Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
ξερολακι μου κι εσυ!χαχα

πριν λιγο σαβουριασα ενα σουβλακι..... quardeen μου καλη... τι κανουμε τωρα μου λες?χααχαχ

τον κινεζο?  :P
Γιατί ρε στην γράμμωση είσαι?? :S
1 φορά έστω την βδομάδα δεν τρώς??? ;)
 

Leftover

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
τρωω ρε συ... και δυο...

στον ογκο για παντα... χααχαχ

οκ λιγο σαβουριασμα επιτρεπετε.... αλλα την τελευταια εβδομαδα τα cheat meals ειχαν γινει μπολικα... και εκνευριστηκα με την παρτη μου...

συν οτι θελω να πεσω λιγο ακομα οσο μπορω στο λιπος...
κι ετσι μια χαρα ειμαι... δεν εχω λιπος... και καλοκαιρι δλδ στον ογκο.... αλλα μπορω αλλο λιγο αν κοψω αυτες τις μαλακιουλες  ;)
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
τρωω ρε συ... και δυο...

στον ογκο για παντα... χααχαχ

οκ λιγο σαβουριασμα επιτρεπετε.... αλλα την τελευταια εβδομαδα τα cheat meals ειχαν γινει μπολικα... και εκνευριστηκα με την παρτη μου...

συν οτι θελω να πεσω λιγο ακομα οσο μπορω στο λιπος...
κι ετσι μια χαρα ειμαι... δεν εχω λιπος... και καλοκαιρι δλδ στον ογκο.... αλλα μπορω αλλο λιγο αν κοψω αυτες τις μαλακιουλες  ;)
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA  *P :*
 

Leftover

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
και συκωτι-νεφρο.... για τα μπαζα....  :'( 

αν καταφερω να βαλω μεχρι το καλοκαιρι 2 με 3 κιλα θα ειμαι παααρα πολυ ικανοποιημενος...


αλλα εχω κολλησει εδω κ λιγο καιρο και στη ζυγαρια.. και στα κιλα...

με πολυ ζορι ανεβηκα λιγο στα κιλα... ελπιζω να ανεβει και η ζυγαρια γιατι εχω γαμηθει να τρωω! :2funny:

εσυ dear?τι κανεις ακριβως?
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
και συκωτι-νεφρο.... για τα μπαζα....   :'( 

αν καταφερω να βαλω μεχρι το καλοκαιρι 2 με 3 κιλα θα ειμαι παααρα πολυ ικανοποιημενος...


αλλα εχω κολλησει εδω κ λιγο καιρο και στη ζυγαρια.. και στα κιλα...

με πολυ ζορι ανεβηκα λιγο στα κιλα... ελπιζω να ανεβει και η ζυγαρια γιατι εχω γαμηθει να τρωω! :2funny:

εσυ dear?τι κανεις ακριβως?
Εγω σαν γυναίκα  :grin: φόρτωμα στα βάρη το κατα δύναμην για γυναίκα και φυσικά πολύ αερόβιο πάντα ;)
Αρκέτη πρωτείνουλα και φαγάκι,ναι μεν με παραπάνω υδατάνθρακες αλλά σε λογικά πλαίσια φυσικά..
Και 1 φορά την βδομάδα απολαμβάνω και το γλυκό μου :grin: :grin:
Έχουμε καιρό ως τον Απρίλιο  ;) ;)
:-* :-* :-* :-*
 

Leftover

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
γαμησε τον τον απριλη... απο ιουλη κ μετα θελουμε να ειμαστε ready for beach...χααχαχ

εγω εχω να φαω γλυκο... γυρω στα 2 χρονια... αλλα δεν ημουνα και ποτε γλυκατζης...



ασχετο... δεν ξερω αν παρακολουθεις κι ολας... ο lee priest μαλλον ξανακατεβαινει αγωνιστικα... 
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
γαμησε τον τον απριλη... απο ιουλη κ μετα θελουμε να ειμαστε ready for beach...χααχαχ

εγω εχω να φαω γλυκο... γυρω στα 2 χρονια... αλλα δεν ημουνα και ποτε γλυκατζης...


ασχετο... δεν ξερω αν παρακολουθεις κι ολας... ο lee priest μαλλον ξανακατεβαινει αγωνιστικα... 
Τέλη Απρίλη να μην βιαζόμαστε κιόλας  :rolleyes: :rolleyes:

Εμένα αν με πονάει κάτι στην γράμμωση είναι τα γλυκά δεν υπάρχει λιώνω..... :P :P :P

Όχι δεν έτυχε να το ακούσω ούτε να το διαβάσω ακόμα ;)
 

Leftover

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Τέλη Απρίλη να μην βιαζόμαστε κιόλας  :rolleyes: :rolleyes:

Εμένα αν με πονάει κάτι στην γράμμωση είναι τα γλυκά δεν υπάρχει λιώνω..... :P :P :P

Όχι δεν έτυχε να το ακούσω ούτε να το διαβάσω ακόμα ;)


ειναι μορφη..

φιλια γλυκατζου  :P
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Και να πω κατι που ακουσα σημερα και κοντεψαν να μου βγουν τα αυτια.
Πληροφοριακά το πουλ οβερ δουλεύει πλάτη και ΟΧΙ στήθος φυσικά....
Πιάνει στο τελείωμα της και άνω μοίρα στήθους αλλα καμία σχέση με τηνβασική της δουλειά...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:-* :-* :-* :-*


ΚΑΙ στηθος δουλευει, εξαρταται απο τον τροπο που εκτελεις την ασκηση και αναλογως σε πιανει περισσοτερο στο αντιστοιχο σημειο...

(Επειδη εβαλες και εσυ site  :P)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ΚΑΙ στηθος δουλευει, εξαρταται απο τον τροπο που εκτελεις την ασκηση και αναλογως σε πιανει περισσοτερο στο αντιστοιχο σημειο...

(Επειδη εβαλες και εσυ site  :P)
Κι εγώ έτσι ξέρω.
Νομίζω για να σε πιάσει καλύτερα στην πλάτη χρειάζεται να το κάνεις όρθιος στην τροχαλία.
Δεν είναι και για να σου βγουν τα αυτιά ρε κουάρ
 

Επισκέπτης
Μετα την πρωτοβουλια του λιον να ποσταρει φωτος για συμβουλες κτλ αποφασισα και εγω να βγαλω μια φωτο να ακουσω γνωμες και κυριως συμβουλες για γραμμωση.Γιατι απο ογκο καλα παμε σε χερια κτλ αλλα απο κοιλια γαμησετα.
Λιγο στιν διατροφη κτλ  συμβουλες .
Αρχισα και διαδρομο σιγα σιγα αλλα θελω ακομα δουλεια πολυ.

ΥΓ.Οποιος αρχισει ανοητα σχολιακια για το καποιο λιπος λογω ογκου κτλ του γαμησα το σπιτι
 

Συνημμένα

  • gymfoto.JPG
    gymfoto.JPG
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Χαχαχα μόρτη μόνο λίγο δικέφαλους να βελτιώσεις γιατί απο κοιλιακούς και στήθος γαμείς.Δεν γίνεται να τα γραμμώσεις άλλο.
 

Επισκέπτης
Χαχαχα μόρτη μόνο λίγο δικέφαλους να βελτιώσεις γιατί απο κοιλιακούς και στήθος γαμείς.Δεν γίνεται να τα γραμμώσεις άλλο.

ελα ρε ενταξει κοιλια θελω αρκετη δουλεια.Στηθος οντως εχω καλο ογκο.Αντε και με το καλο να κανω και μια αποτριχωσουλα οταν θα χω στρωσει τελειως.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μετα την πρωτοβουλια του λιον να ποσταρει φωτος για συμβουλες κτλ αποφασισα και εγω να βγαλω μια φωτο να ακουσω γνωμες και κυριως συμβουλες για γραμμωση.Γιατι απο ογκο καλα παμε σε χερια κτλ αλλα απο κοιλια γαμησετα.
Λιγο στιν διατροφη κτλ  συμβουλες .
Αρχισα και διαδρομο σιγα σιγα αλλα θελω ακομα δουλεια πολυ.

ΥΓ.Οποιος αρχισει ανοητα σχολιακια για το καποιο λιπος λογω ογκου κτλ του γαμησα το σπιτι

γαμησετα φιλε δεν υπαρχει λυση σε αυτο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


πλακιτσα κανω  ;)  φιλε δες θες γυμναστηριο ουτε οργανα λεφτα θα σου φανε...... joking και κυριος τρεξιμο γιατι το 80 τις εκατο να χασεις κιλα και να κανεις γραμωση ειναι το τρεξιμο οχι περπατημα ομως τρεξιμο!!!! και φυσικα και διατροφη
σταματα το καπνισμα αμα καπνιζεις... και οταν μπορεις να τρεχεις δεν εχεισ σημασια αμα θα τρεξεις 20 μετρα....... απλως να το επαναλαβανεις μεχρι να γαμηθεις.................   και φυσικα φιλε μην αρχισεις με δυσκολα γιατι την επομενη μερα θα εισαι γαμησετα απο πιασιματα και δεν θα θες να συνεχισεις............ σιγα σιγα και δουλεια
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
ελα ρε ενταξει κοιλια θελω αρκετη δουλεια.Στηθος οντως εχω καλο ογκο.Αντε και με το καλο να κανω και μια αποτριχωσουλα οταν θα χω στρωσει τελειως.

Όχι ρε φιλάρα είσαι σχεδόν σε κατάσταση για να κατέβεις σε αγωνιστικό bodybuilding μπορώ να πω.Για το στήθος μην το γραμμώσεις άλλο,απλά προσπάθησε να το διατηρήσεις.Για τους κοιλιακούς σου δεν έχω λόγια.Την αποτριχωσούλα ήμουν έτοιμος να στην προτείνω και εγώ γιατί θα σε αναδείξει ακόμα περισσότερο.Αν και πρόβλημα τριχοφυίας δεν έχεις από ότι μπορώ να διακρίνω στην φωτογραφία.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
θα τα καταφερης εσυ...  καυλα θα γινης.... ολα μια ιδεα ειναι... βαλτο πεισμα και θα δεις...
 

Επισκέπτης
γαμησετα φιλε δεν υπαρχει λυση σε αυτο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


πλακιτσα κανω  ;)  φιλε δες θες γυμναστηριο ουτε οργανα λεφτα θα σου φανε...... joking και κυριος τρεξιμο γιατι το 80 τις εκατο να χασεις κιλα και να κανεις γραμωση ειναι το τρεξιμο οχι περπατημα ομως τρεξιμο!!!! και φυσικα και διατροφη
σταματα το καπνισμα αμα καπνιζεις... και οταν μπορεις να τρεχεις δεν εχεισ σημασια αμα θα τρεξεις 20 μετρα....... απλως να το επαναλαβανεις μεχρι να γαμηθεις.................   και φυσικα φιλε μην αρχισεις με δυσκολα γιατι την επομενη μερα θα εισαι γαμησετα απο πιασιματα και δεν θα θες να συνεχισεις............ σιγα σιγα και δουλεια

διατροφη τι ακριβως να διορθωσω?
τρωγω το πρωι που σηκωνομαι αρκετα κορν φλεικς μαζι με 2 μπριζολες και 500 ml γαλα απαχο.
ε μετα δεκατιανο τρωγω 3 τοστακια.Με γαλοπουλα η ζαμπον αναλογα τι εχω.
Μεσημεριανο ξερω γω μακαρονια η και ρυζι με 3 μπριζολες χωρις λιπος.
Ε απογευμα ξανα κορνφλεηκς με 1 λιτρο γαλα απαχο
και βραδακυ 1 τοστ, 1 λαχανοσαλατα ,1 πιατο ρυζι η μακαρονια,2 φετες ψωμι μονο και 2 μεγαλα κοματια φιλετο κοτοπουλο.
Και ενα δυο γιαουρτακια.
Λιγο πολυ για ογκο νομιζω ηταν καλη η διατροφη
Ε απο cheat meal σπανια να φαω 1-2 πιτσες το βραδυ η το μεσημερι την κυριακη.
Δεν καπνιζω ρε αφοτου αρχισα γυμναστηριο.

Με το τρεξιμο δεν τα παω οντως καλα.Κανω συνηθως στον διαδρομο 5 λεπτακια στο 4. Χαλαρο περπατημα.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Μετα την πρωτοβουλια του λιον να ποσταρει φωτος για συμβουλες κτλ αποφασισα και εγω να βγαλω μια φωτο να ακουσω γνωμες και κυριως συμβουλες για γραμμωση.Γιατι απο ογκο καλα παμε σε χερια κτλ αλλα απο κοιλια γαμησετα.
Λιγο στιν διατροφη κτλ  συμβουλες .
Αρχισα και διαδρομο σιγα σιγα αλλα θελω ακομα δουλεια πολυ.

ΥΓ.Οποιος αρχισει ανοητα σχολιακια για το καποιο λιπος λογω ογκου κτλ του γαμησα το σπιτι

πσσσσσσσσσσσσσ με καύλωσες καυλιάρη μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom