Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

41501062588467875649117.jpg
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γαμω το site Μου γαω,προσπαθω συνεχεια να ποσταρω κ δεν μπορω.καλη ηταν η φαρμα επαιζε κ η δικια μου μεχρι που το εσβηστ το προφιλ της γιατι το βαρεθηκε.απλα ειναι μια μοδα που θα περασει...τιποτα παρα πανω
ε ναι ετσι ειναι αλλα εχει πλακα...)))))
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
δεν την παλευετε τελικα....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ωραια φωτο παντως
 

Επισκέπτης


εγώ πάντως στο facebook έτυχε να γαμήσω γκόμενα η οποία από το chat μου βγήκε πουτάνα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε φίλε είπαμε βιζιτού-πουτάνα είναι η γκόμενα!!! λες να με άφησε να την :knockinb: :knockinb: :knockinb: τσάμπα?
γιατι ρε φιλε αυτες δεν το κανουν τζαμπα?τοτε δεν εισαι τεχερος,μαλλον γκαντεμης εισαι αφου τα εσταξες κιολας
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να σου δώσω τότε το όνομα της σε PM και αν εσύ την γαμήσεις τσάμπα έλα σφύρα μου!!! :jerking: :jerking: :jerking:
πρωτον δεν εχω facebook κ δεν ασχολουμαι.δευτερον αμλλον δεν καταλαβες καλα τι ειπα....δεν στην ειπα βασικα,απλα ειπα οτι εισαι κωλοφαρδος γιατι εδω λεμε για γαμησια στο facebook Κ εσυ ειπες οτι πετυχες βιζιτου,αρα εωρησα οτι την γαμησες τζαμπα...οχι οτι της τα εσταξες.οποτε μετα οταν το ειπες ειπα οτι ησουν ατυχος γιατι αλλο περιμενες κ αλλο σου βγηκε.αυτα φιλτατε κ χαλαρωσε λιγο.μην τα βλεπεις κακοπροαιρετα ολα
 

Επισκέπτης
πρωτον δεν εχω facebook κ δεν ασχολουμαι.δευτερον αμλλον δεν καταλαβες καλα τι ειπα....δεν στην ειπα βασικα,απλα ειπα οτι εισαι κωλοφαρδος γιατι εδω λεμε για γαμησια στο facebook Κ εσυ ειπες οτι πετυχες βιζιτου,αρα εωρησα οτι την γαμησες τζαμπα...οχι οτι της τα εσταξες.οποτε μετα οταν το ειπες ειπα οτι ησουν ατυχος γιατι αλλο περιμενες κ αλλο σου βγηκε.αυτα φιλτατε κ χαλαρωσε λιγο.μην τα βλεπεις κακοπροαιρετα ολα

ΟΚ...παρεξήγηση έγινε...το ότι είναι βιζιτού το διαπίστωσα όταν κάναμε chat στο facebook, όχι όταν τη συνάντησα...γιατί στην ψύχρα μου είπε ότι θέλει δωράκι για να συναντηθούμε! ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ΟΚ...παρεξήγηση έγινε...το ότι είναι βιζιτού το διαπίστωσα όταν κάναμε chat στο facebook, όχι όταν τη συνάντησα...γιατί στην ψύχρα μου είπε ότι θέλει δωράκι για να συναντηθούμε! ;)
κριμα....καλο βραδυ σε ολους
 

makis xristianos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον λεω να πω και γω την εμπειρια μου απο το facebook,zοο,myspace.Καταρχην εχω βγει συνολο με 11 γκομενες απο τa εν λογω σιτε.Βασικα τις γνωριζα εκει εκανα add  στο msn και προχωραγε η κατασταση απο εκει(ναι το ξερω ειμαι καμενος).Απο τις 11 οι 7 ηταν βουρες.Μιλαμε για πολυ βουρες ομως.Δλδ κερασα 7 καφεδες επι 4 ευρω και 30 ωρα επι  7 γκομενες ισον 30 ευρω και 3 ωρες χαμενες απο την ζωη μου.(δεν μπορω να πω σορρυ δεν μου αρεσεις και να φυγω,ειμαι και κυριος γαμω το φελεκι μου).Παμε στο ζουμι τωρα.Απο τις 4 την μια την γουσταρα ωραιο μουνι τολμω να πω ερωτευτηκα και εφαγα χλαπατσα.Μετα απο 3 καφεδες και ενα ποτο που βγηκαμε(εννοειται τα πληρωασα εγω ο εβραιος)Συνεχιζω την αλλη που γνωρησα ηταν απο λαμια.Ωραιο γκομενακι εννοειται οτι πηγα λαμια(εφυγα απο αθηνα στις 7 και γυρισα στις 6 το πρωι φωναζε ο μπαμπασ)γαμησα στο αμαξι τρελη κολαρα τα εκανε ολα.Μια φορα ηρθε και αθηνα ξαναγαμησα και μετα χαθηκαμε.Με την τριτη ειχα σχεση ενα χρονο απο αθηνα δεν λεω πολλα για αυτη καταλαβενετε.Η 4η απο Πατρα βρεθηκαμε 2 φορες μια πατρα μια αθηνα μετριο γαμισι αλλα μετα μου αρχισε τα σε αγαπαω και την εκανα με ελαφρα...το συμπαρασμα δικο σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom