Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
πως παει η κινηση  ;; ;;  ;

η μουρλα των ελλεηνιδων  στα σαιτς κρατα καλα ;;; :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Μικρός ... εξηγείται ...


Όσο μεγαλώνουμε όμως, γινόμαστε εκλεκτικότεροι ...

Χοντρές ακόμη και σε καφετέριες αν τις βλέπω να χαριεντίζονται
με κάτι κλαρινομουσάτους ... με πεσμένα πατελόνια ...
θέλω να τους αρχίσω στις κλωτσιές.


Δεν παλεύονται με τίποτε.
Καλύτερα να τον παίζει κανείς.
Αν δεν βρισκόταν κανείς να γαμάει τις χοντρές , θα αδυνάτιζαν
και θα βελτιωνόταν το επίπεδο !!!!!!!!


Τώρα αν δεις στα fb πιτσιρικάδων (έχω 4 βαφτισιμιούς 16-20)
θα δεις κάτι βόδια , που μαζέουν δεκάδες likes
ενώ δείχνουν πατσές ξεκάθαρα ...
Τα likes στο fb έχουν να κάνουν αποκλειστικά με το πόσο δημοφιλής είσαι! Μπορεί να είσαι Αλέν Ντελόν και να χεις 10 λάικς και μπορεί να σαι κουασιμόδος και να χεις 200.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Τα likes στο fb έχουν να κάνουν αποκλειστικά με το πόσο δημοφιλής είσαι! Μπορεί να είσαι Αλέν Ντελόν και να χεις 10 λάικς και μπορεί να σαι κουασιμόδος και να χεις 200.
Αυτά ισχύουν για τους άντρες. Το πόσα λαικς παίρνουν οι γυναίκες έχει να κάνει με το ποσο πιρφορολιγουρηδες είναι οι φίλοι της.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Αυτά ισχύουν για τους άντρες. Το πόσα λαικς παίρνουν οι γυναίκες έχει να κάνει με το ποσο πιρφορολιγουρηδες είναι οι φίλοι της.
Ναι ρε. Οι γυναίκες στην Ελλάδα έχουν σχεδόν όλες πάνω από 100 λάικς. Οι μουνάρες χτυπάνε και πάνω από χιλιάρικο μερικές φορές.
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Ένα μόνο θα σου πω. Την μπότα της την είχε κάνει ειδική παραγγελία, για να χωράει...
ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

IRAKLEIO.STUDIO

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
78
Πόντοι
0
Αυτό το site είναι αξιόπιστο ή απάτη. Εχει κανεις δοκιμάσει; Πληρώνεις 4e και μπορείς να βρεις μουνάρεςςς.

 
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
:pipa3:
Έχω κάτι τύπισσες στο vk κ έχουν λινκ ένα ask fm.  Τι στο πουτσο είναι ?

Πολύ επικίνδυνο σαιτ, ιδιαίτερα για την ψυχολογια ευαίσθητων νέων που βρίσκονται σε εφηβική και μετεφηγικη ηλικία.
Πολλά κορίτσια γράφουν  δημόσια και αν δεν έχουν καλή εμφάνιση μπορεί να εισπράξουν πολλά αρνητικά σχόλια σε προσβλητικό βαθμό (ηλεκτρονικό μπουλιν).
Έχουν σημειωθεί μέχρι και αυτοκτονίες.
Όσοι έχετε συγγένεις τέτοιων ηλικιών ενημερωστε τους γονείς τους να τους κλειδώσουν την πρόσβαση.
Ή ειρωνεία είναι ότι οι ιδιοκτήτες της σελίδας συμμετέχουν σε αντιμπουλιν δράσεις!!!!

[video]http://www.espressonews.gr/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/%CE%AC%CF%81%CE%B8%CF%81%CE%BF/%CF%81%CE%B5%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B1%CE%B6/135575/%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B3%CE%B5%CF%81%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%BF-%C2%ABtwitter%C2%BB-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CE%B7%CE%BB%CE%AF%CE%BA%CF%89%CE%BD[/video]
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Μου εδειξε το fb της μια κοπελιτσα οχι καμια μουναρα με απλα ωραιες φωτογραφιες της, οχι σαν το ξεκωλο, και ειχε 300 friend request και καμια 500αρα μηνυματα απο πεφτουλες του fb..
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Μου εδειξε το fb της μια κοπελιτσα οχι καμια μουναρα με απλα ωραιες φωτογραφιες της, οχι σαν το ξεκωλο, και ειχε 300 friend request και καμια 500αρα μηνυματα απο πεφτουλες του fb..

den exoyme elpida type
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796

Επισης να δεις πως θεοποιουν κατι μπαζολες και τι σφαγη γινετε και ποσο χαμηλα πεφτουν μηπως και γαμισουν...  :vomit:

Και μετα η μπαζολα την βλεπει και θεομουνο..  :uglystupid:

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τα πιο ασύλληποτα μπάζα όμως ...
ήταν στο chat του irc ... στο gr.net server
στο δωμάτιο #hellas ....

Εποχές 1998 .....


είχα μπει μερικές φορές και ήταν μία moderator με ψευδώνυμο mwruli ...


μου στέλνει φωτό ....
πως δεν πέταξα την οθόνη από το παράθυρο ...
θα την είχα πετάξει , αλλά ήταν βαριά η crt και αν την έτρωγε κανείς στο κεφάλι
θα πήγαινε άκλαφτος ...

το mwruli ήταν 210 οκάδες φάλαινα ...


Και ιδεολογικα ;
Αριστερότερα  της 17Ν  ....
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Επισης να δεις πως θεοποιουν κατι μπαζολες και τι σφαγη γινετε και ποσο χαμηλα πεφτουν μηπως και γαμισουν... 


Οι οποίες και να τους στηθούν , βάζω στοίχημα θα είναι αδύνατον να τους σηκωθεί να τις γαμήσουν.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
μια πουταναρα ελλεινιδα βιζιτακι φαινοταν με φωτο απο μυκονο island σαντορινες βοτκες σαμπανιες κλπ την ρωτησα χυμα και θιχτηκε
σβηνω το ονομα για διαφορους λογους
Πεμ 1:19 π.μ.
Η - αποδέχθηκε το αίτημά σας.
Min mou stelneis Tetoia minimata se parakalo .. Kai den Thelw doro .. Ti Einai Auta Pou grafeis
Τέλος συζήτησης
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
μια πουταναρα ελλεινιδα βιζιτακι φαινοταν με φωτο απο μυκονο island σαντορινες βοτκες σαμπανιες κλπ την ρωτησα χυμα και θιχτηκε
σβηνω το ονομα για διαφορους λογους
Πεμ 1:19 π.μ.
Η - αποδέχθηκε το αίτημά σας.
Min mou stelneis Tetoia minimata se parakalo .. Kai den Thelw doro .. Ti Einai Auta Pou grafeis
Τέλος συζήτησης
Ε ήθελε αλλού είδους δωράκια τυπε. Πληρωμένες διακοπές, ποτά, φαγητά κλπ, χωρίς να κάνετε κάποια συμφωνία. Στο παζάρεμα το έχασες.  :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αυτο που έχω κάνει επανειλημμένα και με επιτυχία στα dating applications είναι όταν τα εξαντλω μερικούς μήνες μετά να διαγράφω το λογαριασμό μου και να επανέρχομαι με καινούργιο. Με διαφορετικό opener, ιδανικά με διαφορετικές φωτο και μετά από ένα διάστημα απουσίας αν χρειαστεί. Έτσι μπορείς να "αναστησεις" όσες είχαν απορρίψει την προσέγγιση σου. Το θέμα μου είναι με τις φωτογραφίες. Εχω ήδη βγάλει επαγγελματικές για τις οποίες έχω πληρώσει. Καλύτερες να βγάλω μόνος μου από τις επαγγελματικές δεν παίζει και το να ξαναπληρωσω το βρίσκω βλακεία.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Το θέμα μου είναι με τις φωτογραφίες. Εχω ήδη βγάλει επαγγελματικές για τις οποίες έχω πληρώσει. Καλύτερες να βγάλω μόνος μου από τις επαγγελματικές δεν παίζει και το να ξαναπληρωσω το βρίσκω βλακεία.

Επειδή το σκέφτομαι και εγώ, πόσα πλήρωσες για να βγάλεις επαγγελματικές ;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Επειδή το σκέφτομαι και εγώ, πόσα πλήρωσες για να βγάλεις επαγγελματικές ;;
Στον συγκεκριμενο πήγαινε 85 ευρώ για μια φώτο + 12 για κάθε έξτρα προ ΦΠΑ. Του έδωσα 50 ευρώ προκαταβολή και τα υπόλοιπα παραδόξως δε μου τα ζήτησε ποτέ.  :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Αυτο που έχω κάνει επανειλημμένα και με επιτυχία στα dating applications είναι όταν τα εξαντλω μερικούς μήνες μετά να διαγράφω το λογαριασμό μου και να επανέρχομαι με καινούργιο. Με διαφορετικό opener, ιδανικά με διαφορετικές φωτο και μετά από ένα διάστημα απουσίας αν χρειαστεί. Έτσι μπορείς να "αναστησεις" όσες είχαν απορρίψει την προσέγγιση σου. Το θέμα μου είναι με τις φωτογραφίες. Εχω ήδη βγάλει επαγγελματικές για τις οποίες έχω πληρώσει. Καλύτερες να βγάλω μόνος μου από τις επαγγελματικές δεν παίζει και το να ξαναπληρωσω το βρίσκω βλακεία.

gamas katholou type apo internet?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom