Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Μπύρες αλκοόλ γενικότερα.
Αυτά κάνουν κοιλιά να ξέρεις.Η πολύ κατανάλωση αν τώρα εσύ το προσέχεις και πίνεις μια μπύρα οκ αν όχι και κατεβάζεις δύο τρεις την ημέρα παχαινει
Δεν πίνω πολύ αλκοόλ
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
το προβλημα ειναι οτι δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι ταλεντο για να σηκωνουν πολλα κιλα. δηλαδη αλλος εχει μικρες κλειδωσεις στους αγκωνες στα ποδια, η στους ομους διαφορετικη ανατομια με την κλειδα τους κτλ αλλα οι μυωνες δυναμωνουν λογω της τεστοστερονης οχι ομως και οι αρθρωσεις οι οποιες δεχονται συστηματικα για πολλα χρονια τεραστιες πιεσεις
Σοστοσ ο μιστισ!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Έχει ι ετερια μιλχαουζ πολι πορνιαρικα κορνφλεικσ χορις ζαχαρι βιολογικά. Πολι πορνιαρικα!!
Απορία είναι καταληλα τα κορν φλεικς λογικά δίνουν ενέργεια οπότε μάλλον πιο καταληλα πρωί νομίζω αλλά το να βρεις να φας
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
2
Like
735
Πόντοι
96
Έχει ι ετερια μιλχαουζ πολι πορνιαρικα κορνφλεικσ χορις ζαχαρι βιολογικά. Πολι πορνιαρικα!!
Κουακερ με γεύση και μηδέν όλα από την εταιρεία elevenfit μπείτε και στο σάιτ eco drink να δείτε ότι όσοι μένουν κοντά στο Αιγάλεω έχει ένα μαγαζί το ποικοιλοπωλειο
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Κουακερ με γεύση και μηδέν όλα από την εταιρεία elevenfit μπείτε και στο σάιτ eco drink να δείτε ότι όσοι μένουν κοντά στο Αιγάλεω έχει ένα μαγαζί το ποικοιλοπωλειο
αμα θεσ βρομι γνισια ακατεργαστι τραβα στο ροσικο σουπερμμαρκετ και ζιτα ''γκερκουλεσ'' βρομι ινε απλα οι νιφαδεσ ινε πιο μεγαλεσ...(πολι λιγοτερο ακατεργαστεσ απο τισ παπαριεσ τα θριψαλα που πουλανε στα σουπερμαρκετ και ολι οι ιποπιλοι.....) στι πιατσα εχι πολλα ροσικα σουπερ μαρκετ.σιγα μι δινουμε για βρομι 3 και 4 ευρο το σακουλακι για γκλαμουρ και καλα μαρκεσ και ιστοριεσ για αγριουσ!
πολι δινατο σουπερ μαρκετ ινε το μπιριοσκα στα κατο πατισια και το αλλο το πολονικο στι διδιμου διπλα στα ιγρα καλντεριμαι του εροτα!
εχουν και βρομι και φαγοπιρο και κεχρι και αλλα πολλα προιοντα για χτιστουσ!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1

γκαυλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ !!!
σκλιρι μαχι με τα σιδερα εχθεσ στο πορνοσ τζιμ...
σκινακι παντα 4 λεπτα για ζεσταμα και μετα σιδερα.
πιεσισ με πορνοαλτιρεσ στον ισιο παγκο.διστιχοσ ινε ι δευτερι βδομαδα σιδερικισ ιδονισ μετα απο πολουσ μινεσ αφου ι κατασκευι του πορνοσ τζιμ ιταν πολι απετιτικι
και ακομα οι μιονεσ μου δεν ινε ετιμι να επιστρεψουν στα παλια δινατα φορτια .ζιτο ταπινα πορνοσιγνομι αν δε μπορεσα να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον σασ.
οι αλτιρεσ διστιχοσ ινε μονο 30 κιλα ο καθε ενασ(((
ιποσχομε τιν αλι βδομαδα να φορτοθουν οι 40κιλοι προσεχοσ βιντεο!!!

 
Τελευταία τροποποίηση:

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αμα θεσ βρομι γνισια ακατεργαστι τραβα στο ροσικο σουπερμμαρκετ και ζιτα ''γκερκουλεσ'' βρομι ινε απλα οι νιφαδεσ ινε πιο μεγαλεσ...(πολι λιγοτερο ακατεργαστεσ απο τισ παπαριεσ τα θριψαλα που πουλανε στα σουπερμαρκετ και ολι οι ιποπιλοι.....) στι πιατσα εχι πολλα ροσικα σουπερ μαρκετ.σιγα μι δινουμε για βρομι 3 και 4 ευρο το σακουλακι για γκλαμουρ και καλα μαρκεσ και ιστοριεσ για αγριουσ!
πολι δινατο σουπερ μαρκετ ινε το μπιριοσκα στα κατο πατισια και το αλλο το πολονικο στι διδιμου διπλα στα ιγρα καλντεριμαι του εροτα!
εχουν και βρομι και φαγοπιρο και κεχρι και αλλα πολλα προιοντα για χτιστουσ!!!
πολι λιγοτερο κατεργασμενεσ ιθελα να γραψο σορι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

γκαυλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ !!!
σκλιρι μαχι με τα σιδερα εχθεσ στο πορνοσ τζιμ...
σκινακι παντα 4 λεπτα για ζεσταμα και μετα σιδερα.
πιεσισ με πορνοαλτιρεσ στον ισιο παγκο.διστιχοσ ινε ι δευτερι βδομαδα σιδερικισ ιδονισ μετα απο πολουσ μινεσ αφου ι κατασκευι του πορνοσ τζιμ ιταν πολι απετιτικι
και ακομα οι μιονεσ μου δεν ινε ετιμι να επιστρεψουν στα παλια δινατα φορτια .ζιτο ταπινα πορνοσιγνομι αν δε μπορεσα να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον σασ.
οι αλτιρεσ διστιχοσ ινε μονο 30 κιλα ο καθε ενασ(((
ιποσχομε τιν αλι βδομαδα να φορτοθουν οι 40κιλοι προσεχοσ βιντεο!!!

Μια χαρά είσαι τσιτσιρνάμπα μου!
Αναλογικά η δύναμή σου για τα 60 σωματικά κιλά σου είναι τρελή! (Και μετά από το διάλειμμα προπονήσεων για τη κατασκευή του πορνοτζυμ)
Πάντα παίζεις σε αυτές τις σχετικά χαμηλές επαναλήψεις ή το πας περιοδικά;
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Μια χαρά είσαι τσιτσιρνάμπα μου!
Αναλογικά η δύναμή σου για τα 60 σωματικά κιλά σου είναι τρελή! (Και μετά από το διάλειμμα προπονήσεων για τη κατασκευή του πορνοτζυμ)
Πάντα παίζεις σε αυτές τις σχετικά χαμηλές επαναλήψεις ή το πας περιοδικά;
τα τελευτεα αρκετα χρονια πεζο μονο μεχρι 5-6 επαναλιψεισ και φορτονο οσο περισοτερα πορνοκιλα αντεχουν οι πορνομιονεσ μου!!!
μονο διναμι πεζο γενικα....μου αρεσι αρκετα αυτου του ιδοσ ι προπονισι και πεζο ετσι κιριοσ...
τορα ισοσ που κ που να κανο και καμια προπονισι αντοχι στι διναμι με κανα ευροσ επαναλιψεοσ 15-20 και απο κιλα κανα 30% τισ 1rm.
ιδομεν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
τα τελευτεα αρκετα χρονια πεζο μονο μεχρι 5-6 επαναλιψεισ και φορτονο οσο περισοτερα πορνοκιλα αντεχουν οι πορνομιονεσ μου!!!
μονο διναμι πεζο γενικα....μου αρεσι αρκετα αυτου του ιδοσ ι προπονισι και πεζο ετσι κιριοσ...
τορα ισοσ που κ που να κανο και καμια προπονισι αντοχι στι διναμι με κανα ευροσ επαναλιψεοσ 15-20 και απο κιλα κανα 30% τισ 1rm.
ιδομεν.
Οκ. Γνώμη μου, καλό είναι να κάνεις ένα deload που και που από τις 5-6 αρες, ασχέτως αν δεν κοιτάς καθόλου υπερτροφία
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Οκ. Γνώμη μου, καλό είναι να κάνεις ένα deload που και που από τις 5-6 αρες, ασχέτως αν δεν κοιτάς καθόλου υπερτροφία
Οντοσ...εχισ απολιτο δίκιο πορνοσ...μεγάλα μιστισ τις σιδερικισ ιδονισ πορνολιονταροσ!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
γκαυλιμερα σε ολουσ τουσ χτιστουσ!πολι ιποτονικουσ σασ βλεπο!ουτε βιντεο απο τα χαρακοματα τισ σιδερικισ μαχισ ουτε τιποτα!ξεγκαυλοτουσ σασ βρισκο!
μερικεσ μονο ορεσ εμιναν απο τιν αφιξι στο πορνοσ τζιμ και τιν τιτανια μαχι με τα σιδερα!προσδεθιτε!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1

 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Μονόζυγο 25 κιλά μια επαναλιψι για τιν μέγιστο πορνοδιναμι για όλους εσάς τους λάτρεις τις σιδερικισ ιδονισ.
 

azurus

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
41
Like
48
Πόντοι
0
αμα θεσ βρομι γνισια ακατεργαστι τραβα στο ροσικο σουπερμμαρκετ και ζιτα ''γκερκουλεσ'' βρομι ινε απλα οι νιφαδεσ ινε πιο μεγαλεσ...(πολι λιγοτερο ακατεργαστεσ απο τισ παπαριεσ τα θριψαλα που πουλανε στα σουπερμαρκετ και ολι οι ιποπιλοι.....) στι πιατσα εχι πολλα ροσικα σουπερ μαρκετ.σιγα μι δινουμε για βρομι 3 και 4 ευρο το σακουλακι για γκλαμουρ και καλα μαρκεσ και ιστοριεσ για αγριουσ!
πολι δινατο σουπερ μαρκετ ινε το μπιριοσκα στα κατο πατισια και το αλλο το πολονικο στι διδιμου διπλα στα ιγρα καλντεριμαι του εροτα!
εχουν και βρομι και φαγοπιρο και κεχρι και αλλα πολλα προιοντα για χτιστουσ!!!
Δεν είμαι κοντά στις περιοχές που λες, ελπίζω να μπορέσω να πάω καμιά μέρα γιατί έχει πραγματικά καταντήσει αηδία με τη βρώμη από τα σουπερμάρκετ. Την αγοράζεις, τη βάζεις στο γάλα ή σε νερό (όποιος είναι λίγο πιο σκληροπυρηνικός) και τα μισά έχουν γίνει θρυψαλα. Άσε που η μισή σακούλα είναι ήδη έτσι.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
καυλιμεριζο ολουσ τουσ τσιρτσιναμπεσ τισ σιδερικισ ιδονισ!σιμερα οι πορνομιονεσ μου ινε πλιροσ καταβεβλιμενοι ...ελπιζο να αναροσο μεχρι το βραδι τισ επομενισ πορνοπροπονασ γιατι ι αναγκι γινετε ολο και πιο επιτακτικι!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Δεν είμαι κοντά στις περιοχές που λες, ελπίζω να μπορέσω να πάω καμιά μέρα γιατί έχει πραγματικά καταντήσει αηδία με τη βρώμη από τα σουπερμάρκετ. Την αγοράζεις, τη βάζεις στο γάλα ή σε νερό (όποιος είναι λίγο πιο σκληροπυρηνικός) και τα μισά έχουν γίνει θρυψαλα. Άσε που η μισή σακούλα είναι ήδη έτσι.
αυτο που σου ειπα.αν θεσ μεγαλεσ ορεεσ κοματαρεσ και οχι σκονι πρεπει να κατεβισ στι πιατσα στα ροσικα σουπερ μαρκετ να παρισ σοστι βρομι να νιοσισ τιν απολιτι γαστρονομικι ιδονι!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: azurus

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Πολι σκλιρι σιδερικι μαχι σιμερα εξελίχθηκε στο πορνοσ Τζιμ. 110 κιλά και πάμε σιγά σιγά να ανεβενουμε. Ι τεστοστερόνη βαρεσε κόκκινα και οι μίονες ενιοσαν τιν απολιτι πορνό κοριφοσι!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom