Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Επισκέπτης
Έχουμε και εμεις πονους άσε. Καταρχην τενοντιτιδες. Και δεν ειναι καλο γιατι θες να κάνεις προπονηση και δεν σε αφήνει. Αν εμενα μου σκάσει τενοντιτιδα πάνω στην περιοδο που θέλω να αναπτυχθω και άλλο και ειμαι στα 90 κιλά πάγκο και θέλω να πάω 100 πως θα πάω με την τενοντιτιδα; ειναι πικρα. Νιωθω ενα τσιμπημα στο δεξι γονατο. Αλλα αποψε έχω καθισματα και αρσεις θανάτου. Πρέπει να βγει η προπονηση. Θα κανουμε ζεσταματάκι. Θα ξεκινησουμε με λιγα κιλα και ΑΨΟΓΗ οχι απλα καλή, άψογη τεχνική και βλέπουμε.
μπολντυ τι πατους να παρω για τα παπουτσια; με πονανε οι πατουσες και δε μπορω να τρεξω.
 

sirodoht

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
384
Κριτικές
4
Like
739
Πόντοι
361
Ποσό χαζοί μερικοί που δεν γυμναζουν ποτέ πόδια.
:thumbsup: τα ποδιά μπορεί να είναι δύσκολα,επίπονα,βαρετά αλλά είναι «η αρχή ήμισυ παντός» και θα πρότεινα και λίγο crossfit για όποιον βαριέται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 178879

Επισκέπτης
μπολντυ τι πατους να παρω για τα παπουτσια; με πονανε οι πατουσες και δε μπορω να τρεξω.

Πελματογραφημα πρώτα, και θα σου πει αυτό. Αν μένεις κέντρο Αθήνας, υπάρχει ένας στους Αμπελοκήπους.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
μπολντυ τι πατους να παρω για τα παπουτσια; με πονανε οι πατουσες και δε μπορω να τρεξω.
Σωστός ο τυπος πιό πάνω που λέει για πελματογράφημα , επίσης εκτός απο πάτους μια άλλη επιλογή είναι ίσως αλλαγη παπουτσιων με κάποια running shoes , αλλά πάλι μάλλον θέλει πελματογράφημα γιατί δεν ταιριάζουν όλα τα παπούτσια σε όλα τα πόδια .... εκτός αν πας απλά στο κατάστημα παπουτσιών και δοκιμάσεις ποιά σε βολεύουν.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
με πονανε οι πατουσες και δε μπορω να τρεξω.



images
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Aυτό το BFR training τι μέρος του λόγου είναι; Νέο φρούτο; Είναι ασφαλές ή παθαίνεις κανένα εγκεφαλικο από το σφίξιμο;

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Aυτό το BFR training τι μέρος του λόγου είναι; Νέο φρούτο; Είναι ασφαλές ή παθαίνεις κανένα εγκεφαλικο από το σφίξιμο;


Μεινε μακρυα απο τετοιες μαλακιες που παρουσιαζουν συνεχως διαφοροι για να δειξουν οτι εχουν κατι διαφορετικο και να τραβηξουν προσοχη.

Κοινη λογικη, απλα.

 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Aυτό το BFR training τι μέρος του λόγου είναι; Νέο φρούτο; Είναι ασφαλές ή παθαίνεις κανένα εγκεφαλικο από το σφίξιμο;

Αυτές τις μαλακείες τις έκαναν κάποια παιδιά όταν ήμασταν πιτσιρικάδες. "φουσκώνει" προσωρινά το σημείο, μετά ξεφουσκώνει.

Δεν υπάρχει τρικ - μόνο δουλειά και διατροφή
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αυτές τις μαλακείες τις έκαναν κάποια παιδιά όταν ήμασταν πιτσιρικάδες. "φουσκώνει" προσωρινά το σημείο, μετά ξεφουσκώνει.

Δεν υπάρχει τρικ - μόνο δουλειά και διατροφή

:hi:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
σκουατς για να γαματε σα κομπρεσερ
 

PoutsaKaggelo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
101
Like
47
Πόντοι
1
Πήγαινει κανεις gym νότια προαστςια ας μου στείλε πριβε
 
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες έχει κανείς ν προτείνει κανά κύκλο τώρα για το καλοκαιράκι να γίνουμε φετονια? Με αυστηρή δίαιτα εννοείται.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
150
Like
2.908
Πόντοι
6.925
Ξέρετε κάποιο καλό app για android με crossfit ασκήσεις ? Ωστε να κάνεις επιλογή να τις συνδυάζεις και να τις τρέχεις.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.351
Πόντοι
506
Μάγκες, τι κάνουμε τώρα με τον κορονοτετοιο; παμε γυμναστήριο ή βγαίνουμε στγ φύση; ειμαι κ αυτη την εποχη σε πολη με κρούσματα, Πάτρα,
Εγω λεω να παω μετα απο μια εποχή λιγων ημερών και να κανω μονο αλτηρες και τροχαλία, γενικά οτι κανω μονο με χέρια, εσείς τι λέτε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom