Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;

Και θες να γαμησεις και δεν θες να ασχοληθείς
Ενταξει,οχι
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αν περνάς κανά τρίωρο την ημέρα με αντίστοιχη μηνυματοθεσία, μη σου πω ότι βγαίνεις και με περισσότερες, χωρίς στάνταρ εγγυημένη απόδοση πάντως.

3 ώρες την ημερα να μιλας με άγνωστες;
Ποσο ελεύθερο χρονο εχετε ρε φιλε;
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Να κρίνεις τον άλλον σε ένα φόρουμ είναι πολύ εύκολο, αλλά πόσες από αυτές που θα κοζάρουν έναν κούκλο, όπως λες, δε θα κάνουν σαν αυτιστικές όταν αυτός πάει να τους μιλήσει;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
3 ώρες την ημερα να μιλας με άγνωστες;
Ποσο ελεύθερο χρονο εχετε ρε φιλε;
[/quotΔεν είπα ότι μιλάω εγώ, αλλά ότι με τόσο χρόνο και ενέργεια μάλλον στέλνεις τόσα μηνύματα που έχεις ανταπόκριση. Αν το βάλεις κάτω, 3 ώρες (σπαστά) δεν είναι και κάτι φοβερό πάντως (βάλε και το σερφάρισμα στο εκάστοτε ραντεβουδάδικο, φωτογραφίες μελών κλπ.). Σαββατοκύριακα, κατά περιόδους, δαπανώ κι εγώ τόση ώρα, ίσως και περισσότερη αν βρεθεί ανταπόκριση και αρχίσει τσατ.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
3 ώρες την ημερα να μιλας με άγνωστες;
Ποσο ελεύθερο χρονο εχετε ρε φιλε;
[/quotΔεν είπα ότι μιλάω εγώ, αλλά ότι με τόσο χρόνο και ενέργεια μάλλον στέλνεις τόσα μηνύματα που έχεις ανταπόκριση. Αν το βάλεις κάτω, 3 ώρες (σπαστά) δεν είναι και κάτι φοβερό πάντως (βάλε και το σερφάρισμα στο εκάστοτε ραντεβουδάδικο, φωτογραφίες μελών κλπ.). Σαββατοκύριακα, κατά περιόδους, δαπανώ κι εγώ τόση ώρα, ίσως και περισσότερη αν βρεθεί ανταπόκριση και αρχίσει τσατ.

Νομιζω οτι ειστε ολοι υπερβολικοί
Στις ημέρες μας το πιο ευκολο πραγμα ειναι να γαμησει κανεις,αρκεί να εισαι σχετικά εμφανισιμος
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Νομιζω οτι ειστε ολοι υπερβολικοί
Στις ημέρες μας το πιο ευκολο πραγμα ειναι να γαμησει κανεις,αρκεί να εισαι σχετικά εμφανισιμος





τι προτεινεις μπαρακια?  η εξω στο μετρο?
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Νομιζω οτι ειστε ολοι υπερβολικοί
Στις ημέρες μας το πιο ευκολο πραγμα ειναι να γαμησει κανεις,αρκεί να εισαι σχετικά εμφανισιμος
[/quo

Ναι, αλλά πρέπει να βρεθείς πρώτα με τον άλλον. Με τα χρόνια δεν είναι εύκολο πια, για πολλούς λόγους. Οπότε με τα ραντεβουδάδικα βρίσκουμε την υγειά μας και γλυρώντουμε και χρόνο, καθώς το πολύ μπουρου μπούρου έχει γίνει ήδη.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Δυσκολα γαμαμε πλεον. Περιμενουμε την αδεια να γαμησουμε τουριστριες στα νησια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom