Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι στο σουπερ μαρκετ ,στην λαικη αγορα,στο περιπτερο κλπ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NITRO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 225
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Εγώ έχω γαμήσει μέσα στο περίπτερο και μου έβρεχε τσιγάρα.  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Επίσης στα ψυγεία των τυροκομικών και έχυσα μέσα στη φέτα.  :grin:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Νίτρο , εγω γαμησα σε μανάβικο . Πηγα να πάρω μπανάνες κ μου λεει η μάναβισα , οχι απο αυτές , του Εκουαδόρ ειναι πιο νόστιμες . Για να μην στα πολυλογώ επειδή ήμουν ο τελευταίος πελάτης, κατέβασε το ρολό , και την γαμησα πανω σε ενα πάγκο με καφάσια , ενώ με το δεξί χερι ,  της έχωσα την μπανάνα Εκουαδόρ στο κώλο
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Πάντως γενικα ειναι ευκολος τροπος να πιασεις κουβεντα μεσα στο σουπερμαρκετ, με αφορμη ενα προιον αν ειναι καλο, τι αλλες εναλλακτικες εχεις συνταγες, πως καταλαβαινεις τα καλα πεπονια κτλ. Εμενα μια θειτσα στα κρεατα τις προαλλες με τη κουβεντα μου ειπε οτι εχει μεγαλη ανυπαντρη κορη αλλα δε ψηθηκα. Πηγα για μπριζολα και θα φευγα αρραβωνιασμενος...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Νίτρο , εγω γαμησα σε μανάβικο . Πηγα να πάρω μπανάνες κ μου λεει η μάναβισα , οχι απο αυτές , του Εκουαδόρ ειναι πιο νόστιμες . Για να μην στα πολυλογώ επειδή ήμουν ο τελευταίος πελάτης, κατέβασε το ρολό , και την γαμησα πανω σε ενα πάγκο με καφάσια , ενώ με το δεξί χερι ,  της έχωσα την μπανάνα Εκουαδόρ στο κώλο

Επιτελους και μια αληθινη ιστορια.  :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Πάντως γενικα ειναι ευκολος τροπος να πιασεις κουβεντα μεσα στο σουπερμαρκετ, με αφορμη ενα προιον αν ειναι καλο, τι αλλες εναλλακτικες εχεις συνταγες, πως καταλαβαινεις τα καλα πεπονια κτλ. Εμενα μια θειτσα στα κρεατα τις προαλλες με τη κουβεντα μου ειπε οτι εχει μεγαλη ανυπαντρη κορη αλλα δε ψηθηκα. Πηγα για μπριζολα και θα φευγα αρραβωνιασμενος...


Tυπε σιγουρα μουναρα θα ηταν.  :S :S :S

latest
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Πάντως γενικα ειναι ευκολος τροπος να πιασεις κουβεντα μεσα στο σουπερμαρκετ, με αφορμη ενα προιον αν ειναι καλο, τι αλλες εναλλακτικες εχεις συνταγες, πως καταλαβαινεις τα καλα πεπονια κτλ. Εμενα μια θειτσα στα κρεατα τις προαλλες με τη κουβεντα μου ειπε οτι εχει μεγαλη ανυπαντρη κορη αλλα δε ψηθηκα. Πηγα για μπριζολα και θα φευγα αρραβωνιασμενος...
Για φραπέ και μπριζόλα θα σε χάλαγε?  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Σήμερα στον Σκλαβενίτη..
 

Συνημμένα

  • skavenitis.jpg
    skavenitis.jpg
    102,2 KB · Εμφανίσεις: 71

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
pilo, είσαι γείτονας?? σκλαβενίτης στη λ.βουλιαγμένης προς βούλα.....
ω ναι! τα χουμε ξαναπει αλλα δεν εχω χρονο να συναντω μελη απο το φορουμ,εδω δε προλαβαινω να γεμισω το καυλι μου σπερμα απο τα ατελειωτα γαμησια στο παρκινγκ του σκλαβενιτη  :dancing:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.457
Πόντοι
2.487
ειναι απιστευτο για ποσα πραγματα ειναι ικανος ο ανθρωπος οταν εχει ελευθερο χρονο!
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Πάντως γενικα ειναι ευκολος τροπος να πιασεις κουβεντα μεσα στο σουπερμαρκετ, με αφορμη ενα προιον αν ειναι καλο, τι αλλες εναλλακτικες εχεις συνταγες, πως καταλαβαινεις τα καλα πεπονια κτλ. Εμενα μια θειτσα στα κρεατα τις προαλλες με τη κουβεντα μου ειπε οτι εχει μεγαλη ανυπαντρη κορη αλλα δε ψηθηκα. Πηγα για μπριζολα και θα φευγα αρραβωνιασμενος...

Θα ειχε κανει χιλιόμετρα αυτή... Η θα ηταν μπαζο.

Μην ψωνιζεις κρεατα από super market, είναι β' διαλογης.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πάντως γενικα ειναι ευκολος τροπος να πιασεις κουβεντα μεσα στο σουπερμαρκετ, με αφορμη ενα προιον αν ειναι καλο, τι αλλες εναλλακτικες εχεις συνταγες, πως καταλαβαινεις τα καλα πεπονια κτλ. Εμενα μια θειτσα στα κρεατα τις προαλλες με τη κουβεντα μου ειπε οτι εχει μεγαλη ανυπαντρη κορη αλλα δε ψηθηκα. Πηγα για μπριζολα και θα φευγα αρραβωνιασμενος...
XAXAXAXA :2funny: :2funny: :2funny:
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Εγω μάγκες το Σεπτέμβριο μου έτυχε ένα σκηνικό στο μασουτη. Πιτσιρικά με κοντό φουστανάκι . Την μπανιΖω λεω ωραίο ξεκωλακι.. Ε συνεχίζω κα,συνεχίζω,τα ψώνια. Αυτή απο πίσω μου. Να μην σας τα πολυλογώ εκει στις κονσέρβες  είμασταν δίπλα δίπλα και πατάει εαν σκύψιμο φάνηκαν ολα!! Τα έχασα ! Η φαση ειναι όταν σηκώνεται γυρνάει και χαμογελάει.. Τι εκανα τιποτα!! Γιατί?  απλα μάσησα . .. Το μόνο σίγουρο ειναι αυτά σου τυχαίνουν 1 φορα.. Μετά όσες και να,πήγα δεν κινήθηκε φύλλο. Τώρα ο nitro  καθες φορα που παει σχεδόν να φορτώνει... Η πολυ παίδαρας  η γράφει την νέα ταινία του Σειρηνάκη .. Τι να πω.. Μακάρι το παληκαρι!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αυτό που μέχρι τώρα δεν έχει γραφεί είναι το εξής ερώτημα: Nitro πως είσαι εμφανισιακα; Να σου κάνει κομπλιμέντο η τύπισσα με την κόρη της που της παραχωρησες την σειρά σου, θα πρέπει να έχεις πολύ καλή εμφάνιση. Αλλιώς μάλλον εδώ τα φίδια του Ιάκωβου τα δικαιούσαι στις απαντήσεις.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Αυτό που μέχρι τώρα δεν έχει γραφεί είναι το εξής ερώτημα: Nitro πως είσαι εμφανισιακα; Να σου κάνει κομπλιμέντο η τύπισσα με την κόρη της που της παραχωρησες την σειρά σου, θα πρέπει να έχεις πολύ καλή εμφάνιση. Αλλιώς μάλλον εδώ τα φίδια του Ιάκωβου τα δικαιούσαι στις απαντήσεις.
τυπε  γιατι το λες αυτο,πιστευεις ο Ιακωβος πεταει ετσι φιδια για την πλακα του :think: :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Αυτό που μέχρι τώρα δεν έχει γραφεί είναι το εξής ερώτημα: Nitro πως είσαι εμφανισιακα; Να σου κάνει κομπλιμέντο η τύπισσα με την κόρη της που της παραχωρησες την σειρά σου, θα πρέπει να έχεις πολύ καλή εμφάνιση.

Tυπε πιο ωραιος απο τον enduro αποκλειεται να ειναι. :S :S :S

images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom