Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Αυτή η καυλα όταν σφίγγεις ωμοπλάτη πετάς στηθος έξω πόδια κάτω σταθερά και πιάνεις τα χερούλια, τσεκάρεις δεξιά-αριστερά, αναπνοή ήρεμη, και είσαι έτοιμος. Κατακλινής είναι κόλαση, κάποτε σερναμε πάγκο κοιλιακών στο Σμιθ για να κάνουμε... μ’ έλεγε η κιούσπα η γυμνάστρια «τι κάνεις», ότι θέλω την έλεγα, πάνε πιο κει.
ινε μεγαλι ιδονι ι μιχανι κατακλινον πιεσεον!
τσεκαρε αυτι εχο
τρελοσ εροτασ!πολι μουναρααααααααααααααααα!!!!γκαυλιαραααααααααααααα!!!
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
ινε μεγαλι ιδονι ι μιχανι κατακλινον πιεσεον!
τσεκαρε αυτι εχο
τρελοσ εροτασ!πολι μουναρααααααααααααααααα!!!!γκαυλιαραααααααααααααα!!!

Εδώ δες τι σου έχω... δε το βρίσκεις πλέον σε άριστη κατάσταση, Ελλάδα ούτε γι’ αστείο. Δες και ξεροχυσε... μηχάνημα εικοσαετίας και βάλε, πού να βγουν τέτοια...

 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
860
Κριτικές
17
Like
4.194
Πόντοι
2.836
Δεν είναι απόλυτο αυτό, εάν ακολουθείς σωστά decon breaks κτλ κτλ. Η πρωτεΐνη γάλακτος σε σκονη είναι παντελώς άχρηστη έτσι κι αλλιώς, είτε πάρεις είτε όχι. Μόνο η μονουδρικη κρεατινη μπορεί όντως να βοηθήσει ως ένα σημείο.

Τα μηχανήματα γι’ αυτό είναι καλύτερα. Επίσης η technogym είναι η χειρότερη εταιρεία που υπάρχει μαζί με αυτές τις Τιταν και του κωλου τα εννιάμερα. Τα ΚΑΛΑ μηχανήματα δεν υπάρχουν πλέον. Ιταλικά όπως Tgym και κάτι άλλα χαζοπανάτα κτλ είναι για γέλια.

Επισκεψου το κανάλι του Ryan που ποσταρα πριν υπάρχουν χίλια+ βίντεο με μηχανήματα σε πολλά από τα οποία σου λέει πόσο καλά είναι, το στόρι και σε ποια μιλάει και για το πώς προπονείται. Ο τύπος πλησιάζει τα 60. Χωρίς 8iu αυξητική την ημέρα κτλ, είναι εννοείται σε αγωγή αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, επίσης η αρτηριακή πίεση του είναι άριστη. Στο Ινσταγκραμ μπορείς να βρεις υλικό και για την διατροφη του (αν σε δεχτεί).

Απλά παρε το χρόνο σου και χάζεψε τα μηχανήματα του. Η πατάτα που λέγεται Hammer Strength & Life Fitness θα εξανεμιστεί αμέσως.
Γιατί η πρωτεΐνη γάλακτος σε σκόνη που αναφέρεις είναι άχρηστη; Πού το βασίζεις αυτό;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
πολι ορεα ι μουναρααα που ποσταρεσ μσιτι μου!!!

παρε μια ιδια μουναρα μιστι μου να χισισσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
εχει και βιντεο σε αυτο το λινκ τσεκαρε!
πολι ορεεσ οικονομικεσ μουναρεσ και νομιζο αν δε κανο λαθοσ ινε made in taiwan ι σιγκεκριμενι ετερια!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Εδώ δες τι σου έχω... δε το βρίσκεις πλέον σε άριστη κατάσταση, Ελλάδα ούτε γι’ αστείο. Δες και ξεροχυσε... μηχάνημα εικοσαετίας και βάλε, πού να βγουν τέτοια...

φοβερο αυτο ρε κινιτε και δεξια αριστερα...οχι μονο πανο κατο....αυτα που φτιαχνουν τορα απλα σε μια τροχια πανο κατο κινουντε μονο νομιζο!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Γιατί η πρωτεΐνη γάλακτος σε σκόνη που αναφέρεις είναι άχρηστη; Πού το βασίζεις αυτό;
σιμφονα με τι λογικι οταν το σκευτομε γιατι ουτε τεχνολογοσ τροφιμον ιμε ουτε τιποτα σχετικο...
με τοσι επεξεργασια που εχι φαι αυτι ι σκονι για να γινι σκονι τελικα εχι μινι τιποτα χρισιμο μεσα εκι?σιμφονα με τισ διατροφικεσ ετικετεσ βεβεα κατι ιπαρχι...μιποσ λενε ψεματα?
πια ινε ι αλιθια?πορνοπροβλιματιζομε!
βεβεα και εγο προσοπικα περνο ενα σκουπ στο προιονο λογου του οτι ινε λιγοστοσ ο χρονος .....αλιοσ δε θα επερνα καθολου .κριμα ινε να πλουτιζουν οι μεγαλεσ ετεριεσ που τισ ακριβενουν και καθε μερα τισ ριμαδοπροτεινεσ!

θα ιθελα να ακουσο γνομεσ τον χιστιδον βεβεα!!!περιμενο με πορνοαγονια!!!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Εδώ δες τι σου έχω... δε το βρίσκεις πλέον σε άριστη κατάσταση, Ελλάδα ούτε γι’ αστείο. Δες και ξεροχυσε... μηχάνημα εικοσαετίας και βάλε, πού να βγουν τέτοια...

Φοβερό αυτό, ελεύθερη κίνηση τελείως. Τι μάρκα είναι είπαμε ?
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Φοβερό αυτό, ελεύθερη κίνηση τελείως. Τι μάρκα είναι είπαμε ?

Cybex advances plate loaded chest press (ψάξε και το incline του). Και ναι η κίνηση είναι μοναδική. Τα επόμενα μοντέλα του ήταν σκατα. Ουσιαστικά αυτό και το incline να έχεις δε θες αλλα.

Ψάξε και το flex leverage incline chest press απίστευτο μηχάνημα. Pendulum dip που έβαλα πριν (με σωστή θέση στα χέρια ΠΙΣΩ από τον κορμό και κίνηση προς τα ΚΑΤΩ). Τεσπα, έχει διάφορα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Cybex advances plate loaded chest press (ψάξε και το incline του). Και ναι η κίνηση είναι μοναδική. Τα επόμενα μοντέλα του ήταν σκατα. Ουσιαστικά αυτό και το incline να έχεις δε θες αλλα.

Ψάξε και το flex leverage incline chest press απίστευτο μηχάνημα. Pendulum dip που έβαλα πριν (με σωστή θέση στα χέρια ΠΙΣΩ από τον κορμό και κίνηση προς τα ΚΑΤΩ). Τεσπα, έχει διάφορα.
cybex ινε κοριφεα ετερια οποσ και ματριξ φισικα!αλλα βεβεα γενικα πολεσ ετεριεσ βγαζουν νεα μοντελα του ιδιου μιχανιματοσ κ ετσι γινετε λιγο μπερδεμα ....αλλα μοντελα δεν ινε καλα αλλα ινε καλα....χαμοσ!
παντοσ σινοδοιποροσ τισ σιδερικισ που παι σε ενα απο τα πιο δινατα γιμναστριρια τισ αθηνασ και πεζι με ματριξ και καιμπεξ πρεσα ποδιον leg extension kai leg curl και εχι ερθι κ αττιλασ τζιμ και εχι δοκιμασι τα york εχι ξεροχισι στο βρακι του!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
εγραφι αττιλασ τζιμ τορααα μινετε πορνοσιντονισμενοι για τιν επιστροφι του αττιλα!!!
κιριακι επιστρεφι ο αττιλασ και σιντομα ισοσ δουμε και μαυρο θανατο να δαμαζι τα σιδερα του αττιλασ τζιμ!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
ι επιστροφι του ατιλα πλεον ινε γεγονοσ!!!
σε λιγα πεπτα ατακτο τριλερ με επιστροφι αττιλα!μινετε πορνοσιντονισμενοι!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Ο Αττίλας επέστρεψε και είναι έτοιμος να μεταλαμπαδεύσει τις γνώσεις του πάνω στο σιδερένιο άθλημα! O τιτάνας old school bodybuilder έχοντας γράψει ατέρμονες ώρες στην σιδερένια παλέστρα επιστρέφει νταής να μας μυήσει στην προπόνηση με βάροι και ειδικά στο κλασσικό ρομαντικό bodybuilding!

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206

στισ 00.00μ το βραδι ατακτι πρεμιερα!!!μινετε πορνοσιντονισμενοι ολοι οι μπουρδελαιριδεσ στο αττιλασ τζιμ και καντε εγραφι χιστεσ μου για ατακτα σιδερικα βιντεο!!!

Χαιρετώ τους τιτάνες της σιδερικής έξαρσης!σας παρουσιάζω μια χαλαρή προπόνηση ποδιών στο πιο σκληρό σιδεράδικο της πιάτσας μια ανάσα απο τα υγρά καλντερίμια του έρωτα! Όπως βλέπετε μπαίνω νταής με εκρηκτικές κινήσεις για την μέγιστη ανάπτυξη της πολυπόθητης εκρηκτικότητας!
Ενότητες:
00:00 εισαγωγή
00:19 προθέρμανση
06:13 άτακτες περιπτύξεις με την μηχανή squat
15:06 πιέσεις ποδιών στην πρέσσα 45 μοιρών
20:48 εκτάσεις ποδιών (leg extension) & κάμψεις ποδιών (leg curl) σουπερ σετ ανταγωνιστών μυώνων χωρίς διάλειμμα
24:15 ραχιαίοι
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
στισ 00.00μ το βραδι ατακτι πρεμιερα!!!μινετε πορνοσιντονισμενοι ολοι οι μπουρδελαιριδεσ στο αττιλασ τζιμ και καντε εγραφι χιστεσ μου για ατακτα σιδερικα βιντεο!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
πρεμιερα σε δεκα λεπτα!!!!!!!!σιδερικι εξαρσι τορααααααααααααααα χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
108
Like
113
Πόντοι
1
η πρωτείνη και η κρεατίνη μπορούν να προκαλέσουν προβλήματα σε βάθος χρόνου? έχω ακούσει ότι επηρεάζουν το συκώτι βέβαια αυτοί που πουλάνε τα συμπληρώματα θα σου πουν ότι δε παθαίνεις τίποτα
 

kanelk

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2020
Μηνύματα
17
Like
54
Πόντοι
0
η πρωτείνη και η κρεατίνη μπορούν να προκαλέσουν προβλήματα σε βάθος χρόνου? έχω ακούσει ότι επηρεάζουν το συκώτι βέβαια αυτοί που πουλάνε τα συμπληρώματα θα σου πουν ότι δε παθαίνεις τίποτα
Καλό είναι να παίρνεις επώνυμες εταιρείες που είναι στο χώρο πολλά χρόνια όσον αφορά τα συγκεκριμένα συμπληρώματα. Από την άλλη επίσης καλό ειναι να γίνεται η χρήση τους με διακοπή κάποιου εύλογου χρονικού διαστήματος γιατί επηρεάζουν την τιμή SGOT του συκωτιού. Έχω φίλο που έκανε εισαγωγή στο νοσοκομείο και κινδύνεψε με κίρρωση του ήπατος λόγω αλόγιστης χρήσης πρωτεΐνης αμφιβόλου προέλευσεως.
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
108
Like
113
Πόντοι
1
έκανα εξετάσεις και ήταν ανεβασμένει η τιμή SGOT.Πάντως αυτό που είπες για τη διακοπή μου το είπε και ο γυμναστής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom