Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Επισκέπτης
Παιδια πρωινο μετα το ξυπνημα ή γυμναστικη πρωτα. Πολλες φορες ξυπναω με ορεξη να παω σε κανα μπουρδελακι αλλα μολις φαω νιωθω κουραση κ βαρεμαρα κ καθομαι στο κομπιουτερ μεχρι το βραδυ.
δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απ το πρωινο μπουρδελογαμησι

γυρνας, χεζεις, κανεις μπανιο, τρως, φορας καθαρα μυρωδάτα ρουχα και η μερα είναι μπροστα σου
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
δεν υπαρχει ωραιοτερο πραγμα απ το πρωινο μπουρδελογαμησι

γυρνας, χεζεις, κανεις μπανιο, τρως, φορας καθαρα μυρωδάτα ρουχα και η μερα είναι μπροστα σου

Δε βγαινω ποτε απ το σπιτι αν δε χεσω. Και δεν πηγαινω ποτε σε γυναικα αν δεν εχω κανει λιγο πριν μπανιο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
φοβασαι μην σε πουνε βρωμιαρη?
Στα μπουρδελα; Πιστευω οτι αν μοσχομυριζω η πουτανα θα ειναι πιο τρυφερη μαζι μου.

Οσο για το χεσιμο αν δεν χεσω σπιτι θα με πιασει κοψιμο εξω και θα χεστω επανω μου. Πασχω απο σπαστικη κολιτιδα.
 

Επισκέπτης
Στα μπουρδελα; Πιστευω οτι αν μοσχομυριζω η πουτανα θα ειναι πιο τρυφερη μαζι μου.

Οσο για το χεσιμο αν δεν χεσω σπιτι θα με πιασει κοψιμο εξω και θα χεστω επανω μου. Πασχω απο σπαστικη κολιτιδα.
μήπως υφέρπει ocd φίλε; ;)

σε αυτάκια το φίλε
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.119
Πόντοι
506
δουκα το πιο δυνατο χεσιμο το εκανα στα 19 μου

ημουν σε φαση ογκου κ επαιρνα creatine monohydrate μαζι με mega mass 2000
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Στα μπουρδελα; Πιστευω οτι αν μοσχομυριζω η πουτανα θα ειναι πιο τρυφερη μαζι μου.

Οσο για το χεσιμο αν δεν χεσω σπιτι θα με πιασει κοψιμο εξω και θα χεστω επανω μου. Πασχω απο σπαστικη κολιτιδα.

εισαι χεσιμοφοβικος δηλαδη
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
δουκα το πιο δυνατο χεσιμο το εκανα στα 19 μου

ημουν σε φαση ογκου κ επαιρνα creatine monohydrate μαζι με mega mass 2000
Εγω την επαθα τη ζημια απο σφιχτο τζιν παντελονι που ηταν παλια της μοδας. Σωληνες τα λεγαμε. Εχεζα αιμα ολη νυχτα. Μετα δε μπορουσα να ανεχτω καμια πιεση στο σημειο, να φανταστεις το το πρωτο κουμπι του παντελονιου το αφηνα ξεκουμπωτο και κοιμομουν χωρις εσωρουχο τα βραδια.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Εδω και 2 χρονια παιρνω μονο αυτή.
Ζω πλεον αγγλία και μου ερχεται το μεγαλο τσουβαλι (5κγ) με εκπτωτικα κουπονια που βρισκω γυρω στις 50-60 λιρες. Ελλαδα δεν ξερω ποσο βγαινει βεβαια.
Μια χαρά, ευκολοδιαλυτη, πολλες γευσεις, ουτε φουσκωματα ουτε τπτ. Καλυτερη γευση κατα τη γνωμη μου φραουλα, αν και εχει παρα πολλες.
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Εδω και 2 χρονια παιρνω μονο αυτή.
Ζω πλεον αγγλία και μου ερχεται το μεγαλο τσουβαλι (5κγ) με εκπτωτικα κουπονια που βρισκω γυρω στις 50-60 λιρες. Ελλαδα δεν ξερω ποσο βγαινει βεβαια.
Μια χαρά, ευκολοδιαλυτη, πολλες γευσεις, ουτε φουσκωματα ουτε τπτ. Καλυτερη γευση κατα τη γνωμη μου φραουλα, αν και εχει παρα πολλες.
καλαμποκαλευρα
φαγητο και φαρμακο
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά έχει πάρει ποτέ κάποιος πρωτεινη από το myprotein?? σκέφτομαι να αγοράσω!! συνήθως παίρνω την on αλλά επειδή την είδα ποιο οικονομική
Σκατα ειναι.Σε σχεση με παλια η myprotein ειναι βοθρος.
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Σκατα ειναι.Σε σχεση με παλια η myprotein ειναι βοθρος.
Εμένα ένταξη δεν με πειράζει η γεύση να είναι νορμάλ τουλάχιστον το θέμα είναι να να μην έχει παραπανισια ζαχαρες και αλατια
 

takis0350

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Καμοια μάρκα που να είναι οκ ??? Με την on πάντως ευχαριστημένος αλλά την κοπανανε γενικά
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Εδω και 2 χρονια παιρνω μονο αυτή.
Ζω πλεον αγγλία και μου ερχεται το μεγαλο τσουβαλι (5κγ) με εκπτωτικα κουπονια που βρισκω γυρω στις 50-60 λιρες. Ελλαδα δεν ξερω ποσο βγαινει βεβαια.
Μια χαρά, ευκολοδιαλυτη, πολλες γευσεις, ουτε φουσκωματα ουτε τπτ. Καλυτερη γευση κατα τη γνωμη μου φραουλα, αν και εχει παρα πολλες.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

PantelaraC

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλη διατροφη πανω απο ολα και φουλ αεροβια ασκηση για χασιμο κιλων.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τύποι μου ποιο καλο μονόζυγο πόρτας προτείνεται κι από πού το αγοράσατε. Ένας ξάδερφος μου είπε ότι καλό θα είναι να μπουν δύο ξυλοβιδες για ασφάλεια. Είμαι σε σπίτι που πληρώνω ενοικιο. Πρέπει να ενημερώσω τον ιδιοκτήτη για την προσθήκη αυτή στην πόρτα ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom