Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
Πολι σκλιρι σιδερικι μαχι σιμερα εξελίχθηκε στο πορνοσ Τζιμ. 110 κιλά και πάμε σιγά σιγά να ανεβενουμε. Ι τεστοστερόνη βαρεσε κόκκινα και οι μίονες ενιοσαν τιν απολιτι πορνό κοριφοσι!!!

Υποθέτω με το τρόπο γραφής σου τρολάρεις αλλα αδελφέ η τεχνική σου στα dead lift θέλει δουλειά, θα πάθει η μέση σου και ο αυχαινας σου.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Υποθέτω με το τρόπο γραφής σου τρολάρεις αλλα αδελφέ η τεχνική σου στα dead lift θέλει δουλειά, θα πάθει η μέση σου και ο αυχαινας σου.
πεσ μου τιτανομεγιστε δριιδι τισ σιδερικισ ιδονισ τι να διορθοσο!!!πεσ μου να ξεροχισοοοο τσολια μου!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Υποθέτω με το τρόπο γραφής σου τρολάρεις αλλα αδελφέ η τεχνική σου στα dead lift θέλει δουλειά, θα πάθει η μέση σου και ο αυχαινας σου.
δασκαλε τισ σιδερικισ ιδονισ μιισε με!!!διδαξε μου το τροπο να παλευο με τα σιδερα!!!ξεροχινοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
πολι σκλιρο φορτιο οπισθολεμιεσ, πλατισ πορνοραχιεοσ ,τερμα τσιτομενοσ απο σιδερικι γκαυλα μετα απο πλιθορα ασκισεον σιγνομι σε ολουσ τουσ δασκαλουσ και χτιστουσ τισ σιδερικισ ιδονισ που δε μπορεσα να πεξο πανο απο 70 κιλα((((σιγνομι αν δεν μπορεσα να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον σασ!ιποσχομε σιντομα μεγαλιτερα φορτια!!!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Punisher ωραιος ρε τυπε.

Private gym?
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
ινε το ''πορνοσ τζιμ '' μια ανασα απο τα ιγρα καλντεριμια του εροτα στι λιισιον.
ινε κλιστου τιπου σιδεραδικο ναι.μονο για πορνοφιλουσ χτιστουσ που εχουν αναγκι αυστιρα να νιοσουν τον σιδερικο οργγασμο!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
χερετο τουσ μιστεσ τισ σιδερικισ ιδονισ!!!
οι πορνομιονεσ μου αποζιτουν τον σιδερικο οργασμο και παλοντε απο ιδονι μονο και μονο στι σκεψι οτι σιντομα θα χαλιναγογισουν τα σιδερα!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
λιγεσ επαναλιψουλεσ πιεσεον ομον για κλισιμο με μικρα φορτια μετα απο πολι δινατι προπονα με οσο γινετε μεγαλα φορτια σε σκουοτ ιμικαθισματα,αρσισ θανατου και οπισθολεμιεσ στιν ιψιλι πορνοτροχαλια ....

 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.848
Πόντοι
3.556
τυπαρα πανισερ που εισαι ρε νιαμου :headbaning2: :heavymetalbig: εχεις πιασει νατουραλε ταβανι να πουμε :takethis::takethis::takethis: μπες κανα κυκλακι με ντεκα να να πουμε να μεταμορφωθεις :uzi:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
ιποσχεσου να χρισιμοπιις γουγλι ι οτι αλο προγραμα διορθοσις κιμενου γιατι σου γραφο από τον οφθαλμιατρο. πλιζζζζζ....
το μονο που μπορο να ιποσχεθο ινε να σασ χαρισο αφθονο σιδερικο οργασμο!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
τυπαρα πανισερ που εισαι ρε νιαμου :headbaning2: :heavymetalbig: εχεις πιασει νατουραλε ταβανι να πουμε :takethis::takethis::takethis: μπες κανα κυκλακι με ντεκα να να πουμε να μεταμορφωθεις :uzi:
ελα πορνοσ!ιμουν εκτοσ προπονισεον για πολι κερο λογο τισ κατασκευισ του ''πορνοσ τζιμ''.... εχο ξεκινισει γενικα με πολι χαμιλα φορτια...ινε ι τριτι βδομαδα προπονισεον....
θελο λιγο κερο ακομα να επανελθο στα παλια μου πορνοφορτια...
για φαρμακο ουτε καν το σιζιταο.αυτα ινε για τουσ χαζοχιστεσ!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Υποθέτω με το τρόπο γραφής σου τρολάρεις αλλα αδελφέ η τεχνική σου στα dead lift θέλει δουλειά, θα πάθει η μέση σου και ο αυχαινας σου.
Μην μπερδεύεσαι δεν κάνει deadlift ... με αυτή την πορνιάρικη τεχνική γυμνάζει οσφυικούς και ραχιαίους μύες :confused: μετά βέβαια θα ξεροχύνει αλλά ξαπλωτός όχι όρθιος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ιποσχεσου να χρισιμοπιις γουγλι ι οτι αλο προγραμα διορθοσις κιμενου γιατι σου γραφο από τον οφθαλμιατρο. πλιζζζζζ....
Εκτός από master της σιδερικής ηδονής είναι και master of disaster της κωδηκοποιημένης πορνικής γραφής :rockon:

Και σε έστειλε οφθαλμίατρο και σου έβαλε γυαλιά :confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Πολι σκλιρι σιδερικι μαχι σιμερα εξελίχθηκε στο πορνοσ Τζιμ. 110 κιλά και πάμε σιγά σιγά να ανεβενουμε. Ι τεστοστερόνη βαρεσε κόκκινα και οι μίονες ενιοσαν τιν απολιτι πορνό κοριφοσι!!!

Πορνε μου τα γυαλια που φορας παιζει ρολο τι μαρκα ειναι με τα κιλα που σηκώνεις? :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Πορνε μου τα γυαλια που φορας παιζει ρολο τι μαρκα ειναι με τα κιλα που σηκώνεις? :confused:
Εννοείται ότι παίζει ρόλο

μετά θα κολλάει και πάνω του τέτοια ... όχι απλά θα χει δύναμη ... ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ θα χει :confused: :rockon:

7b3e747cdab863f44d3f205e96e674a5.jpg
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αναμενο βιντεο σιδερικισ ιδονισ απο ολουσ τουσ χτιστουσ και μεγασ διδασκαλουσ τισ σιδερικισ ιδονισ του σαιτ να ξεροχισουμε!!!αφιστε τα λογια να κανουμε λιγο αλιθινο σιδερικο πεχνιδι να ξεροχισουμε ολοι μαζι παρεουλα πορνοι μου!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πορνε μου τα γυαλια που φορας παιζει ρολο τι μαρκα ειναι με τα κιλα που σηκώνεις? :confused:
πορνοδανικα ιταν για τισ αναγκεσ του πορνοβιντεο.δε φοραο γιαλια γκαυλεα μου!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Μην μπερδεύεσαι δεν κάνει deadlift ... με αυτή την πορνιάρικη τεχνική γυμνάζει οσφυικούς και ραχιαίους μύες :confused: μετά βέβαια θα ξεροχύνει αλλά ξαπλωτός όχι όρθιος
πορνε μου διδαξε με τιν σοστι τεχνικι στισ αρσισ!!!!κανε με να ξεροχισο λεβεντι μου τσολια μου πισοχοστι μου!!!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
πορνε μου διδαξε με τιν σοστι τεχνικι στισ αρσισ!!!!κανε με να ξεροχισο λεβεντι μου τσολια μου πισοχοστι μου!!!!
Φτιάξε αγορίνα την πλατούλα σου και τη μέση σου για αρχή να μην τα ξεκολλάς με τη μέση

Θα σου ανοίξουν τα μάτια χιλιάδες βίντεο στο ιντερνετ ή δεν σου μένει χρόνος επειδή αραδιάζεις γραφικότητες ?
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Φτιάξε αγορίνα την πλατούλα σου και τη μέση σου για αρχή να μην τα ξεκολλάς με τη μέση

Θα σου ανοίξουν τα μάτια χιλιάδες βίντεο στο ιντερνετ ή δεν σου μένει χρόνος επειδή αραδιάζεις γραφικότητες ?
πσσσσσ!!!!πολι σκλιροσ αυστιροσ πορνοσ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom