Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 302K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
582
Κριτικές
8
Like
455
Πόντοι
306
Πόσο κοστίζει ένα μπουκάλι κρασί και αν το πληρώσει κάποιος τότε ποια αντιμετώπιση έχει μετά; Ρωτάω γιατί άλλα strip τα γνωρίζω καλά από πλευράς χώρων και ομορφιάς γυναικών, αυτό όμως όχι γιατί πήγα Σάββατο έτσι για τον χαβαλέ και απρογραμμάτιστα για να κάνω κανένα πριβέ ξεπέτα και να δω κανένα show. Πάντως λογικά είναι αδύνατον να μην κρατάνε και μερικές καλές στο stand-by για τις καθημερινές.
Καλημερα... Συνηθως δεν δινουν κρασι... Νομιζω μπουκαλι βοτκα , Τζιν,

Ουίσκι...Τιμη 100 ευρω...Απλα θα καθησουν μαζι σου αρκετα...​

 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Καλημερα... Συνηθως δεν δινουν κρασι... Νομιζω μπουκαλι βοτκα , Τζιν,

Ουίσκι...Τιμη 100 ευρω...Απλα θα καθησουν μαζι σου αρκετα...​

Νομίζω πουλάνε μπουκαλάκια κρασί ατομικά. Έχω δει σε γύρω τραπέζια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Καλημερα... Συνηθως δεν δινουν κρασι... Νομιζω μπουκαλι βοτκα , Τζιν,

Ουίσκι...Τιμη 100 ευρω...Απλα θα καθησουν μαζι σου αρκετα...​

Είχα πάρει με άλλα 3 άτομα ένα μπουκάλι vodka. Καμία Καριολα δεν καθόταν μαζί μας.
Αντίθετα πήγαιναν σε άτομα που ήταν μόνοι τους στο τραπέζι επειδή τους ήξεραν και κάθονταν με τις ώρες μαζί τους.
Γαμω τα μαγαζιά, να το χαίρονται. Δεν ξαναπαταει κανείς από την παρέα φυσικά.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Ισχύει ότι το ΣΚ έχουν πάει το super πριβέ στο Γκόλντεν 100??
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
6.000
Πόντοι
1.336
Είχα πάρει με άλλα 3 άτομα ένα μπουκάλι vodka. Καμία Καριολα δεν καθόταν μαζί μας.
Αντίθετα πήγαιναν σε άτομα που ήταν μόνοι τους στο τραπέζι επειδή τους ήξεραν και κάθονταν με τις ώρες μαζί τους.
Γαμω τα μαγαζιά, να το χαίρονται. Δεν ξαναπαταει κανείς από την παρέα φυσικά.
Το μαγαζί πουλάει ποτα, οι κοπέλες πουλάνε την παρέα τους.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Βασικα απο της καλυτερες του μαγαζιου σε ομορφια και σε αποδοση στον χορο ειναι Λιλου Κρυσταλ Γλορια Μελισα Μολυ Αλεξια Σακιρα Τινα Ατζελικα.
ξέχασες τις τοπ......που είναι η μιρέλα η αλίνα(η σεξ σόου γούμαν του ρούμπεν), η έρρικα η ουκρανή..και φυσικά αυτή που είπες η αντζέλικα!!!!!!! Δεν μου λές....για λιλού κρύσταλ αλεξία έχεις καθόλου φωτό?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Βασικα απο της καλυτερες του μαγαζιου σε ομορφια και σε αποδοση στον χορο ειναι Λιλου Κρυσταλ Γλορια Μελισα Μολυ Αλεξια Σακιρα Τινα Ατζελικα.

H Μελίσα είναι πολύ δυνατή στο prive προσφέρει και μπριζόλα

Ισχύει ότι το ΣΚ έχουν πάει το super πριβέ στο Γκόλντεν 100??

όχι

μόνο η Έμιλυ χρεώνει το σπέσιαλ πριβέ 130 με μπριζόλα μέσα. Οι υπόλοιπες χρεώνουν κανονικά 80 γιούργια
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Και εγώ θα ήθελα να μάθω
Δείχνει πολύ ωραίο μωρο
Οι καινούργιες δεν προσφέρουν σεξ συνήθως και ειδικά οι πιτσιρίκες η πολύ μουναρες βγάζουν λεφτά απ τα ποτά και δεν χρειάζονται να κάνουν πολλά πράγματα στο πριβε..
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.351
Πόντοι
5.220
Βασικα απο της καλυτερες του μαγαζιου σε ομορφια και σε αποδοση στον χορο ειναι Λιλου Κρυσταλ Γλορια Μελισα Μολυ Αλεξια Σακιρα Τινα Ατζελικα.
Ωπα, επέστρεψε η Κρυσταλ?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
684
Κριτικές
1
Like
1.313
Πόντοι
206
Είχα πάρει με άλλα 3 άτομα ένα μπουκάλι vodka. Καμία Καριολα δεν καθόταν μαζί μας.
Αντίθετα πήγαιναν σε άτομα που ήταν μόνοι τους στο τραπέζι επειδή τους ήξεραν και κάθονταν με τις ώρες μαζί τους.
Γαμω τα μαγαζιά, να το χαίρονται. Δεν ξαναπαταει κανείς από την παρέα φυσικά.
Ισχύει αυτό όντως; Το Caissa σε αυτά τα πράγματα είναι απόλυτα εγγυημένο, εκεί μέσα όμως δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά. Επίσης ένα μπουκάλι vodka για ένα άτομο μάλλον είναι πολύ και θα πάει στα σκουπίδια, και αν πιει και η stripper πόσο θα κατεβάσει πια; Τουλάχιστον το κρασί έχει πιο λίγους βαθμούς αλκοόλ και κάνει πιο ελαφρύ κεφάλι. Υπάρχει περίπτωση αν κάποιος αγοράσει μπουκάλι να μην κάτσει κάποια μαζί του; Δεν νομίζω τόσο πολύ πια. Επίσης υπάρχει πιο ακριβός χορός για όσους αγοράζουν μπουκάλι;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

Poseidon7

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
186
Κριτικές
29
Like
1.571
Πόντοι
2.411
Πριν χρόνια είχα πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί και είχα γαμησει με 80€ μια Ισπανίδα ονόματι Θεοδωρα με βυζαρες. Τώρα διαβάζω για 80€ διπλούς χορούς και τα σχετικά. Τι φάση;
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Αυτή φίλε καβαλάρη που παρεθεσες πιο πάνω η Κρίσταλ κάνει κάτι στο πριβέ (την έχεις πάρει ;).Να είσαι καλά .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Ισχύει αυτό όντως; Το Caissa σε αυτά τα πράγματα είναι απόλυτα εγγυημένο, εκεί μέσα όμως δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά. Επίσης ένα μπουκάλι vodka για ένα άτομο μάλλον είναι πολύ και θα πάει στα σκουπίδια, και αν πιει και η stripper πόσο θα κατεβάσει πια; Τουλάχιστον το κρασί έχει πιο λίγους βαθμούς αλκοόλ και κάνει πιο ελαφρύ κεφάλι. Υπάρχει περίπτωση αν κάποιος αγοράσει μπουκάλι να μην κάτσει κάποια μαζί του; Δεν νομίζω τόσο πολύ πια. Επίσης υπάρχει πιο ακριβός χορός για όσους αγοράζουν μπουκάλι;
Δεν κατάλαβα Την ερώτηση σου.
Γράφω ακριβώς τι έγινε.
Τι σε μπερδεύει;
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.351
Πόντοι
5.220
Γενικά θα αργήσω αρκετα να ξανα ασχοληθώ με τα σωληνοκόριτσα, αλλά την Κρυστάλ την έχω απωθημένο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom