Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.846
Πόντοι
5.406
Ειμαι πολυ ομορφη για να με εχει μονο ενας  :birdman: :birdman: :birdman:
Αντικειμένικά είσαι γαμώ τις γκόμενες.
Και μην αρχίσετε τις παπαριές οι άλλοι ότι ειμαι πυρφόρος και αγαπούλας και... και ....
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Οι παλιές καλές εποχές του δεύτερου μισού της 10ετίας του 90, τότε που το ιντερνέτι ήταν στα σπάργανα, ήταν οι καλύτερες γι' αυτό το τύπο παιχνιδιού. Όσες ήταν μέσα τότε (και τα ψεύτικα προφίλ ελάχιστα), ήταν και συνηδειτοποιημένες και αποφασισμένες να φάνε πολύ πούτσο. Adult Friend Finder, το θυμάται κανείς, και ποιές ελληνίδες ήταν μέσα; Τώρα, κλάφτα καλύτερα, περισσότερες πιθανότητες έχεις χτυπώντας έξω, στη πραγματική ζωή.
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Να πω και εγω την εμπειρια μου. Γνωρισα 3 απο το vk. Η πρωτη ηταν 40 μετρια σε προσωπο και σωμα αλλα εκανε τα παντα. Οταν λεμε τα παντα τα παντα. Deepthroad μεχρι πνιγμο anal με δονητη οτι ηθελα. Το εκανα 3 φορες μετα τελος. Ειπαμε μετριο σωμα. Η δευτερη ηταν μια 22 αρα απο επαρχια. Μια φορα βρεθηκαμε. Τελειο μουνι που ηθελε εμπειριες. Αυτη μετα την πρωτη φορα που την εσκισα εξαφανιστικε!! Η τριτη παλι 40 αρα μετρια τον εφαγε μια φορα αλλα παλι δευτερη δεν ηθελα οποτε εξαφανιστικα εγω. Αυτα
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Να πω και εγω την εμπειρια μου. Γνωρισα 3 απο το vk. Η πρωτη ηταν 40 μετρια σε προσωπο και σωμα αλλα εκανε τα παντα. Οταν λεμε τα παντα τα παντα. Deepthroad μεχρι πνιγμο anal με δονητη οτι ηθελα. Το εκανα 3 φορες μετα τελος. Ειπαμε μετριο σωμα. Η δευτερη ηταν μια 22 αρα απο επαρχια. Μια φορα βρεθηκαμε. Τελειο μουνι που ηθελε εμπειριες. Αυτη μετα την πρωτη φορα που την εσκισα εξαφανιστικε!! Η τριτη παλι 40 αρα μετρια τον εφαγε μια φορα αλλα παλι δευτερη δεν ηθελα οποτε εξαφανιστικα εγω. Αυτα


vk τι ειναι?
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
το ρωσικο facebook αλλα εφαγα μερες για να βγαλω αυτα τα 3 που λεω. Μιλαμε για 1 χρονο και απειρο χρονο ξοδεμα
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Οι παλιές καλές εποχές του δεύτερου μισού της 10ετίας του 90, τότε που το ιντερνέτι ήταν στα σπάργανα, ήταν οι καλύτερες γι' αυτό το τύπο παιχνιδιού. Όσες ήταν μέσα τότε (και τα ψεύτικα προφίλ ελάχιστα), ήταν και συνηδειτοποιημένες και αποφασισμένες να φάνε πολύ πούτσο. Adult Friend Finder, το θυμάται κανείς, και ποιές ελληνίδες ήταν μέσα; Τώρα, κλάφτα καλύτερα, περισσότερες πιθανότητες έχεις χτυπώντας έξω, στη πραγματική ζωή.

Xμ... Και ναι και όχι. Έπαιζα τότε στο adults και στο singles. Για έναν σημερινό νέο είναι δύσκολο να καταλάβει, άλλες ταχύτητες, σπάνια προφίλ με φωτό (το ντέιτινγκ σάιτ ήταν δύσκολο να γίνει αποδεκτό τότε), καμιά περίπτωση για κάμερα κλπ. Επίσης οι κάτοχοι πισί (τα λαπτοπ ηταν πανάκριβα) ήταν ακόμα λιγοστοί, έπαιζαν πολλές από δημόσιες υπηρεσίες (εξαφανίζονταν από τις 3 και μετά). Το βασικό βήμα ήταν βέβαια το MSN. Προσωπικά, με ένα ποσοστό συνάντησης κάπου στο 20% (οι περισσότερες απλά καυλαντίζανε, αν ήταν και γυναίκες), πέτυχα τρελές συνευρέσεις από άποψη θηλυκών αλλά και κοινωνικής τους θέσης. Δε συμφωνώ για σήμερα, καθότι η μετάβαση από το ραντεβουδάδικο στο φέις είναι αναγκαία συνθήκη που διευκολύνει και επιταχύνει τα πράγματα.  Τα δε πιτσιρίκια προφανώς έχουν ενσωματώσει την εικονική και πραγματική ζωή, νο πρόμπλεμ. Πάντως εκλείπει χαρακτηριστιά μια ορθή κοινωνιολογική καταγρφή του ελληνικού ντέιτινγκ, καθώς οι σχολές εκείνες τις εποχές ούτε που ηξεραν, τώρα φυσικά είναι πολύ αργά. Κλείνοντας επαναλαμβάνω, "πάντα και παντού υπάρχει τουλάχιστον ένα ασυνόδευτο θηλυκό που σε περιμένει".
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Οι παλιές καλές εποχές του δεύτερου μισού της 10ετίας του 90, τότε που το ιντερνέτι ήταν στα σπάργανα, ήταν οι καλύτερες γι' αυτό το τύπο παιχνιδιού. Όσες ήταν μέσα τότε (και τα ψεύτικα προφίλ ελάχιστα), ήταν και συνηδειτοποιημένες και αποφασισμένες να φάνε πολύ πούτσο. Adult Friend Finder, το θυμάται κανείς, και ποιές ελληνίδες ήταν μέσα; Τώρα, κλάφτα καλύτερα, περισσότερες πιθανότητες έχεις χτυπώντας έξω, στη πραγματική ζωή.

ΥΓ. Τα ψεύτικα προφίλ ήταν αναρίθμητα, κυρίως άντρες που γραφόντουσαν ως γυναίκες μπάι, για να ανταλάσσουν φωτογραφίες (συνήθως με άλλους άντρες που εμφανίζονταν ως γυναίκες κλπ). Αν μη τι άλλο, το μπαμ με τις προσωπικές φωτό εδώ κι εκεί και παντού όπως και η κυριαρχία του φέις, σκάιπ κλπ., αυτό το κομμάτι το διόρθωσε.
 

NewBorat2

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
στελνω μηνυματα στο FΒ  και  στα περισοτερα οχι μονο δεν απαντανε, αλλα δειχνει οτι δεν τα εχουν διαβασει

αυτο σημαινει  οτι οι περισοτερες εχουν  μπλοκαρει τα μηυνματα απο ατομα που δεν ειναι στο  friend list ? 
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
στελνω μηνυματα στο FΒ  και  στα περισοτερα οχι μονο δεν απαντανε, αλλα δειχνει οτι δεν τα εχουν διαβασει

αυτο σημαινει  οτι οι περισοτερες εχουν  μπλοκαρει τα μηυνματα απο ατομα που δεν ειναι στο  friend list ? 

Ω θεέ. Αν δεν είναι friends, τα μηνύματα πάνε στα "άλλα", αν είναι και νάρες, δέχονται δεκάδες. Επίσης, οι π΄ρωτες λέξεις του μηνύματος φαίνονται ήδη στη λίστα χωρίς να το ανοίξεις, προφανέστατα αντιλαμβάνονται το (προβλέψιμο) περιεχόμενο και προχωράνε. Δοκίμασε πρώτα αίτημα φιλίας και πάνε με το μαλακό, καμιά δε γουστάρει λιγούρηδες. Παιδιά, το φείςι είναι γαμιστρώνας κατά το ήμισυ (το άλλο είναι πολιτικό), αλλά χρειάζεται τακτική. Μια κάποια αρχή είναι να δεις αν η έτσι παίζει σε ομάδες καμακιού. Αν όχι, δες σε τι ομάδες συχνάζει και μπες να πείτε κάτι. Τα παιχνίδια επίσης (κατά βάση τεχνικά, πόκερ, μπριτζ κλπ.) είναι μια κάποια αρχή. Αν είσαι πάλι καρατεκνό, τα παραπάνω δε σου χρειάζονται
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Να πω και εγω την εμπειρια μου. Γνωρισα 3 απο το vk. Η πρωτη ηταν 40 μετρια σε προσωπο και σωμα αλλα εκανε τα παντα. Οταν λεμε τα παντα τα παντα. Deepthroad μεχρι πνιγμο anal με δονητη οτι ηθελα. Το εκανα 3 φορες μετα τελος. Ειπαμε μετριο σωμα. Η δευτερη ηταν μια 22 αρα απο επαρχια. Μια φορα βρεθηκαμε. Τελειο μουνι που ηθελε εμπειριες. Αυτη μετα την πρωτη φορα που την εσκισα εξαφανιστικε!! Η τριτη παλι 40 αρα μετρια τον εφαγε μια φορα αλλα παλι δευτερη δεν ηθελα οποτε εξαφανιστικα εγω. Αυτα

Αν ζεις τέως ΕΣΣΔ οκ. Αν όχι, και με δεδομένο ότι μάλλον είσαι ρωσόφωνος (είσαι;), τα ελληνικά ραντεβουδάδικα βρίθουν από τέως ΕΣΣΔ όλων των ηλικιών, με πληθώρα ομόγλωσσων φιλενάδων επίσης. Αν έχεις επικοινωνία λεκτική εξ αρχής και με δεδομένη την ελευθεριότητα των Σλάβων, μου φαίνεται κουφό να ψάχνεσαι, εδώ εγώ, χούφταλο 53 ετών έχω χωθεί σε φωλεές αντιστοίχων μιλφ που τα κάνουν όλα και μαγειρεύουν κιόλας.
 

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Δεν ειμαι

Δεν διαφωνω με οτι λες. Ειναι σε πιο site κολλησε ο καθενας
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Δεν ειμαι

Δεν διαφωνω με οτι λες. Ειναι σε πιο site κολλησε ο καθενας

Περί ορέξεως τα γνωστά, το βρίσκω τραγική ματαιότητα να ψάχνεσαι σε τέτοια σάιτ, απλώς γιατί η πλειονόητα των χρηστριών ΔΕΝ ξέρει άλλες γλώσσες (ή δυσκολεύεται πολύ). Επίσης μην παραγνωρίζεις την παρουσία τρελών Ρωσόφωνων γκόμενων. Έχω μια θεωρία "χρόνου απόκρισης - χρόνου συνάντησης" στο νετ, το βρίσκω χάσιμο χρόνου το ψάξιμο σε τοπικά δίκτυα χωρίς γνώση γλώσσας. Ο,τι σε φτιάχνει, προχώρα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.504
Like
11.550
Πόντοι
3.506
Xμ... Και ναι και όχι. Έπαιζα τότε στο adults και στο singles. Για έναν σημερινό νέο είναι δύσκολο να καταλάβει, άλλες ταχύτητες, σπάνια προφίλ με φωτό (το ντέιτινγκ σάιτ ήταν δύσκολο να γίνει αποδεκτό τότε), καμιά περίπτωση για κάμερα κλπ. Επίσης οι κάτοχοι πισί (τα λαπτοπ ηταν πανάκριβα) ήταν ακόμα λιγοστοί, έπαιζαν πολλές από δημόσιες υπηρεσίες (εξαφανίζονταν από τις 3 και μετά). Το βασικό βήμα ήταν βέβαια το MSN. Προσωπικά, με ένα ποσοστό συνάντησης κάπου στο 20% (οι περισσότερες απλά καυλαντίζανε, αν ήταν και γυναίκες), πέτυχα τρελές συνευρέσεις από άποψη θηλυκών αλλά και κοινωνικής τους θέσης. .

Καλά τα λες. Δημόσιες οι περισσότερες αλλά και busy milfs, στελέχη του ιδιωτικού τομέα που ψαχνόντουσαν για κάτι γρήγορο και αποτελεσματικό. Από τα ελληνικά έπαιζα και εγώ abult & singles. Τα ποσοστά των όσων έβγαινα ήταν 50% adult friend finder (τότε που δεν είχε ιδιαίτερους περιορισμούς στο να ανταλλάσουν mails οι δωρεάν συνδρομές), 30% alt.com και 20% adult & singles.gr

Νομίζω ότι τα αντρικά ψεύτικα προφίλ ήταν "προνόμιο" των ελληνικών sites και όχι των διεθνών. Στα ξένα είχα πετύχει μόνο 1 ή 2. Πάντως μπορούσες να τα ξεμπροστιάσεις πάραυτα, γιατί τα ραντεβού ήταν πιο εύκολα να κλειστούν (στη πράξη ήθελε 4-5 mails κατά μέσο όρο) και αυτοί λάκκιζαν με τη μία...

MSN εσύ, ε; Θα σε πάω λίγο παλιότερα... ICQ και τα sex rooms του Netmeeting (σ' αυτό έπαιζε και κάμερα)  ;)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom