Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
ευχαριστο για τις πορνοσυμβουλες μιστι μου....τιν ιλιθια γεφυρα ενοιτε δεν τιν εχο κανι ποτε 20 χρονια τορα που ασχολουμε με το σιδερενιο αθλημα!εχο και πιο χαμιλο παγκο τον χφιτ και λιγο πιο φαρδι μαξιλαρι ισοσ.... αλλα με βολευι για καπιο λογο αυτος τισ bodysolid ινε πιο πιο ψιλοσ και πιο στενο το μαξιλαρι του.ι ζιγαρια με διχνι 9 τισ εκατο λιποσ ,51-51.5 kg μιικι μαζι και σοματικα κιλα 59 με 59,5 σταθερα καθε βδομαδα που ζιγιζομε....χιμια ενοιτε δε περνο και γι αυτο δε ξεκολανε τα κιλα...ποσα πια να σικοσι ενασ ανθροποσ 59 κιλα?αδυνατον χορισ χιμια....και αυτα εχουν ερθι με τα χρονια προπονισισ εντελοσ φισικα...που το σινιστο σε ολους τουσ χιστεσ -λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ ενοιτε!!!!
θα σε ακουσο και θα δοκιμασο και με τον πιο χαμιλο παγκο που εχο παντοσ!να δουμε τι πεζι!!!
Όπως ο Άρνολντ, τα πόδια ψηλά!!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220623_153124.jpg
    Screenshot_20220623_153124.jpg
    192,7 KB · Εμφανίσεις: 57
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Πολλά κιλά..........
Λίγες επαναλήψεις....!!!! :wink:
ιπαρχι τερατοδεσ αναγκι για προδευτικι πορνοιπερφορτοσι!!!
ετσι χτιζετε ι πραγματικι διναμι και ι μιονεσ βγαζουν τιν πραγματικι τουσ διναμι 100%!!!
ξεροχινοοοοοο με καθαρι πορνοδιναμι και ατακτι προδευτικι ιπερφορτοσι!!!!
περιμενο τουσ πορνουσ attilasgym να λιγισουμε μπαρεσ και μετα τσαρκα στα ιγρα καλντεριμια τισ λιοσιον!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Πολλά κιλά..........
Λίγες επαναλήψεις....!!!! :wink:
Σπουδαίε μου, δεν είναι για όλους!!! Για προχωρημένους και για προπόνηση απόλυτης δύναμης, ναι!!!! Για υπερτροφία χρειάζεται προοδευτική φόρτωση και εκτέλεση κοντά στην αποτυχία!!! Για τους newbies χρειάζεται υπομονή και σωστή καθοδήγηση, διαφορετικά οι τραυματισμοί είναι παραπάνω από 100% σίγουροι και θα τους αφήσουν κουσούρια!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
πολι σκλιρι ι μιχανι σκουοτ τισ bodysolid...220 kg.διστιχοσ ακομα στα βαθια σκουοτ μιασ και δεν ιμουν επιρεπισ ολα αυτα τα χρονια δε τα παο και τοσο καλα....αλλα ι πορνοπροσπαθια σινεχιζετε!!δεν πτοουμαστε!τα σιδερα θα λιγισουν!!!
 

Συνημμένα

  • mixani squot 220kg attilasgym .mp4
    35,4 MB · Εμφανίσεις: 0

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
πολι σκλιρι ι μιχανι σκουοτ τισ bodysolid...220 kg.διστιχοσ ακομα στα βαθια σκουοτ μιασ και δεν ιμουν επιρεπισ ολα αυτα τα χρονια δε τα παο και τοσο καλα....αλλα ι πορνοπροσπαθια σινεχιζετε!!δεν πτοουμαστε!τα σιδερα θα λιγισουν!!!
Τούμπανο είσαι!!! Φέτες, δύναμη!!! Λίγο με τις κραυγές δεν το έχω και λίγο την ορθογραφία :cheesy::wink:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Σπουδαίε μου, δεν είναι για όλους!!! Για προχωρημένους και για προπόνηση απόλυτης δύναμης, ναι!!!! Για υπερτροφία χρειάζεται προοδευτική φόρτωση και εκτέλεση κοντά στην αποτυχία!!! Για τους newbies χρειάζεται υπομονή και σωστή καθοδήγηση, διαφορετικά οι τραυματισμοί είναι παραπάνω από 100% σίγουροι και θα τους αφήσουν κουσούρια!!
οντοσ δεν ινε ολα για ολουσ!μεγαλι κουβεντα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Τούμπανο είσαι!!! Φέτες, δύναμη!!! Λίγο με τις κραυγές δεν το έχω και λίγο την ορθογραφία :cheesy::wink:
ι πορνοκραυγεσ ινε απο τιν σιδερικι ιδονι!!!ινε ι στιγμι τισ κοριφοσισ τισ απολιτισ εκσπερματοσισ!!!!ινε ι πορνοστιγμι που βιονισ τον σιδερικο οργασμο!!!
αλοστε δεν με ακουι και κανισ στο μπουντρουμι του πονου να με παρεξιγισι!χεχε!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.263
Κριτικές
26
Like
11.295
Πόντοι
4.746
Πολλά κιλά μέχρι τα 30 -35 και μετά παίρνεις γόνατα-μέσες-ώμους στα χέρια :zombie:
Τυπε αυτο δεν ειναι κανονασ .Παιζουν πολλα ρολο πολλοι τα παιρνουν και κατω των τριανταπεντε και τριαντα
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.263
Κριτικές
26
Like
11.295
Πόντοι
4.746
Το μυστικο ειναι στα παρα πολλα κιλα και στα 40 να εισαι με π.
Εδω παιζουμε χρονια με πολλα κιλα με πολλα παιδια που ειναι ανω τον σαραντα οχι φυσικα συνεχεια αλλα οταν ειναι ο καιροσ να παιξουμε παιζουμε εχω και εναν τρελο αλβανο πενηνταρι του δινει πονο συνεχεια .Ενταξει μου λεει ρε μαχο ωχ η μεση μου με εχει γαμιζει κλπ και παλι εκει δινει,Τον κοντραρω ειναι δυνατοσ ετσι παει το γυμναστηριο παρεα και τα γαμαμε ολα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
δικι μου προσοπικι αποψι χορισ να σιμενι οτι ινε σοστι ..αντιθετοσ ινε τελιοσ εξατομικευμενι σιμφονα με προσοπικι εμπιρια ινε οτι αν πεζισ χορισ χιμια δε θα παθισ ποτε τιποτα απο τα πολα κιλα!αν μπορισ σικοσε και τον ολιμπο αλλα χορισ χιμια....
20 χρονια τορα σε καθε προπονισι σχεδον πεζο απολιτι διναμι....και δεν ιμε μικρος σε ιλικια....και ετσι θα σινεχιζο να πεζο στα ορια γιατι νιοθο τουσ μιονεσ μου διψασμενουσ για σιδερα να φτανουν στα ακρα καθε φορα...και να τριγλιζουν απο σιδερικο οργασμο!!!
οι μιονεσ μου με παρακαλανε καθε φορα να τουσ βαζο φορτιο φουλ οσα μπορο να σικοσο με φισικο τροπο παντα....χορισ χιμια!
νιοθο τουσ μιονεσ μου να με εκλιπαρουν να μπο νταισ σε καθε σετ και να κανιβαλισο τα σιδερα!!!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.263
Κριτικές
26
Like
11.295
Πόντοι
4.746
δικι μου προσοπικι αποψι χορισ να σιμενι οτι ινε σοστι ..αντιθετοσ ινε τελιοσ εξατομικευμενι σιμφονα με προσοπικι εμπιρια ινε οτι αν πεζισ χορισ χιμια δε θα παθισ ποτε τιποτα απο τα πολα κιλα!αν μπορισ σικοσε και τον ολιμπο αλλα χορισ χιμια....
20 χρονια τορα σε καθε προπονισι σχεδον πεζο απολιτι διναμι....και δεν ιμε μικρος σε ιλικια....και ετσι θα σινεχιζο να πεζο στα ορια γιατι νιοθο τουσ μιονεσ μου διψασμενουσ για σιδερα να φτανουν στα ακρα καθε φορα...και να τριγλιζουν απο σιδερικο οργασμο!!!
οι μιονεσ μου με παρακαλανε καθε φορα να τουσ βαζο φορτιο φουλ οσα μπορο να σικοσο με φισικο τροπο παντα....χορισ χιμια!
νιοθο τουσ μιονεσ μου να με εκλιπαρουν να μπο νταισ σε καθε σετ και να κανιβαλισο τα σιδερα!!!
Ετσι θελει και να παιζεις εξυπνα τωρα λιγη τεστο μετα τα σαραντα πεντε μισο μπουκαλακι των 250 καθε δεκα ημερεσ δεν θα παθεισ τιποτα
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Επειδη το κουρασαμε και ολοι ειμαστε ειδικοι εδω μεσα. Οταν λεμε πολλα κιλα εννοουμε πολλα κιλα και οχι τα 100 κιλα στον παγκο. Τα πολλα κιλα λοιπον σε βαθος χρονου θα σου αλλαξουν την παναγια. Ξεκινηστε με αρσεις θανατου με πολλα κιλα και καλες δισκοκηλες.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.263
Κριτικές
26
Like
11.295
Πόντοι
4.746
Επειδη το κουρασαμε και ολοι ειμαστε ειδικοι εδω μεσα. Οταν λεμε πολλα κιλα εννοουμε πολλα κιλα και οχι τα 100 κιλα στον παγκο. Τα πολλα κιλα λοιπον σε βαθος χρονου θα σου αλλαξουν την παναγια. Ξεκινηστε με αρσεις θανατου με πολλα κιλα και καλες δισκοκηλες.
Αυτο κανουμε τυπε αλλα ξερουμε πωσ το κανουμε και παιζουν ρολο πολλα πραγματα οπως παραδειγμα για δισκοκηλη πασ με μηχανη μεσα στισ λακουβεσ κλπ μαζι με λαθοσ τεχνικη παραδειγμα στισ αρσεισ η με φαρμακο και χωνεσαι σε κιλα που δεν τα εχεισ.Με λιγα λογια οταν εχεισ προβλημα ορθοπεδικο ειναι συνδυασμος πραγματων και οχι αποκλειστικα τα πολλα κιλα ,
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Ετσι θελει και να παιζεις εξυπνα τωρα λιγη τεστο μετα τα σαραντα πεντε μισο μπουκαλακι των 250 καθε δεκα ημερεσ δεν θα παθεισ τιποτα
προσοπικι μου πορνοαποψι δια βιου πορνοεμπιρια παντα αμα ο τροποσ ζοισ ινε ''καθαροσ'' και ιπαρχι και πορνοασκισι και επισισ το σιμαντικοτερο να ιπαρχι πιτσιλισμα ι πορνοτεστοστερονι διατιριτε σε πολι καλα επιπεδα ακομα κ μετα τα 35-40!!χεχε!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
προσοπικι μου πορνοαποψι δια βιου πορνοεμπιρια παντα αμα ο τροποσ ζοισ ινε ''καθαροσ'' και ιπαρχι και πορνοασκισι και επισισ το σιμαντικοτερο να ιπαρχι πιτσιλισμα ι πορνοτεστοστερονι διατιριτε σε πολι καλα επιπεδα ακομα κ μετα τα 35-40!!χεχε!
Πιτσίλατες παικταρά μου όλες με το υγρό πυρ σου!!!!:rockon::headbang2::rockon::headbang2:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Επειδη το κουρασαμε και ολοι ειμαστε ειδικοι εδω μεσα. Οταν λεμε πολλα κιλα εννοουμε πολλα κιλα και οχι τα 100 κιλα στον παγκο. Τα πολλα κιλα λοιπον σε βαθος χρονου θα σου αλλαξουν την παναγια. Ξεκινηστε με αρσεις θανατου με πολλα κιλα και καλες δισκοκηλες.
δεν ινε θεμα ιδικου και μι ιδικου να μπορι να καταλαβι καπιοσ οτι αν παρισ χιμια θα φτασισ να κανισ κιλα που δε θα τα εκανεσ ποτε στι ζοι σου....
χορισ χιμια φτανισ σε κιλα να σικονισ οσα αντεχι ι κατασκευι σου.διλαδι σε ασφαλεσ επιπεδα !!εφοσον τα κανισ ολα με φισικο τροπο!
δε νομιζο να χριαζετε να το πι καπιοσ γιατροσ ι καπιοσ αλοσ ειδικοσ αυτο το πραμα!
ινε απλι πορνολογικι!ενασ νοιμον πορνοσ το καταλαβενι!!!

ι αναγκι για σιδερικι ιδονι ινε μονοδρομοσ!!!!ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοο
!!!!!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.263
Κριτικές
26
Like
11.295
Πόντοι
4.746
Παραδειγματα δισκοκηλης Μηχανη με τουσ ελληνικουσ δρομουσ την πηρεσ την μεση στα χερι επισησ καναπεσ καρεκλα κλπ πωσ καθεσαι επισησ εργασιακο περιβαλλον εισαι αποθηκαριοσ χαμαλησ κλπ πωσ μεταφερεισ τα βαρη ξερεισ;;;; ακομη που τρεχεισ σε σκληρο εδαφοσ μαλακο χιλια δυο πραγματα ειναι Τα εχουμε περασει τα εχουμε δει και λογω εμπειριασ τα γραφουμε
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Παιδιά εγώ μιλάω χωρίς φάρμακο, χωρίς πρωτεΐνη, χωρίς τίποτα...Ένας απλός ασκούμενος που προσέχει τι τρώει και κάνει τη γυμναστική του για υγεία, δύναμη και ωραίο σώμα...

Τα πολλά κιλά και η απόλυτη δύναμη που λέτε είναι μια χαρά ΑΛΛΑ με προσοχή και όχι για όλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom