Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
χαιρετο ολουσ τουσ χτιστουσ πορνουσ!
μπενο νταισ μετα την προινι πορνολιπομετρισι στιν εξιπνι ζιγαρια!!!
απο τον ιανουριο μεχρι τορα σιμφονα με τιν εξιπνι ζιγαρια που γενικα ινε στο πολι περιπου εοσ και εντελοσ αχριστες εχο παρι 800 γραμαρια μιικι μαζα!χαχα!
τα σιμερα πορνοαποτελεσματα ιταν 59,7 σοματικο βαροσ με μιικι μαζα 50,7 και σοματικο λιποσ 9,4
μπενουμε attilasgym σιμερα απογευμα νταιδεσ βαθια σκουοτ και οριζοντια πρεσα 45 μοιρον παμε να τιν φορτοσουμε στα 300 kg.

ιπαρχι καπιοσ χτιστοσ νταισ να μασ πι εμπιριεσ απο dexa scan ?σε πιο εργαστιριο εχι κανι,τιμεσ κτλ....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
χαιρετο ολουσ τουσ χτιστουσ πορνουσ!
μπενο νταισ μετα την προινι πορνολιπομετρισι στιν εξιπνι ζιγαρια!!!
απο τον ιανουριο μεχρι τορα σιμφονα με τιν εξιπνι ζιγαρια που γενικα ινε στο πολι περιπου εοσ και εντελοσ αχριστες εχο παρι 800 γραμαρια μιικι μαζα!χαχα!
τα σιμερα πορνοαποτελεσματα ιταν 59,7 σοματικο βαροσ με μιικι μαζα 50,7 και σοματικο λιποσ 9,4
μπενουμε attilasgym σιμερα απογευμα νταιδεσ βαθια σκουοτ και οριζοντια πρεσα 45 μοιρον παμε να τιν φορτοσουμε στα 300 kg.

ιπαρχι καπιοσ χτιστοσ νταισ να μασ πι εμπιριεσ απο dexa scan ?σε πιο εργαστιριο εχι κανι,τιμεσ κτλ....
Τύπε, τι λέει εδώ στο 40:10 ο γιος του πορνόμετανάστη; :confused:

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Επειδή είσαι της δύναμης, αν ανέβεις σε αυτή την κίνηση θα σου δώσει boost για όλες τις ασκήσεις. Απλά θέλει προσοχή στην τεχνική, κλασικά
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Επειδή είσαι της δύναμης, αν ανέβεις σε αυτή την κίνηση θα σου δώσει boost για όλες τις ασκήσεις. Απλά θέλει προσοχή στην τεχνική, κλασικά
ναι ισοσ καπια στιγμι να ξεκινισο να τισ δουλευο αλλα προστοπαρον δεν ιπαρχι χρονος ....
εστιαζο περισοτερο σε βαριεσ βιθισισ στο διζιγο,μονοζιγο με φουλ κιλα,βαθια σκουοτ τα οπια δεν τα δουλευα κ αυτα τοσα χρονια και προσφατα τα ξεκινισα και τα παο πολι χαλια δε μπορο να σικοσο καθολου κιλα διστιχοσ,στρατιοτικεσ πιεσισ ορθιοσ και κλασικα πισεισ στον οριζοντιο παγκο....
και αλλεσ ασκισισ φισικα αλλεσ πιο χαλαρα αλλεσ φουλ κιλα....
ι αρσεισ θανατου προστοπαρον δεν χορανε στα προγραματα μου γιατι ιδι εχο πολεσ ασκισισ που πεζο 100% διναμι.....δεν εχο χορο και για αρσισ θανατου...
σε περιμενο αττιλαστζιμ μιστι μου να μπουμε νταιδεσ να λιγισουμε μπαρεσ!!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815

καθομαι και βλεπω καποια βιντεο του φιλου,που να πω την αληθεια μου ειναι συμπαθης,αλλα ολα αυτα που εχω δει ειναι ενα ματσο μαλακιες που δεν προκειται να πιασουν ποτε.
αμα σε πιασει λεει ετσι ο πορτιερης κεφαλοκλειδωμα,κανε αυτο για να του φυγεις. ρε τι μαλακιες ειναι αυτες. μην παει κανεις και κανει τιποτα τετοια αστεια πουθενα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206

καθομαι και βλεπω καποια βιντεο του φιλου,που να πω την αληθεια μου ειναι συμπαθης,αλλα ολα αυτα που εχω δει ειναι ενα ματσο μαλακιες που δεν προκειται να πιασουν ποτε.
αμα σε πιασει λεει ετσι ο πορτιερης κεφαλοκλειδωμα,κανε αυτο για να του φυγεις. ρε τι μαλακιες ειναι αυτες. μην παει κανεις και κανει τιποτα τετοια αστεια πουθενα.
προσοπικι μου πορνογνομι ...για να πιασουν αυτα πρεπει να ασχολισε παρα πολι κερο και ενοιτε σοματικα να ισε αρκετα σκλιροσ πορνοσ...αν απλα πασ ενα μινα σε μια σχολι αυτοαμινασ ασχετα απο το σιστιμα που διδασκουν (δεν εχι τοσι πολι σιμασια) απλα δε θα σου βγι ποτε τιποτα...
για να το κανουμε πιο απλο....αν δεν εχισ γραψει απιρεσ ορεσ στιν παλεστρα παλευοντασ με αλουσ χιστεσ και το λεμουδακι σου ινε απλα μαλθακο μολισ σε αγγιξι ο αλοσ σε εχι πνιξι στο φτερο.

αυτο που θελο να πο ινε οτι ολα σχεδον εξαρτοντε απο τα σκιλσ του καθε χιστι και μετα ισοσ να μπορεσουμε να σιζιτισουμε πια τεχνικι δουλευι και πιο σιστιμα δουλευι ιτε αυτο λεγετε κραβ μαγκα ιτε μαι ται ιτε φιλιπικο καλι ι δε ξερο κ εγο τι ονομα εχι...
οσον αναφορα τα σκιλσ αυτο φτιαχνετε με τα χρονια ενασχολισισ και προπονισισ φισικα...

παρεπιπτοντοσ ο μιστισ αυτοσ στο βιντεο φενετε πολι εμπιροσ χιστισ και δινατοσ νταισ!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μυστη θέλουμε βίντεο με πορνοκωπηλατική :sunglasses:
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
996
Κριτικές
2
Like
2.540
Πόντοι
456
Παιδια αξιζει αυτη η πρωτεΐνη??
20220731_025309.jpg
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Παιδια αξιζει αυτη η πρωτεΐνη??
20220731_025309.jpg

Όχι όπως και καμία άλλη.

ναι ισοσ καπια στιγμι να ξεκινισο να τισ δουλευο αλλα προστοπαρον δεν ιπαρχι χρονος ....
εστιαζο περισοτερο σε βαριεσ βιθισισ στο διζιγο,μονοζιγο με φουλ κιλα,βαθια σκουοτ τα οπια δεν τα δουλευα κ αυτα τοσα χρονια και προσφατα τα ξεκινισα και τα παο πολι χαλια δε μπορο να σικοσο καθολου κιλα διστιχοσ,στρατιοτικεσ πιεσισ ορθιοσ και κλασικα πισεισ στον οριζοντιο παγκο....
και αλλεσ ασκισισ φισικα αλλεσ πιο χαλαρα αλλεσ φουλ κιλα....
ι αρσεισ θανατου προστοπαρον δεν χορανε στα προγραματα μου γιατι ιδι εχο πολεσ ασκισισ που πεζο 100% διναμι.....δεν εχο χορο και για αρσισ θανατου...
σε περιμενο αττιλαστζιμ μιστι μου να μπουμε νταιδεσ να λιγισουμε μπαρεσ!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom