Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Επειδή είμαι προπονητής δεν μπορώ να πω ότι σκοτωνομαι, αλλά έχω ακούσει για καλά προϊόντα.
Είμαι 47 και δεν χάνω εύκολα πλέον.
Όταν θα αρχίσω να παίζω ματς θα χάνω αλλά θέλω να το κάνω νωρίτερα, είναι μπελάς μεγάλος όταν έχεις κιλά και παίζεις αγώνες
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Ποιος είναι ο πιο ισχυρός λιποδιαλυτης ρε παίδες;
Να τον έχετε δοκιμάσει, όχι από το μυαλό σας. Για γρήγορα αποτελέσματα, για καμιά δεκαριά κιλά.
Βοηθάτε τον χοντρό.
clenbuterol η eca stack. Αλλα αν δε κουνιεσε κ σαβουρωνεις δε γινεται τπτ. Α κ να μην εχεις καμμια πιεση 20!!!!τωρα που θα τα βρεις  αλλο θεμα δεν πουλιούνται στα μαγαζια.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Επειδή είμαι προπονητής δεν μπορώ να πω ότι σκοτωνομαι, αλλά έχω ακούσει για καλά προϊόντα.
Είμαι 47 και δεν χάνω εύκολα πλέον.
Όταν θα αρχίσω να παίζω ματς θα χάνω αλλά θέλω να το κάνω νωρίτερα, είναι μπελάς μεγάλος όταν έχεις κιλά και παίζεις αγώνες

Έτσι κι αλλιώς στις κατηγορίες 45+ το 90% όσων συμμετέχουν είναι το λιγότερο 10 κιλά υπέρβαροι οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα στα ματς...

Κάνε κανένα φιλικό παιχνίδι μιάμισης ώρας αφού πριν έχεις πιεί έναν διπλό δυνατό καφέ και θα αρχίσεις να χάνεις κιλά αρκεί να μην περιδρομιάζεις ότι βρεις μπροστά σου μετά.

Οι "λιποδιαλύτες" της αγοράς το σίγουρο είναι ότι θα σε ελαφρύνουν (από λεφτά) αλλά από κιλά όποιον και να διαλέξεις στις οδηγίες θα γράφει περί "άσκησης και σωστής διατροφής".

Clen, εφεδρίνες κλπ είναι απαγορευμένα οπότε δεν έχει νόημα να τα αναφέρουμε καν.  
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Ένα είδος γυμναστικής πολλά υποσχόμενο που σκέφτομαι σοβαρά να ξεκινήσω, έχοντας βαρεθεί πια τα βάρη, είναι το calisthenics. Φυσικά μην περιμένεις ότι θα γίνεις τόσο τούμπανο όσο με το bodybuilding, αλλά μαζί με τα αποτελέσματα στο σώμα σου μαθαίνεις και μερικές τεχνικές που εντυπωσιάζουν τα πλήθη. Δυστυχώς εδώ Ελλάδα δεν υπάρχουν πολλές σχολές, μιας και είμαστε σε όλα πίσω. Κοντά στο κέντρο βρήκα με πολύ ψάξιμο μόνο ένα γυμναστήριο που μεταξύ των προγραμμάτων του έχει και calisthenics, οπότε θα το κοιτάξω. Μέχρι τότε το παλεύω μόνος με βιντεάκια στο youtube χωρίς μεγάλη επιτυχία.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΝΙΑ σέ ΟΛΟΥΣ, ΟΛΕΣ καί ΟΛΑ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Όλα τα ενεργά thread έχεις πάρει σβάρνα εσύ. :2funny:
 

kostakourtas_33

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Γυμνάζομαι πολλά χρόνια 2-3 φορές την εβδομάδα όσο επιτρέπει η δουλεια δλδ αλλά οι προπονήσεις μου είναι εντατικές.
Παίρνω που και που συμπλήρωματα bcaa και γλουταμίνη που βοηθάνε χωρίς εντυπωσιακά αποτελέσματα.
Σκέφτομαι τον τελευταίο καιρό να προσθέσω και συμπληρώματα με κρεατίνη, βήτα αλανίνη και κιτρουλίνη.
Για την κρεατίνη είμαι διστακτικός γιατί ακούγονται διάφορα για παρενέργειες οπότε θα ήθελα την γνώμη σας για τις παρενέργειες και σε ποιες δόσεις και αν η κρεατίνη μπορεί να βοηθήσει και στα αθλήματα εκτός από bodybuilding (μπασκετ).
Και αν γίνεται και μια γνώμη για το sustenium plus που έχει βητα αλανίνη και κρεατίνη 3 γρ.
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
851
Κριτικές
64
Like
6.726
Πόντοι
28.335
Καλησπερα και Καλή χρονιά σε όλους
Ασχολούμαι με το γυμναστηριο και τα βάρη τον τελευταίο χρονο περισσοτερο για αερόβια άσκηση
Σκεφτηκα να πάρω καποια συμπληρωματα και πηρα με τη βοηθεια ενος γνωστου καποια σκευασματα
πήρα
1.Άμεση Βρώμη σακουλα
2.Μουρουνέλαιο δισκια
3.Daily Vitamins (Ημερήσιες Βιταμίνες) δισκια
4.Βιταμίνη B Super Complex δισκια
5.Magnesium Citrate σακουλα
6.Pancreatin Plus™ δισκία
7.Πρωτεΐνη Impact Whey σακουλα
8.Thermopure - κάψουλες
9.BCAA  σακούλα
10.L Γλουταμίνη σακούλα
11.Κάψουλες Βιολογικού Λινελαίου
12.Άοσμη Κάψουλα Σκόρδου
13.Δισκία Κερασιού Montmorency & Βιταμίνης C
Την παραγγελια την εκανε ο γνωστος μου
θα μπορουσατε να με βοηθησετε στο πως να τα παιρνω πρωι μεσημερι απογευμα πριν ή μετα το γυμναστηριο?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Καλησπέρα!
Γυμνάζομαι πολλά χρόνια 2-3 φορές την εβδομάδα όσο επιτρέπει η δουλεια δλδ αλλά οι προπονήσεις μου είναι εντατικές.
Παίρνω που και που συμπλήρωματα bcaa και γλουταμίνη που βοηθάνε χωρίς εντυπωσιακά αποτελέσματα.
Σκέφτομαι τον τελευταίο καιρό να προσθέσω και συμπληρώματα με κρεατίνη, βήτα αλανίνη και κιτρουλίνη.
Για την κρεατίνη είμαι διστακτικός γιατί ακούγονται διάφορα για παρενέργειες οπότε θα ήθελα την γνώμη σας για τις παρενέργειες και σε ποιες δόσεις και αν η κρεατίνη μπορεί να βοηθήσει και στα αθλήματα εκτός από bodybuilding (μπασκετ).
Και αν γίνεται και μια γνώμη για το sustenium plus που έχει βητα αλανίνη και κρεατίνη 3 γρ.
Για την κρεατίνη είναι εκτενώς τεκμηριωμένο από έρευνες ότι αν πάσχεις από ανδρογενή αλωπεκία, σου επιδεινώνει το πρόβλημα. Μόνο όμως εφόσον έχεις τη γνωστή υπερευαισθησία στην DHT. Αλλιώς στις ενδεδειγμένες ποσότητες είναι απολύτως ασφαλής.
 

kostakourtas_33

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Οκ φίλε ευχαριστώ μάλλον θα δοκιμάσω και θα δω πως πάει..
Από μαλλιά έχω λίγο κροτάφους οπότε θα δείξει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Καλησπερα και Καλή χρονιά σε όλους
Ασχολούμαι με το γυμναστηριο και τα βάρη τον τελευταίο χρονο περισσοτερο για αερόβια άσκηση
Σκεφτηκα να πάρω καποια συμπληρωματα και πηρα με τη βοηθεια ενος γνωστου καποια σκευασματα
πήρα
1.Άμεση Βρώμη σακουλα
2.Μουρουνέλαιο δισκια
3.Daily Vitamins (Ημερήσιες Βιταμίνες) δισκια
4.Βιταμίνη B Super Complex δισκια
5.Magnesium Citrate σακουλα
6.Pancreatin Plus™ δισκία
7.Πρωτεΐνη Impact Whey σακουλα
8.Thermopure - κάψουλες
9.BCAA  σακούλα
10.L Γλουταμίνη σακούλα
11.Κάψουλες Βιολογικού Λινελαίου
12.Άοσμη Κάψουλα Σκόρδου
13.Δισκία Κερασιού Montmorency & Βιταμίνης C
Την παραγγελια την εκανε ο γνωστος μου
θα μπορουσατε να με βοηθησετε στο πως να τα παιρνω πρωι μεσημερι απογευμα πριν ή μετα το γυμναστηριο?
Δεν ξέρω πώς τα παίρνεις αυτά αλλα είδα ένα σχετικό βίντεο, λέει τι να προσέχεις όταν αγοράζεις συμπληρώματα και έχει και μια συνταγή να το φτιάξεις μόνος σου , απο οτι λεει σου βγαίνει στο 1/4 της τιμής.



εδω και το σπιτικό συμπλήρωμα το οποίο δεν το είδα , τώρα θα το δω

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Βρήκα κάτι βίντεο ενός τύπου στο youtube που μου φάνηκαν ενδιαφέροντα



 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
851
Κριτικές
64
Like
6.726
Πόντοι
28.335
Δεν ξέρω πώς τα παίρνεις αυτά αλλα είδα ένα σχετικό βίντεο, λέει τι να προσέχεις όταν αγοράζεις συμπληρώματα και έχει και μια συνταγή να το φτιάξεις μόνος σου , απο οτι λεει σου βγαίνει στο 1/4 της τιμής.



εδω και το σπιτικό συμπλήρωμα το οποίο δεν το είδα , τώρα θα το δω

Πολύχρησιμα ολα αυτα... σε ευχαριστω πολυ...
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
851
Κριτικές
64
Like
6.726
Πόντοι
28.335
Γιατι δεν παιρνεις μια καθαρη πρωτεινη και κανα κυκλο με κρεατινη και εισαι τζετ.
αρχισα να ξεχωριζω τι πρεπει να παρω και την επομενη φορα θα ακολουθησω τη συμβουλη σου
Σε ευχαριστω
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά τι γνώμη έχετε για το trx?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ενα κάπως αστείο βίντεο σχετικά με την δίαιτα.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 178879

Επισκέπτης
Κάνα καλό γυμναστήριο κοντά στο πάρκο Ιλίσιων ξέρουμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom