Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Κάπου στο 2:20 του βίντεο λέει οτι πηραν μερικους αθλητές , και τους χωρισαν σε ομάδες που η μια ομάδα προπονούνταν με 1/4 squat , η δευτερη ομάδα με 1/2 squat και η τρίτη ομάδα με ολόκληρα squat , και στο πινακάκι δείχνει οτι την μεγαλύτερη αύξηση στο άλμα είχαν αυτοι που έκαναν το 1/4 squat , και η εξήγηση που δίνει είναι οτι οταν ετοιμάζεσαι για άλμα δεν παίρνεις φόρα απο τέρμα κάτω , αλλά παιρνεις φόρα περίπου απο το τέρμα κάτω του 1/4 squat.

Δεν ξέρω αν τα εξήγησα καλά η αν έκανα καλη μετάφραση , αν έκανα κάποιο λάθος ... και η προσπάθεια αρκει :P
καλη προσπαθεια μυστη μου!
λεει και αλλα πολλα πραματα.αν καποιος μπορουσε να μας μετεφρασει πιο στοχευμενα σε περισσοτερες λεπτομερειες θα ηταν καλο!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Ποστάρω ένα παράδειγμα χαμηλού ορμονικού προφίλ που χρήζει άμεσης αποκατάστασης προτού καν σκεφτεί την γυμναστική ή μυική υπερτροφία

Πανεμορφε, απλη και συντομη ερωτηση.

Πιστευεις στην αγαπη; Θεωρεις οτι μια γυναικα μπορει να σε αγαπησει; Οτι μπορεις να αγαπησεις μια γυναικα;

Ναι ή οχι αρκει για να παμε παρακατω.

:2funny:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
πανεμορφε καθοδηγησε μας στα σιδερικα μονοπατια μυστη μου!!!το εχουμε πελωρια αναγκη!!! :kneel:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αυτο ειναι το καναλι ενος ρωσου bodybuilder!
για οποιον γνωριζει την ρωσικη γλωσσα ειναι αρκετα ενδιαφερον!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
πανεμορφε καθοδηγησε μας στα σιδερικα μονοπατια μυστη μου!!!το εχουμε πελωρια αναγκη!!! :kneel:

Εσένα πρέπει να σου βρω μια γκομενα να ηρεμήσεις γιατί 6000 ποστ γκρίνια δεν έχω ξαναδεί και ανεβαίνουν τα νούμερα επικίνδυνα. Δε σου υπόσχομαι αλλά έστειλα σε κάτι γνωστές «40αρης ρώσος, άνεργος μόνος ευαίσθητος αλλά και πολύ συνειδητοποιημένος, με μεγάλη αγάπη για τις γυναίκες, ψάχνει το ταίρι του» περιμένω απαντήσεις. Τώρα αν η μια είναι με ψυχοφάρμακα ή της άλλης βρομάνε τα πόδια μη σε πτοήσει, δες το θετικά.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Εσένα πρέπει να σου βρω μια γκομενα να ηρεμήσεις γιατί 6000 ποστ γκρίνια δεν έχω ξαναδεί και ανεβαίνουν τα νούμερα επικίνδυνα. Δε σου υπόσχομαι αλλά έστειλα σε κάτι γνωστές «40αρης ρώσος, άνεργος μόνος ευαίσθητος αλλά και πολύ συνειδητοποιημένος, με μεγάλη αγάπη για τις γυναίκες, ψάχνει το ταίρι του» περιμένω απαντήσεις. Τώρα αν η μια είναι με ψυχοφάρμακα ή της άλλης βρομάνε τα πόδια μη σε πτοήσει, δες το θετικά.
ξεροχυνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πορνος!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αυριο ειμαι ετοιμος να μπω στο μονοζυγο με 41κιλο αλτηρα στη μεση για 1 επαναληψη!
μονο και μονο που το σκευτομαι οι μυωνες μου παλονται ερεθισμενοι απο ηδονη!!!
παμε δυνατα χτιστοι για την μεγιστη πορνοεπαναληψη!!! :heavymetalbig:
 

c_blu

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
250
Like
125
Πόντοι
1
Συμπλήρωση με αμινοξέα; Είναι σημαντική;
κάνουν όντως δουλειά;

Ευχαριστώ!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Συμπλήρωση με αμινοξέα; Είναι σημαντική;
κάνουν όντως δουλειά;

Ευχαριστώ!
αν σου περισευουν χρηματα ισως ναι.
και λεω ''ισως'' διοτι και να περισευουν χρηματα και να παρεις αμινοξεα ...θα πρεπει ενοειτε και ολα τα υπολοιπα γευματα να ειναι σωστα,μελετημενα και οχι αχρηστες τροφες...και να παρθουν τα αμινοξεα αν υπαρχει καποιο ελλειμα πρωτεινης στο συνολο...αν η διατροφη σου ειναι η ιδανικη τοτε δεν υπαρχει λογος...
αλλιως απλα θα πεταξεις τα πορνοευρω σου ,που θα μπορουσες καλιστα να τα γλεντησεις με μια ομορφη πουτανιτσα στο μεταξουργειο η εστω στην φυλης η στην λιοσιων! :knockinb:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
που ειναι οι χτιστοι μας?
οι μυωνες μου εχουν αναγκη να γεμίσουν με αιμα !!! μου το ζητανε...εχουν αναγκη την πληρη πορνοσυστολη!!!
μου το φωναζουν!!!ειναι επιτακτικη αναγκη!ειναι πρωταρχικη αναγκη!
τα βραδια μου διηγουνται τα αβυσσαλέα ονειρα πως βαλδαλιζουν σκληρους σιδερενιους αλτηρες και στρογγυλους δισκους απο μαντεμι.
η σιδερικη πανδαισια ειναι μονοδρομος και πλησιαζει!!!
:headbaning1: :headbaning1: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.475
Πόντοι
41.447
οι πορνομυωνες μου ειναι ετοιμοι να εκραγουν και παλονται διαρκως(οπως ο μυνονας του φαλου οταν βλεπει ενα ατακτο πορνιδιο) ζητωντας σιδερικη ηδονη!!!
οι πορνομυικες ινες βρισκονται σε κατασταση πορνοαναρωσης σημερα μετα την χθεσινη σιδερικη πανδαισια!
οι μυωνες αποζητουν συνεχως την μεγιστη ενταση,το μεγιστο φορτιο για να επελθει η κορυφωση της μεγιστης δυναμης! :headbaning2:

μετα απο πολλα χρονια τωρα στα γεραματα σκευτομαι να ξανα ξεκινησω τις πολυσυζητημενες αρσεις θανατου με λιγα κιλα βεβεα!
ισα κι ισα να ανεβει η τεστο να φτιαχνουμε παπαρι!αν και με κλειστα τα τσαρδια ακομα... ο μυωνας του φαλου θα παλεται εγκλωβισμενος μεσα στην υφασματινη φυλακη! :tn04:

Πιτσι βγες απο τον the punisher!!!! :priest: :priest: :priest:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
καυλημερα σε ολους τους χτιστους!
οι μυωνες μου ονειρευτηκαν την υπερμεγιστη ταση στις ελξεις στο μονοζυγο με τιτανωδες αλτηρα 41 κιλων και ειναι ετοιμοι να πραγματοποιησουν την πορνοπροφητεια!!!
παμε δυνατα με μιζερο πολυβιταμινη απο τα lidl!
 

Συνημμένα

  • IMG_20200520_101708.jpg
    IMG_20200520_101708.jpg
    767,1 KB · Εμφανίσεις: 18
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
καυλημερα σε ολους τους χτιστους!
οι μυωνες μου ονειρευτηκαν την υπερμεγιστη ταση στις ελξεις στο μονοζυγο με τιτανωδες αλτηρα 41 κιλων και ειναι ετοιμοι να πραγματοποιησουν την πορνοπροφητεια!!!
παμε δυνατα με μιζερο πολυβιταμινη απο τα lidl!

Καλημέρα Punisher, ήθελα απλά να σου πω ότι ξεκινάω κάμψεις σε λίγο. Ο στόχος είναι max επαναλήψεις, ξεκούραση 15 δευτερόλεπτα, τρεις επαναλήψεις, ξεκούραση, τρεις, και πάει λέγοντας, μέχρι να μην μπορώ να κάνω άλλες. Spot me!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Καλημέρα Punisher, ήθελα απλά να σου πω ότι ξεκινάω κάμψεις σε λίγο. Ο στόχος είναι max επαναλήψεις, ξεκούραση 15 δευτερόλεπτα, τρεις επαναλήψεις, ξεκούραση, τρεις, και πάει λέγοντας, μέχρι να μην μπορώ να κάνω άλλες. Spot me!
αντοχη στη δυναμη θα παιξει ο πορνος μας?
εισαι ενας κινητος οργασμος!!!με εκανες να ξεροχυσω πρωι πρωι!!!
δωσε πονο λεβεντη μου!!!! :headbaning1: :rockon: :rockon: :rockon: :kneel:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
τιμωρησε τα ατακτα υποπροιοντα του γαλακτικου οξεος μυστη μου!!!μη σε πτοήσει ψολαρα μου!!!μεινε αγεροχος τσολια μου ,λενεβτη μου!!!κρατα γερα!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.475
Πόντοι
41.447
Όλοι οι φουσκωτοι φαρμακωμενοι με τα γυμναστήρια κλειστά τόσους μήνες τι θα κάνουν ενοψή καλοκαιριού και παράλιας?
:think:


Πώς θα επιδείξουν το ηλιοκαμενο ινώδες άτριχο πορνοκορμι τους?
Πώς θα στέκονται όρθιοι στη μέση της γεμάτης πλαζ αλοιφωντας με λάδι τους πρησμένους μυωνες τους???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom