Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Καλά τα λες. Δημόσιες οι περισσότερες αλλά και busy milfs, στελέχη του ιδιωτικού τομέα που ψαχνόντουσαν για κάτι γρήγορο και αποτελεσματικό. Από τα ελληνικά έπαιζα και εγώ abult & singles. Τα ποσοστά των όσων έβγαινα ήταν 50% adult friend finder (τότε που δεν είχε ιδιαίτερους περιορισμούς στο να ανταλλάσουν mails οι δωρεάν συνδρομές), 30% alt.com και 20% adult & singles.gr

Νομίζω ότι τα αντρικά ψεύτικα προφίλ ήταν "προνόμιο" των ελληνικών sites και όχι των διεθνών. Στα ξένα είχα πετύχει μόνο 1 ή 2. Πάντως μπορούσες να τα ξεμπροστιάσεις πάραυτα, γιατί τα ραντεβού ήταν πιο εύκολα να κλειστούν (στη πράξη ήθελε 4-5 mails κατά μέσο όρο) και αυτοί λάκκιζαν με τη μία...

MSN εσύ, ε; Θα σε πάω λίγο παλιότερα... ICQ και τα sex rooms του Netmeeting (σ' αυτό έπαιζε και κάμερα)  ;)

Μιλάω για ελληνικά ραντεβουδάδικα, φυσικά έξω ήταν ισορροπημένη η φάση, Τα ICQ κλπ, είναι πεδίο που αν το αρχίσουμε, τα πιτσιρίκια (έως 40 δηλαδή), δεν θα καταλάβουν τίποτα. Μου έτυχε φάση που έχουμε βρεθεί ICQ, χαθήκαμε, ξαναβρεθήκαμε adult, ξαναχαθήκαμε, ξαναβρεθήκαμε πρόσφατα από φέις (κοινώς γαμήσια τριών δεκαετιών). Δόξα και τιμή στους κυνηγούς κάθε ηλικίας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Μιλάω για ελληνικά ραντεβουδάδικα, φυσικά έξω ήταν ισορροπημένη η φάση, Τα ICQ κλπ, είναι πεδίο που αν το αρχίσουμε, τα πιτσιρίκια (έως 40 δηλαδή), δεν θα καταλάβουν τίποτα. Μου έτυχε φάση που έχουμε βρεθεί ICQ, χαθήκαμε, ξαναβρεθήκαμε adult, ξαναχαθήκαμε, ξαναβρεθήκαμε πρόσφατα από φέις (κοινώς γαμήσια τριών δεκαετιών). Δόξα και τιμή στους κυνηγούς κάθε ηλικίας.
Χαχα καλή ώρα. Έχω χάσει το μέτρημα πόσες φορές έχω πέσει στα τσατ πάνω σε παλιά ραντεβού μου ή πρώην. Άλλοτε τις μπλοκάρω και άλλοτε τις ρωτάω επιτόπου αν θέλουν να ξαναβρεθούμε. Έτσι ξέθαψα μια μιλφ που πηδούσα.  :dancing:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Χαχα καλή ώρα. Έχω χάσει το μέτρημα πόσες φορές έχω πέσει στα τσατ πάνω σε παλιά ραντεβού μου ή πρώην. Άλλοτε τις μπλοκάρω και άλλοτε τις ρωτάω επιτόπου αν θέλουν να ξαναβρεθούμε. Έτσι ξέθαψα μια μιλφ που πηδούσα.  :dancing:

αχ αυτά τα παιδιά που σήμερα είναι σταθερές αξίες μιλφ, αχ αυτά τα μιλφ που μας ενημε΄ρωνουν ότι τότε ψαχνόντουσαν και δεν έτυχε να μας βρούνε. Τα μιλφ και μόνο αυτά, εκεί είναι όλο το παιχνίδι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
αχ αυτά τα παιδιά που σήμερα είναι σταθερές αξίες μιλφ, αχ αυτά τα μιλφ που μας ενημε΄ρωνουν ότι τότε ψαχνόντουσαν και δεν έτυχε να μας βρούνε. Τα μιλφ και μόνο αυτά, εκεί είναι όλο το παιχνίδι
Μιλάς με γρίφους γέροντα.  :think: Λες για τα κορίτσια που είχες γνωρίσει και μετά μεγάλωσαν και έγιναν μιλφ;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;

Που παίζεις μπάλα στο ίντερνετ?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;

σιγα μεγαλε κατουρα κ λιγο
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;




στο τιντερ ποσα ματσες σου βγαινουν την εβδομαδα?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
καθε βδομαδα και ραντεβου?σαν πολλα δεν ειναι?αυτα ισχυαν παλια κ παλι οχι παντα
Ναι αλλά στέλνω ΠΑΡΑ πολλά μηνύματα και δεν είπα ότι όλες όσες είναι δεκτικές σε ραντεβού είναι εμφανισιακά ο τύπος μου.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Ρε μάγκες το Two τι λέει?

Έκανα μια εγγραφή τις προάλλες, αλλά δεν ασχολήθηκα ...

:think:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Μιλάς με γρίφους γέροντα.  :think: Λες για τα κορίτσια που είχες γνωρίσει και μετά μεγάλωσαν και έγιναν μιλφ;

Μιλάω για τα σημερινά μιλφ, που τότε δεν ήταν και μπορεί και να περάσαμε δίπλα, να προσπράσαμε ή να προσπεράσανε, για να βρεθούμε τελικά, ίσως ξανά και ξανά. Έχει μια γλυκόπικρη αίσθηση όλο αυτό όταν συμβαίνει, αλλά για να έρθουμε στα δικά μας, κονέ μέσω ραντεβουδάδικου με μιλφ που έχει γράψει χλμ. σε νετ και ζωή και ξέρει τι θέλει, δεν έχει ταίρι
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Δεν το πιστεύω ότι θα ζητήσω βοήθεια από αυτό το θρεντ, αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα.  :2funny: Πλέον δεν έχω πρόβλημα να βγω περίπου έναν καφέ την εβδομάδα από το ίντερνετ. Το θέμα μου είναι ότι το βλέπω πια εντελώς σαν αγγαρεία. Δηλαδή στις αρχές με άγχωνε η πιθανή έκβαση, αν θα πάει καλά κλπ, τώρα όμως στη σκέψη μόνο ότι θα περάσω μια ώρα τουλάχιστον με μια άγνωστη συζητώντας για μαλακίες, για να δώ ΑΝ θα γαμήσω, με πιάνει μια νύστα :P. Κοινώς βαριέμαι ΘΑΝΑΣΙΜΑ. Αυτό που θέλω είναι να έρθει η άλλη κατευθείαν σπίτι μου και να ξεκαθαριστεί κατευθείαν αν ενδιαφέρεται σεξουαλικά, αλλά σε τέτοια πρόταση δεν παίζει ούτε 1 στις 100 να ανταποκριθεί. Και καλά όταν η άλλη είναι πιο ομιλητική από εμένα και με κάνει να περνάω καλά με όσα λέει. Κάτι τέτοιο όμως δε συμβαίνει πολύ συχνά. Τι σωτηρία υπάρχει; Από την άλλη, δε θέλω να πηγαίνω συνέχεια σε πουτάνες, αλλά ούτε και θέλω να "βολευτώ" με κάτι μόνιμο. Τουλάχιστον όσες έχω γαμήσει δε μου το βγάλανε. Έχω δοκιμάσει και να κάνω ένα διάλειμμα από το online μήπως επανέλθει μόνη της η όρεξη, αλλά μετά από 3-4 καφέδες ξανά μανά τα ίδια. Ναι μεν το ίντερνετ είναι ο πιο εύκολος τρόπος να γαμήσεις και ταιριάζει με τη νοοτροπία μου να μην κοπιάζουμε πολύ για το μουνί, αλλά έχει καταντήσει βαρετή η όλη φάση. Τι μου προτείνετε; Λέτε αν πιάσω να καμακώνω έξω, να βρω πιο ενδιαφέρουσες γκόμενες για κουβέντα ή κι εκεί τα ίδια σκ@τά;;

Σε αντιλαμβάνομαι, η βαρμάρα είναι κάτι φυσιολογικό, κυρίως η προβλεψιμότητα. Το μπουρου μπουρου για αδιάφορα θέματα, ειδικά αν δε σε εξοτάρει η γκόμενα ή το αντίστροφο κι άμα γίνεται φανερό ότι πάμε για πολλούς γύρους και άμα, είναι αποκαρδιωτικό, έχω φεύρει λόγους για να φύγω άπειρες φορές. Ευτυχώς οι άνω των 40, έτσι και καυλαντίσουνε στο τσατ (έστω διακριτικά), έρχονται αποφασισμένες, οπότ συνιστώ περισσότερη επεξεργασία ον λάιν. Δεν θα ήταν κακή και μια αποχή 2 - 3 εβδομάδες, έτσι ώστε να εμφανιστούν καινούριες αφίξεις στα ραντεβουδάδικα. Τώρα που καλοκαίριασε τα πράγματα είναι ευκολότερα αν είναι να γίνει, ένεκα παραλίας που όσο νά 'ναι διεγείρει τη διάθεση. Περίεργο να μην έχεις χτυπήσει πάντως ένα φακ μπάντι για τέτοιες πειρστάσεις, ένα 166 πάντα χρειάζεται, σ όλους και σε όλες.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
καθε βδομαδα και ραντεβου?σαν πολλα δεν ειναι?αυτα ισχυαν παλια κ παλι οχι παντα

Αν περνάς κανά τρίωρο την ημέρα με αντίστοιχη μηνυματοθεσία, μη σου πω ότι βγαίνεις και με περισσότερες, χωρίς στάνταρ εγγυημένη απόδοση πάντως.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Αν περνάς κανά τρίωρο την ημέρα με αντίστοιχη μηνυματοθεσία, μη σου πω ότι βγαίνεις και με περισσότερες, χωρίς στάνταρ εγγυημένη απόδοση πάντως.

Φίλε μου, εσύ που παίζεις μπάλα αν επιτρέπεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom