Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Μαγκες καμια ασκησουλα για να μεγαλωσουν λιγο οι καρποι παιζει?
Θα βαράς 10 μαλακίες την ημέρα εναλλάξ αριστερό δεξί με ένα ρεπό την εβδομάδα για 6 μήνες...σταθερό χέρι με κίνηση μόνο καρπό.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
βαρη 10 χρονια αθλητισμο γενικα απο μικρος

λοιπον ρουτινα:
δευτερα: ποδια
τριτη: ανω κορμο
τεταρτη οφφ
πεμπτη push+ μπαλα το βραδυ
παρασκευη pull

διατροφη σχετικα στημενη στις 2500 αλλα τις ξεπερναω γτ μαρεσει το φαι (γιαυτο δεν θα γραμμωσω ποτε) τα φαγητα ειναι στανταρ καθε μερα δεν αλλαζω

φυσικος γτ ειμαι ψιλοχεστης με αυτα και γτ πεταγα τα λεφτα στο στοιχημα ισως οταν φτασω τα 40+ και δεν εχω υποχρεωσεις να μπω trt

γυμναστηριο πηγαινω σε ενα μικρο εδω στην αθηνα που ειμαι γτ δεν εχω και καποιο σοβαρο εδω κοντα

εσυ;;

Μπάλα κλειστο futsal ή γηπεδάκια; Ψηνομαι σα τρελός να παίξω ξανά αλλά πού να βρεις άτομα...

Εγώ bro split πλάτη+δικεφαλους/στήθος-τρικεφαλους/πόδια-ώμους
Δευτερα Τετάρτη Παρασκευή... διάδρομο Τρίτη Πέμπτη Σάββατο 60 λεπτά περπάτημα με incline. ΤΡΤ 150mg / βδομάδα, τρεις φορές τη βδομάδα (Δ-Τ-Π) και πρίμο 100mg στα ίδια. Μέρα με νύχτα η απόδοση.

Γυμναστηριο μόνο μηχανήματα έχω βάλει στο μάτι ένα στη Νέα σμυρνη όταν με το καλό επιτελους μετακομίσω μόνιμα, έχει τα πάντα, μου διαφεύγει όνομα αλλά πάνε διάφορα ντουκια εκεί, Συγγρου κοντά.

Κοιλιακούς μόνο ισομετρικές γιατί τον ήπια με ένα τραυματισμό εκεί και με πήγε αίμα.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.210
Like
891
Πόντοι
96
Μπάλα κλειστο futsal ή γηπεδάκια; Ψηνομαι σα τρελός να παίξω ξανά αλλά πού να βρεις άτομα...

Εγώ bro split πλάτη+δικεφαλους/στήθος-τρικεφαλους/πόδια-ώμους
Δευτερα Τετάρτη Παρασκευή... διάδρομο Τρίτη Πέμπτη Σάββατο 60 λεπτά περπάτημα με incline. ΤΡΤ 150mg / βδομάδα, τρεις φορές τη βδομάδα (Δ-Τ-Π) και πρίμο 100mg στα ίδια. Μέρα με νύχτα η απόδοση.

Γυμναστηριο μόνο μηχανήματα έχω βάλει στο μάτι ένα στη Νέα σμυρνη όταν με το καλό επιτελους μετακομίσω μόνιμα, έχει τα πάντα, μου διαφεύγει όνομα αλλά πάνε διάφορα ντουκια εκεί, Συγγρου κοντά.

Κοιλιακούς μόνο ισομετρικές γιατί τον ήπια με ένα τραυματισμό εκεί και με πήγε αίμα.
γτ ποδια με ωμους;; ποτε δεν το καταλαβα αυτο χωρισε τους και βαλτους στις αλλες δυο μερες ποσο σου βγαινει το μηνα το trt μαζι με τις εξετασεις;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Μαγκες καμια ασκησουλα για να μεγαλωσουν λιγο οι καρποι παιζει?
Δεν ξέρω , αλλά αν θες ψάξε για ασκήσεις που κάνουν στο brad de fer , αυτοί που βάζουν χέρι τέλος πάντων ... αυτοί όλο και θα χουν τέτοιες ασκήσεις.

Βέβαια δεν ξέρω αν έχουν συγκεκριμένη άσκηση μόνο για καρπό , η έχουν ασκήσεις που πιάνουν ΚΑΙ καρπό :confused:

Πχ αυτός εδω είναι γνωστός μπραντεφερίστας


 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
434
Like
786
Πόντοι
81
Δεν ξέρω , αλλά αν θες ψάξε για ασκήσεις που κάνουν στο brad de fer , αυτοί που βάζουν χέρι τέλος πάντων ... αυτοί όλο και θα χουν τέτοιες ασκήσεις.

Βέβαια δεν ξέρω αν έχουν συγκεκριμένη άσκηση μόνο για καρπό , η έχουν ασκήσεις που πιάνουν ΚΑΙ καρπό :confused:

Πχ αυτός εδω είναι γνωστός μπραντεφερίστας


Βασικά μάλλον καλύτερα αυτό εδω είναι πιο εξειδικευμένο.

ωραιος τυπε θα τα δω
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
γτ ποδια με ωμους;; ποτε δεν το καταλαβα αυτο χωρισε τους και βαλτους στις αλλες δυο μερες ποσο σου βγαινει το μηνα το trt μαζι με τις εξετασεις;;
γτ ποδια με ωμους;; ποτε δεν το καταλαβα αυτο χωρισε τους και βαλτους στις αλλες δυο μερες ποσο σου βγαινει το μηνα το trt μαζι με τις εξετασεις;;

Τσάμπα φίλε, έχω κολλητό χρονια μέσα στα φάρμακα από τότε που πήγαινα στο Λάιφ στη Θεσσαλονίκη όταν πρωτοανοιξε. Και cyp και το πρίμο από αυτόν το παίρνω, από Τουρκία. Όχι UGL, όλα καθαρά. Τώρα αν δε κάνω λάθος με συνταγή θα σου βγει κανα κατοστάρι αλλά μη σε πάρω στο λαιμό μου δεν ασχολήθηκα ποτέ μέσω ενδοκρινολόγου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Begood

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.454
Like
1.452
Πόντοι
216
Μαγκες καμια ασκησουλα για να μεγαλωσουν λιγο οι καρποι παιζει?
τις γνωστες κανε με πολλα και λιγα κιλα. οι πηχεις συνηθως ειναι αγυμναστοι και οταν τους δυναμωσεις γεμιζουν πολυ καλα.
οταν ημουν μικροτερος και αρκετα λεπτος τους ειχα γυμνασει τοσο πολυ που φαινονταν ολοι οι μυωνες και οι φλεβες μια αηδια δηλαδη αλλα μου αρεσε γιατι το προσεχαν ολοι και ολες χαχα!!
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.210
Like
891
Πόντοι
96
Τσάμπα φίλε, έχω κολλητό χρονια μέσα στα φάρμακα από τότε που πήγαινα στο Λάιφ στη Θεσσαλονίκη όταν πρωτοανοιξε. Και cyp και το πρίμο από αυτόν το παίρνω, από Τουρκία. Όχι UGL, όλα καθαρά. Τώρα αν δε κάνω λάθος με συνταγή θα σου βγει κανα κατοστάρι αλλά μη σε πάρω στο λαιμό μου δεν ασχολήθηκα ποτέ μέσω ενδοκρινολόγου.
τεστο παει 6 ευρω το ml απο φαρμακειο δεν θελει συνταγη το πριμο ειναι το δυσκολο που θελει βεβαια να χαμε να λεγαμε οπως ειπα δεν ειναι αυτα για μενα
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
τεστο παει 6 ευρω το ml απο φαρμακειο δεν θελει συνταγη το πριμο ειναι το δυσκολο που θελει βεβαια να χαμε να λεγαμε οπως ειπα δεν ειναι αυτα για μενα

Τα ξες καλύτερα από μένα αδερφε, εγώ απλά κάνω παραλαβή έχω τις ενεσουλες μου και πλέον είναι ρουτίνα. Στην αρχή το χέρι μου έτρεμε φουλ. Πόνο / pip δεν είχα και δεν έχω, περιεργο βέβαια αλλά ως τώρα χτύπα ξύλο. Rotation τα pins κτλ. Αυτά τα ολιγα. Πίεση δεν έχω, άλλοι ανεβάζουν αρκετά. Αιματοκρίτη κομπλέ, ερυθρά κομπλέ, προστάτης κομπλέ, στυσεις κτλ.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.210
Like
891
Πόντοι
96
Τα ξες καλύτερα από μένα αδερφε, εγώ απλά κάνω παραλαβή έχω τις ενεσουλες μου και πλέον είναι ρουτίνα. Στην αρχή το χέρι μου έτρεμε φουλ. Πόνο / pip δεν είχα και δεν έχω, περιεργο βέβαια αλλά ως τώρα χτύπα ξύλο. Rotation τα pins κτλ. Αυτά τα ολιγα. Πίεση δεν έχω, άλλοι ανεβάζουν αρκετά. Αιματοκρίτη κομπλέ, ερυθρά κομπλέ, προστάτης κομπλέ, στυσεις κτλ.
το εχω ψαξει και μονος μου και με φιλους που ειναι ''μεσα'' απλα για την ενημερωση οπως λεω συνηθως δεν ειναι ολα για ολους συν οτι δεν εχει να μου προσφερει τιποτα σε κερδος αν το κανω παρα μονο εικονα που δεν με νοιαζει. την μυικοτητα που θελω την εχω αποκτησει μετα απο τοσο καιρο( δεν σημαινει οτι αν το εβλεπα σοβαρα το θεμα της διατροφης δεν θα ημουν καλυτερα) αλλα δεν με απασχολει τοσο
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
το εχω ψαξει και μονος μου και με φιλους που ειναι ''μεσα'' απλα για την ενημερωση οπως λεω συνηθως δεν ειναι ολα για ολους συν οτι δεν εχει να μου προσφερει τιποτα σε κερδος αν το κανω παρα μονο εικονα που δεν με νοιαζει. την μυικοτητα που θελω την εχω αποκτησει μετα απο τοσο καιρο( δεν σημαινει οτι αν το εβλεπα σοβαρα το θεμα της διατροφης δεν θα ημουν καλυτερα) αλλα δεν με απασχολει τοσο

Εγώ δεν τραβούσα λόγω θυρεοειδή. Ξες αν πειραχτεί το μεταβολικό... γαμα τα. Τεσπα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Τα ξες καλύτερα από μένα αδερφε, εγώ απλά κάνω παραλαβή έχω τις ενεσουλες μου και πλέον είναι ρουτίνα. Στην αρχή το χέρι μου έτρεμε φουλ. Πόνο / pip δεν είχα και δεν έχω, περιεργο βέβαια αλλά ως τώρα χτύπα ξύλο. Rotation τα pins κτλ. Αυτά τα ολιγα. Πίεση δεν έχω, άλλοι ανεβάζουν αρκετά. Αιματοκρίτη κομπλέ, ερυθρά κομπλέ, προστάτης κομπλέ, στυσεις κτλ.
να σε βαλω να κανεις τις προπονησεις που εχω κανει να σου φυγει ο τακος...χωρις ενεσεις χωρις τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom