Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ωραιος μεγαλε  ορμα και σκιστες ολες!!!
οι καριολες κατα ενα περιεργο τροπο καταλαβαινουν την αυτοπεποιθηση του ανδρα ( το οποια ειναι μεγα αφροδιασιακο για αυτες .... ) ..
και παντα οταν εχουμε επιτυχια εχουμε σε πολλες ταυτοχρονα ...
γιουρια  λοιπον ...
οτι κουνιετε γαμιεται και οτι μενει ακινητο βαφεται .... :rockon:
:thumbsup: :thumbsup:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Καλές επιτυχίες και σε εσένα τύπε μου  :rockon:
Χωρίς παρεξήγηση τυπε, αλλά για να μπαζωσεις δε χρειάζεται κανένα φοβερό μπλα μπλα. Μάλλον θα γαμουσες και χωρίς όλες αυτές τις παπατζες για το tuning. Δοκίμασε να ρίξεις καμια μουναρα άνω του 8 μιλώντας για φτιαξιματα στο αμάξι και άμα τα καταφέρεις, το συζητάμε. :)
 

best_hunder

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Σήμερα το απογευματάκι κανόνισα ραντεβού με μια 21χρονη που γνώρισα στο ίντερνετ και μιλάμε μόλις 3 μέρες. Δεν λέει πολλά από εμφάνιση, είναι χοντρούλα αλλά έχει τουλάχιστον γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου. Το θετικό είναι ότι μένει 3 χιλιόμετρα απόσταση από εμένα και οπότε θα πέφτει πούτσος χωρίς να ξοδεύομαι στις βενζίνες και να με τρώνε οι δρόμοι. Επίσης έχω ψήσει από το ίντερνετ και μία 32 χρονη επίσης χοντρούλα που έχει να κάνει σχέση 6 χρόνια. Δεν είμαι μαλάκας να πιστέψω ότι έχει να φάει πούτσο 6 χρόνια, όλο και κάποιος θα σπρώχνει. Απλά αυτή δεν είναι ακόμα έτοιμη να βγει ραντεβού, όμως έτσι όπως το βλέπω θα φάω κάτι...Αύριο περιμένω 2 δυνατά μωράκια που είναι αδερφές μεταξύ τους να έρθουν από Ρωσία για διακοπές. Η μία είναι 20 και η άλλη 23. Έχω κανονίσει να τις ξεναγήσω στην Αθήνα και η μία γουστάρει. Μάλλον θα γαμήσω και εκεί. Τέτοια ρέντα δεν μου έχει ξανατύχει μαζεμένη ποτέ! Εδώ κόλλαγα σε κάτι τετράμπαζα και δεν καθόταν καμία, τώρα έπεσαν όλες μαζί... :erection:

Aπο τιντερ φιλε??
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Χωρίς παρεξήγηση τυπε, αλλά για να μπαζωσεις δε χρειάζεται κανένα φοβερό μπλα μπλα. Μάλλον θα γαμουσες και χωρίς όλες αυτές τις παπατζες για το tuning. Δοκίμασε να ρίξεις καμια μουναρα άνω του 8 μιλώντας για φτιαξιματα στο αμάξι και άμα τα καταφέρεις, το συζητάμε. :)
Οι μουνάρες του διαδικτύου δεν συγκινούνται από το tuning. Αυτές θέλουν να δουν μαρούλι και επειδή εγώ δεν το διαθέτω, κάνω μια παραχώρηση στην εμφάνιση. Και στο διαδίκτυο δεν έχω πετύχει ποτέ μουνάρα να ψάχνετε. Μια φορά μιλούσα με μία που είχε βάλει στο προφίλ της εξωπραγματικές φωτογραφίες και τελικά αποδείχθηκε ψεύτικο προφίλ. Από εξωτερικό μπορείς να ρίξεις μουνάρα, αλλά η Ελληνίδα μουνάρα έχει πιο πολλές απαιτήσεις και από τον Ομπάμα  :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Οι μουνάρες του διαδικτύου δεν συγκινούνται από το tuning. Αυτές θέλουν να δουν μαρούλι και επειδή εγώ δεν το διαθέτω, κάνω μια παραχώρηση στην εμφάνιση. Και στο διαδίκτυο δεν έχω πετύχει ποτέ μουνάρα να ψάχνετε. Μια φορά μιλούσα με μία που είχε βάλει στο προφίλ της εξωπραγματικές φωτογραφίες και τελικά αποδείχθηκε ψεύτικο προφίλ. Από εξωτερικό μπορείς να ρίξεις μουνάρα, αλλά η Ελληνίδα μουνάρα έχει πιο πολλές απαιτήσεις και από τον Ομπάμα  :hi:
Όντως ισχύει ότι οι μουναρες πολύ πιο δύσκολα βγαίνουν από το ίντερνετ. Προσωπικα προτιμώ να τον παίξω παρα να μπαζωσω, αλλά ο καθένας το βλέπει διαφορετικά. Στη real life ψαχνεσαι για ψηλά νούμερα ή σε σνομπαρουν λόγω έλλειψης μαρουλιου;
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Μιλαω στο VK με κοπελιτσα 21 που μολις χωρισε με εναν 35 γιατι ηταν μεγαλος ( ειμαι 37 :)  )
Δινω 5% πιθανοτητα να γινει κατι
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Όντως ισχύει ότι οι μουναρες πολύ πιο δύσκολα βγαίνουν από το ίντερνετ. Προσωπικα προτιμώ να τον παίξω παρα να μπαζωσω, αλλά ο καθένας το βλέπει διαφορετικά. Στη real life ψαχνεσαι για ψηλά νούμερα ή σε σνομπαρουν λόγω έλλειψης μαρουλιου;
Εγώ μπαζώνω άνετα τύπε μου! Να ναι καλά το Μεταξουργείο που μου έδωσε τα φόντα να το κάνω!Έξω στην πραγματική ζωή κάτι γίνεται αν έχεις το μπλα μπλα και δεν κολλάς. Έξω έχω ρίξει αξιόλογο μουνάκι που ήταν και μητρομανής, αλλά είχε ψυχολογικά και την χώρισα μετά από 7 μήνες. Πλέον δουλεύω μόνο το ίντερνετ γιατί ο μισθός μου έπεσε στα μισά σε σχέση με παλιότερα και δεν μπορώ να βγαίνω όπως τότε. Αλλά και τότε οι καλές κοιτούσαν πολύ το μαρούλι που διαθέτεις για πάρτη τους, αλλιώς μετά το πρώτο ραντεβού εξαφανίζονταν αν δεν διέθετες τα στάνταρ που έθεταν
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Ρωσικο ειναι. Δε μας είπε με τις χοντρές από πού βγήκε.
Μια χοντρή που γαμούσα την είχα βγάλει από το badoo και οι τελευταίες δύο περιπτώσεις είναι από το odnoklassniki
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
καλα ενταξει .... χοντρες ελληνιδες εχουν ολα τα   σαιτς....

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Μιλαω στο VK με κοπελιτσα 21 που μολις χωρισε με εναν 35 γιατι ηταν μεγαλος ( ειμαι 37 :)  )
Δινω 5% πιθανοτητα να γινει κατι
Στο VK παίζουν πολλά ψεύτικα προφίλ και έπαψα να ασχολούμαι. Άσε που από Αθήνα δεν παίζουν πολλά μουνιά
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
μοντερεητορ οι μπαρμεν του διαδικτυου
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Σήμερα το απογευματάκι κανόνισα ραντεβού με μια 21χρονη που γνώρισα στο ίντερνετ και μιλάμε μόλις 3 μέρες. Δεν λέει πολλά από εμφάνιση, είναι χοντρούλα αλλά έχει τουλάχιστον γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου. Το θετικό είναι ότι μένει 3 χιλιόμετρα απόσταση από εμένα και οπότε θα πέφτει πούτσος χωρίς να ξοδεύομαι στις βενζίνες και να με τρώνε οι δρόμοι. Επίσης έχω ψήσει από το ίντερνετ και μία 32 χρονη επίσης χοντρούλα που έχει να κάνει σχέση 6 χρόνια. Δεν είμαι μαλάκας να πιστέψω ότι έχει να φάει πούτσο 6 χρόνια, όλο και κάποιος θα σπρώχνει. Απλά αυτή δεν είναι ακόμα έτοιμη να βγει ραντεβού, όμως έτσι όπως το βλέπω θα φάω κάτι...Αύριο περιμένω 2 δυνατά μωράκια που είναι αδερφές μεταξύ τους να έρθουν από Ρωσία για διακοπές. Η μία είναι 20 και η άλλη 23. Έχω κανονίσει να τις ξεναγήσω στην Αθήνα και η μία γουστάρει. Μάλλον θα γαμήσω και εκεί. Τέτοια ρέντα δεν μου έχει ξανατύχει μαζεμένη ποτέ! Εδώ κόλλαγα σε κάτι τετράμπαζα και δεν καθόταν καμία, τώρα έπεσαν όλες μαζί... :erection:

ρε φιλε αυτο το odnokiassniki θελει να ξες μονο ρωσικα.καμια αλλη εχεις να προτεινεις/?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom