Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Νταξει, για τα κιλά του (76 φαίνεται, εκεί γύρω) αρκετά decent προσπάθεια τα +20! Και είναι και αρκετά lean, παίζει ρόλο κι αυτό
γερνο πολι προσ τα μεσα.ινε πολι σκλιροπιρινικεσ βιθισισ αυστιρα και μονο για σκριροπιρινικουσ πορνουσ και οχι για χτιστουσ του ιντερνετ που μενουν μονο στιν θεορια....χαχα!!!
εσι ξερισ τουλαχιστον και μπορισ να καταλαβισ ισε πραγματικοσ πορνοσ τισ σιδερικισ ιδονισ!!!...
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
θες να μας διαφωτίσεις γιατί αυτό στο τελευταίο video το κάνω και εγώ που δεν θεωρούμαι ντούκι αλλά απλά γυμνασμένος!
σιγχαριτιρια πορνοσ!!!!στιλε κ εσι βιντεο να ξεροχισουμε με τουσ πορνομιονεσ σου τσιρτσιναμπα μου!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι εγώ που είμαι τελείως στα βασικά στα βάρη. Δεν καταπονεί μέση με αυτη την άσκηση;
πορνοσ εγο το κανο αυτο 17 χρονια.δεν με εχι πονεσει ι μεσι ποτε.μιλαο καθαρα για τιν δικι μου προσοπικι εμπιρια ενοιτε...
προφανοσ το φορτομα τον κιλον στι μεσι δεν πιραζι σε κατι.αφου κρεμονται μονο....βεβεα αν φοβασε τοσο πολι ροτα ενα γιατρο και μετα κανε οτι κανισ....
το μονο σιγουρο που μπορο να σου πο ινε οτι δεν ινε ολα για ολουσ.δεν εχουν ολοι οι πορνοι τισ ιδιεσ ανοχεσ.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Πες τα ρε man πάνε όλοι και κρεμάνε κιλά στη μέση ... θες έξτρα κιλά ? φόρα γιλέκο ... θες έξτρα δυσκολία ? κάνε τα σε κρίκους χωρίς να πατάς στο πάτωμα
για βρεσ μου γιλεκο 40 κιλα που θελο...στιν αγορα αντε το πολι να βρισ γιλεκο μεχρι 20 κιλα....βρεσ μου εσι ενα στα 40-50 κιλα να το αγορασο στο φτερο καυλεα μου!!!
και θα σε παο εγω μετα πορνοdisneyland να πιτσιλισισουμε !!!πορνοδορακι!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
πορνοσ εγο το κανο αυτο 17 χρονια.δεν με εχι πονεσει ι μεσι ποτε.μιλαο καθαρα για τιν δικι μου προσοπικι εμπιρια ενοιτε...
προφανοσ το φορτομα τον κιλον στι μεσι δεν πιραζι σε κατι.αφου κρεμονται μονο....βεβεα αν φοβασε τοσο πολι ροτα ενα γιατρο και μετα κανε οτι κανισ....
το μονο σιγουρο που μπορο να σου πο ινε οτι δεν ινε ολα για ολουσ.δεν εχουν ολοι οι πορνοι τισ ιδιεσ ανοχεσ.
Δεν έχω άποψη. Όπως έγραψα είμαι στα βασικά στα βάρη. Τα κάνω μόνον για συντήρηση. Σηκώνω χρόνια πάρα πολλά βάρη στη δουλειά μου και αυτό δημιουργεί καταπονήσεις σοβαρές στο σώμα μου. Πλέον δε ρωτάω καν το γιατρό μου, γιατί δεν έχω το χρόνο να κάθομαι όσες μέρες μου λέει κάθε φορά για την αποκατάσταση. Πονάω και συνεχίζω.
Θα συμφωνήσω απολύτως πως δεν είναι όλα για όλους. Το κάθε σώμα αντιδρά διαφορετικά. Αυτό που εσένα σου φαίνεται φτερό εμένα παίζει να μου φαίνεται μολύβι ασήκωτο.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Πες τα ρε man πάνε όλοι και κρεμάνε κιλά στη μέση ... θες έξτρα κιλά ? φόρα γιλέκο ... θες έξτρα δυσκολία ? κάνε τα σε κρίκους χωρίς να πατάς στο πάτ

Δεν έχω άποψη. Όπως έγραψα είμαι στα βασικά στα βάρη. Τα κάνω μόνον για συντήρηση. Σηκώνω χρόνια πάρα πολλά βάρη στη δουλειά μου και αυτό δημιουργεί καταπονήσεις σοβαρές στο σώμα μου. Πλέον δε ρωτάω καν το γιατρό μου, γιατί δεν έχω το χρόνο να κάθομαι όσες μέρες μου λέει κάθε φορά για την αποκατάσταση. Πονάω και συνεχίζω.
Θα συμφωνήσω απολύτως πως δεν είναι όλα για όλους. Το κάθε σώμα αντιδρά διαφορετικά. Αυτό που εσένα σου φαίνεται φτερό εμένα παίζει να μου φαίνεται μολύβι ασήκωτο.
εχισ δικιο γκαυλιαρι!!!πορνοσυμφονο!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.840
Πόντοι
3.556
γαμαει το νημα :tooth: :takethis:ρε νιαμου πανισερ εισαι σκετη ηδονη να πουμε. ανεβασε πραμα να γουσταρουμε:headbaning2::rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
για βρεσ μου γιλεκο 40 κιλα που θελο...στιν αγορα αντε το πολι να βρισ γιλεκο μεχρι 20 κιλα....βρεσ μου εσι ενα στα 40-50 κιλα να το αγορασο στο φτερο καυλεα μου!!!
και θα σε παο εγω μετα πορνοdisneyland να πιτσιλισισουμε !!!πορνοδορακι!!!
Να σου πω καυλιάρη ένας γνωστός μου τι έκανε που δεν έβρισκε πάνω από 20αρι ... φόρεσε 2 με διαφορετικά νούμερα, L & XL ... καγκουριά σίγουρα αλλά δεν επιβαρύνει με βάρος υπό κλίση (και όχι κατακόρυφα) τη μέση

Βέβαια το γιλέκο δεν πρέπει να ξεπερνάει το 10% του σωματικού βάρους σου οπότε νομίζω καλά είσαι και με 20αρι ... Αν δεν σε φτάνει κάνε βυθίσεις με 20αρι σε κρίκους, απείρως πιο δύσκολο από σιδερένιο rack, συν παραπάνω επαναλήψεις. Εδώ σε στρατιωτική εκπαίδευση και πάνω από 25 κιλά δεν φορτώνει κανείς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Να σου πω καυλιάρη ένας γνωστός μου τι έκανε που δεν έβρισκε πάνω από 20αρι ... φόρεσε 2 με διαφορετικά νούμερα, L & XL ... καγκουριά σίγουρα αλλά δεν επιβαρύνει με βάρος υπό κλίση (και όχι κατακόρυφα) τη μέση

Βέβαια το γιλέκο δεν πρέπει να ξεπερνάει το 10% του σωματικού βάρους σου οπότε νομίζω καλά είσαι και με 20αρι ... Αν δεν σε φτάνει κάνε βυθίσεις με 20αρι σε κρίκους, απείρως πιο δύσκολο από σιδερένιο rack, συν παραπάνω επαναλήψεις. Εδώ σε στρατιωτική εκπαίδευση και πάνω από 25 κιλά δεν φορτώνει κανείς.
ναι ορεα τα λεσ πολι γκαυλιαρικα και ξεροχινο καργαααα οποσ τα λεσσσ!!!!!!οργασμοσ με μεγατονουσ φλοκιον!!!
αλλα διστιχοσ οι πορνοστοχοι μου στιν σιδερικι ιδονι δε μπορουν να σιμβαδισουν με κρικουσ και γιλεκα...
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
γαμαει το νημα :tooth: :takethis:ρε νιαμου πανισερ εισαι σκετη ηδονη να πουμε. ανεβασε πραμα να γουσταρουμε:headbaning2::rockon:
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!
με καταγκαυλοσεσ τορα μιστι μου!!!οι πορνομιονεσ μου παλοντε ριθμικα απο σιδερικι ιδονι ακε ινε ετιμι να χαλιναγογισουν τα ατκατα σιδερα!!!
λιγες μονο ορεσ εμιναν και ι μαχι με τα σιδερα θα ξεκινισι στο ''πορνοσ τζιμ'' ενα απο τα πιο σκλιρα σιδεραδικα τισ πιατσασ μια ανασα απο τα ιγρα καλντεριμια τισ λιοσιον!!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ναι ορεα τα λεσ πολι γκαυλιαρικα και ξεροχινο καργαααα οποσ τα λεσσσ!!!!!!οργασμοσ με μεγατονουσ φλοκιον!!!
αλλα διστιχοσ οι πορνοστοχοι μου στιν σιδερικι ιδονι δε μπορουν να σιμβαδισουν με κρικουσ και γιλεκα...
Σαφέστατα η ανωτάτη σιδερικήν θέλει 100% ρίσκο πολλές φορές ... no pain no gain

Μόνο μην γίνει καμιά στραβή και μετά χύνεις μόνο ανάσκελα αντί να εξασκείς την βαρβάτην σπρωχτικήν εύθραυστων μουνέτων.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.840
Πόντοι
3.556
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!
με καταγκαυλοσεσ τορα μιστι μου!!!οι πορνομιονεσ μου παλοντε ριθμικα απο σιδερικι ιδονι ακε ινε ετιμι να χαλιναγογισουν τα ατκατα σιδερα!!!
λιγες μονο ορεσ εμιναν και ι μαχι με τα σιδερα θα ξεκινισι στο ''πορνοσ τζιμ'' ενα απο τα πιο σκλιρα σιδεραδικα τισ πιατσασ μια ανασα απο τα ιγρα καλντεριμια τισ λιοσιον!!!
το χεις πιασει το νοημα τυπε την εχεις βρει τη φορμουλα. απο διατροφη τι φτιαχνεις? σε βλεπω για πολυ στεγνο. δουλευεις πουστη με κινεζο νεροβραστα στανταρ:takethis::rockon::headbaning2:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
εξαψη σιδερικι ιδονισ!!!!!!!χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Σαφέστατα η ανωτάτη σιδερικήν θέλει 100% ρίσκο πολλές φορές ... no pain no gain

Μόνο μην γίνει καμιά στραβή και μετά χύνεις μόνο ανάσκελα αντί να εξασκείς την βαρβάτην σπρωχτικήν εύθραυστων μουνέτων.
Eν τω μεταξύ πάνε πολλά πολλά χρόνια πριν που παρακολούθησα σε σεμινάριο εργασιακής ασφαλείας τον τρόπο να σηκώνεις βάρη, μεταξύ πολλών άλλων θεμάτων. Όλα αυτά τα χρόνια παρακολουθώ τον τρόπο που σηκώνει βάρη και τα διαχειρίζεται ο κόσμος. Το τι παλαβομάρες βλέπω και το τι παράπονα ακούω για πονεμένες μέσες, γόνατα και ώμους δεν περιγράφεται. Βέβαια, πάνω στη δουλειά κι εγώ που τα γράφω αυτά κάνω κουταμάρες. Η κούραση και η πίεση του χρόνου είναι οι χειρότεροι σύμβουλοι.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
το χεις πιασει το νοημα τυπε την εχεις βρει τη φορμουλα. απο διατροφη τι φτιαχνεις? σε βλεπω για πολυ στεγνο. δουλευεις πουστη με κινεζο νεροβραστα στανταρ:takethis::rockon::headbaning2:
ριζι γιασμιν στον πορνοατμο και αυγουλακια φουλ με τον κροκο ενοιτε εδο κ χρονια.και πολουσ κροκουσ!!!!ναι κι ομοσ....δεν εχο πεθενι ακομα απο χολιστερινι για να προλαβο τουσ διατρφολογουσ του ιντερνετ!!!και ολα τα ιπολιπα τα γνοστα...γιαουρτια κοτοπουλα γαλοπουλα τσιπουρα φαγοπιρο καλαμποκισια μακαρονια ...
απο τοτε που περιορισα κατα πολι τιν γλουτενι εχο δει τερατοδεσ διαφορα στουσ πορνομιονεσ μου ινε πιο στεγνοι απο ποτε....προφανοσ πλεον δεν εχο τα τα φουσκοματα τισ γλουτενισ και ι αυτο μεταφραζετε στο να φενετε ι μεσι πιο πορνογραμομενι απο ποτε!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Eν τω μεταξύ πάνε πολλά πολλά χρόνια πριν που παρακολούθησα σε σεμινάριο εργασιακής ασφαλείας τον τρόπο να σηκώνεις βάρη, μεταξύ πολλών άλλων θεμάτων. Όλα αυτά τα χρόνια παρακολουθώ τον τρόπο που σηκώνει βάρη και τα διαχειρίζεται ο κόσμος. Το τι παλαβομάρες βλέπω και το τι παράπονα ακούω για πονεμένες μέσες, γόνατα και ώμους δεν περιγράφεται. Βέβαια, πάνω στη δουλειά κι εγώ που τα γράφω αυτά κάνω κουταμάρες. Η κούραση και η πίεση του χρόνου είναι οι χειρότεροι σύμβουλοι.
Παπαριές είναι τα H&S σεμινάρια εκτός από το κομμάτι με τα βάρη. Αλλά στα γθμναστήρια μόνος του σακατεύεται ο κόσμος μπας και φουσκώσει 2 χιλιοστά παραπάνω ... και να τα πρηξίματα, τα κοψίματα, μετατοπίσεις, δε συμμαζεύεται και ακόμα τρέχουν
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Παπαριές είναι τα H&S σεμινάρια εκτός από το κομμάτι με τα βάρη. Αλλά στα γθμναστήρια μόνος του σακατεύεται ο κόσμος μπας και φουσκώσει 2 χιλιοστά παραπάνω ... και να τα πρηξίματα, τα κοψίματα, μετατοπίσεις, δε συμμαζεύεται και ακόμα τρέχουν
Αυτό ήταν πολύ καλό. Το διοργάνωσε η Σχολή μου και ήταν επικεντρωμένο στους κινδύνους των αντικειμένων σπουδών που προσέφερε. Εποχή που η έννοια του Τεχνικού Ασφαλείας ήταν άγνωστη στην Ελλάδα. Πρακτικό, χρήσιμο και χωρίς ανούσιες θεωρίες. Βέβαια ήταν και το κοινό του σεμιναρίου ανάλογο. Καθαρά χρήστες.
Αυτό που γράφεις για τα γυμναστήρια μεγάλη πληγή. Να λέει ο γυμναστής Α κι αυτοί να κάνουν Ω γιαυτά τα 2 χιλιοστά παραπάνω. Με τα ανάλογα οδυνηρά αποτελέσματα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Αυτό ήταν πολύ καλό. Το διοργάνωσε η Σχολή μου και ήταν επικεντρωμένο στους κινδύνους των αντικειμένων σπουδών που προσέφερε. Εποχή που η έννοια του Τεχνικού Ασφαλείας ήταν άγνωστη στην Ελλάδα. Πρακτικό, χρήσιμο και χωρίς ανούσιες θεωρίες. Βέβαια ήταν και το κοινό του σεμιναρίου ανάλογο. Καθαρά χρήστες.
Αυτό που γράφεις για τα γυμναστήρια μεγάλη πληγή. Να λέει ο γυμναστής Α κι αυτοί να κάνουν Ω γιαυτά τα 2 χιλιοστά παραπάνω. Με τα ανάλογα οδυνηρά αποτελέσματα.
Η απλουστευμένη και ουσιώδης οπτική είναι τι να το κάνεις το πορνιάρικο σώμα αν δεν μπορείς να το κρατήσεις όρθιο
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
εγο δεν ακουσα ποτε γιμναστι ουτε ρωτισα ποτε γιμναστι γι αυτο και μετα απο 17 χρονια σιδερικισ πανδεσιασ δεν εχο βγαλει ποτε προβλιμα εκτοσ απο απλουσ μιικουσ πονουσ.....
παντα εξερευνουσα μονοσ μου τον δρομο για τιν απολιτι εξαψι τισ σιδερικισ ιδονισ!!!
και αυτο σινεχιζο να κανο!!!ακουστε το πορνοαινστικτο σασ!!!
ιμε ετιμοσ να μπο στιν σιδερικι αρενα του πορνοσ τζιμ και να παλεψο με τα σιδερα και να αφιεροσο τισ προπονεσ σε ολουσ εσασ τουσ σκλιροπιρινικουσ πορνουσ που μαχεστε καθιμερινα με τα σιδερα!!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.324
Κριτικές
18
Like
20.276
Πόντοι
4.546
Η απλουστευμένη και ουσιώδης οπτική είναι τι να το κάνεις το πορνιάρικο σώμα αν δεν μπορείς να το κρατήσεις όρθιο
Θα μπορούσαμε να έχουμε μια περιγραφή τι εστί "πορνιαρικο" σώμα;
Να είναι ικανό για στύση; Ένα ημίχρονο, δύο η περισσότερα;
Από αισθητικής απόψεως;
Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom