Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Θα μπορούσαμε να έχουμε μια περιγραφή τι εστί "πορνιαρικο" σώμα;
Να είναι ικανό για στύση; Ένα ημίχρονο, δύο η περισσότερα;
Από αισθητικής απόψεως;
Ευχαριστώ.
Από αισθητική σκοπιά man … στο μπουρδελα είμαστε εννοείται ότι και στύση έχουμε και αντέχουμε 5 γύρους για ζέσταμα :confused: πόσο μάλλον αν πάμε και γυμναστήριο
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Αυτό ήταν πολύ καλό. Το διοργάνωσε η Σχολή μου και ήταν επικεντρωμένο στους κινδύνους των αντικειμένων σπουδών που προσέφερε. Εποχή που η έννοια του Τεχνικού Ασφαλείας ήταν άγνωστη στην Ελλάδα. Πρακτικό, χρήσιμο και χωρίς ανούσιες θεωρίες. Βέβαια ήταν και το κοινό του σεμιναρίου ανάλογο. Καθαρά χρήστες.
Αυτό που γράφεις για τα γυμναστήρια μεγάλη πληγή. Να λέει ο γυμναστής Α κι αυτοί να κάνουν Ω γιαυτά τα 2 χιλιοστά παραπάνω. Με τα ανάλογα οδυνηρά αποτελέσματα.
πολι πορνοδεσ ακουγετε ι σχολι σου πορνε μου!!!
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
πορνε the punisher γαμεις λιγάκι η καθολου??

 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
πορνε the punisher γαμεις λιγάκι η καθολου??

πιτσιλισμαααα φουλ γκαυλεα μου!!!βεργασ ακαποτεσ τσιμπουκοδρομιεσ ι καλιτερεσ τσιμπουκοδρομιεσ στι πιατσα!!!!
για να μιν ξεφευγουμε απο το θεμα τισ σιδερικισ ιδονισ ομοσ εχο να πο σε ολουσ εσασ τουσ χτιστουσ οτι μονο λιγεσ ορεσ εμιναν για τι μεγαλι μαχι με τα σιδερα!!!
το πορνοσ τζιμ ινε ετιμο να ιποδεκτι μια ακομι σιδερικι μαχι και ι πορνομιονεσ να παλθουν αυστιρα κατο απο τουσ ριθμουσ του σιδερικου οργασμου!!!
ι σιδερικι ιδονι ινε μονοδρομοσ...!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
πολι πορνοδεσ ακουγετε ι σχολι σου πορνε μου!!!
Ένα κλασσικό ελληνικό ΑΕΙ πάνισερ, θετικής κατεύθυνσης, με διέξοδο στην αγορά εργασίας. Κάποτε βεβαια, γιατί τώρα όλες οι Σχολές απλά χαρτιά μοιράζουν έτσι όπως έχει γίνει η αγορά.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.327
Like
16.840
Πόντοι
3.556
τυπαρα πανισερ απο συμπληρωμα δουλευεις τιποτα? φαρμακο δεν ρωταω φαινεσαι νατουραλε στο βιντεο
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Ο Punisher είναι ο Giasou της πορνικής σιδερικής τέχνης :rockon:

Μαλάκα μου, μου βγήκαν τα μάτια να σε διαβάσω :confused::tooth:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
τυπαρα πανισερ απο συμπληρωμα δουλευεις τιποτα? φαρμακο δεν ρωταω φαινεσαι νατουραλε στο βιντεο
γενικα ιχα πολλα χρονια να παρο σιμπλιροματα.τορα επιδι εμινα λιγο πισο με το κατασκευαστικο κοματι του ''πορνοσ τζιμ'' ξεκινισα με σιμπλιροματα φουλ γιατι διστιχοσ οι πορνοπροπονισεισ με τα σιδερα δε θα εβγεναν χορισ λιγα σιμπλιροματα...και ινε και ι ελιψι χρονου και γενικα το προγραμα τισ ιμερασ που ινε αδινατον να παρασκευαζο τοσα γευματα με κανονικο φαγιτο...
θα παραθεσο σιντομα τα σιμπλιροματα που περνο!
απο φαρμακο ουτε καν...αυτα ινε για τουσ χαζοχιστεσ μονο!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
παρουσιαζο σε ολουσ τουσ χτιστουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ το ''πορνοσ τζιμ'' ενα απο τα πιο σκλιρα σιδεραδικα στι καρδια τισ πιατσασ μια ανασα απο τα μπουρδελα τισ λιοσιον!!!
τα χροματα του ''πορνοσ τζιμ'' ινε εμπνευσμενα απο τισ εμπιριεσ μου στα ιγρα καλντεριμια του εροτα!!!
το βαψιμο εγινε απο εμενα τον διμιουργο του πορνοσ τζιμ και οχι απο επαγελματια ελεοχροματιστι οποτε να ιστε επιικισ μαζι μου χιστεσ μου!!!

 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
προτεινι κουμπονο αυτι https://www.nutraholic.com/gr/1935-MUTANT-Whey.html

πριν τιν μαχι με τα σιδερα λιγα νιτρικα οξιδια να ανεβενι λιγακι ι πορνολιμπιντοσ!

κρεατινι για μετα τιν προπονισι https://www.nutraholic.com/gr/3784-MUSCLETECH-CellTech.html

παμε για πολι σκλιροπιρινικεσ μαχεσ με τα σιδερα χτιστοι μου!!!!
αυστιρα,δινατα,ριθμικα !!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Τι να αποφεύγω εκτός από γλυκά και ψωμί;
Γενικά τις μεγάλες ποσότητες , επίσης αν θες δοκίμασε και την διαλλειματική νηστεία λένε οτι δουλεύει , δηλαδή μένεις νηστικός το πρωί μέχρι τις 12 η 2 το μεσημέρι , και τρως 2-3 γευματα απο τις 2 μέχρι τις 10 κάπως έτσι , εγω δεν την δοκίμασα ... πάντως αν ψάξεις στο youtube έχει πολλά βίντεο σχετικά με την διαλλειματική. πχ αυτό εδω αλλά έχει και άλλα πολλά.

 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.454
Like
1.452
Πόντοι
216
Παπαριές είναι τα H&S σεμινάρια εκτός από το κομμάτι με τα βάρη. Αλλά στα γθμναστήρια μόνος του σακατεύεται ο κόσμος μπας και φουσκώσει 2 χιλιοστά παραπάνω ... και να τα πρηξίματα, τα κοψίματα, μετατοπίσεις, δε συμμαζεύεται και ακόμα τρέχουν
το προβλημα ειναι οτι δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι ταλεντο για να σηκωνουν πολλα κιλα. δηλαδη αλλος εχει μικρες κλειδωσεις στους αγκωνες στα ποδια, η στους ομους διαφορετικη ανατομια με την κλειδα τους κτλ αλλα οι μυωνες δυναμωνουν λογω της τεστοστερονης οχι ομως και οι αρθρωσεις οι οποιες δεχονται συστηματικα για πολλα χρονια τεραστιες πιεσεις
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Γενικά τις μεγάλες ποσότητες , επίσης αν θες δοκίμασε και την διαλλειματική νηστεία λένε οτι δουλεύει , δηλαδή μένεις νηστικός το πρωί μέχρι τις 12 η 2 το μεσημέρι , και τρως 2-3 γευματα απο τις 2 μέχρι τις 10 κάπως έτσι , εγω δεν την δοκίμασα ... πάντως αν ψάξεις στο youtube έχει πολλά βίντεο σχετικά με την διαλλειματική. πχ αυτό εδω αλλά έχει και άλλα πολλά.

Δεν ρισκάρω σε τέτοια. Το πρωί τώρα τρώω ένα τοστ η καμία μπάρα με καφέ μεσημέρι φαγητο κανονικό Χωρις ψωμί.
Το απόγευμα τι να φας είναι το πρόβλημα; το βραδι γάλα με δημητριακά η γιαούρτι να χάσουμε κάνα κιλό έχω πάει 79 και είμαι 1.73
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Δεν ρισκάρω σε τέτοια. Το πρωί τώρα τρώω ένα τοστ η καμία μπάρα με καφέ μεσημέρι φαγητο κανονικό Χωρις ψωμί.
Το απόγευμα τι να φας είναι το πρόβλημα; το βραδι γάλα με δημητριακά η γιαούρτι να χάσουμε κάνα κιλό έχω πάει 79 και είμαι 1.73
τα διμιτριακα που κικλοφορουν στιν αγορα ινε σχεδον ολα τιγκα στι ζαχαρι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: shadow

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
το προβλημα ειναι οτι δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι ταλεντο για να σηκωνουν πολλα κιλα. δηλαδη αλλος εχει μικρες κλειδωσεις στους αγκωνες στα ποδια, η στους ομους διαφορετικη ανατομια με την κλειδα τους κτλ αλλα οι μυωνες δυναμωνουν λογω της τεστοστερονης οχι ομως και οι αρθρωσεις οι οποιες δεχονται συστηματικα για πολλα χρονια τεραστιες πιεσεις
Αυτά είναι για τα ΜΗ μέλη του bou.

Εδώ σηκώνουμε 1,5 φορά το βάρος του σώματός μας 4Χ16 μόνο για το ζέσταμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Δεν ρισκάρω σε τέτοια. Το πρωί τώρα τρώω ένα τοστ η καμία μπάρα με καφέ μεσημέρι φαγητο κανονικό Χωρις ψωμί.
Το απόγευμα τι να φας είναι το πρόβλημα; το βραδι γάλα με δημητριακά η γιαούρτι να χάσουμε κάνα κιλό έχω πάει 79 και είμαι 1.73
Δεν είναι και τόσο extreme αυτό απο ότι λένε , το ένα γευμα την μέρα που δοκιμάζουν κάποιοι εκείνο ναι :P

Το βράδυ και εγω τρώω γιαούρτι με κομματάκια φρούτα μέσα και κορν φλέικς , και σκέφτομαι να αφαιρέσω τα κορν φλέικς μήπως χάσω και εγω τίποτα.

Επίσης τελευταία τρώω πρωινό και μετά προσπαθώ το μεσημεριανό να το φάω πιό αργά , δηλαδή κατα το απόγευμα , ούτως ώστε να έχω μόνο 3 γεύματα μαζί με το βραδυνο.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Δεν είναι και τόσο extreme αυτό απο ότι λένε , το ένα γευμα την μέρα που δοκιμάζουν κάποιοι εκείνο ναι :P

Το βράδυ και εγω τρώω γιαούρτι με κομματάκια φρούτα μέσα και κορν φλέικς , και σκέφτομαι να αφαιρέσω τα κορν φλέικς μήπως χάσω και εγω τίποτα.

Επίσης τελευταία τρώω πρωινό και μετά προσπαθώ το μεσημεριανό να το φάω πιό αργά , δηλαδή κατα το απόγευμα , ούτως ώστε να έχω μόνο 3 γεύματα μαζί με το βραδυνο.
Απορία είναι καταληλα τα κορν φλεικς λογικά δίνουν ενέργεια οπότε μάλλον πιο καταληλα πρωί νομίζω αλλά το να βρεις να φας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom