Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Καλημέρα Punisher, ήθελα απλά να σου πω ότι ξεκινάω κάμψεις σε λίγο. Ο στόχος είναι max επαναλήψεις, ξεκούραση 15 δευτερόλεπτα, τρεις επαναλήψεις, ξεκούραση, τρεις, και πάει λέγοντας, μέχρι να μην μπορώ να κάνω άλλες. Spot me!
ελα πορνος!τους αιματωσες τους μυωνες σου?
πες μας πορνοεντυπωσεις να ξεροχυσουμε!!! :cum:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
ελα πορνος!τους αιματωσες τους μυωνες σου?
πες μας πορνοεντυπωσεις να ξεροχυσουμε!!! :cum:

Έφτασα τις 100 επαναλήψεις. Το στήθος μου ήταν έτοιμο να εκραγεί, το pump ήταν απερίγραπτο. Πήγα στον καθρέφτη, σφίχτηκα και ξεφυσηξα με περηφάνια. Με κοίταξα, μου έκλεισα το μάτι και είπα «τα λέμε την επόμενη Τετάρτη».
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Μυστες καμια ασκηση η συνδυασμο ασκησεων που να αντικαθιστα τα deadlifts?
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Μυστες καμια ασκηση η συνδυασμο ασκησεων που να αντικαθιστα τα deadlifts?
να την αντικαταστησεις με καποια αλλη μεμονωμενη ασκηση δε νομιζω ....
αλλα αμα παιζεις τους μυωνες σου σε υψηλες και χαμηλες τροχαλιες με διαφορετικες λαβες(ουδετερη,πρηνη,υπτια) και ανοιγμα χεριων (πιο κλειστα,πιο ανοιχτα)θα εισαι μια χαρα!
αυτο οσο αναφορα την πορνοεκγυμναση των μυονων της ομωπλατης και του πλατυ ραχιαιου!
:rockon:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.442
Like
4.918
Πόντοι
456

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
να την αντικαταστησεις με καποια αλλη μεμονωμενη ασκηση δε νομιζω ....
αλλα αμα παιζεις τους μυωνες σου σε υψηλες και χαμηλες τροχαλιες με διαφορετικες λαβες(ουδετερη,πρηνη,υπτια) και ανοιγμα χεριων (πιο κλειστα,πιο ανοιχτα)θα εισαι μια χαρα!
αυτο οσο αναφορα την πορνοεκγυμναση των μυονων της ομωπλατης και του πλατυ ραχιαιου!
:rockon:

Τυπε μου ειμαι εγχειρισμενος λαπαροσκοπικα στη μεση λογω δισκοκοιλης..Ενω με τα καθισματα δεν εχω κανενα θεμα(80 κιλα παιζω μπαλα) στις αρσεις και με λιγα κιλα και παντα με ζωνη με χτυπαει κατευθειαν στο σημειο που εγχειριστηκα εξ ου και η αναζητηση για εναλλακτικες ασκησεις
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Τυπε μου ειμαι εγχειρισμενος λαπαροσκοπικα στη μεση λογω δισκοκοιλης..Ενω με τα καθισματα δεν εχω κανενα θεμα(80 κιλα παιζω μπαλα) στις αρσεις και με λιγα κιλα και παντα με ζωνη με χτυπαει κατευθειαν στο σημειο που εγχειριστηκα εξ ου και η αναζητηση για εναλλακτικες ασκησεις
πωωωωωωωωωωωωωωωω!πιπα κώλο εμπλοκη μυστη μου..
εγω στη θεση σου δε θα εκανα ουτε μισα καθισματα ουτε ολοκληρα καθισματα ...ουτε αρσεις θανατου...προσωπική μου γνωμη παντα...
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αν οι μυωνες σου ειναι τοσο ερεθισμενοι με τις αρσεις θανατου και θελεις οπωσδηποτε να ερθεις σε οργασμο με την εν λογο ασκηση δοκιμασε να σηκωσεις την μπαρα λιγο πιο ψηλα απο το πατωμα.να εχει μια μικρη πορνοανυψωση απο το εδαφος η μπαρα!ισως ετσι να μη σε χτυπαει στη μεση τοσο πολυ.... :headbaning2:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Έφτασα τις 100 επαναλήψεις. Το στήθος μου ήταν έτοιμο να εκραγεί, το pump ήταν απερίγραπτο. Πήγα στον καθρέφτη, σφίχτηκα και ξεφυσηξα με περηφάνια. Με κοίταξα, μου έκλεισα το μάτι και είπα «τα λέμε την επόμενη Τετάρτη».
ξεροχυνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
αν οι μυωνες σου ειναι τοσο ερεθισμενοι με τις αρσεις θανατου και θελεις οπωσδηποτε να ερθεις σε οργασμο με την εν λογο ασκηση δοκιμασε να σηκωσεις την μπαρα λιγο πιο ψηλα απο το πατωμα.να εχει μια μικρη πορνοανυψωση απο το εδαφος η μπαρα!ισως ετσι να μη σε χτυπαει στη μεση τοσο πολυ.... :headbaning2:
Τυπε μου ψοφαω γι αυτην την ασκηση αλλα να φανταστεις μονο την κινηση να εκτελεσω χωρις καθολου βαρη τσιμπαει αμεσως το σημειο.. Με βαρη θελω ενα τριημερο να φυγουν οι πονοι οποτε αναγκαστηκα βγαινει η ασκηση αυτη απ την πορνοφαρετρα μου..με τα καθησματα κανενα θεμα..
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Τυπε μου ψοφαω γι αυτην την ασκηση αλλα να φανταστεις μονο την κινηση να εκτελεσω χωρις καθολου βαρη τσιμπαει αμεσως το σημειο.. Με βαρη θελω ενα τριημερο να φυγουν οι πονοι οποτε αναγκαστηκα βγαινει η ασκηση αυτη απ την πορνοφαρετρα μου..με τα καθησματα κανενα θεμα..
σε καταλαβαινω μυστη μου!υγραίνεται ο φαλος σου με αρσεις!!!
θελω και γω ναμπω σιγα σιγα με πολυ ελαφρια κιλα στις αρσεις!
ανεβασει φουλ τεστο!!τρεχουν ζουμια απο την κρεατινη ραβδο αυτοματως!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
χαιρετω τους λατρεις της σιδερικης ηδονης!
οι πορνομυωνες σημερα αισθανονται μια πορνοευεξια μετα την χθεσινη μαχη με τα σιδερα μαζι με εκλεκτους πορνοσυναγωνιστες!
η πορνοδης ενταση,τα τιτανωδεις φορτια εκαναν τους μυωνες μου να ζησουν την απολυτη σιδερικη εμπειρια!
οι μυωνες παλλονταν, τα κορμια ειχαν λαχανιασει ..οχι απο την ελλειψη οξυγονου αλλα απο την εξαρση σιδερικης πανδαισιας!
οι μυικες ινες διαγραφονταν στα πορννωδες κορμια μας ετοιμες να σκισουν το δερμα ...
παραθετω πορνοβιντεο με τους μυωνες να παλλονται δυνατα,αυστηρα και ρυθμικα!!!
αφιερωμενο σε ολους τους τσιρτσιναμπες λατρεις τις σιδερικης ηδονης!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
που ειναι οι χτιστολεβεντες μας?πιτσιλανε γι αυτο ειναι πορνοαπασχολημενοι και χαθηκαν?
παρτε αλλο ενα βιντεο με ατακτους σκληρους πλημμυρισμένους απο αιμα μυωνες να παλλονται υπο τον ρυθμο της σιδερικης ηδονης!
απο χθεσινη προπονα με σιδερικους συνοδοιπορους!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
ελα μυστη μου!με μπερδευεις με καποιον αλλον!δεν τον ξερω τον μυστη σαβιδη!
ειμαι ενας πορνος απο τα παλια ...που διψαει μονο για σιδερικη ηδονη!!! :rockon:
Επέστρεψε ο ΘΡΥΛΟΣΣΣΣ
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Επέστρεψε ο ΘΡΥΛΟΣΣΣΣ
ooooooooooooo ψωλαρα μου!!!!!ξεροχυνωωωωωω!!!
κανονισε να παμε να λουλαρουμε κανα βραδυ σε κανα τεκε να καυλαντισουμε!
δευτερα ανοιγουν οι τεκεδες!θα ειμαι στην αγρια πιατσα και θα ρουφαω αργιλεδακι μετα απο αβυσσαλεα προπονηση σιδερικης ηδονης!
ελα για καυλαντα!!!!σε εχουμε τερατωδης αναγκη  :headbaning2: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
ooooooooooooo ψωλαρα μου!!!!!ξεροχυνωωωωωω!!!
κανονισε να παμε να λουλαρουμε κανα βραδυ σε κανα τεκε να καυλαντισουμε!
δευτερα ανοιγουν οι τεκεδες!θα ειμαι στην αγρια πιατσα και θα ρουφαω αργιλεδακι μετα απο αβυσσαλεα προπονηση σιδερικης ηδονης!
ελα για καυλαντα!!!!σε εχουμε τερατωδης αναγκη  :headbaning2: :rockon:
Μεσαααα
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
χαιρετω τους ψολαραδες της σιδερικης ηδονης!
λοιπον εχουμε πορνοθεμα για συζητηση!
στο εν λογο βιντεο ενας μυστης της σιδερικης ηδονης υποστηριζει την χαμηλη ενταση cardio ασκηση με διαστηματα...δηλαδη εξηγει πως αν παιξεις 30 λεπρα τρεξιμο με χαμηλη ενταση και μετα ξεκουρστεις για 30 λεπτα και μετα τρεξεις για ακομα 30 λεπτα καις περισσοτερο λιπος...
και εξηγει πως για παραδειγμα τρεχεις για 30 λεπτα τελειωνει το ενδομυικο λιπος και στα 30 λεπτα που θα ξεκουραστεις το υποδορειο λιπος μεταναστευει στο ενδομυικο.το γεμιζει δηλαδη εφοσον εχει αδειασει.
και ετσι λεει καις πραγματικα το υποδορειο λιπος !!!
ο τυπος μιλαει στα ρωσσικα αλλα εχει και αγγλικους υποτιτλους.
οτι καταλαβα εγω απο τα ρωσικα σας το μετεφερα.καπιος χτιστος που ξερει καλα αγγλικα ας μας κανει μια πιο καλη μεταφραση !
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
μια πορνοδιευκρινηση οτι αυτο εχει να κανει για την μεγιστη καυση πορνολιπους
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
μια πορνοδιευκρινηση οτι αυτο εχει να κανει για την μεγιστη καυση πορνολιπους
Υπάρχουν πάντως μύθοι και μύθοι για την καύση λίπους , ενας απο αυτους είναι οτι το πρωι με άδειο στομάχι καις περισσότερο λίπος , εδώ ένας φοιτητής τεφαα μάλλον τον καταρρίπτει ... το καλό είναι πως είναι στα ελληνικά οπότε δεν χρειάζεται μετάφραση :)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom