Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ειδικά μηχανήματα έχουν μόνο εγκαταστάσεις που προπονούνται για ενόργανη, πρέπει να βρεις ένα τέτοιο κέντρο και δεν έχω ιδέα πού στην Αθήνα.


Φίλε ή κάνεις πλάκα ή δεν έχεις μπει ποτέ σε γυμναστήριο.
Έβαλα το video για να δώ το super duper μηχάνημα ενόργανης και έπεσα επάνω σε ένα απλό press trainer το οποίο υπάρχει σε όλα τα μεγάλα γυμναστήρια και μπορείς να το αγοράσεις και για το σπίτι σου.
Από τα υπόλοιπα που γράφεις περί μίμησης κίνησης και ειδικά για τα φάρμακα δεν βγαίνει κανένα νόημα.
Προσωπικά σταματάω να ασχολούμαι με ανοησίες...
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
οοοο πανμεγιστε μυστη της σιδερικης ηδονης μαξιμιλιαν!!!
οι μυονες μου αυτην την περιοδο βροσκονται στην κορυφωση τους!!!
θελω συνεχως να τους ερεθιζω με μεγαλα πορνοφορτια για λιγες πορνοεπαναληψεις!!!
η μεγιστη πορνοδυναμη για τους μυονες μου ειναι μονοδρομος.το ζητανε απο μονοι τους....δε μπορω να τους το στερησω!
τιτανοδες φορτια,λιγες εκρηκτικες(οσο γινεται βεβαια με μεγαλα φορτια) πορνοεπαναληψεις(5 και κατω),ενταση φουλ...
πορνοσυστημα ατακτης πυραμιδας ανεβασμα φορτιου μειωση επαναληψεων.!
υπαρχει τερατωδες αναγκη για μεγιστη πορνοδυναμη και εκτρηκτικη δυναμη!

εμπρος στη μαχη με τα σιδερα χτιστοι μου!!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
Φίλε ή κάνεις πλάκα ή δεν έχεις μπει ποτέ σε γυμναστήριο.
Έβαλα το video για να δώ το super duper μηχάνημα ενόργανης και έπεσα επάνω σε ένα απλό press trainer το οποίο υπάρχει σε όλα τα μεγάλα γυμναστήρια και μπορείς να το αγοράσεις και για το σπίτι σου.
Από τα υπόλοιπα που γράφεις περί μίμησης κίνησης και ειδικά για τα φάρμακα δεν βγαίνει κανένα νόημα.
Προσωπικά σταματάω να ασχολούμαι με ανοησίες...

Press trainer σε όλα τα γυμναστήρια; Αυτοκτόνα σε παρακαλώ. Τα μισά γυμναστήρια της Αθήνας έχουν πακέτο μηχανήματα technogym που βρομάνε και ζέχνουν, εκτός αυτού σου έφερα παράδειγμα καθώς υπάρχουν πολύ περισσότερα αλλά και χώρος και προπονητής για σωστή εκγύμναση (πώς θα κάνεις σταυρό πχ στους κρίκους με λάστιχα χωρίς βοήθεια). Το μόνο που ξέρετε είναι να βλέπετε ηλίθια κανάλια στο Ίντερνετ και να τρώτε κοτόπουλο, μέχρι σήμερα πήγαινες και έβαζες τρεις πλάκες στα ηλίθια μηχανήματα με την πενηντάρα συνδρομή σου και νόμιζες ότι σηκώνεις κιλά γιατί το pump είναι τεράστιο. Ούτε καν μπήκες στον κόπο να καταλάβαινες έστω το ένα δέκατο από αυτά που δωρεάν και απλόχερα σου έγραψα σήμερα. Έχει βγει ο κάθε στούρνος τεφατζης - γυμναστηριακός και κεντάει. Τελικά δεν είχες και κανένα επιχείρημα δικό σου, έκανες απλά σπαστικό αντίλογο σα δεκάχρονο, φυσικά ούτε σχόλιο για τα είκοσι νέα πράγματα που έμαθες σήμερα. Μου τη δίνει απίστευτα γιατί εμένα αυτά δε μου τα είπε κανείς και έφαγα χρόνο από τη ζωή μου να μάθω, εσυ τα μαθαίνεις σε ένα σχόλιο και ακόμα μένεις στάσιμος. Δεν σε προσηλυτίζω, αλλά αυτό το πείσμα ότι ξέρεις όταν δεν έχεις δώσει το παραμικρό επιχείρημα, με ξεπερνάει.

Πες δηλαδή ότι εγώ είμαι λάθος. Οκ. Ανέλυσε το. Τα μηχανήματα είναι ίδια λες. Ανέλυσε το, γιατί; Πετάς τη μαλακια του τύπου «όλοι οι μέσοι γυμναζόμενοι είναι χαζοί και δε καταλαβαίνουν» και συνεχίζεις με το «έλα μωρέ, η κίνηση ίδια είναι», όταν ακριβώς πριν σου έχω όχι μόνο εξιστορήσει το πώς εξελίχθηκαν και έπεσαν σε ποιότητα τα μηχανήματα αλλά σου εξηγώ και για την τεράστια διαφορά στο TUT και το αντίκτυπο στην μυική υπερτροφία, γιατί αυτό έχει αντίκτυπο ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΕΤ ΣΤΟΚΕ. Επομένως και στο VOLUME, επομένως ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ. Στοκε.

Προτιμώ να κόψω τα χέρια μου παρά να κάνω παράθεση ξανά εδώ. Κάτσε στο Smith σου και πίεσε την μπάρα πάνω. Και για να βοηθήσω και για τα μηχανήματα που αγαπάς, τουλάχιστον βάλε λάστιχα στην μπάρα που να ξεκινάνε από την βάση του Smith/rack έτσι ώστε να έχεις συνεχόμενο TUT καθόλη την διάρκεια της κίνησης και όχι μόνο στο 20% αυτής (σε περίπτωση που δεν το ήξερες).

Καλημέρα.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
πορνοειρηνη χτιστοι μου!!!
δε χρειαζεται να πορνοσυνχηζομαστε!!
ολοι οι μυστες εχουμε τον ιδιο πορνοσκοπο!τι μαχη με την σιδερικη ηδονη!!! :headbaning1:
παμε δυνατα ψολαραδες μου!λεβεντες μου!τσολιαδες μου!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
πορνοειρηνη χτιστοι μου!!!
δε χρειαζεται να πορνοσυνχηζομαστε!!
ολοι οι μυστες εχουμε τον ιδιο πορνοσκοπο!τι μαχη με την σιδερικη ηδονη!!! :headbaning1:
παμε δυνατα ψολαραδες μου!λεβεντες μου!τσολιαδες μου!

Σαβίδη μη ζαλίζεις αρχιδια, να χαρείς.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
η ουσια ειναι μια για να μην συνχηζεστε πορνομαχητες της ατσαλενιας καποτας!!!
ολοι οι επαγγελματιες αθλητες κανουν προπονηση με βαροι!
η προπονηση με βαροι ειναι η βαση για ολα τα αθληματα ειτε αυτο λεγεται μπασκετ,ποδοσφαιρο,ενοργανη,mma...
:headbaning2: :afro:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Σαβίδη μη ζαλίζεις αρχιδια, να χαρείς.
παμε να πιτσιλησουμε καυλιαρετζο μου να χαλαρωσει η πορνοτεστοστερονη σου!!!
παμε να τιμωρησουμε τα ατακτα πορνιδια να ξεθυμανει η ανυποτακτη γκαυλα σου!!! :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
η ουσια ειναι μια για να μην συνχηζεστε πορνομαχητες της ατσαλενιας καποτας!!!
ολοι οι επαγγελματιες αθλητες κανουν προπονηση με βαροι!
η προπονηση με βαροι ειναι η βαση για ολα τα αθληματα ειτε αυτο λεγεται μπασκετ,ποδοσφαιεο,ενοργανη,mma...
:headbaning2: :afro:

εγω σηκωνω καφασια με μπυρες δεν εχω βαρη  :wanker: :wanker: :wanker:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
η ουσια ειναι μια για να μην συνχηζεστε πορνομαχητες της ατσαλενιας καποτας!!!
ολοι οι επαγγελματιες αθλητες κανουν προπονηση με βαροι!
η προπονηση με βαροι ειναι η βαση για ολα τα αθληματα ειτε αυτο λεγεται μπασκετ,ποδοσφαιρο,ενοργανη,mma...
:headbaning2: :afro:
Όντως , απλά το κάθε άθλημα έχει τα δικά του , παράδειγμα σε ένα βίντεο του athlean X έλεγε οτι οι μπασκετμπολίστες οφελούνται πολύ περισσότερο στο άλμα αν τα σκουώτ τους τα κάνουν κατεβαίνοντας πολύ λίγο , σαν να λέμε το 1/4 της κίνησης , τωρα κατα πόσο ισχύει αυτό δεν ξέρω ούτε γυμναστής είμαι ούτε προπονητης μπάσκετ.

Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορώ να βρω και το βίντεο.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Όντως , απλά το κάθε άθλημα έχει τα δικά του , παράδειγμα σε ένα βίντεο του athlean X έλεγε οτι οι μπασκετμπολίστες οφελούνται πολύ περισσότερο στο άλμα αν τα σκουώτ τους τα κάνουν κατεβαίνοντας πολύ λίγο , σαν να λέμε το 1/4 της κίνησης , τωρα κατα πόσο ισχύει αυτό δεν ξέρω ούτε γυμναστής είμαι ούτε προπονητης μπάσκετ.

Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορώ να βρω και το βίντεο.
ενδιαφερων!αν μπορεις ποσταρε το λεβεντη μου!
αυτος ο αθλεανχ ινες ειναι ο ατιμος!!!απιστευτος!!!
και μεγαλος γνωστης της σιδερικης ηδονης!
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
σε 2 βδομαδες γινεται να χασεις ενα σημαντικο βαρος κιλων? χωρις να κανεις ακροτητες?
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
σε 2 βδομαδες γινεται να χασεις ενα σημαντικο βαρος κιλων? χωρις να κανεις ακροτητες?
υπομονη τσιρτσιναμπα μου!τρεξιματακι 50-70% της μεγιστης καρδιακης πορνοσυχνοτητας διαρκειας 40-50 λεπτα και θα γινεις ινες!!!
με λιγα λογια πολυ χαλαρο τζοκινγκ.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
1
σε 2 βδομαδες γινεται να χασεις ενα σημαντικο βαρος κιλων? χωρις να κανεις ακροτητες?

Μπορείς, αν τρως μόνο φρούτα και πίνεις νερό αλλά θα νιώθεις - και θα φαίνεσαι στο πρόσωπο τουλάχιστον - σκατά. Και ο Γρηγόρης ήθελε να χάσει όταν του είπε η Στέλλα ότι έρχεται αλλά δεν.

Ο punisher είναι ο Σαβίδης και έχει πάθει νευρικό κλονισμό μη του δίνεις σημασία, θα βαρεθεί και θα φύγει.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Μπορείς, αν τρως μόνο φρούτα και πίνεις νερό αλλά θα νιώθεις - και θα φαίνεσαι στο πρόσωπο τουλάχιστον - σκατά. Και ο Γρηγόρης ήθελε να χάσει όταν του είπε η Στέλλα ότι έρχεται αλλά δεν.

Ο punisher είναι ο Σαβίδης και έχει πάθει νευρικό κλονισμό μη του δίνεις σημασία, θα βαρεθεί και θα φύγει.
ελα μυστη μου!με μπερδευεις με καποιον αλλον!δεν τον ξερω τον μυστη σαβιδη!
ειμαι ενας πορνος απο τα παλια ...που διψαει μονο για σιδερικη ηδονη!!! :rockon:
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
σε 2 βδομαδες γινεται να χασεις ενα σημαντικο βαρος κιλων? χωρις να κανεις ακροτητες?
δυστυχως απο θεμα διατροφης δε μπορουν ολοι οι ανθρωποι να τιθασευσουν την λαιμαργια τους για αχρηστες τροφες οποτε εδω δυστυχώς δε μπορω προσωπικα να βοηθησω...
πρεπει να ενδιδουμε στους πορνοπειρασμους!!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
ενδιαφερων!αν μπορεις ποσταρε το λεβεντη μου!
αυτος ο αθλεανχ ινες ειναι ο ατιμος!!!απιστευτος!!!
και μεγαλος γνωστης της σιδερικης ηδονης!
Εδω είναι το βίντεο , μπορεί να ενδιαφέρει και κανέναν μπασκετμπολίστα η κάποιον που απλά θέλει καλό άλμα :P

 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αν καποιος μυστης ειναι γνωστης της ξενικης γλωσσας και αν μπορουσε να μας ελεγε τι λεει το βιντεο περιληπτικά...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
αν καποιος μυστης ειναι γνωστης της ξενικης γλωσσας και αν μπορουσε να μας ελεγε τι λεει το βιντεο περιληπτικά...
Κάπου στο 2:20 του βίντεο λέει οτι πηραν μερικους αθλητές , και τους χωρισαν σε ομάδες που η μια ομάδα προπονούνταν με 1/4 squat , η δευτερη ομάδα με 1/2 squat και η τρίτη ομάδα με ολόκληρα squat , και στο πινακάκι δείχνει οτι την μεγαλύτερη αύξηση στο άλμα είχαν αυτοι που έκαναν το 1/4 squat , και η εξήγηση που δίνει είναι οτι οταν ετοιμάζεσαι για άλμα δεν παίρνεις φόρα απο τέρμα κάτω , αλλά παιρνεις φόρα περίπου απο το τέρμα κάτω του 1/4 squat.

Δεν ξέρω αν τα εξήγησα καλά η αν έκανα καλη μετάφραση , αν έκανα κάποιο λάθος ... και η προσπάθεια αρκει :P
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
δυστυχως απο θεμα διατροφης δε μπορουν ολοι οι ανθρωποι να τιθασευσουν την λαιμαργια τους για αχρηστες τροφες οποτε εδω δυστυχώς δε μπορω προσωπικα να βοηθησω...
πρεπει να ενδιδουμε στους πορνοπειρασμους!!!!
δυστυχως ειμαι ενας απ αυτους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom