Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Επισκέπτης
Όχι ρε φιλάρα είσαι σχεδόν σε κατάσταση για να κατέβεις σε αγωνιστικό bodybuilding μπορώ να πω.Για το στήθος μην το γραμμώσεις άλλο,απλά προσπάθησε να το διατηρήσεις.Για τους κοιλιακούς σου δεν έχω λόγια.Την αποτριχωσούλα ήμουν έτοιμος να στην προτείνω και εγώ γιατί θα σε αναδείξει ακόμα περισσότερο.Αν και πρόβλημα τριχοφυίας δεν έχεις από ότι μπορώ να διακρίνω στην φωτογραφία.

Φιλε μου Paparov σε προειδοποιω!Ειμαι ευαλωτος πολυ στην κολακεια!
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα την φωτο την εβαλα κυριως για συμβουλες και παρατηρησεις!Παντα μπορουμε να βελτιωθουμε σε οσο καλο επιπεδο και αν ειμαστε.
Τελοςπαντων για το στηθος συμφωνω απολυτα.
Για τους κοιλιακους μου ειναι αρκετα δυνατοι αλλα κρυμενοι προς το παρον ;)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
διατροφη τι ακριβως να διορθωσω?
τρωγω το πρωι που σηκωνομαι αρκετα κορν φλεικς μαζι με 2 μπριζολες και 500 ml γαλα απαχο.
ε μετα δεκατιανο τρωγω 3 τοστακια.Με γαλοπουλα η ζαμπον αναλογα τι εχω.
Μεσημεριανο ξερω γω μακαρονια η και ρυζι με 3 μπριζολες χωρις λιπος.
Ε απογευμα ξανα κορνφλεηκς με 1 λιτρο γαλα απαχο
και βραδακυ 1 τοστ, 1 λαχανοσαλατα ,1 πιατο ρυζι η μακαρονια,2 φετες ψωμι μονο και 2 μεγαλα κοματια φιλετο κοτοπουλο.
Και ενα δυο γιαουρτακια.
Λιγο πολυ για ογκο νομιζω ηταν καλη η διατροφη
Ε απο cheat meal σπανια να φαω 1-2 πιτσες το βραδυ η το μεσημερι την κυριακη.
Δεν καπνιζω ρε αφοτου αρχισα γυμναστηριο.

Με το τρεξιμο δεν τα παω οντως καλα.Κανω συνηθως στον διαδρομο 5 λεπτακια στο 4. Χαλαρο περπατημα.

μου φενεται οτι κανεις πλακα  :grin:
αν οντως θελεις να σου πω πες μου το μου γιατι εχω φαει καπια χρονια στα γυμναστηρια και ξερω για γραμωση και απολεια βαρους........ αλλα τουλαχιστον να μην κανεις πλακα καπιους μπορει οντως να τους ενδιαφερει καπιους
 

Επισκέπτης
μου φενεται οτι κανεις πλακα  :grin:
αν οντως θελεις να σου πω πες μου το μου γιατι εχω φαει καπια χρονια στα γυμναστηρια και ξερω για γραμωση και απολεια βαρους........ αλλα τουλαχιστον να μην κανεις πλακα καπιους μπορει οντως να τους ενδιαφερει

οχι ρε τι πλακα.
Εδω ποσταρα και φωτο ;) Σκεφτομαι για καποιο δυνατο λιποτροπικο να γινω ripped στο πιτς και φιτιλι!
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Φιλε μου Paparov σε προειδοποιω!Ειμαι ευαλωτος πολυ στην κολακεια!
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα την φωτο την εβαλα κυριως για συμβουλες και παρατηρησεις!Παντα μπορουμε να βελτιωθουμε σε οσο καλο επιπεδο και αν ειμαστε.
Τελοςπαντων για το στηθος συμφωνω απολυτα.
Για τους κοιλιακους μου ειναι αρκετα δυνατοι αλλα κρυμενοι προς το παρον Wink

Ρε φιλάρα όταν βλέπω κάτι τόσο τέλειο,που φαίνεται ότι έχει δαπανηθεί πολύ προσπάθεια για να χτιστεί δεν μπορώ να μην το αναφέρω.ΤΙ συμβουλές να ζητήσεις?Πόσο να βελτιωθείς?Κρυμμένους δεν τους λες, απλά με την διατροφή που μου είχες αναφέρει πιστεύω πως θα φτάσουν σε άλλα επίπεδα ;).Μην κάνεις το λάθος όμως και την πεις παραέξω και δώσεις ελπίδες σε κανά φουκαριάρη ότι υπάρχει περίπτωση να σε φτάσει.Ούτε λιποτροπικά ούτε τίποτε δεν χρειάζεσαι.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ρεεε γιατί τους αποκάλυψες την διατροφή σου??? :headbang: :headbang:.Αφού υποτίθεται ότι μόνο εγώ θα την ήξερα επειδή είμαι κολλητάρι σου.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλάρα όταν βλέπω κάτι τόσο τέλειο,που φαίνεται ότι έχει δαπανηθεί πολύ προσπάθεια για να χτιστεί δεν μπορώ να μην το αναφέρω.ΤΙ συμβουλές να ζητήσεις?Πόσο να βελτιωθείς?Κρυμμένους δεν τους λες, απλά με την διατροφή που μου είχες αναφέρει πιστεύω πως θα φτάσουν σε άλλα επίπεδα ;).Μην κάνεις το λάθος όμως και την πεις παραέξω και δώσεις ελπίδες σε κανά φουκαριάρη ότι υπάρχει περίπτωση να σε φτάσει.Ούτε λιποτροπικά ούτε τίποτε δεν χρειάζεσαι.


Ε ενταξει ρε τα παραλες τωρα.Μην παιζεις και συ με τον πονο μου :grin:
Τι να πω βρε παραεξω.Ο οποιοςδηποτε με πεισμα και πολυ ορεξη (στο φαι) με φτανει :grin:
Το θεμα ειναι αφου με φτασει πως γραμμωνει :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρεεε γιατί τους αποκάλυψες την διατροφή σου??? :headbang: :headbang:.Αφού υποτίθεται ότι μόνο εγώ θα την ήξερα επειδή είμαι κολλητάρι σου.

Εχει πολλα λαθη ρε...Ειμαι σιγουρος.
Κατσε να δουμε και τα παιδια τι θα μας πουν.Να δουν πρωτα ομως καλα την φωτο μου πλζ πριν αρχισουν να δινουν συμβουλες.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
οχι ρε τι πλακα.
Εδω ποσταρα και φωτο ;) Σκεφτομαι για καποιο δυνατο λιποτροπικο να γινω ripped στο πιτς και φιτιλι!

κανεις δεν κανεις πλακα μπορει καπιος που ενδιαφερεται να το δει


λοιπον οταν θελουμαι να χασουμαι κιλα αποφευγουμαι τροφες οπως τον τονο μακαρονια κτλ που ειναι για αυτους που θελουν ογκο........        δεν αποκλειουμαι το κρεας ομως αφου χρειαζεται να εχουμαι δυναμεις.......... κοβουμαι μαχαιρι το καπνισμα ειδικα οταν εχουμαι παραπανο κιλα
και κανουμαι joking στην αρχη αμα ειμασται τελειως ασυνηθιστοι απο αυτα..... και ποτε μα ποτε στις προτες μερες δεν καταπονουμαι τον οργανισμο μας παμε χαλαρα...... κανουμαι  και stresing στην αρχη για να μην εχουμαι πιασιματα μετα
οταν δειτε πως εισται σε <καλυτερη φορμα> συνηθος μετα απο 2-3 βδομαδες αρχιζεται πιο εντοντα..... καλο ειναι το απλο joking αλλα οπως μου εχουναι πει και γυμναστες το τρεξιμο ειναι πολυ καλυτερο... ειδικα για αυτους που θελουν γραμωση... γενικως να ξερεται οτι οταν τρεχεται [τρεξιμο ομως] γυμναζονται κυριολεκτικα ολοι οι μυς του σωματου σας
τρωμε σωστες τροφες [για να εχουμαι δυναμεις] και πολυ τρεξιμο  να θυμαστε δεν εισται γκομενες για να μην τρωτε τιποτα και να το θεωρηται αυτο σωστη διατροφη.......

και να θυμαστε τρεξιμο οσο μπορουμαι μεχρι να <καταρευσουμαι> και γενικως ακομα και σπιτι σας να σηκωνεσται στο ασχετο απο την πολυθρονα και να κανεται 10 πους απς   μετα απο μιση ορα ξανα το ιδιο....

για την διατροφη δεν ξερω ομως παρα πολλα πραγματα [καλυτερα ρωτηστε διατροφολογο και οχι γυμναστη]

οχχχ ειναι και 4 και μιση τωρα αμα μπορω αυριο θα το συνεχισω  ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ποτε θα κανουμε μαζι γυμναστικη μωρακι?να χασεις και εσυ και εγω 10 κιλα?
το ειδα το σωμα σου ... ειναι πολυ σφυχτο... λιγο το φαγητο να κοιταξης και τρεξημο οσο μπορεις... Εγω εχω διαδρομο τρεχω καθε μερα μιση ωρα.. και το σεξ βοηθαει φυσικα... θελω λιγο να σε σπρωξω να προσπαθησης για τη κοιλιτσα σου.. 10 κιλα δεν ειναι πολλα βρε...
αν ημουν στο Γυμναστηριο μαζη σου θα εκανες γυμναστικη??? θα γυμναζα τους Γλουτιαιους μου και θα μου ελεγες λιγο πιο ανοιχτα τα ποδαρακια.... λιγο πιο σκυμενη η πλατουλααααα.... ετσιιιι... τωρα καντο σωσταααα...  :cheesy:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
επισεις οταν τρωμαι καλο ειναι να μην καθωμασται η χειροτερα να κοιμοιθουμαι στο καπακι..... ειναι καλο αφου τρωμαι να παμε για εναν χαλαρο περιπατο για κανενα 10 λεπτο........... και ποτε μα ποτε φαγητο πριν τον υπνο!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
το ειδα το σωμα σου ... ειναι πολυ σφυχτο... λιγο το φαγητο να κοιταξης και τρεξημο οσο μπορεις... Εγω εχω διαδρομο τρεχω καθε μερα μιση ωρα.. και το σεξ βοηθαει φυσικα... θελω λιγο να σε σπρωξω να προσπαθησης για τη κοιλιτσα σου.. 10 κιλα δεν ειναι πολλα βρε...
αν ημουν στο Γυμναστηριο μαζη σου θα εκανες γυμναστικη??? θα γυμναζα τους Γλουτιαιους μου και θα μου ελεγες λιγο πιο ανοιχτα τα ποδαρακια.... λιγο πιο σκυμενη η πλατουλααααα.... ετσιιιι... τωρα καντο σωσταααα...  :cheesy:

tnx
Βασικα με τον διαδρομο δεν τα παω καλα αλλα πιστευω σε λιγες μερες να κανω εστω 20 λεπτα!
Σε τι ταχυτητα κανεις διαδρομο μισι ωρα?Με αδειο στομαχι το πρωι κανεις?

Αν εισουν μαζι μου στο γυμναστηριο και εκανες αυτα τα καυλωτικα χουνερια θα σε ειχα πιτσιλισει πριν καν ολοκληρωσω την προπονηση μου :o :o :o :o
Απο την αλλη θα ανεβαινε η τεστορονουλα μου τοσο που θα τα πηγαινα καλυτερα με τα βαρη :-*
 

Επισκέπτης
επισεις οταν τρωμαι καλο ειναι να μην καθωμασται η χειροτερα να κοιμοιθουμαι στο καπακι..... ειναι καλο αφου τρωμαι να παμε για εναν χαλαρο περιπατο για κανενα 10 λεπτο........... και ποτε μα ποτε φαγητο πριν τον υπνο!!!!!!!!!!

ευχαριστουμε μαριο για την συνεισφορα σου στο θεμα.
Ωραιες οι συμβουλες σου και αυτο με το βραδυνο θα το προσεξω περισσοτερο.Εχεις δικιο.Ισως φταιει αυτο κυριως για το λιπος μου.Οι αλλες συμβουλες λιγο γενικες μου φαινονται.Αναμενουμε με αγωνια αυριο ομως τι αλλο μπορει να μας πεις.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
προσθετο ακομα πως 20 λεπτα στον διαδρομο ειναι 4 λεπτα σε κανονικο δαπεδο στον δρομο δηλαδη.... καλυτερα να πρωτιμαται joking εξω και οχι στον διαδρομο.......... στο γυμναστηριο να πατε οταν θελεται να ασχοληθηται με διαφορα κοματια του σωματους σας οπως τον δικεφαλο τετρακεφαλο κτλ     αμα θελεται καλο σωμα λοιπον καλο ειναι το γυμναστηριο αμα θελεται απλως να χασεται κιλα ειναι πεταμα λεφτων να πατε γυμναστηριο
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Στο γρηγορο κανω μετα τον καφε μου μολις ξυπνησω....πινω και τσαι πρασινο πολυ παγωμενο και μια φρουτοσαλατα μετα με διαφορα και ανανα... και τρωω ενα πολυ καλο γευμα την ημερα.... χωρις να στερουμε και ενα γλυκο... αλλα κανω καυσης εγω... ολη μερα σεξ σχεδον... :cheesy:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
προσθετο ακομα πως 20 λεπτα στον διαδρομο ειναι 4 λεπτα σε κανονικο δαπεδο στον δρομο δηλαδη.... καλυτερα να πρωτιμαται joking εξω και οχι στον διαδρομο.......... στο γυμναστηριο να πατε οταν θελεται να ασχοληθηται με διαφορα κοματια του σωματους σας οπως τον δικεφαλο τετρακεφαλο κτλ     αμα θελεται καλο σωμα λοιπον καλο ειναι το γυμναστηριο αμα θελεται απλως να χασεται κιλα ειναι πεταμα λεφτων να πατε γυμναστηριο

για ένα καλό σώμα σίγουρα χρειάζεται συνδυασμός και καλης διατροφής αλλα και άσκησης
τι να το κάνω να είμαι αδύνατη αλλα χαλαρή σαν ζελέ?
ούτε την τρελλη γράμμωση θέλω  ;)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το τρεξιμο ειναι οτι καλυτερο παιδια... εχει δικιο ο Μαριος.. χανεις κιλα... και μενεις σταθερος στα κιλα σου.. και αν εχεις φαη και κατι παραπανω εχθες δεν ανχωνεσε
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Μαγκα εισαι πολυ καλος, απλα κοψε λιγο πλαγιους κοιλιακους, γιατι σου μεγαλουν την περιφερεια και εισαι στο ΤΣΑΚ να ξεφυγεις... μια συντηρησουλα και εισαι κομπλε  :)
μονο και μονο για να συντηρησεις τοσα κιλα ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ογκου και μυων, χρειαζεσαι πολυ καλη διατροφη και γυμναστικη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
για ένα καλό σώμα σίγουρα χρειάζεται συνδυασμός και καλης διατροφής αλλα και άσκησης
τι να το κάνω να είμαι αδύνατη αλλα χαλαρή σαν ζελέ?
ούτε την τρελλη γράμμωση θέλω  ;)
εισαι κοπελα εσυ........ εγω κυριος μιλησα για το ανδρικο σωμα.........  σαν γυνεκα θελεις διαφορετικα πραγματα........ πραγματι πολλες κοπελες δεν ειναι <<χοντρες>> αλλα καπια σημεια του σωματους τους ειναι πολυ χαλαρα.............
το τρεξιμο παντως σφυγκει το σωμα...... το ξαναλεω με το τρεξιμο κυρολεκτικα γυμναζεται ολους του μυς του σωματου σας....
σαν γυνεκα ομως πρεπει κυριος να ασχοληθεις με αλλες περιοχες........      οπως τρικεφαλο και τετρακεφαλο... και γενικως ασκησεις για το κατω σωμα μια που ειναι η προβληματικη περιοχη σας........... 
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ......................  Η  ΚΡΕΑΤΙΝΗ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ??????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom