Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Βγαίνει και σε μονοδοσικο φακελάκι η αμπουλα να κάνω μια δοκιμή?
Δε το ξέρω ρε φίλε... στα εξτριμ το έχει. κάνε μία ερώτηση. το βάζει και με έκπτωση καμιά φορά. για ιντρα σου λέω είναι τούμπανο.
 

geoliol1990

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
247
Like
170
Πόντοι
1
μαγκες καλησπερα! ξερει κανεις καποιο προ-εξασκητικό καλο χωρις καφεινη? καλο ομως θελω,να δινει φουλ ενέργεια σε μια 2ωρη προπόνηση
ενεργεια και χωρις καφεινη δυσκολο αν και αναλογα πως εισαι απο κουραση και πως εχεις φαει. εγω πλεον κατεληξα να το φτιαχνω μονος μου το νιτρικο με αυτα που θελω εγω αλλα ενα ωραιο για πρηξιματα ειναι το the pump της myprotein μαλλον το συστατικο vaso-6 που περιεχει κανει δουλιτσα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
ενεργεια και χωρις καφεινη δυσκολο αν και αναλογα πως εισαι απο κουραση και πως εχεις φαει. εγω πλεον κατεληξα να το φτιαχνω μονος μου το νιτρικο με αυτα που θελω εγω αλλα ενα ωραιο για πρηξιματα ειναι το the pump της myprotein μαλλον το συστατικο vaso-6 που περιεχει κανει δουλιτσα
Το Ν1 περνω αλλά με μισή αμπουλα δε κλείνω μάτι για 3 μερες
 

geoliol1990

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
247
Like
170
Πόντοι
1
Το Ν1 περνω αλλά με μισή αμπουλα δε κλείνω μάτι για 3 μερες
αρκετη καφεινη εγω ειμαι της αποψης νιτρικο παντα χωρις καφεινη και εχω εξτρα καφεινη σε χαπι των 200mg αν χρειαστω ποτε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ενεργεια και χωρις καφεινη δυσκολο αν και αναλογα πως εισαι απο κουραση και πως εχεις φαει. εγω πλεον κατεληξα να το φτιαχνω μονος μου το νιτρικο με αυτα που θελω εγω αλλα ενα ωραιο για πρηξιματα ειναι το the pump της myprotein μαλλον το συστατικο vaso-6 που περιεχει κανει δουλιτσα
Nitro teck της muscle tech φόρμουλα που τα έχει όλα μέσα !! 12 κιλά σε ένα μήνα βάζεις για πλάκα !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Εγω σαν αθλητης δεν επαιρνα ποτε τιποτα(αναβολικα ή πρωτεινη)...μονο ενα τριβολι σκονη για περισσοτερες καβλες παιδια γιατι με εξαντλουσε η προπονηση που εκανα(ολυμπιακου επιπεδου)
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Εγω σαν αθλητης δεν επαιρνα ποτε τιποτα(αναβολικα ή πρωτεινη)...μονο ενα τριβολι σκονη για περισσοτερες καβλες παιδια γιατι με εξαντλουσε η προπονηση που εκανα(ολυμπιακου επιπεδου)
Όταν λες σκόνη;;; Σε συμπληρώματα το βρίσκεις; γιατί εγώ που έπινα ρόφημα δεν είδα διαφορά άμεση. Έλα πμ. Αν θέλεις
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.549
Κριτικές
2
Like
5.937
Πόντοι
2.356
Εγω σαν αθλητης δεν επαιρνα ποτε τιποτα(αναβολικα ή πρωτεινη)...μονο ενα τριβολι σκονη για περισσοτερες καβλες παιδια γιατι με εξαντλουσε η προπονηση που εκανα(ολυμπιακου επιπεδου)
Το τριβόλι το ψάχνω και εγώ. Δεν ξέρω αν δουλεύει. Πολλές φορές σαν να χρειάζομαι ενέργεια, αν και ξεκουράζομαι, τρββ σωστά κλπ
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Το τριβόλι το ψάχνω και εγώ. Δεν ξέρω αν δουλεύει. Πολλές φορές σαν να χρειάζομαι ενέργεια, αν και ξεκουράζομαι, τρββ σωστά κλπ
Το έπινα σε ρόφημα παλιότερα για λίγο όμως, ξέρεις σαν τσάι αλλά δεν είδα καμιά σημαντική διαφορά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.549
Κριτικές
2
Like
5.937
Πόντοι
2.356
Άσχετο αλλά αξίζει αναφοράς:

Να σας πω πως λόγω ενός σοβαρού θέματος μυοσκελετικού πλέον δεν μπορώ να πηγαίνω γυμναστήριο. Τι φυσικοθεραπείες έχω κάνει τι μαγνητικές, τι ειδικές ασκήσεις κλπ τα πάντα. Δεν είναι για χειρουργείο αλλά θέλει προσοχή. Κάθε φορά που κάνω ασκήσεις τραυματίζομαι, όσο σωστά και προσεκτικά και να κάνω. Είναι θέμα πλάτης. Προφανώς μια φλεγμονή που ενεργεοποιείται, να το πω αδόκιμα και μπακαλίστκια.

Εδώ και 5 φορές έχω κάνει EMS και πραγματικά με έχει βοηθήσει. Φυσικά ο πόνος υπάρχει αλλά μειώνεται. Βέβαια δεν είναι για όσους θέλουν να κάνουν όγκο και να φαίνονται μυώδεις. Αυτό είναι δύσκολο. Θέλει φαγητό πολύ, φουλ γυμναστηριο, συμπληρώματα, γενετική ή ακόμα και φάρμακο, αλλιώς θα είσαι σαν σαρδέλα ή απλά γραμμωμένος και αδύνατος. Να έχεις κιλά ποιοτικά είναι ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟ. Θέλει φάρμακο ή γενετική ή πολλά χρόνια ασκήσεων ή συνδυασμός όλων των παραπάνω.

Ναι το EMS δουλεύει καλά αν αναζητάς κάτι σε γραμμωση και κάνεις πολύ στεγνή διατροφή.

Τώρα θελω να πάρω και κάποιο συμπλήρωμα σαν το Tribulus ή κάτι τέτοιο. Δεν με ενδιαφέρει να είμαι ογκώδης μπρατσαράς. Έχω αλλό στυλ.
Τη καλημέρα μου σε όλους τους φίλους, μέλη και επισκέπτες. Να έχετε υγεία και δύναμη!
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Λιγες περισσοτερες.καβλες παιδια,τιποτα παραπανω
Σε κατάσταση ηρεμίας δεν έχω θέμα αλλά όταν ανεβάζω την αερόβια, ίσως πέφτω λίγο σε όρεξη ? Είμαι 51 και τα 2 τελευταία χρόνια σταμάτησα τις σχεδόν καθημερινές προπονήσεις, κάνω λίγα βάρη και τρέξιμο, τις Κυριακές ποδήλατο ή βουνό
 

geoliol1990

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
247
Like
170
Πόντοι
1
Nitro teck της muscle tech φόρμουλα που τα έχει όλα μέσα !! 12 κιλά σε ένα μήνα βάζεις για πλάκα !!
ασχετο αυτο που γραφεις με το μηνυμα μου... οπως ειναι και τερμα ακυρο αυτο που γραφεις για τα 12 κιλα σε ενα μηνα απο μια πρωτεινη...σοβαρευτειτε
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
Nitro teck της muscle tech φόρμουλα που τα έχει όλα μέσα !! 12 κιλά σε ένα μήνα βάζεις για πλάκα !!
Θέλω να πιστεύω ότι κάνεις πλάκα και δεν πιστεύεις αυτό που γράφεις.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Θέλω να πιστεύω ότι κάνεις πλάκα και δεν πιστεύεις αυτό που γράφεις.
Είχα την υποδομή δεν μειλαω για έναν άσχετο που ξεκιναει βαροι ότι σε ένα μήνα θα του βάλει 12 κιλά …. Ειμουν στα 10 χρόνια που έκανα βαροι και έπινα πρότεινες αρκετές … Όταν δοκίμασα το συγκεκριμένο σκεύασμα από 73 κιλά σε ένα μήνα πήγα 84 και συνέχισα ακόμα 3 μήνες να παίρνω το σκεύασμα και έφτασα 87 κιλά με λίπος 17%!!
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
Είχα την υποδομή δεν μειλαω για έναν άσχετο που ξεκιναει βαροι ότι σε ένα μήνα θα του βάλει 12 κιλά …. Ειμουν στα 10 χρόνια που έκανα βαροι και έπινα πρότεινες αρκετές … Όταν δοκίμασα το συγκεκριμένο σκεύασμα από 73 κιλά σε ένα μήνα πήγα 84 και συνέχισα ακόμα 3 μήνες να παίρνω το σκεύασμα και έφτασα 87 κιλά με λίπος 17%!!
Δεν εχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς. Αυτο που λες δεν παίζει με τίποτα.
End of story .
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Δεν εχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς. Αυτο που λες δεν παίζει με τίποτα.
End of story .
Ότι έγραψα ακριβός , τώρα αν έχεις γνώσεις ιδιαίτερες πάνω στο αντικείμενο κάνε ερωτήσεις στοχευμένες … πχ καθαρά μυϊκά κιλά η έβαλες νερά ;;… έπαιρνες συνδιασμο για διέγερση τεστοστερόνης ;; Τι προγραμμα έκανες ; Εγώ παράδειγμα έκανα προπόνηση 6 φορές την εβδομάδα …. Και μετά την προπόνηση έτρεχα σε βουνό 2μιση ώρες ..+ ότι δούλευα …. Όσο αναφορά διατροφή ; 10 βραστά αυγά μολης ξύπναγα … για αρχή ..μέχρι το βράδυ φαντάσου τι μπορεί να είχα κατανάλωση …. ( αν θες το αναλύουμε ..) δεν θα το κουράσω άλλο ..αλλά κάνε ερωτήσεις Το να γράφεις απλά δεν παίζει κάτι τέτοιο ..είναι ανώριμο και παιδικό …
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ναι την πηρα 3 μερες και μετα την πεταξα τοσο χαλια με εκανε
Το έχω πάθει και εγώ με λ κάρνιτινη !! Ανέβασα 130 παλμούς ..!! Αντίθετα οι βιταμίνες β μου κάνουν καλό !! Και ανα διεγερτικό χρησημοποιο γκουαρανα που σε εμένα δένε ζει αρνητικές παρενέργειες παρά μόνο όφελος !!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Screenshot_20211220_085202.jpg
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Μόνο πρωτεινη μάγκες (και αυτή δεν χρειάζεται αν τρως σωστά) και προπόνηση στα όρια το να πηγαίνεις γυμναστήριο να μιλάς με γκόμενες η να σταματάς και να μην πιέζεις τον εαυτό σου είναι αδιάφορο για μένα καλύτερα κάτσε σπίτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom