Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Στο Τίντερ έχω παρατηρήσει το εξής μοτίβο: Το 99% των φορών ματσάρω με κοπέλες πανεπιστημιακής εκπαίδευσης. Αυτό πώς το εξηγώ; Είτε είναι καθαρά τυχαίο, είτε η εφαρμογή είναι πιο διαδεδομένη σε αυτή την ομάδα του πληθυσμού, είτε βλέπουν τη σχολή που έχω τελειώσει και με κάνουν like. Κανονικά δε θα είχα κανένα πρόβλημα με αυτό το γεγονός, αλλά οι κοπέλες από ΑΕΙ είναι διαπιστωμένα περισσότερο σνομπ και ως εκ τούτου κουβαλάνε περισσότερα κόμπλεξ. Στατιστικά πιο εύκολο είναι να βγω και να γαμήσω μία απόφοιτο/φοιτήτρια ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ παρά μια ανώτερης εκπαίδευσης και δεν το λέω καθόλου ρατσιστικά. Απλά όσο περισσότερη η μόρφωση, τόσο περισσότερα και τα "σκατά" που έχει φυτέψει η κοινωνία μέσα στο κεφάλι της άλλης. Θα δοκιμάσω να αφαιρέσω από το φβ τη σχολή μου και θα δω τι διαφορά θα έχω.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Στο Τίντερ έχω παρατηρήσει το εξής μοτίβο: Το 99% των φορών ματσάρω με κοπέλες πανεπιστημιακής εκπαίδευσης. Αυτό πώς το εξηγώ; Είτε είναι καθαρά τυχαίο, είτε η εφαρμογή είναι πιο διαδεδομένη σε αυτή την ομάδα του πληθυσμού, είτε βλέπουν τη σχολή που έχω τελειώσει και με κάνουν like. Κανονικά δε θα είχα κανένα πρόβλημα με αυτό το γεγονός, αλλά οι κοπέλες από ΑΕΙ είναι διαπιστωμένα περισσότερο σνομπ και ως εκ τούτου κουβαλάνε περισσότερα κόμπλεξ. Στατιστικά πιο εύκολο είναι να βγω και να γαμήσω μία απόφοιτο/φοιτήτρια ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ παρά μια ανώτερης εκπαίδευσης και δεν το λέω καθόλου ρατσιστικά. Απλά όσο περισσότερη η μόρφωση, τόσο περισσότερα και τα "σκατά" που έχει φυτέψει η κοινωνία μέσα στο κεφάλι της άλλης. Θα δοκιμάσω να αφαιρέσω από το φβ τη σχολή μου και θα δω τι διαφορά θα έχω.

στην Ελλαδα  οταν αποφοιτουν τους  πιπιλιζουν το μυαλο πως με το πτυχιο τους  θα μπορουν να γαμανε και να δερνουν σε ολους τους τομεις...
μετα τα 40 ομως οταν το ραφι αρχιζει και φαινεται .... αλλαζουν ροτα ... milfαρες γαρ.... :grin:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
στην Ελλαδα  οταν αποφοιτουν τους  πιπιλιζουν το μυαλο πως με το πτυχιο τους  θα μπορουν να γαμανε και να δερνουν σε ολους τους τομεις...
μετα τα 40 ομως οταν το ραφι αρχιζει και φαινεται .... αλλαζουν ροτα ... milfαρες γαρ.... :grin:
Εκτός από μιλφ η άλλη πρέπει να είναι και cougar όμως. Εκτός αν είσαι πάνω από 30, οπότε αλλάζει
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
εχω δυο μερες που παιζω μπαλα με το okcupid ...
καλο φαινεται ... ψηνω ηδη δυο κομματια ..
ισως μεστο σκ να καταφερω να βγαλω οξω το ενα τουλαχιστον...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
εχω δυο μερες που παιζω μπαλα με το okcupid ...
καλο φαινεται ... ψηνω ηδη δυο κομματια ..
ισως μεστο σκ να καταφερω να βγαλω οξω το ενα τουλαχιστον...
Πόσο είσαι ρε τύπε; Εγώ όταν σε μιλφ λέω την ηλικία μου κάνουν πίσω. Και δε γουστάρω να γαμάω με ψέματα. Εδώ να διευκρινίσουμε ότι μιλφ εννοούμε τις 40άρες και άνω, έτσι; Έχω πηδήξει αρκετές 30-35 χρονών, αλλά άνω των 40 μόνο δύο, οι οποίες απλά έτυχε να είναι cougars.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Πόσο είσαι ρε τύπε; Εγώ όταν σε μιλφ λέω την ηλικία μου κάνουν πίσω. Και δε γουστάρω να γαμάω με ψέματα. Εδώ να διευκρινίσουμε ότι μιλφ εννοούμε τις 40άρες και άνω, έτσι; Έχω πηδήξει αρκετές 30-35 χρονών, αλλά άνω των 40 μόνο δύο, οι οποίες απλά έτυχε να είναι cougars.

35 ρε φιλε .
γιατι πιστευεις αυτες λενε την δικια τους ;;;;
θα γαμας με οτι εχεις και μπορεις ...μην πας με το σταυρο  στο χερι ...
να γαμησεις θες οχι να φτιαξεις φιλανθρωπικο ιδρυμα ..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
35 ρε φιλε .
γιατι πιστευεις αυτες λενε την δικια τους ;;;;
θα γαμας με οτι εχεις και μπορεις ...μην πας με το σταυρο  στο χερι ...
να γαμησεις θες οχι να φτιαξεις φιλανθρωπικο ιδρυμα ..
Αυτές δεν κρύβουν ότι είναι 40άρες. Και προτιμώ να είμαι ειλικρινής για δύο λόγους: α) κάποια μαλακία θα παιχτεί και θα καρφωθώ, β) τα γαμήσια που κάνεις με ψέμματα για μένα δε μετράνε.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Από ο,τι βλέπω, στο σάιτ έχει αναρτηθεί διαφήμιση για το adult friend finder. Έχει βγάλει κανείς τίποτα από κει;

Τις παλιές καλές εποχές (πριν το 2001) που το εγχώριο internet ήταν σε νηπιακό στάδιο, ναι. Σταθερή ροή πηδημάτων, αν ήξερες να κρατήσεις ένα στοιχειώδες επίπεδο. Πέρα από milfάρες ελληνίδες και περιστασιακές τουρίστριες, μέχρι και Νεοζηλανδέζα -θεόμουνο-  που δούλευε σε τουριστικό γραφείο στο Σύνταγμα μου 'χε κάτσει από 'κει. Τώρα είναι πολύ δύσκολα, ασε που έχει πολλούς περιορισμούς πλέον ώστε να αναγκαστείς να γίνεις μέλος επί πληρωμή για να ελπίζεις κάτι καλύτερο.
 

patroklosl

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Το καλυτερο site ηταν το netlog , πολλες γυναικες, μεγαλη επιλογη. Τωρα στην ουσια εχει κλεισει.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
τυποι προσπαθω να κανω εγκατασταση αυτο το τιντερ να το δοκιμασω κ μου λεει οτι δεν ειναι δυνατη η αποστολη κωδικου επιβεβαιωσης με σμσ κ να ξαναπροσπαθησω λεει αργοτερα :think:
απο χτες αυτη τη μαλακια μου πεταει. σε σας δουλευει?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τυποι προσπαθω να κανω εγκατασταση αυτο το τιντερ να το δοκιμασω κ μου λεει οτι δεν ειναι δυνατη η αποστολη κωδικου επιβεβαιωσης με σμσ κ να ξαναπροσπαθησω λεει αργοτερα :think:
απο χτες αυτη τη μαλακια μου πεταει. σε σας δουλευει?
Τσαμπα το κατεβαζεις δεν αξιζει
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
εχουν  πλακα κατι χοντρουλες ελλεηνιδες...

βρηκα μια και  επειδη  εχει  ωραια μασταρια , ε λεω κατσε να παιξω μαζι της  λιγο και  αν βρεθουμε να τη χυσω στα βυζια μια φορα  και μετα  το πουλο ...

δεν περασε ουτε διωρο που αλλαξαμε fb και  μου εκανε σκηνες ζηλοτυπιας  επειδη  αργουσα να της απαντησω στα μυνηματα ...
τι ειναι αυτες  ρε ;;; πωωωωωω
μιλφαρες και παλι μιλφαρες να μη μου ζαλιζουν τον ερωτα ..
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
εχουν  πλακα κατι χοντρουλες ελλεηνιδες...

βρηκα μια και  επειδη  εχει  ωραια μασταρια , ε λεω κατσε να παιξω μαζι της  λιγο και  αν βρεθουμε να τη χυσω στα βυζια μια φορα  και μετα  το πουλο ...

δεν περασε ουτε διωρο που αλλαξαμε fb και  μου εκανε σκηνες ζηλοτυπιας  επειδη  αργουσα να της απαντησω στα μυνηματα ...
τι ειναι αυτες  ρε ;;; πωωωωωω
μιλφαρες και παλι μιλφαρες να μη μου ζαλιζουν τον ερωτα ..

Αυτό να ΜΗΝ το ξανακάνεις ρε κομάντο αυτοκτονίας ...  :2funny:

Έχουν απίστευτες ανασφάλειες οι φακλάνες και το βγάζουν σε ... ζηλίτσες που σπάνε ΑΡΧΙΔΙΑ από χιλιόμετρα ...  :S

Επιλεκτικά και μόνο αν είσαι τυχερός να σου κάτσει κανένα χοντρούλικο νορμάλ, να του δώσεις το μουνί στο χέρι και μετά σπριντάκι σαν τον Βέγγο ...

Εγώ χώνομαι σε χοντρούλες μόνο στην ... έσχατη και όταν έχω να γαμήσω καιρό για να φύγουν τα ... ασπράδια !!!

:hi:

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
δεν περασε ουτε διωρο που αλλαξαμε fb και  μου εκανε σκηνες ζηλοτυπιας  επειδη  αργουσα να της απαντησω στα μυνηματα ...
τι ειναι αυτες  ρε ;;; πωωωωωω
μιλφαρες και παλι μιλφαρες να μη μου ζαλιζουν τον ερωτα ..
Αυτές όταν δεν απαντάνε γρήγορα, είναι καλα.  :jerking: :jerking: :jerking:
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό να ΜΗΝ το ξανακάνεις ρε κομάντο αυτοκτονίας ...  :2funny:

Έχουν απίστευτες ανασφάλειες οι φακλάνες και το βγάζουν σε ... ζηλίτσες που σπάνε ΑΡΧΙΔΙΑ από χιλιόμετρα ...  :S

Επιλεκτικά και μόνο αν είσαι τυχερός να σου κάτσει κανένα χοντρούλικο νορμάλ, να του δώσεις το μουνί στο χέρι και μετά σπριντάκι σαν τον Βέγγο ...

Εγώ χώνομαι σε χοντρούλες μόνο στην ... έσχατη και όταν έχω να γαμήσω καιρό για να φύγουν τα ... ασπράδια !!!

:hi:


συνηθως τις γειωνω τις χοντρες αμεσως!!
αυτη  η πουτανιτσα  ομως ... εχει κατι θεσπεσια μασταρια και με καυλωσαν ..



αλλα ..
απο οτι καταλάβαινω θα  μου βγαλει ξινη την ισπανικη που θα εκανα ..

οποτε ... επειδη  δεν αντεχω σπασιμο αρχιδιων ...
θα περασω τη βδομαδα  μου με το μιλφιδιο μου  ...



υγ ..
ας στρωσει χαρακτηρα το βυζοειδες να δει χαρα στα σκελια του ..χαχαχα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ναι ναι ...
τη δικαιολογια ετοιμη την εχουν . .
Παίζει με τη συγκεκριμένη που λες να έχω μιλήσει κι εγώ.  :2funny: Καρμπόν η φάση. Τελικά βγήκαμε αλλά εύχομαι να μην είχα βγει...
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Παίζει με τη συγκεκριμένη που λες να έχω μιλήσει κι εγώ.  :2funny: Καρμπόν η φάση. Τελικά βγήκαμε αλλά εύχομαι να μην είχα βγει...


απαπαπα δε βγαινω γιατι θα μου γινει στενος κορσες ...

τη καναδεζα  που σου ελεγα τελικα την εφαγα ...
εφυγε για δεκα μερες κρητη και θα ξανακατσει αθηνα για 2 οταν γυρισει. .  :knockinb:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
τη καναδεζα  που σου ελεγα τελικα την εφαγα ...
εφυγε για δεκα μερες κρητη και θα ξανακατσει αθηνα για 2 οταν γυρισει. .  :knockinb:
Σε ζηλεύω ρε μαν... Εγώ από το okcupid μέσα σε 6 μήνες που έστελνα ασταμάτητα μόνο μία έφαγα μέτρια. Έχεις φάει κι άλλες από κει; Ποσο χρόνων είναι η καναδεζα;
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
Σε ζηλεύω ρε μαν... Εγώ από το okcupid μέσα σε 6 μήνες που έστελνα ασταμάτητα μόνο μία έφαγα μέτρια. Έχεις φάει κι άλλες από κει; Ποσο χρόνων είναι η καναδεζα;


ειναι και λιγο τυχη  , μη μασας .. .
η καναδεζουλα 35 ετη λεει . . .
η πρωτη που εφαγα και ψηνω μια ακομα ....να δουμε τι θα γινει ...
η αλλη με τα μασταρια ηταν απο  twoo
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom