Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτό δεν το έχω ξανακούσει. Ισως θα έπρεπε να στείλεις κάποιο mail στους admins.
Πριν από μερικούς μήνες, εγώ, για κάποιο άγνωστο λόγο δεν μπορούσα να στείλω κανένα mail σε κανένα προφίλ, σαν να είχε κλειδώσει ο λογαριασμός μου. Ενημέρωσα τους υπευθύνους και το πρόβλημα σε λιγότερο από 24 ώρες αποκαταστάθηκε.

τωρα το zoo  θελει και sms  για να μπειs στο chat.....ασε που γινεται τηs τρεληs.....Aπορω πωs μπορουνε και μιλανε.....Εκτοs κι αν γινεται με συννεφα καπνου
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Αυτό δεν το έχω ξανακούσει. Ισως θα έπρεπε να στείλεις κάποιο mail στους admins.
Πριν από μερικούς μήνες, εγώ, για κάποιο άγνωστο λόγο δεν μπορούσα να στείλω κανένα mail σε κανένα προφίλ, σαν να είχε κλειδώσει ο λογαριασμός μου. Ενημέρωσα τους υπευθύνους και το πρόβλημα σε λιγότερο από 24 ώρες αποκαταστάθηκε.
Εστειλα mail και μ' έγραψαν στα @@ τους
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εστειλα mail και μ' έγραψαν στα @@ τους

Πυκνό μυστήριο καλύπτει την υπόθεση.....

Μήπως τα mail που έστειλες είχαν άσχημες και προσβλητικές εκφράσεις? Δεν ξέρω τι άλλο να υποθέσω...... :dunno:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Πυκνό μυστήριο καλύπτει την υπόθεση.....
Μήπως τα mail που έστειλες είχαν άσχημες και προσβλητικές εκφράσεις? Δεν ξέρω τι άλλο να υποθέσω...... :dunno:
Δεν είχε "προσβλητικές" εκφράσεις αλλά "σαφείς υπαινιγμούς για γνωριμία με σκοπό το sex".
Θα ξαναδοκιμάσω με κάτι ηπιότερο και βλέπουμε.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν είχε "προσβλητικές" εκφράσεις αλλά "σαφείς υπαινιγμούς για γνωριμία με σκοπό το sex".
Θα ξαναδοκιμάσω με κάτι ηπιότερο και βλέπουμε.

Εδω μιλαμε....αν δει καποιοs το τι γραφουνε στο δημοσιο τσατ , απεχει απο τουs υπαινιγμουs.... Φορα  χυμα παρτιδα ολα  και σε υπερθετικο βαθμο, ακομα και το μπου θα κοκκινιζε....μαλλον καποιοs κανει επιλογεs και διωχνει οποιον δεν του γουσταρει....Στη  συγκεκριμενη φαση μαλλον δεν θελει εσενα
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Εδω μιλαμε....αν δει καποιοs το τι γραφουνε στο δημοσιο τσατ , απεχει απο τουs υπαινιγμουs.... Φορα  χυμα παρτιδα ολα  και σε υπερθετικο βαθμο, ακομα και το μπου θα κοκκινιζε....μαλλον καποιοs κανει επιλογεs και διωχνει οποιον δεν του γουσταρει....Στη  συγκεκριμενη φαση μαλλον δεν θελει εσενα

Πολυ φοβαμαι οτι θα συμφωνησω, ακυρο μου ακουγεται κ μενα, μαλλον κανας περιεργος admin θα ειναι γιατι την εχουν πατησει κ γνωστες μου ετσι που σιγουρα δεν θα ελεγαν κατι προκλητικο μεσω mail. Στο chat του zoo επιμενω, δεν μιλανε ευκολα γκομενες, ακομα χειροτερα μεσω mail. Μπες 3d και θα δεις περισσοτερη προκοπη..!
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ξεχασα, αυτο το "εχω σχεση" μπορει να αποδειχθει μεγαλη  :pipa1:, πολλες θα βγουν μαζι σου κ ας ειναι δεσμευμενες..και πας και στα σιγουρα μετα! Ειδικα στην ανωνυμια του νετ αυτο ειναι στανταρακι του 1,25 θα ελεγα ;-)  :dancing: :dancing: :dancing: Αν σου πω τι ευκαιρια ειχα χασει (εκτος νετ) απο γκομενα που "ειχε σχεση" οταν μιλουσα μαζι της και μετα εξαφανιζοταν με εναν τυπο για ωρες... :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πολυ φοβαμαι οτι θα συμφωνησω, ακυρο μου ακουγεται κ μενα, μαλλον κανας περιεργος admin θα ειναι γιατι την εχουν πατησει κ γνωστες μου ετσι που σιγουρα δεν θα ελεγαν κατι προκλητικο μεσω mail. Στο chat του zoo επιμενω, δεν μιλανε ευκολα γκομενες, ακομα χειροτερα μεσω mail. Μπες 3d και θα δεις περισσοτερη προκοπη..!

Οχι δεν μιλανε ευκολα.....Θελειs να πειs καθολου δεν μιλανε....Σε σημειο που να πιστεψειs οτι μονο αντρεs ειναι συνδεδεμενοι.....Τα μηνυματα πεφτουν βροχη, δεν καταλαβαινει κανειs τι εγραψε......χανειs την μπαλα κι ενα ατελειωτο κομβου απο βρισιεs και διαφημισειs.......Δεν νομιζω οτι τουs πειραξαν οι..."υπαινιγμοι"
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ξεχασα, αυτο το "εχω σχεση" μπορει να αποδειχθει μεγαλη  :pipa1:, πολλες θα βγουν μαζι σου κ ας ειναι δεσμευμενες..και πας και στα σιγουρα μετα! Ειδικα στην ανωνυμια του νετ αυτο ειναι στανταρακι του 1,25 θα ελεγα ;-)   :dancing: :dancing: :dancing: Αν σου πω τι ευκαιρια ειχα χασει (εκτος νετ) απο γκομενα που "ειχε σχεση" οταν μιλουσα μαζι της και μετα εξαφανιζοταν με εναν τυπο για ωρες... :headbang:
Ειχα κανει μια μικρη γνωριμια -ξεπετα,  οχι λογω τσατ αλλα ετυχε να παιζουμε στο ιδιο παιχνιδι.....Διαφορετικα το τσατ ειναι για τον.. :bigdick:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ποιό είναι αυτό το 3d ρε μεγάλε?

Στο desktop του zoo εχει αριστερα ενα εικονιδιο που γραφει "3d World", εκει κρατας το νικ που εχεις απ το zoo και φτιαχνεις σε ενα περιβαλον α λα Sims τον τυπά σου, απο ρουχα παπουτσια μεχρι καναπεδες που θα βαλεις στο σπιτι σου. Μετα γυρνας σε διαφορους χωρους, παντα με γραφικη απεικονιση, οπου παιζουν μουσικες και βλεπεις αλλα ατομα που ειναι συνδεδεμενα εκεινη τη στιγμη..πχ the rock club, the beach, house dance club και τετοια. Πιο πολυ γυρνας και μιλας, πιο ανετα παντως μιλας εκει σε σχεση με το chat του zoo. Oυφ παλι διαφημιση τους εκανα..! :idiot:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Στο desktop του zoo εχει αριστερα ενα εικονιδιο που γραφει "3d World", εκει κρατας το νικ που εχεις απ το zoo και φτιαχνεις σε ενα περιβαλον α λα Sims τον τυπά σου, απο ρουχα παπουτσια μεχρι καναπεδες που θα βαλεις στο σπιτι σου. Μετα γυρνας σε διαφορους χωρους, παντα με γραφικη απεικονιση, οπου παιζουν μουσικες και βλεπεις αλλα ατομα που ειναι συνδεδεμενα εκεινη τη στιγμη..πχ the rock club, the beach, house dance club και τετοια. Πιο πολυ γυρνας και μιλας, πιο ανετα παντως μιλας εκει σε σχεση με το chat του zoo. Oυφ παλι διαφημιση τους εκανα..! :idiot:

Και στο zoo    Sims???   Ε αυτο παει πολυ!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Παιδιά πρέπει να έχουν επικηρυχθεί οι IP που χρησιμοποιώ. Μετά την ψυχρολουσία του zoo, συνδέομαι στο fatsa στέλνω καμμιά 10αριά μηνύματα σε προφίλ που έπαιζαν. Τα μηνύματα ΤΕΛΕΙΩΣ ουδέτερα.
Μου απαντά κάποια με nick kavla19 και φωτό με sexy εσώρουχα και κάλτσες (όχι αθλητικές!) ρωτώντας τι εννοείς "τι μπορούμε να κάνουμε μαζί?". Ε! απαντάω και γω πολύ σεμνά, και τις λέω για εμπειρίες με άλλα ζευγάρια κ.λ.π.
Μετά από λίγο διαγράφηκε το account μου.
Μπορώ πλέον να συμπεράνω με ασφάλεια ότι σε αυτά τα sites είναι mod στελέχη της Αρχιεπισκοπής και τα μέλη τους είναι όλα του Κατηχητικού. :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παιδιά πρέπει να έχουν επικηρυχθεί οι IP που χρησιμοποιώ. Μετά την ψυχρολουσία του zoo, συνδέομαι στο fatsa στέλνω καμμιά 10αριά μηνύματα σε προφίλ που έπαιζαν. Τα μηνύματα ΤΕΛΕΙΩΣ ουδέτερα.
Μου απαντά κάποια με nick kavla19 και φωτό με sexy εσώρουχα και κάλτσες (όχι αθλητικές!) ρωτώντας τι εννοείς "τι μπορούμε να κάνουμε μαζί?". Ε! απαντάω και γω πολύ σεμνά, και τις λέω για εμπειρίες με άλλα ζευγάρια κ.λ.π.
Μετά από λίγο διαγράφηκε το account μου.
Μπορώ πλέον να συμπεράνω με ασφάλεια ότι σε αυτά τα sites είναι mod στελέχη της Αρχιεπισκοπής και τα μέλη τους είναι όλα του Κατηχητικού. :headbang:

Ναι τα καυμενα!!!!!!!!!!  σημερα πηγανε στην πρωτη δημοτικου
Αβαβαω  απαπαω.......!!!!!!!!  και σε ενα αλλο στο "παρεα"  τριs χειροτερα....Ακομα και να σκεφτειs "πονηρα"  γινεσαι μπαν!!!!!
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
λοιπον μην ανοισιχεις δεν εχουν κατι με τα μουτρα σου μπηκα μολις σε αυτο το 3δ και ηταν μια και χορεβε και λεω: εισε πολυ καβλα οταν χορεβεις, και με καναν βαν μεσα σε 10 δεφτερα

μαλον οι "αδμινς" εκει θελουν ολα τα μουνια για την παρτυ τους και ειναι πολυ αφστηροι με μας τα αγορακια
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ενω αν πας και το πεις αυτο χυμα σε καποια εξω θα σου πει "εισαι φοβερος, τα λες υπεροχα"! Ρε τι αλλο θα ακουσουμε...  :bigdick:


ΥΓ: Εχει admins και εκει, οχι συνεχεια και οχι παντου οποτε ησουν και "τυχερος"!
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ρε παιδιά  όλα αυτά τα sites και το Ζοο και το parea κλπ είναι για κάποιες κυράτσες της πλάκας που έχουν να δούν χαρά στα σκέλια τους κατι αιώνες. Όλες αυτές γυρεύουν να βρουν κάποιο οικονομημένο κορόιδο να του τα μασήσουν να περνάνε καλά. Αμα γραφεις ότι είσαι 18 και 20 και μέχρι 35 χρόνων ιδ. Υπάλληλος ,μαθητής , φοιτητής και τέτοια τι περιμένεις να ψαρέψεις;
  Γράψε π.χ 45 χρονών μέχρι τάφο και ότι είσαι επιχειρηματίας , δικαστικός , στρατιωτικός ανώτερος δημόσιος υπάλληλος και θα δεις πως θα πλακώσει το ......ενδιαφέρον. SERAPIS
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
....το ΒΑDOO τι επαθε και δεν στελνουμε-παιρνουμε μηνυματα? :headbang:..ξερει κανεις? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom