Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rakos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
επειδη μ εουν ζαλισει τα γκρουπακια κ μ εχει φαει η περιεργεια ειναι δυνατον να δεις ποιος κοιταει το προφιλ σου στο facebook?
 

rakos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
κ επειδη θελω να δω κ για μια κοπλεα που ενδιαφερομαι ας απαντησει καποιος pls
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
καμια καλη ρωσιδα εχουμε φιλη??
 

toto3

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Όχι δεν γίνεται. Οι λόγοι που δημιουργούνται τέτοιου είδους γκρουπ είναι για να συλλέξουν κάποια στοιχεία για τους χρήστες τα οποία είναι προσβάσιμα σε κάποιον μόνο εφόσον είστε στο ίδιο γκρουπ. Μη παραμυθιάζεσαι.
Δεν ξέρω άλλωστε κατά πόσο "παράνομο" είναι να ενημερώνεται ο κάθε χρήστης ποιος είδε το profile του καθότι υπάρχει και το προσωπικό απόρρητο.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μεγαλη βλακεια ειναι το facebook :rockon: :rockon: :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μεγαλη βλακεια ειναι το facebook :rockon: :rockon: :rockon:

Τακουνοκουκλίτσα μου, το θέμα είναι να το πάρεις στο χαβαλέ
κι όχι πολλά προσωπικά! Αλλά το καλό είνα ιπως βρίσκεις τους παλιούς σου συμμαθητές και φίλους ;)

Πάντως δε νομίζω πως γίνεται να δεις ποιοι βλέπουν το προφίλ σου! Απλά μη συμμετέχεις σε ό,τι (παπαριά συνήθως) γκρουπ σου στέλνουν!!
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Τακουνοκουκλίτσα μου, το θέμα είναι να το πάρεις στο χαβαλέ
κι όχι πολλά προσωπικά! Αλλά το καλό είνα ιπως βρίσκεις τους παλιούς σου συμμαθητές και φίλους ;)

Πάντως δε νομίζω πως γίνεται να δεις ποιοι βλέπουν το προφίλ σου! Απλά μη συμμετέχεις σε ό,τι (παπαριά συνήθως) γκρουπ σου στέλνουν!!
σωστοσ!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Έχει κανείς γνωρίσει καμία κοπέλα...που αφού βγούν στο τέλος να τη γάμησε??

 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Θα σας πω τη προσωπική μου ιστορία...

Γνώρισα πριν μια βδομάδα μια κοπέλα μέσω πολύ γνωστού chat.Αφού μιλήσαμε,αλλάξαμε msn..και μετά κινητά.Είχε γκόμενο και όπως μυ προείπε δεν ήθελε να τον απατήσει.Βγήκαμε θησείο για καφεδάκι και μετά απο συζήτηση φασωθήκαμε χαλαρά(φιλάκια,αγκαλίτσες) και έφυγε ο καθένας για το σπίτι του.Αξίζει να αναφέρω πως η κοπέλα ήταν απλά κουκλάκι)19 χρόνων.Με παίρνει χθές τηλέφωνο και μου ζήτησε να βρεθούμε.Πάμε για ποτάκι και καταλήγουμε σπίτι μοθ όπου πηδηχτήκαμε όλο το βράδυ.Η γυναίκα είνα άπαιχτη...το τι τσιμπούκια...το τι πισωκολλητά...μόνο κώλο δε τη πήρα...(τα ήπιε όλα όμως  )κρίμα που δε θα τον κεράτωνε...  Ακόμα σκέφτομαι τις βυζάρες της και θέλω να τη πάρω τηλέφωνο....


περιγραφή:1.65-1-68 περίπου καστανή με μακριά ίσια μαλλάκια, λεπτή με πιασιματάκια τύπου παπαρίζου...προσωπάκι τέλειο και βυζάκι 3αρακι. Απίστευτο μουνάκι..
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γνωριμιες πλεον παιζουν και στο 3D World, προσβαση μεσω του zoo. Προσοχη μονο γιατι εκει ολες φαινονται κορμαρες, φανταστειτε ενα 3D γραφικο περιβαλλον που θυμιζει λιγο Sims αλλα στην ουσια ειναι απλα ενα chat με γραφικα, πολυ πιο φιλικο βεβαια απο το μεσο chat..Οχι, το chat του bourdelatv δεν το φτανει :grin: :grin: :grin:
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδες,αντι να λετε την γνωσητ μαλακια "Σε γνωστο σαιτ,σε γνωστο τσατ κτλ" αντε πειτε και καμια διευθηνση και κοψτε τις φαντασιωσεις.Αμα ειναι να λεω και εγ ωμαλακιες χωρι ςπηγες,εχω πηδηξει ολον τον πλανητη.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ρε παιδες,αντι να λετε την γνωσητ μαλακια "Σε γνωστο σαιτ,σε γνωστο τσατ κτλ" αντε πειτε και καμια διευθηνση και κοψτε τις φαντασιωσεις.Αμα ειναι να λεω και εγ ωμαλακιες χωρι ςπηγες,εχω πηδηξει ολον τον πλανητη.
Απόλυτα σωστός! Χωρίς στοιχεία που μπορεί να δώσουν αφορμή για να πληγεί αυτό το site αλλά με σαφήνεια και όχι παπαρολογίες.

Προσωπική ερώτηση. Γράφτηκα στο zoo, διάλεξα 7 προφίλ που μου άρεσαν, έστειλα μήνυμα (μάλιστα για να στείλεις πάνω από ένα ορισμένο αριθμό πρέπει να προμηθευτείς zoo coins) και καπάκι μου διέγραψαν το λογαριασμό. Αυτό έγινε 3 συνεχόμενες φορές (μέχρι που 4-5 nicks τα θυμάμαι απ' έξω).
Εχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία ή μπορεί να μου πεί πως αντιμετωπίζεται αυτό? Προφανώς δεν έχω πρόβλημα να μοιραστώ τα nicks με κάποιον που έχει προσβαση στο συγκεκριμένο site.

Με τη ευκαιρία, μην ακούτε μαλακίες αν μία γκόμενα έχει βγεί μαζί σας και σας λέει έχω γκόμενο. Κατ' ελάχιστον, την πίπα την έχετε σίγουρη!
Ξέρω γκόμενα μικρή σε ηλικία, που έχει σχέση μέ έναν τύπο Α, συναντιέται ερωτικά με άλλον έστω Β και με τον κολλητό του έστω Γ και τέλος κάνει ραντεβού ως cg,. Ο Α δεν ξέρει τίποτε για όλα τα υπόλοιπα, ο Β πάλι δε γνωρίζει για τον Γ (που είναι κολλητός του) και το cg activity, ενώ ο Γ δε γνωρίζει για το cg activity. Παρεπιπτόντως κάτι παίχτηκε και με ένα άλλον ξεκάρφωτο που απλά της άρεσε.
Μην ξανακούσω το "Εχω σχέση" ως δικαιολογία από γκόμενα που έχει δεχτεί να βγείτε για να "μιλήσετε"!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Προσωπική ερώτηση. Γράφτηκα στο zoo, διάλεξα 7 προφίλ που μου άρεσαν, έστειλα μήνυμα (μάλιστα για να στείλεις πάνω από ένα ορισμένο αριθμό πρέπει να προμηθευτείς zoo coins) και καπάκι μου διέγραψαν το λογαριασμό. Αυτό έγινε 3 συνεχόμενες φορές (μέχρι που 4-5 nicks τα θυμάμαι απ' έξω).
Εχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία ή μπορεί να μου πεί πως αντιμετωπίζεται αυτό?

Αυτό δεν το έχω ξανακούσει. Ισως θα έπρεπε να στείλεις κάποιο mail στους admins.
Πριν από μερικούς μήνες, εγώ, για κάποιο άγνωστο λόγο δεν μπορούσα να στείλω κανένα mail σε κανένα προφίλ, σαν να είχε κλειδώσει ο λογαριασμός μου. Ενημέρωσα τους υπευθύνους και το πρόβλημα σε λιγότερο από 24 ώρες αποκαταστάθηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom