγω ειμαι ο Λουα Λουα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
για το διαδρομο συμφωνω κι επαυξανω κανω περιπου 1 ωρα  διαδρομο καθε μερα, κοιλιακους ραχιαιους στανταρ, και αλλες μερες γυμναζω ποδια, γλουτους και λοιπα, τις υπολοιπες γυμναζω τον ανω κορμο και τελειωνοντας ειτε κανα μισαωρο ποδηλατο, είτε μιση ωρα διαδρομο, 2 φορες την εβδομαδα κανω και power plate το οποιο το συωδυαζω με 1 ωρα διαδρομο παλι.
Καθε 15 βλέπω κι ενα διατροφολογο
Το προγραμμα αυτο το κανω περιπου 2 μηνες και διατροφη κανω 1 μηνα περιπου (κι οχι 100% σωστα), αλλα το θέμα είναι οτι τα νουμερα αλλαζουν, κι αυτο είναι το σημαντικο  ;)

το μόνο που σκεφτομαι είναι να πάρω κάποια συμπληρωματα διατροφης :think:


λιποδιαλυτες παρε εσυ γιατι αν κρινω απο μια παλια φωτο που ειχες βαλει μαζι με μια  φακλανα φιλη σου,θες πολυυυυυυυ δουλεια!!!  ;)
 

Επισκέπτης
σε εβρισα πουθενα?? γιατι μιλας έτσι?

γιατι ειμαι νταης αλλα επειδη κυριως μου την σπας.

Βρωμοπορνιδιο ανηθικο που πετας τα βυζια σου ετσι χυμα και μετα καβλαντιζεις με χυστες.
Οι γονεις σου τι θα λεγανε για αυτα?Η μηπως αυτοι τραβανε τις φωτος σου?
ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
υπαρχει και το cosmopolitan ξερεις :birdman:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
λιποδιαλυτες παρε εσυ γιατι αν κρινω απο μια παλια φωτο που ειχες βαλει μαζι με μια  φακλανα φιλη σου,θες πολυυυυυυυ δουλεια!!!  ;)

ρε συ κούλαρε...πώς μιλας σε μία γυναίκα έτσι;;;

ότι και να'ναι δεν είναι κανά ζώο για να της φέρεσαι με αυτόν τον τρόπο...ακου κει "φακλάνα"
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
να παρεις καφε κανονικο αντι για ντεκαφεινε, γιατι κοιμασαι διαρκως και βλεπεις ονειρα. Αν ΕΣΥ ακολουθεις πιστα τετοιο προγραμμα εγω ειμαι ο Λουα Λουα


την γυμναστικη την κανω την διατροφη χαλαω
κι αν ησουν ο λουα λουα σιγα μην καθοσουν εδω μεσα να μαλακιζεσαι
 

Επισκέπτης
ρε συ κούλαρε...πώς μιλας σε μία γυναίκα έτσι;;;

ότι και να'ναι δεν είναι κανά ζώο για να της φέρεσαι με αυτόν τον τρόπο...ακου κει "φακλάνα"

ειναι στα πλαισια ψυχολογικης υποστηριξης για να μενουν σταθερες οι χοντρες στην διατροφη τους
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Οπως σου ειπα η αεροβια ειναι πολυ σημαντικη στην πριπτωση σου...Πρεπει να ξεκινας με 1 ωρα και να κλεινεις με μισαωρο...
Οσο και αν ειναι βαρετη,τη χρειαζεσαι...Το ρυθμο τον κανονιζεις εσυ...Στην αρχη θα κοιτας να συμπληρωνεις το ζητουμενο χρονο...
Στη διατροφη τα παμε...Χυμοι(οχι του εμποριου,περιεχουν ζαχαρη),φρουτα,ασπρο κρεας,και ρυζι-μακαρονια(αλλα χωρις σαλτσες και παπαριες),τοστ,γιαουρτια...Καθε κυριακη που τρωγε οτι θες..
υ.γ.οταν λες χερια,εννοεις δικεφαλα-τρικεφαλα μαζι? :S
Εγω προσωπικα κανω δικεφαλα-ωμμους,τρικεφαλα-πλατη,ποδια(μονα τους),στηθος-δικεφαλα,πλατη-τρικεφαλα,και την εκτη μερα αποθεραπεια με χαλαρωμα...
Ευχαριστω φιλαρα για τις πολυτιμες συμβουλες σου.
Κανω 5 φορες την εβδομαδα βαρη
Δευτερα πλατη
τριτη στηθος-ωμους χ 2 φορες τις ασκησεις των ωμων ομως.
τεταρτη πλατη-ωμους-ποδια-χερια
πεμπτη στηθος-ποδια-χερια
και παρασκευη πλατη-χερια
Θα ποσταρα και καμια φωτο απο τα ποδια μου αλλα φοβαμαι οτι θα τρομαξετε :2funny: :2funny:
Αεροβια δεν κανω οπως προειπα!

Δηλαδη για διατροφη τι θα μου προτεινες?
Πχ το πρωι κορν φλεηκς με γαλα και τιποτα αλλο?
μετα το μεσημερι ριζακι με κοτοπουλακι?
μετα προπονηση
και μετα μια μεριδα ριζι με κοτοπουλο
και το βραδυ γιαουρτι μονο?Να ειναι 0% λιπαρα ε?

Απλα δεν θελω να χασω και τον ογκο μου σε χερια.Το μπρατσο πρεπει να μεινει!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ρε συ κούλαρε...πώς μιλας σε μία γυναίκα έτσι;;;

ότι και να'ναι δεν είναι κανά ζώο για να της φέρεσαι με αυτόν τον τρόπο...ακου κει "φακλάνα"

ρε συ?την φιλη της ειπα φακλανα.η σεξουλα ειναι χοντρη  ;)
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
λιποδιαλυτες παρε εσυ γιατι αν κρινω απο μια παλια φωτο που ειχες βαλει μαζι με μια  φακλανα φιλη σου,θες πολυυυυυυυ δουλεια!!!  ;)

φωτογραφια με φιλη μου δεν εχω βάλει ποτε, μαλλον με μπερδευεις με κάποια άλλη
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ειναι στα πλαισια ψυχολογικης υποστηριξης για να μενουν σταθερες οι χοντρες στην διατροφη τους

χαχα...δεν λεω ενταξει, αλλα εσενα τι σε νοιαζει ρε δικε μου;

μπορει να την γουσταρουν οπως ειναι και δεν ειναι χαλια οπως την παρουσιαζεις.. ;)
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
γιατι ειμαι νταης αλλα επειδη κυριως μου την σπας.

Βρωμοπορνιδιο ανηθικο που πετας τα βυζια σου ετσι χυμα και μετα καβλαντιζεις με χυστες.
Οι γονεις σου τι θα λεγανε για αυτα?Η μηπως αυτοι τραβανε τις φωτος σου?
ΟΡΙΣΤΕ ΜΑΣ :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
υπαρχει και το cosmopolitan ξερεις :birdman:

αμα σου την σπαω να μην ασχολείσαι μαζί μου οπως δεν ασχολουμαι κι εγω μαζι σου τοσο καιρο εδω μεσα,
το αν ειμαι πορνίδιο ή οχι δεν αφορα κανεναν και την οικογενεια μου μην την πιανεις στο στομα σου

 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
χαχα...δεν λεω ενταξει, αλλα εσενα τι σε νοιαζει ρε δικε μου;

μπορει να την γουσταρουν οπως ειναι και δεν ειναι χαλια οπως την παρουσιαζεις.. ;)


σ' ευχαριστω wolfaki αλλα δεν χρειάζεται να ασχολουμαστε άλλο με μισογυνιδες και κομπλεξικους
 

Επισκέπτης
αμα σου την σπαω να μην ασχολείσαι μαζί μου οπως δεν ασχολουμαι κι εγω μαζι σου τοσο καιρο εδω μεσα,
το αν ειμαι πορνίδιο ή οχι δεν αφορα κανεναν και την οικογενεια μου μην την πιανεις στο στομα σου

οτι γουσταρω θα πιανω στο στομα μου και οτι θελω θα σχολιαζω.
Αν πειραζεσαι μην απαντας στα σχολια μου.Οριστε μας.Αυτην την ανατροφη μαθαινουν κυριοι και κυριες οι συγχρονες ελεινιδες.
Εμ ετσι να τολμουσε να μου μιλισει η γκομενα ποτε θα χε φυγει χωρις σαγονι μετα.
Αλλα εχε χαρη που βρισκεται και τα κανετε αυτα σε μαλακες εδω και εκει
 

Επισκέπτης
σ' ευχαριστω wolfaki αλλα δεν χρειάζεται να ασχολουμαστε άλλο με μισογυνιδες και κομπλεξικους

Περιμενε οπου να ναι θα ρθει και ο πριγκηπας στο ασπρο αλογο.
(το χρυσο σπαθι του το ξεχασε ομως στο παλατι του-δεν σε πειραζει αυτο ετσι?) :jerking:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
για το διαδρομο συμφωνω κι επαυξανω κανω περιπου 1 ωρα  διαδρομο καθε μερα, κοιλιακους ραχιαιους στανταρ, και αλλες μερες γυμναζω ποδια, γλουτους και λοιπα, τις υπολοιπες γυμναζω τον ανω κορμο και τελειωνοντας ειτε κανα μισαωρο ποδηλατο, είτε μιση ωρα διαδρομο, 2 φορες την εβδομαδα κανω και power plate το οποιο το συωδυαζω με 1 ωρα διαδρομο παλι.
Καθε 15 βλέπω κι ενα διατροφολογο
Το προγραμμα αυτο το κανω περιπου 2 μηνες και διατροφη κανω 1 μηνα περιπου (κι οχι 100% σωστα), αλλα το θέμα είναι οτι τα νουμερα αλλαζουν, κι αυτο είναι το σημαντικο  ;)

το μόνο που σκεφτομαι είναι να πάρω κάποια συμπληρωματα διατροφης :think:

τι να τα κανεις κουκλα μου τα συμπληρώματα? Παρε μια πρωτείνη ορού γάλακτος ακα whey να την ανακατεβεις με γιαουρτι, "λιποδιαλυτες" μην παρεις, πεταμενα λεφτά, εκτός κ αν θες να παρεις λιποδιαλυτες αλλά δε στο προτείνω. Πολυβιταμίνες, αν δεν τρεφεσαι καλά πάρε, μόνο βρες μια καλή οχι από φαρμακειο, κοιτα η βιτ Ε να ειναι γαμμα τοκοφερολη,  τα μεταλλα να είναι δεσμια με λεξουλες σε ate πχ magnesium sexoul-ate, αν ειναι  oxide πχ ειναι κατωτερης ποιουητας και αποβαλλεται ή να το πουμε αλλιώς έχει μειωμένηυ απορρόφηση, κοιτα το manganese να μην ειναι π΄΄ανω απο 5 μγ γιατί ειναι τοξικόό






 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Οπως σου ειπα η αεροβια ειναι πολυ σημαντικη στην πριπτωση σου...Πρεπει να ξεκινας με 1 ωρα και να κλεινεις με μισαωρο...
Οσο και αν ειναι βαρετη,τη χρειαζεσαι...Το ρυθμο τον κανονιζεις εσυ...Στην αρχη θα κοιτας να συμπληρωνεις το ζητουμενο χρονο...
Στη διατροφη τα παμε...Χυμοι(οχι του εμποριου,περιεχουν ζαχαρη),φρουτα,ασπρο κρεας,και ρυζι-μακαρονια(αλλα χωρις σαλτσες και παπαριες),τοστ,γιαουρτια...Καθε κυριακη που τρωγε οτι θες..
υ.γ.οταν λες χερια,εννοεις δικεφαλα-τρικεφαλα μαζι? :S
Εγω προσωπικα κανω δικεφαλα-ωμμους,τρικεφαλα-πλατη,ποδια(μονα τους),στηθος-δικεφαλα,πλατη-τρικεφαλα,και την εκτη μερα αποθεραπεια με χαλαρωμα...

οχι ρε φιλε να του προτεινεις και αεροβια σε αντρα χααχχαχααχχα εγω παντα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: με τετιους τυπους αλλα ναι θα τον βοηθησει  ;)

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
σ' ευχαριστω wolfaki αλλα δεν χρειάζεται να ασχολουμαστε άλλο με μισογυνιδες και κομπλεξικους

δεν ασχολουμαι...ξερεις οτι δεν γουσταρω μλκιες...

στην τελικη, θα σου πω ποσο μαγκες ειναι μολις δω τις γκομενες τους..ΑΝ εχουν... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom