Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

Επισκέπτης
σιγα τα οα!ολεσ οι προτεινεσ πανο κατο ιδιεσ ειναι!χεχε!!!
μονο οι ετεριεσ και οι γευσεισ αλλαζουν!!!χεχε!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σιγα τα οα!ολεσ οι προτεινεσ πανο κατο ιδιεσ ειναι!χεχε!!!
μονο οι ετεριεσ και οι γευσεισ αλλαζουν!!!χεχε!
Η απόδοση και το αποτέλεσμα διαφέρουν μια μπορεί να σου δώσει όγκο σε ενα μηνα και αλλη σε 4!!
 

Επισκέπτης
Η απόδοση και το αποτέλεσμα διαφέρουν μια μπορεί να σου δώσει όγκο σε ενα μηνα και αλλη σε 4!!

αυτα που λες χυστη μου ειναι ανυποστατες μαλακιες!
μονο το σωστο φαγητο και η καλη προπονηση και ξεκουραση θα σου δωσουν μυς!
τα αλλα ειναι μαλακιες των διαφορων γελοιων μαγαζιων συμπληρωματων που εχουν μαλακες υπαλληλους-πλασιε οπως το bodybuildingclub πχ
 

Επισκέπτης
Η απόδοση και το αποτέλεσμα διαφέρουν μια μπορεί να σου δώσει όγκο σε ενα μηνα και αλλη σε 4!!
αμα εχισ μια προτεινι σαρανταρα για παραδιγμα μιασ ετεριασ χ
τι διαφορα εχι απο μια αλι σαρανταρα τισ αλισ ετεριασ ψ???
αφου τιν ιδια ποσοτιτα ιδατανθρακον εχουν!
ρε μι σασ παραμιθιαζουν ι κολοετεριεσ για να πουλισουν τισ παπαριεσ τουσ να πουμε!!!!!!!!!
ξιπνιστεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
αυτα που λες χυστη μου ειναι ανυποστατες μαλακιες!
μονο το σωστο φαγητο και η καλη προπονηση και ξεκουραση θα σου δωσουν μυς!
τα αλλα ειναι μαλακιες των διαφορων γελοιων μαγαζιων συμπληρωματων που εχουν μαλακες υπαλληλους-πλασιε οπως το bodybuildingclub πχ
πολι σοστοσ καυλεα μου!
διστιχοσ τα παιδακια παραμιθιαζοντε απο τισ κτινοδισ θιριοδισ και ογκοδεσ μεγαλοδιαφιμισισ τον διαφορον ετεριον!!!!!!
και νομιζουν οτι θα γινουν κτινοι σα εκινουσ τουσ χιστεσ που εχουν ζογραφισι ι ετεριεσ πανο στιν προτεινι τουσ!!!!μπουχαχαχαχαχα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτα που λες χυστη μου ειναι ανυποστατες μαλακιες!
μονο το σωστο φαγητο και η καλη προπονηση και ξεκουραση θα σου δωσουν μυς!
τα αλλα ειναι μαλακιες των διαφορων γελοιων μαγαζιων συμπληρωματων που εχουν μαλακες υπαλληλους-πλασιε οπως το bodybuildingclub πχ
ναι ρε σιγουρα? γιατη έχεις εμπιστοσύνη στο φαί που τρώς??
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Εμένα με απασχολεί το εξής:αυτό που λένε ότι για όγκο 2 επί το βάρος σου πρωτείνη τη μέρα ισχύει ή είναι μύθος;κάνεις τη δουλειά σου και με λιγότερα γραμμάρια χωρίς να επιβαρύνεις και νεφρά;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμένα με απασχολεί το εξής:αυτό που λένε ότι για όγκο 2 επί το βάρος σου πρωτείνη τη μέρα ισχύει ή είναι μύθος;κάνεις τη δουλειά σου και με λιγότερα γραμμάρια χωρίς να επιβαρύνεις και νεφρά;
Αμα πίνεις πολύ νερό...δεν κάνει ζημιά...αλλα θα τρέχεις συνέχεια για κατούρημα!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Εμένα με απασχολεί το εξής:αυτό που λένε ότι για όγκο 2 επί το βάρος σου πρωτείνη τη μέρα ισχύει ή είναι μύθος;κάνεις τη δουλειά σου και με λιγότερα γραμμάρια χωρίς να επιβαρύνεις και νεφρά;
θελει με μετρο τσιρτσιναμπα μου!
μιν το παραχεσουμε κιολασ και αρχισουμε  να τρομε οτι προτεινι(ειτε μορφι σιμπλιροματοσ ειτε φαγιτου) βρουμε μπροστα μασ!
μετα απο χρονια ερχοντε οι πορνοσινεπιεσ!
γι αυτο ολα με μετρο!
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
αυτη η πρωτεινη που ποσταρα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ βεβαια..73 ευρω.
Η muscletech ειναι πολυδιαφημισμενη ιδιως απο τα περιοδικα που ανηκουν στον ομιλο της σωστα?
Λεω να την παρω παντως,γιατι 182 με 74κιλα που ειμαι δεν λεει..Και δεν μπορω να παρω κιλα.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Άσε όλη μέρα αυτή η δουλειά γίνεται,3λίτρα τη μέρα.Απλά στις πιο πίσω σελίδες διάβαζα κάτι έρευνες που πόσταρε ο Ζωρζέτος7 και λέω γιατί άμα πχ αρκούν 100 γραμ. να τρώω τη μέρα 200;
 

Επισκέπτης
πολι σοστοσ καυλεα μου!
διστιχοσ τα παιδακια παραμιθιαζοντε απο τισ κτινοδισ θιριοδισ και ογκοδεσ μεγαλοδιαφιμισισ τον διαφορον ετεριον!!!!!!
και νομιζουν οτι θα γινουν κτινοι σα εκινουσ τουσ χιστεσ που εχουν ζογραφισι ι ετεριεσ πανο στιν προτεινι τουσ!!!!μπουχαχαχαχαχα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

η πλακα ειναι χυστη μου οτν σου λενε οι διαφοροι καμενοι πλασιε εκει μεσα να πινεις οσο πιο πολλα σκουπακια πρωτεινη γινεται την μερα ακομα και 6 και καλα για να φορτωσεις περισσοτερους μυς πιο γρηγορα!
εμ πως αλλιως θα πουλανε γρηγοροτερα τις κουτες με τις ψωλογευσις τους!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτη η πρωτεινη που ποσταρα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΗ βεβαια..73 ευρω.
Η muscletech ειναι πολυδιαφημισμενη ιδιως απο τα περιοδικα που ανηκουν στον ομιλο της σωστα?
Λεω να την παρω παντως,γιατι 182 με 74κιλα που ειμαι δεν λεει..Και δεν μπορω να παρω κιλα.
Πάρε κάποια καλή με συνδιασμό καλής διατροφής θα δείς αποτέλεσμα!
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
θελει με μετρο τσιρτσιναμπα μου!
μιν το παραχεσουμε κιολασ και αρχισουμε  να τρομε οτι προτεινι(ειτε μορφι σιμπλιροματοσ ειτε φαγιτου) βρουμε μπροστα μασ!
μετα απο χρονια ερχοντε οι πορνοσινεπιεσ!
γι αυτο ολα με μετρο!
φυσικά με μέτρο και το ψάχνω πολύ και για φαί και για συμπλήρωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom