Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Διάβασα αρκετά ποστ και οι περισσότεροι λένε για πυγμαχία ότι είναι το καλύτερο για το δρόμο. Συμφωνώ ότι είναι πολύ καλό και ρεαλιστικό άθλημα αλλά μόνο σε περιπτώσεις ένας με έναν γιατί αν σου έρθουν ας πούμε τρία άτομα με μαχαίρια εκεί τι κάνεις ? Γι αυτό λέω καθένας τη δουλειά του και μακριά από μπελάδες...
Bas Rutten: What is the best fighting style for a street fight?

 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.080
Κριτικές
2
Like
21.938
Πόντοι
6.236

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Screenshot_20220622-032232~2.png
Ειναι επεξεργασμενη η φωτογραφια,ελπιζω να το καταλαβαινετε αυτο. Ειδικα στους τετρακεφαλους κανει μπαμ.
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Κάντε σωστή προπόνηση φάτε καλά κοιμηθείτε σωστά και αφήστε τα φάρμακα μάγκες, χίλιες φορές να φτιάξεις κάτι που θα κρατήσει παρά κάτι προσωρινό που αν σταματήσεις τα φάρμακα θα τα χάσεις όλα..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Ειναι επεξεργασμενη η φωτογραφια,ελπιζω να το καταλαβαινετε αυτο. Ειδικα στους τετρακεφαλους κανει μπαμ.
Εντάξει ναι .. αλλά ήθελα να είναι πραγματική... Φάρμακα υπερ- νέας γενιάς..που κάνουν τον τετρακέφαλο τριπλό από ότι τα τωρινά φάρμακα..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Κάντε σωστή προπόνηση φάτε καλά κοιμηθείτε σωστά και αφήστε τα φάρμακα μάγκες, χίλιες φορές να φτιάξεις κάτι που θα κρατήσει παρά κάτι προσωρινό που αν σταματήσεις τα φάρμακα θα τα χάσεις όλα..
Εγώ ας πούμε για παράδειγμα..έκανα γυμναστική παλιότερα..δεν πήρα φάρμακα ποτέ..ήμουν λαπάς...τώρα σταμάτησα την γυμναστική..είμαι πάλι λαπάς. .. έμειναν τα αποτελέσματα!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Εγώ ας πούμε για παράδειγμα..έκανα γυμναστική παλιότερα..δεν πήρα φάρμακα ποτέ..ήμουν λαπάς...τώρα σταμάτησα την γυμναστική..είμαι πάλι λαπάς. .. έμειναν τα αποτελέσματα!
Ρε μάστορα, δε πάει έτσι !!! άμα ήταν έτσι θα κάναμε ένα δύο μήνες, ένα χρόνο (δε ξέρω πόσο έκανες) και θα μέναμε για πάντα έτσι !!! με το φάρμακο βάζεις τη ζωή σου σε κίνδυνο, είτε το πιστεύεις είτε όχι.. και δεν είναι μόνο ότι μπορείς να πεθάνεις... δες παρενέργειες όπως καράφλα, γυναικομαστία, τα μπαλάκια σου θα γίνουν σαν κέτσες και θα χωράνε σε βρακί σαν του τύπου πιο πάνω και πολλά ακόμα.
Άσε που μπαίνεις σ ένα τρυπάκι που δύσκολα θα βγεις.. όπως είπε κ ένας φίλος: αν κόψεις τα ναρκωτικά θα σε πουν μάγκα, αν κόψεις τα αναβολικά θα σε πουν μαλάκα.
Στο δια ταύτα λοιπόν ότι κάνει μόνος σου θα κρατήσει περισσότερο απ ότι με φάρμακο και κυρίως θα έχεις την υγειά σου.. τώρα άμα θες να κατέβεις σε αγώνες, άλλο θέμα.

ΥΓ με τις γκόμενες δεν έχει σχέση.. δε γαμάει ο ωραίος, μα γαμάει ο γενναίος που λέει και ένας παλαίουρας και ισχύει ..
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.867
Πόντοι
8.815
Ρε μάστορα, δε πάει έτσι !!! άμα ήταν έτσι θα κάναμε ένα δύο μήνες, ένα χρόνο (δε ξέρω πόσο έκανες) και θα μέναμε για πάντα έτσι !!! με το φάρμακο βάζεις τη ζωή σου σε κίνδυνο, είτε το πιστεύεις είτε όχι.. και δεν είναι μόνο ότι μπορείς να πεθάνεις... δες παρενέργειες όπως καράφλα, γυναικομαστία, τα μπαλάκια σου θα γίνουν σαν κέτσες και θα χωράνε σε βρακί σαν του τύπου πιο πάνω και πολλά ακόμα.
Άσε που μπαίνεις σ ένα τρυπάκι που δύσκολα θα βγεις.. όπως είπε κ ένας φίλος: αν κόψεις τα ναρκωτικά θα σε πουν μάγκα, αν κόψεις τα αναβολικά θα σε πουν μαλάκα.
Στο δια ταύτα λοιπόν ότι κάνει μόνος σου θα κρατήσει περισσότερο απ ότι με φάρμακο και κυρίως θα έχεις την υγειά σου.. τώρα άμα θες να κατέβεις σε αγώνες, άλλο θέμα.

ΥΓ με τις γκόμενες δεν έχει σχέση.. δε γαμάει ο ωραίος, μα γαμάει ο γενναίος που λέει και ένας παλαίουρας και ισχύει ..
καλα τωρα τι ψαχνεις,ειναι και πως κανουν τη γυμναστικη μερικοι. εγω εκει που παω,εχω πολλους ζαβλακες με κινητα στα χερια.εχω τελειωσει δυο οργανα απο 4 σετ με κιλα σεβαστα και ο αλλος ειναι στο πρωτο σετ και καθεται και την παιζει με το κινητο. αλλοι καθονται και μιλανε,κανουν ενα σετ και μιλανε 1 ωρα,χωρο πιανουν αυτοι οι ανθρωποι στο gym.
επισης,πολλοι ηλιθιοι που μπαινουν στο φαρμακο δε ξερουν τι ειναι καν ο κυκλος,δεν ξερουν οτι με αλλα φαρμακα μπαινεις και με αλλα βγαινεις απ'τον κυκλο ωστε να βγεις ομαλα. ουτε εξετασεις ξερουν οτι χρειαζονται,αρχιδια ξερουν γενικα. ποτε δεν μπηκα,γιατι βαζεις χερι σε αυτοματους μηχανισμους του σωματος,οπως η παραγωγη τεστο και αν δε προσεξεις θα μεινεις ανικανος για παραδειγμα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
εχουμε αναγκι αρχεγονα ιδρομενα κορμια να σφιριλατουν τα σιδερα!σιντομα ανεβενι βιντεο για να ξεροχισουν ολι ι πορνοι απο attilasgym το πιο σκλιρο σιδεραδικο τισ πιατσασ μια ανασα απο τα ιγρα καλντεριμια του εροτα!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
η πιο σκληρη κοπιλατικι τισ york βρισκετε στo attilasgym στο μπουντρουμι του πονου.
αυστιρα και μονο για πολι σκλιρουσ χιστεσ,πολι αγρια κοπιλατικι με βαρβαρα κιλα πανο που μπορι να τιν τερματισι μονο επαγγελματιασ bodybuilder!
αναμενουμε βιντεο με μιονεσ απο ολουσ τους χτιστους πορνουσ του σαιτ να γκαυλοσουμε και να ξεροχισουμε με μιονεσ να παλοντε ιδονικα!!!
 

Συνημμένα

  • xamili kopilatiki attilasgym.mp4
    24 MB · Εμφανίσεις: 0

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
εχουμε αναγκι αρχεγονα ιδρομενα κορμια να σφιριλατουν τα σιδερα!σιντομα ανεβενι βιντεο για να ξεροχισουν ολι ι πορνοι απο attilasgym το πιο σκλιρο σιδεραδικο τισ πιατσασ μια ανασα απο τα ιγρα καλντεριμια του εροτα!!!
Με πεταξες τα ματια εξω αλλα χαλαλι σου ρε αρχεγονη ηδονη
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
σκλιρο νταιλικι στο διζιγο βιθισισ στο πιο σκλιρο σιδεραδικο τισ πιατσασ!
στο πιο σκλιρο μπουντρουμι του πονου στο attilasgym αυστιρα κ μονο αρχεγονα ιδρομενα κορμια ιδονιζοντε εμπλακομενα σε ατακτεσ περιπτιξισ με σιδερα!!!
το βιντεο ινε μερικον εβδομαδον 60 kg βιθισισ στο πορνοδιζιγο.....το νεο πορνορεκορ ινε στα 62,5 κιλα μια επαναλιψι!αλλα συντομα θα δοκιμασο να μπο νταισ στα 65 για οολουσ εσασ τουσ εροτικους σιδερενιους μιστεσ!
διστιχοσ χορισ χιμια και αυστιρα μονο με φισικο τροπο και στα 59,5 κιλα σοματικο βαροσ που ιμε τορα δε μπορο να σικοσο αλλα!χαχα!
αλλα θα προσπαθο σινεχοσ για ολουσ εσασ τουσ σιδερικουσ νταιδεσ λατρισ τισ σιδερικισ πανδεσιασ!!!
 

Συνημμένα

  • vithiseis sto dizigo attilasgym.mp4
    22,3 MB · Εμφανίσεις: 0
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
σκλιρο νταιλικι και τραμπουκισμοσ σε ατακτα σιδερα με προσοπικο ρεκορ στα 107,5 κιλα για μια επαναλιψι στον ισιο παγκο μετα απο ιπερβολικα πολεσ προσπαθιεσ και αρκετο κερο.
ι σιδερικι ιδονι σινεχιζετε!!!
 

Συνημμένα

  • orizodios pagos 107,5kg attilasgym.mp4
    43,6 MB · Εμφανίσεις: 0

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
312
Like
285
Πόντοι
21
έχουμε δεχτεί σωρεία πυροβολισμών από ταλαιπωρημένες λέξεις που κλαίνε ...και ο κόπος αυτός όλος ως προς τι? αφού συνήθως λένε όπου υπάρχουν μπράτσα κάτι λείπει...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
σκλιρο νταιλικι και τραμπουκισμοσ σε ατακτα σιδερα με προσοπικο ρεκορ στα 107,5 κιλα για μια επαναλιψι στον ισιο παγκο μετα απο ιπερβολικα πολεσ προσπαθιεσ και αρκετο κερο.
ι σιδερικι ιδονι σινεχιζετε!!!
Αν πας σε πιο χαμηλό πάγκο και πατήσουν καλά τα πόδια σου κάτω ή αν τα σηκώσεις να εφαρμόσει όλη πλάτη γερά στον πάγκο, μποντυμπιλντεράδικα, αντρικά, όχι όπως κάνουν στο Κρος φιτ με τη γέφυρα, έχεις άνετα κι άλλη επανάληψη και θα ανέβεις!!!!
59,5 κιλά ρε θηρίο;;;; τι ποσοστό λίπους;;; 6-7 %;;;;;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Αν πας σε πιο χαμηλό πάγκο και πατήσουν καλά τα πόδια σου κάτω ή αν τα σηκώσεις να εφαρμόσει όλη πλάτη γερά στον πάγκο, μποντυμπιλντεράδικα, αντρικά, όχι όπως κάνουν στο Κρος φιτ με τη γέφυρα, έχεις άνετα κι άλλη επανάληψη και θα ανέβεις!!!!
59,5 κιλά ρε θηρίο;;;; τι ποσοστό λίπους;;; 6-7 %;;;;;
ευχαριστο για τις πορνοσυμβουλες μιστι μου....τιν ιλιθια γεφυρα ενοιτε δεν τιν εχο κανι ποτε 20 χρονια τορα που ασχολουμε με το σιδερενιο αθλημα!εχο και πιο χαμιλο παγκο τον χφιτ και λιγο πιο φαρδι μαξιλαρι ισοσ.... αλλα με βολευι για καπιο λογο αυτος τισ bodysolid ινε πιο πιο ψιλοσ και πιο στενο το μαξιλαρι του.ι ζιγαρια με διχνι 9 τισ εκατο λιποσ ,51-51.5 kg μιικι μαζι και σοματικα κιλα 59 με 59,5 σταθερα καθε βδομαδα που ζιγιζομε....χιμια ενοιτε δε περνο και γι αυτο δε ξεκολανε τα κιλα...ποσα πια να σικοσι ενασ ανθροποσ 59 κιλα?αδυνατον χορισ χιμια....και αυτα εχουν ερθι με τα χρονια προπονισισ εντελοσ φισικα...που το σινιστο σε ολους τουσ χιστεσ -λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ ενοιτε!!!!
θα σε ακουσο και θα δοκιμασο και με τον πιο χαμιλο παγκο που εχο παντοσ!να δουμε τι πεζι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom