Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

Akisveras

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ θες ντε και καλά κατι να βάλεις στον κωλο σου?
 

Akisveras

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Το εχεις δοκιμάσει με καλαμάκι απο ότι καταλαβαίνω
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
σωστο!  και με καλαμακι γινεται  :) :) :)

Καλυτερα οχι τυπε.
Μια φορα το δοκιμασε ο Λιλας και ολοκληρη λιμνη αποστραγγιστηκε απο την σουφρα του.  :S
Ζητησε συγνωμη βεβαια αλλα η περιβαντολλογικη καταστροφη ειχε ηδη γινει :S
 

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_11761_54075155_type12128.jpg
    assets_LARGE_t_11761_54075155_type12128.jpg
    77,2 KB · Εμφανίσεις: 27

Thanasis_Pap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
893
Like
1.531
Πόντοι
206
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!


Φίλε το κολατσίζεις το σάντουιτς?  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!
Θαναση αγορι μου εσυ θα καψεις καρδιες εδω μεσα. Οι Θεσσαλονικεις θα σε γλεντησουν και μπραβο τους!
:rockon:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!
Δεν είσαι gay αλλα θελεις να το δοκιμάσεις;
Φυσικά και δεν είσαι gay,καραπουστάρα είσαι και ντρέπεσαι να το πεις.
Γιατί κοριτσάκι μου;Ολο και κάποιος θα βρεθεί να σε βοηθησει !
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!
είναι ενας εδώ μέσα που τον λένε τραμουντάνα.....δοκίμασε.... :grin:...ξέρω οτι δεν φοράει παντελόνια :2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !!

Τυπε προς θεου με αυτα που γραφεις ποιος θα σκεφτονταν κατι τετοιο...  :S :think:


 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Γειά σας παιδιά μόλις έκανα εγγραφή στο site...Παρακολουθώ όμως εδώ και καιρό το site ! Δεν είμαι gay |το τονίζω αλλά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω να κάνω κάτι με κάποιον έτσι για την εμπειρία ρε παιδί μου :s&m_3: !! Είμαι Β.Ελλάδα, 21 χρονών και καλοδιατηρημένος ! Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου !!

μην κλαις για τα χαμενα χρονια μετα .....
 

Επισκέπτης
πεσαν πάλι ολες μαζί οι ομοφοβικές καριόλες για το ποια θα τραμπουκίσει πρώτη τον νέοπα.Ουστ κομπλεξικες καραπουταναρες
 

Btm_sub_Arren

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΝ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΑΜΑΩ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ???

:pipa3: :pipa3:
 

Επισκέπτης
πάντως του την ξέσκιζα αβλεπί κ χωρίς πολλά πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom