Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Φτιάξε αγορίνα την πλατούλα σου και τη μέση σου για αρχή να μην τα ξεκολλάς με τη μέση

Θα σου ανοίξουν τα μάτια χιλιάδες βίντεο στο ιντερνετ ή δεν σου μένει χρόνος επειδή αραδιάζεις γραφικότητες ?
θα προσπαθισο διδασκαλε τισ σιδερικισ ιδονισ να βελτιοσο τιν πορνοτεχνικι μου μιασ κ ιμε πολι νεοσ σε αυτιν τιν πορνοδεσ ασκισι!!!
ελπιζο καποτε να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον σσου διδασκαλε τισ σιδερικισ γκαυλασ!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
θα προσπαθισο διδασκαλε τισ σιδερικισ ιδονισ να βελτιοσο τιν πορνοτεχνικι μου μιασ κ ιμε πολι νεοσ σε αυτιν τιν πορνοδεσ ασκισι!!!
ελπιζο καποτε να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον σσου διδασκαλε τισ σιδερικισ γκαυλασ!!!
Κάνε ότι καλύτερο μπορείς αγορίνα ... εμένα δε μου κάνει διαφορά είτε σου μείνει μέση είτε όχι
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Κάνε ότι καλύτερο μπορείς αγορίνα ... εμένα δε μου κάνει διαφορά είτε σου μείνει μέση είτε όχι
θα κανο οτι καλιτερο ψολοβροντι μου!!!χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Χερετο όλους τους μιστεσ και χιστεσ τις σιδερικισ ιδονισ. Σιμερα στο πορνοσ Τζιμ το πιο καλτ σιδεράδικο τις πιάτσας έγινε το μεγάλο πορνοβιμα !!!οποσ σας ιχα ιποσχεθι 40 κιλακια βιθισεισ ... Ζιταο ταπεινά σιγνομι σε όσους Τιτάνες μιστεσ διδασκάλους τις σιδερικισ ιδονισ δε κατάφερα να φανο αντάξιος τον σιδερικον πορνοπροσδοκιον τους. Ιποσχομε σιντομα μεγαλιτερα πορνοφορτια.σιντομα βίντεο...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Μονόζυγο 25 κιλά μια επαναλιψι για τιν μέγιστο πορνοδιναμι για όλους εσάς τους λάτρεις τις σιδερικισ ιδονισ.
Άνετος, ωραίος, καβλιαρης. Σίγουρα μπορείς να το φορτώσεις κι αλλο. Αφού πας για δύναμη, δοκιμασε με πιο κλειστή λαβή και θα βγάλεις περισσότερα
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.454
Like
1.452
Πόντοι
216
Πολι σκλιρι σιδερικι μαχι σιμερα εξελίχθηκε στο πορνοσ Τζιμ. 110 κιλά και πάμε σιγά σιγά να ανεβενουμε. Ι τεστοστερόνη βαρεσε κόκκινα και οι μίονες ενιοσαν τιν απολιτι πορνό κοριφοσι!!!

γεια χωρις να θελω να κανω τον εξυπνακια προσεξα η μεση σου κανει μια ελαφρα καμπουρα και αυτο ειναι πολυ σοβαρο λαθος γιατι ετσι καταπονεις τους χονδρους αναμεσα στους σπονδυλους. τωρα στατιστικα παντα, πολλοι ανθρωποι ακομα και αν δεν την εχουν πιεσει την μεση τους ποτε καποια στιγμη σε μεγαλυτερη ηλικια τους βγαζει προβληματα. αρα πρεπει να την προσεχουμε πολυ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Πολι σκλιρι σιδερικι μαχι σιμερα εξελίχθηκε στο πορνοσ Τζιμ. 110 κιλά και πάμε σιγά σιγά να ανεβενουμε. Ι τεστοστερόνη βαρεσε κόκκινα και οι μίονες ενιοσαν τιν απολιτι πορνό κοριφοσι!!!

Καυλέουρα, κάνεις το λάθος να μη σφίγγεις τα φτερά προτού ξεκινήσεις την άρση, για αυτό σπάει η μέση σου. Επίσης τα χέρια πάντα τεντωμένα.
Πρέπει να νιώσεις ότι σηκώνεις τα κιλά με τα πόδια και όχι με τους ραχιαίους.
Για μένα παρε straps, άσε τις mixed λαβές, είναι τέρμα άβολες
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
βιθισισ 2 επαναλιψισ με 40 κιλα.για ολουσ εσασ τουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ αφιοερομενο!
και παλι ζιτο σιγνομι απο τουσ ''ιπεραθλιτεσ'' χτιστουσ του διαδικτιου αν δε μπορεσα να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον τουσ!!!
ιποσχομε σιντομα μεγαλιτερα φορτια!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Καυλέουρα, κάνεις το λάθος να μη σφίγγεις τα φτερά προτού ξεκινήσεις την άρση, για αυτό σπάει η μέση σου. Επίσης τα χέρια πάντα τεντωμένα.
Πρέπει να νιώσεις ότι σηκώνεις τα κιλά με τα πόδια και όχι με τους ραχιαίους.
Για μένα παρε straps, άσε τις mixed λαβές, είναι τέρμα άβολες
ναι ψολαρα μου εχισ δικιο. πρεπει να ιμε πιο κορδομενοσ....ιπαρχι πορνοελιψι καλισ τεχνικισ σε αυτιν τιν πορνοασκισι...
τιν κανο λιγοτερο απο ενα χρονο κ ακομα δεν τιν εχο βρι...απορο ποσ μου ιρθε μετα απο τοσα χρονια σιδερικισ ιδονισ να ξεκινισο τισ αρσισ πορνοθανατου...
βασικα τιν ξεκινισα και ειδα οτι μου ανεβαζε πολι τιν τεστο κ τορα εχο πορνοεθιστι.....
αλλα αν δε τι βρο θα τιν σταματισο γιατι ινε πολι επικινδινι ασκισι ιδικα αν ι τεχνικι ινε λαθοσ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
βιθισισ 2 επαναλιψισ με 40 κιλα.για ολουσ εσασ τουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ αφιοερομενο!
και παλι ζιτο σιγνομι απο τουσ ''ιπεραθλιτεσ'' χτιστουσ του διαδικτιου αν δε μπορεσα να φανο ανταξιοσ τον πορνοπροσδοκιον τουσ!!!
ιποσχομε σιντομα μεγαλιτερα φορτια!!!
Μαλακα καυλιαρι ο πιτσιλιστισ ισε ρε φιλε? Ποοοο σε παο δικιε μου!!! Τεραστιοσ πορνοσ οποσ παντα!!! ισε δεν ισε ο πιτσιλιστισ τα σεβι μου!!
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!! Παρακαλω βοηθηστε με!
Ξερετε κανενα γυμναστηριο που να ειναι ανοιχτο 13 με 16 Αυγουστου?
Ολα τα μπουρδελα ειναι κλειστα κ εγω καθομαι και παιρνω καργιολια αδικα! Τα χω παρει αγρια λεμε!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.850
Πόντοι
3.556
τυπε γιατι δε ρωτας το τυπο πανισερ, αν εχει χωρο να σε φιλοξενήσει? :undecided::undecided::undecided:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!! Παρακαλω βοηθηστε με!
Ξερετε κανενα γυμναστηριο που να ειναι ανοιχτο 13 με 16 Αυγουστου?
Ολα τα μπουρδελα ειναι κλειστα κ εγω καθομαι και παιρνω καργιολια αδικα! Τα χω παρει αγρια λεμε!
Οταν μπει ο καυλιαρης ας ενημερωσει αν δεχεται επισκεπτες που μπορουν να βοηθησουν και σαν τρεινινγκ παρτνερς αυτες τις αγιες μερες που σταυρωνεται η παναγιτσα.
Ειμαι ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ο ατσαλινος ιπποτης της σιδερικης ιδονης και ζω και αναπνεω για να ριχνω ακαποτα και να λυγιζω τα σιδερα με τους πορνομυωνες!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.850
Πόντοι
3.556
άφαντος ο τυπος πανισερ μετα την προταση συνεργασιας που έλαβε :undecided: :undecided: :undecided:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1

αφιερομενο σε ολουσ τουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ και ιδικα στον πουσταλεκο κονκισταδορο του παθουσ!!!!
νεο ρεκορ 45 κιλα βιθισισ μια επαναλιψι με πολι πορνοδεσ κλισι προσ τα μεσα που αυξανι το βαθμο δισκολιασ φισικα!στοχοσ τα 50 κιλα...
παμε δινατα χτιστοι μου!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Οταν μπει ο καυλιαρης ας ενημερωσει αν δεχεται επισκεπτες που μπορουν να βοηθησουν και σαν τρεινινγκ παρτνερς αυτες τις αγιες μερες που σταυρωνεται η παναγιτσα.
Ειμαι ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ ο ατσαλινος ιπποτης της σιδερικης ιδονης και ζω και αναπνεω για να ριχνω ακαποτα και να λυγιζω τα σιδερα με τους πορνομυωνες!!!
χρονια και ζαμανια πουτσαρα μου λεβεντι μου τσολια μου!!!!
ελπιζο το κρεατινο ραβδι του ατσαλινου πορνοπολεμιστι πουστλεκου να πιτσιλαι και να τιμορι ολεσ τισ ατακτεσ αμαζονεσ!!!
επισισ ελπιζο οι πορνομιονεσ του πουσταλεκου να εχουν μεγαλοσι και να χαριζουν τιν σιδερικι ιδονι σε ολεσ τισ ξεδιαντροπεσ γκαυλομενεσ κορασιδεσ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom