Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
εγραφι ολοι οι ψολαραδεσ attilas gym να γινι πανικοσ!!!!
σιδερικοσ οργασμοσ!!!!!!!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.834
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
φίλε δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. η γυναίκα μου που την παίρνει εδώ και μερικές ημέρες δεν έχει εντερικά θεματα
Με τις isolate πρωτεινες,δεν εχεις ποτε εντερικα κ τετοιες παρενέργειες. Φυσικα παντα τις πρωτεινες τις πινουμε σε νερο κ οχι κατι χαζα που διαβαζω σε γαλα. Αν πιεις την πρωτεινη σε γαλα,με μια κλανια θα εχεις νυχτα στο σαλονι για κανα δυο μερες. Μιλαμε για βρομα οχι αστεια.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Παιδια τι λεει; Πως παει η διατροφη;

Τα τσακισατε σημερα τα μπολακια σας;;;

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Με τις isolate πρωτεινες,δεν εχεις ποτε εντερικα κ τετοιες παρενέργειες. Φυσικα παντα τις πρωτεινες τις πινουμε σε νερο κ οχι κατι χαζα που διαβαζω σε γαλα. Αν πιεις την πρωτεινη σε γαλα,με μια κλανια θα εχεις νυχτα στο σαλονι για κανα δυο μερες. Μιλαμε για βρομα οχι αστεια.
Πίνω την παραπάνω isolate που ανέφερα με γάλα και νερό το ίδιο συχνά.
Ποτέ δεν είχα κανένα θέμα και σαφώς δεν ισχύει αυτό που λες.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.834
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Πίνω την παραπάνω isolate που ανέφερα με γάλα και νερό το ίδιο συχνά.
Ποτέ δεν είχα κανένα θέμα και σαφώς δεν ισχύει αυτό που λες.
Σαφως κ δεν ειχες θεμα με την isolate,δοκιμασε με απλη whey σε γαλα κ ελα να μου γραψεις παλι "σαφως"
Αν εχεις δυσανεξία στη λακτοζη,μην το κανεις το πειραμα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Σαφως κ δεν ειχες θεμα με την isolate,δοκιμασε με απλη whey σε γαλα κ ελα να μου γραψεις παλι "σαφως"
Αν εχεις δυσανεξία στη λακτοζη,μην το κανεις το πειραμα.
Έχω δοκιμάσει καμία δεκαριά διαφορετικές πρωτεΐνες από iso, whey, vegan κλπ
Πάντα με γάλα ή νερό. Ποτέ δεν είχα θέμα.
Είμαι εξαίρεση λες;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Σαφως κ δεν ειχες θεμα με την isolate,δοκιμασε με απλη whey σε γαλα κ ελα να μου γραψεις παλι "σαφως"
Αν εχεις δυσανεξία στη λακτοζη,μην το κανεις το πειραμα.
και γο εχο φαι τονουσ whey σε σκονι μαζι με γαλα ολα αυτα τα χρονια που κανο εροτα με τα σιδερα!δεν ιχα ποτε θεμα.
βεβεα εδο κ πολι κερο τορα καραντινα επ αοριστον σε σκονεσ προτεινισ.αλλα αλο θεμα αυτο!καθαρα πορνοιδεολογιασ λογο ακριβιασ τον σκονον προτεινισ προσ τισ γαμιμενεσ ετεριεσ κολοσους!
προφανοσ μιποσ εχουν θεμα οσοι εχουν καπια δισανεξια στιν ατακτι λακτοζι?μιισε μασ μιστι μου στα αδιτα τισ ατακτης μικροβιακισ πορνοχλοριδασ!!!!
σιδερικοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ οργασμοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ !!!!!!!!!!!!!!!!
χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πουτανεσ στα κρεβατια σασ!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Τότε πανάκριβες μάρκες αυτά που βρήκες.
Biotech USA έχει στις τιμές που σου είπα τη Isolate protein. Την παίρνω εδώ και πολλούς μήνες.
80 πήγε μύστη μου!! Όσοι πουλάνε πιο φτηνά στο internet ή σε πακέτα των 2 τεμαχίων, έχε το νου σου στην ημερομηνία λήξης!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.834
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
80 πήγε μύστη μου!! Όσοι πουλάνε πιο φτηνά στο internet ή σε πακέτα των 2 τεμαχίων, έχε το νου σου στην ημερομηνία λήξης!!!
Οι τιμες ειναι απλησιαστες πλεον,μεχρι και το myprotein που ειχε εξαιρετικες τιμες εχει παει κατα διαολου. Κομμενα τα συμπληρωματα για'μενα εδω και καιρο.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Οι τιμες ειναι απλησιαστες πλεον,μεχρι και το myprotein που ειχε εξαιρετικες τιμες εχει παει κατα διαολου. Κομμενα τα συμπληρωματα για'μενα εδω και καιρο.
Σαρδέλες φρέσκιες 6 ευρώ το κιλό καθαρισμένες και αυγά από τη λαϊκή 0,25/τεμ, μύστη μου και είμαστε κομπλέ!!! Απλά η ρουφιάνα η whey έχει την ευκολία!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.834
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Σαρδέλες φρέσκιες 6 ευρώ το κιλό καθαρισμένες και αυγά από τη λαϊκή 0,25/τεμ, μύστη μου και είμαστε κομπλέ!!! Απλά η ρουφιάνα η whey έχει την ευκολία!!!
ετσι ακριβως,μια απλη ευκολη και γρηγορη λυση ειναι το ροφημα πρωτεινης,τιποτα παραπανω. μπορεις να την παρεις και απο φαγητα οπως εγραψες πολυ σωστα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Σαρδέλες φρέσκιες 6 ευρώ το κιλό καθαρισμένες και αυγά από τη λαϊκή 0,25/τεμ, μύστη μου και είμαστε κομπλέ!!! Απλά η ρουφιάνα η whey έχει την ευκολία!!!
μπενο νταισ σκλαβενιτι και θοπευο ομορφεσ λακταριστεσ πεστροφεσ με 6-7 ευρω το κιλο και 60 αυγα απο τι λαικι 10 ευρω!
και φυσικοσ ανθρακουχο νερο απο τιν πουτανομανα ρουμανια για να αναπλιρονουμε τουσ ατακτουσ χαμενους πορνοιλεκτρολιτεσ!!!
εχι ο σκλαβενιτισ αυτιν τιν ρουμανικι μαρκα εναμισι λιτρο 1 ευρο!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
μπενο νταισ σκλαβενιτι και θοπευο ομορφεσ λακταριστεσ πεστροφεσ με 6-7 ευρω το κιλο και 60 αυγα απο τι λαικι 10 ευρω!
και φυσικοσ ανθρακουχο νερο απο τιν πουτανομανα ρουμανια για να αναπλιρονουμε τουσ ατακτουσ χαμενους πορνοιλεκτρολιτεσ!!!
εχι ο σκλαβενιτισ αυτιν τιν ρουμανικι μαρκα εναμισι λιτρο 1 ευρο!
Είσαι Σαμάνος!!! Τέλος!!! Ταιλωωωωωωςςςςςς λαιμεεεεεεεε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
80 πήγε μύστη μου!! Όσοι πουλάνε πιο φτηνά στο internet ή σε πακέτα των 2 τεμαχίων, έχε το νου σου στην ημερομηνία λήξης!!!
Εδώ Κύπρο πριν ένα μήνα στα 65€ την πήρα την συγκεκριμένη από online τοπικό κατάστημα και με νορμάλ ημερομηνία λήξης.
Απλά παίζει περιορισμός στις γεύσεις.

Εσύ σε ποιο μαγαζί βρήκες αυτή την τιμή; Αν είναι φυσικό κατάστημα λογικό να χρεώνουν πολύ παραπάνω και δεν έχει νόημα η σύγκριση με online κατάστημα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
60 αυγα απο τι λαικι 10 ευρω
ετσι φιλε πιτσιλιστη. Λαικη φρεσκα αυγα με 15-20 λεπτα εκαστο, φορτωνεις 2 καρτελες και μασας 8-9 ασπραδια και 3 κροκους τη μερα. Τους κροκους που περισσευουν τους πετας στις γατες της γειτονιας. Ουτε κουβαδες με σκονες ουτε τιποτα :rockon:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Εδώ Κύπρο πριν ένα μήνα στα 65€ την πήρα την συγκεκριμένη από online τοπικό κατάστημα και με νορμάλ ημερομηνία λήξης.
Απλά παίζει περιορισμός στις γεύσεις.

Εσύ σε ποιο μαγαζί βρήκες αυτή την τιμή; Αν είναι φυσικό κατάστημα λογικό να χρεώνουν πολύ παραπάνω και δεν έχει νόημα η σύγκριση με online κατάστημα.
Screenshot_20221022_171300_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20221022_171346_com.android.chrome.jpg
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Isolate με γάλα δεν έχει νόημα, χάνεται το νόημα της isolate που είναι η γρήγορη απορρόφηση. Ο οργανισμός απορροφάει πρώτα το γάλα επειδή είναι πιο βαρύ και διασπάται πιο αργά από την πρωτεινη isolate. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα η πρωτεινη να διασπάται μετά το γάλα και να αργεί να απορροφηθεί από τον οργανισμό.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
ετσι φιλε πιτσιλιστη. Λαικη φρεσκα αυγα με 15-20 λεπτα εκαστο, φορτωνεις 2 καρτελες και μασας 8-9 ασπραδια και 3 κροκους τη μερα. Τους κροκους που περισσευουν τους πετας στις γατες της γειτονιας. Ουτε κουβαδες με σκονες ουτε τιποτα :rockon:
εγο δε πεταο κανενα κροκο 6-8 αυγα ολοκληρα την ιμερα τροο και μπενο νταισ αττιλασ τζιμ να τραμποθκισο τα σιδερα!
τορα για χολιστερινεσ και παραμιθια διχοσ δρακους ουτε καν ασχολουμε !αυτα ινε για τουσ σαρδαναπαλουσ ελινεσ διατροφολογουσ που εχουν μινι 500 χρονια πισο και πιστευουν ακομα οτι θα πεθανουμε με τουσ κροκουσ!
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom